Gorefest Rīgā
0
Feb. 26 - Tallinn, EST @ Nomme Cult
Feb. 27 - Riga, LAT @ Salamandra
Feb. 28 - Vilnius, LIT @ Mulen Ruzhas
Klau, Fauns!!! Būs tusiņš!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Oh gore, oh gore na nashu golovu.....
0
Vai nu tu tagad mani nes cauri, vai arī (##%(#@$*) Abos gadījumos #($#)($#$+ ==== == =+)#*(_(@#) 7&*(&*(&*(&*( (nav tādu simnbolu lai es varētu apzīmēt savu mmhmhmmhmm...)
0
svētie jēzus mirkļi!!!
0
Kur ir Peteņu Malējs?!!!
0
Blūdij?! Tu, kur?! Zēni, būs jāsanāk kopā!
0
Balrogh, nu tu tak esi viens lāga čuoms...
0
Ja shitads pasaciens bus - tad apstiprinajumu redzesiet sho piektdien Salamandra, papirishu veida pie sienam :)
0
jaaliek T.E. par iesildiitaajiem >;]
0
es tūlīt gar kāju nolaidīšu... bla... double triple bla... pizģec man ir...222
0
nu skaisti!!!
0
"jaaliek T.E. par iesildiitaajiem."

T.E. vēl ir daudz jāmācās no īstiem vīriem, kā Preternatural un Sanctimony. Vēl jau nav tās skatuves pieredzes lai kvalitatīvi iesildītu savu bandu nr.1
0
bet nu vispār... nu tas. . .ok ok, vairs neko nerakstīšu... es vienkārši nevaru!
0
Klau, Deniss, kurš viņus uzaicināja? Pie kura man jāiet ar ziediem?
0
Hujrunci, kā tu domā? Tev ir kautkas sakāms?
0
Silts rokasspiediens man jau piedurknē gulst visiem visiem vaininieciņiem... :)))
0
Nu vot tā, Deniss apvainojās... aizgāja prom... Nezināšu tagad, kurš ir pelnījis manu mīlestību....
0
skujruncis arī aizvācās... neuzzināšu tagad, kas jauns tehniskajā galā notiek... labs ir.. es laikam tad arī došos.
0
kāds te mīl visus un visur >:)) žipčiks
0
A ko mēs darīsim, ja tas koncis nebūs? Ja kāds pateiks "kāds Gorefest? Mēs neko nezinam... viņi paprasīja pārak lielu honorāru, negribam iebraukt auzās", ko tad? Ko tad?! m?! Varētu izskatīties aptuveni tā:

Fauns atrod Balrogu, mēģina iedot pa muti, bet pats smagi atraujās. Peteņu Malējs atrod Gates Of Ishtar kaseti un nežēlīgi iznīcina to. Blūdijs Magots uzsāk džeza solo-karjeru un sāk izdot basa video-skolas, kā arī apmācīt jaunos skolniekus pilnīgi par velti. Janka beidzot izņem divas malaļetkas dirsā un tomēr saprot, ka anālais sekss ir ok. Krišjānis piesakās armijā. Skujruncis nejauši novelk filmiņu, kur japāņu skuķim pakaļā caur piltuvi tiek ievadītas dēles, un tas neatgriezeniski izmaina viņa psihi. Sanctimony kautko izsvītro no sava saraksta. Subchase pārtrauc spēlēt koncertos un koncentrējas uz ierakstu...

jūsu varianti?
0
Būs ar JKK jāsapīpē. Pirms 12 gadiem skolas avīzē pie intervijas ar sevi biju ielicis viņa bildi, tāds simpātisks viņs tur bija, vokāls arī ap to laiku no visiem viņa vislabāk patika
0
gorefest suukaa.
0
Ziņu atradu Blabbermouth-ā, iekš Gorefest homepage arī šis datums priecē acis, nu....
0
To Artuurs:
Un ko Tu pats dari?
0
forši, bļa
0
Tūlīt saradīsies bars, kas kliegs: "A kāpēc pirmdienā? Kas, bļe, nevarēja sestdienā ielikt?" Muahahahaa :D
0
galnais, ka paaraak daargi. un iekriit *tieshi* tajaa dienaa, kad es *netieku* :O
0
a tu ko domāji? :D bļa,būtu dienu vēlāk... tieši manā dzimenē trāpītu.
0
Artūrs tikmēr noklausās jaunākos Credo un Opus Pro albumus un gardi par visiem nosmejas. Vai tad tas nebija skaidrs jau pasen?
0
man ar Credo skan,tikai vecais.Kas skaidrs?
0
zauliit, mazuliit, ez jau tik taa pozitiivi iezaiztijoz dizkuzijaa, kaa jau mumz pienjemtz, piedod luudzu, no teviz aluz ;p :D... aa un zhobriid man jau ar Opuz Pro zkan... Black & vhite hehe :D
0
get-a-life un erase dzīvajā...forši, glavenais ir trāpīt
0
tā vēl manas rokas nav aizstiepušās līdz La Muerte... (bet nav jau man mērķis, principā, visu dabūt un paspēt noklausīties... ,ja kas)- bet nu līdz koncim gan tas būs jāizdara.
p.s. Pirmdiena... ir OK... skaidru, vēsu galvu tā sacīt.
0
To Tolx:
Nu ko, jauks dzimšanas dienas iesākums :)
0
Hui-ņa
0
Nu ja Artuurs sak' ka huiņa, ta jau tu ar nevar atpalikt, ko? Mazais? Kā tur ir īsti, ko?
0
E? hui-ņa , ir mans teiciens es to te ieviesu. ar īpašo uzsvaru. lūk tā.
0
šis ir pa nopietno? prasu tāpēc ka it kā jau tas datums tūlīt ir klāt, bet nekādas infas nav??
0
i-i, viss šikki čikki!
0
saproti Sauliite, Artuurs izgaršo, viņš nesukā, vinām taču ir laba gaume ne ? Un davai šoreiz ta ka pāri malām līst ja ? un pēc tam čeku neaizmirsti artur, a to uzpildīs tevi pa otram lāgam.
0
He he, beidzot arī pirmdiena kļūs par patīkamu un gaidītu dienu, bieži jau tā nenotiek :)
0
ble akal tu ar saviem tualetes prikoliem, nu cik var, mamma nedusmojaaas ?
0
Klau, Artūr, moš nokārto savas domstarpības ar augury vienreiz aci pret aci bez liekas foruma piediršanas? Vai vēl labāk - doties ielās kādu vislatviešu plakātiņu izlīmēt, vismaz kaut kam derīgs būsi.
0
Fauns, skatos manaamaa sajuusmaa.. :P

Ha!.. Un man tieshi no 27.02 atvaljinaajuma nedeelja. jauki, jauki!..
0
heeej mums nava domstarpiibu mums ir atskiriigas seksuaalaas gaumes, pietam vinsh ir prasts plebejs bet es intelegents un aarkaartiigi sarkastisks aristokraats, un tu veelaizvien neesi sapratusi ka forumu piedirst ir S T I L I I G I I ?!
0
Eu, kas par prikoliem? man uz nedēļu bija liegta iespēja šeit ieiet. Tagad es atkal varu. Es domāju, ka nekad te vairs netikšu. Tātad mani neizbanoja.
0
zheeel...
0
cerams, ka šie neizjuks pa ceļam uz Rīgu...
0
Artuurs, šodien, plkst. 11:53

"zheeel..."

Man arī zheel, ka tu te vēl esi vecais krāns!
0
Deathper, nerunā muļķības...
0
iesākums jau protams jauks,bet es gribēju Dragonforce! :(
0
redz, te viss forums runā vienu vienīgu sviestu vienā laidā, bet vienu mazu sviestiņu pat nedrīkstu...
0
Nu ko nu tur - JĀIET hehe
0
Tā nu Gorefest, protams, ir jauki un patīkami. Bet, vakar apskatot reklāmas lapeli , patīkams pārsteigums bija ieraugot tur uzrakstu MASTER. Ir arī krieviem šāda grupa, bet šie šoreiz ir `īstie`. Tātad MASTER ir amerikāņu death metal blice, kas noformējās vēl tālajā 1983. gadā Čikāgā. Papētot viņu bio www.master.ca.tc/ , vai metāla archīvos atklājas diezgan nopietna muzikālā bagāža (nu to interesenti lai paši čeko). Man kādreiz sen atpakaļ bija viņu kasete ar 1991.g. albumu "On The Seventh Day God Created... Master" . Tagad kautkur padirsta. Bet joprojām galvā otrais treks - Latitudinarian. Ceru dzirdēt to koncertā.
Viņu mājas lapā arī ir info par tūri ar Gorefest iekļaujot Rīgas Salamandru.
Super. ko es varu teikt. Reāli 2 trekni sulīgi nobaroti zaķi ar vienu šāvienu. Ko vēl vajag tavai izslāpušajai metālista sirdij ?
0
metalshow.lv rakstits ka CANCELED
0
yup, mani mazie virtuālie draudziņi. Ķeramies pie plāna "B"
0
Plans "B" tas ir nogriezt bardu un parstat klausities metalu
??
0
nu bla... atskaites punkts vējā... blāāā
0
paskatieties no pozitīvās puses - naudu ieekonomēsiet!
0
nu tie činkstētāji tagad var gavilēt... laimīgi?
0
te dažiem Gorefest sagādājis īstu `Горефестивал
0
fuck!!!
0
tolx, 13. janvārī, plkst. 18:27 [Profils] [Link]
iesākums jau protams jauks,bet es gribēju Dragonforce! :(

Nu un?
0
Izlasi vēl pirms tam sauliites postu.Un tagad ir iespēja tos ar atvilkt.
0
tas jau nemaina lietas būtību.
0
Sauliite, 11. janvārī, plkst. 13:41 [Profils] [Link]
To Tolx:
Nu ko, jauks dzimšanas dienas iesākums :)

domā tālāk...
0
Es taču pavisam citu ko biju domājusi, bet tagad jau tāpat tam vairs nav nozīmes, ko koncerts tāpat ir atcelts :|
0
un ko nu? iedomāties ka Udo vēljoprojām spēj mani aizraut un iet uz to? jūtu ka būs tāda mazuma piegarša....
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas