Melnā krāsa
0
Ar ko jums asociējas melnā krāsa un kādu nozīmi jūs tai piešķirat savā dzīvē?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Apģērbā diezgan daudz paraadaas.
Asocieejas... ar tumsu, haosu, naftu, ogleem :))
0
Asocieejas ar nakti, klusumu, iespeejams ar kaadu tusu.
0
Asocieejas ar meitu kuraa esmu iekkeeries...
0
Melnā - tā ir nakts, nāves un izmisuma krāsa. Mistiska, noslēpumaina, bezgalīga, necaurredzama, citreiz arī nežēlīga.
Asociējas ar spēku un baiļu iedvešanu. Ar nakts klusumu un noslēpumainību. Ar cilvēces tumšo pusi.
Šobrīd atkal staigāju melnā no galvas līdz kājām. Šī krāsa man ļoti patīk. Patīk pat nav īstais vārds. Piesaista.
0
melns visiem piestaav. to ir viegli valkaat. un vienkarshi... melnaa teerpts tu pazuudi. man liekas tadelj dauzdiem tas patik.
0
Melnaa ir tumsas kraasa. Ari man vina patiik un sen jau neneesaju dreebes citaa kraasaa!
0
Melns - tā satur visas tās vērtības, kas mums ir bijušas piems šīs pasaules un būs pēc šīs pasaules, kā arī laika robeža, aiz kuras cilvēks nespēj neko saskatīt.
0
Melnais ar laiku izbal un klluust balts...
0
melns....hmmm.nakts,paties... es domaju,ka dazadiem cilvekiem shi krasa izraisa dazadas emocijas...
0
kaa piemeeram karjesu:D
0
Man piestaav melna kraasa un es shaadas krasas dreebes juutos labi un neredzu iemeslu, kaapeec man buutu jaaneesaa pretiigi rozaa
0
Nau jau uzreiz spilktas kraasas jaaneesaa,,,bet var jau gaissas kraasaas neesaat... Bet tomeer katram ir sava gaume tur neko padariit nevar...
0
Es juutos ljoti slikti gaishaas dreebees.Tad man saakas slikts gariigais.Bet melnaa es juutos kaa savaa aadaa!Tad man gribas smaidiit un no manis staro prieks.
0
Runcji Renāri vienmēr ir melni, tāda tā asociācija, nozīme dzīvē - nu jā, nozīme ir un nozīme nav...
0
man piem tas noziimee kaut ko tukshu un bez iespeejas jokainu.
0
es taisos pariet uz neitralu melnu krasu, bez zimejumiem utt
0
melns visādā ziņā (vai tev patīk vai nē, vai tev piedras vai nē) piestāv pie gandrīz visa ;)
0
piederas (atvainojos)
0
man nepatik melnais kato goti izmanto, izskatas ka uz berem. bet teiksim melnas adas bikses, jaka pie lietas
0
Melnaa kraasa man taadeell nepatiik jo es paaraak biezzi esu gaajis uz beereem... :(((
0
Nee bet niggas ar i melni un tapee man iipasi nepatiik melnaa kraasa bet ja pac melnaa ieteerpjos ta var iejukt niggu baraa forsi vai ne?! :D
0
He,,,he,,,heeeee!!! Uzjautrinossi... :)))
0
aha a ko es teicu?! :)
0
Neegeri nav melni, bet bruuni
0
Kaada tur sskkirba kad tu esi redzzeejis nodiiraatu aadu melnu???
0
Ja Fisher ieprieksheejo komentaaru tiki veltiijis man, tad es iisti nesapratu, par taam melnajaam nodiiraatajaam aadaam...
0
Ja Fisher ieprieksheejo komentaaru tiki veltiijis man, tad es iisti nesapratu, par taam melnajaam nodiiraatajaam aadaam...
0
Kaa ka dzivniekam nodiiraa aadu taa ir pretiigi rozzaa,,,kad izkaltee tad vinna paliek zallgani zila,,,tad kad vinnu apstraadaa rupnieciski,,,tad vinna klluust melna,,,vai citaa kraasaa...
0
Bet vai tad tiek runaats par negeri, kad vinsh tiek nodiiraats, un vinna aada tiek kiimiski apstraadaata? Es teicu, ka neegeri nav melni, bet bruuni...
0
melna krāsa asociējas ar nakti, ar baltu krāsu..ar bezdibeni..
0
melna krāsa asociējas ar nakti, ar baltu krāsu..ar bezdibeni..
0
Man taa liekaas ka bija savaadaak,,,baltaa kraasa asoceejaas ar kautko gaissu,,,bet melnaa kraasa ar bezdibeni...
0
ne jau balta krasa asociejas ar bezdibeni..
un ja pat ta butu, ka var likties ka tam jabut tieshi ta? visparigi pienemts stereotips? ;)
0
ne jau balta krasa asociejas ar bezdibeni..
un ja pat ta butu, ka var likties ka tam jabut tieshi ta? visparigi pienemts stereotips? ;)
0
Melnaa...taa ietver sevii visu un neko-taa reizee pasleepj un reizee izcelj mani no bara. Taa ir bezgaliiba...Fisher, man derdzas tavs viedoklis.
0
do i have the force i need to break into your dreams??? How i wish that i had force to break into your dreams... Tumsa seko, tumsa aprij...
0
Saakums & beigas...Protams- es pa vidu
0
Deiderat tev tik liekaas kad izcell,,,bet taa nav...
0
man likas ka temats pilniigi piesako !
0
melnaa kraasa nemaz nav kraasa
0
tad sanak ka sarkanaa arii nav kraasa,tas ir tikai sarkans, bet ne kraasa un taapat paareejaas kraasas.goshu kraasa, taa tach ari nav kraasa.un naktij arii nav kraasas un taa ir tikai tumsha apmaatiiba.taa var saprast ka domaa Panteera:)
0
wai nu melnaa kraasa jaw ir wisa mana dziiwe
0
Melnaa kraasa paari visam, bez melna nevar, lai gan man tiik arii sarkana un rozaa, manas dreebes ir tikai melnas un savaadak nevar, ja nu vieniigi kaada dreebe nav tik skaista, ka nevar aturreties no vinjas, ignoreejot kraasu!!!
0
iedzer tinti, dabūsi arī melnas iekšas...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas