616
0
www.religionnewsblog.com/11134

Dīvaini, bet es to zināju jau pirms tam
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
vai Tu re, es ar.
0
if jer faivfaivfaiv zen aim siksiksiks!!! /m/

lolol omg wtfftw!!
0
opā zinātniskais pētījums... nez nez man jau tas 666 dēmoniskāks liekas...
0
a man vienalga!
0
118
0
hellish, tev laikam trūkst, kur izpausties?

ej labāk palīdzi Ivo kasešu vāciņus locīt
0
nepazistu nevienu Ivo! un kurs nu butu teicis, par ,to ka trūkst, kur izpausties? tu jau esi pasaācis arī krieviski izpausties!!!
0
Ivo ir kirpusa distro.

Re: GORGOROTH ir gabals tāds labs "Pasauc Ivo" ;(
0
a man jau apnicis lociit tos vaciņus, moška tu gribi nakt un palociit? dabusi piepelnīties, un heroīnam naudiņa arī parādisies!!!
0
man heroīns neder, domā ko runā! zāli, daudz zāles, lūdzu, nu un klepus zāles arī tīri tā nekro
0
nu kilograms zāles tad jau tev derēs!
0
derēs, bet jāskatās uz cenām - vietējās vai Marokas? Dienā lasīju, ka Afganistānā par 2 dolāriem var nopirkt tik, ka pusgadam pietiek, te 2 dolāri 2 stundās nopīpējas, smagi laiki klāt :(
0
nu un kas pēc tā pusgada no tavām smadzenēm paliktu? tev baigi patiks, kad tu iesi pa ielu, un tev kūpēs smadzenes? kaut gan tev aizmugurē ejošajiem jau būs forši:)
0
mind your own smadzenes, hellish :)

tēma vispār par cipariem un skaitļiem un numerolōģiju - ja nav ko teikt, aizej labāk papucē pirkstu nospiedumus no Ivo kompaktiskiem
0
em, nu un ko tu man piesienies? tu pats sāki runāt par vāciņu locīšanu!! tak iedarbini smadzeni!!!
0
hellish, šodien, plkst. 11:52 [Profils] [Link]
a man vienalga!

Tas pats variants, kas peterim.

Ja nav ko teikt, vai tad tas noteikti visiem jāpasaka?
0
nu bet, loģiski, ka jāpasāka!! es tiešām nesaprotu, tu pats te pilnīgu sviestu postē, bet kad tavām nopīpētajām smadzenēm kaut kas nepatīk, tā uzreiz jānoliek!! nu lai tak raksta ko grib, kāda tev tur starpība, nav jau tavs forums!!!
0
jau ir (mans un nekro)
0
616
0
nu personības dubultošanās jau dažreiz noder!!! labi, pietiks, tāpat secinājuma nekāda, pārāk augstās domās tu par sevi!
0
А вот тут ты сам путаешь, Zaratustrah, форум не мой - я как раз за разнообразие точек зрении. Ведь истина рождается в общении.

Ведь если кому-то не будут давать слова или если никто писать не будет, форум станет наглядным противоречием своему понятию. Ведь форум - место, где люди обсуждают разные мнения, чтобы прийти к согласию (или, по крайней мере, чтобы как более качественно развернуть ту или иную идею).

Форум не место, о котором можно сказать "все танцуют - я пою", это тебе не концерт металла - один на сцене орет, другие хаером трясут.
0
hellish, tu arī jauc jēdzienus - personības dubultošanās - tas ir iesācēja līmenis, mūs interesē apzināta personību multiplicēšana. Bet tas nenozīmē, ka kvantitāte būtu svarīgāka par kvalitāti...

Hekpo, forums pieder tiem, kas viņā raksta, tā kā principiāli mūsu viedokļi neatšķirās.
0
blja Некро raksti latviski zb jau !
0
Vomit: kā Tu vari kādam pārmest krievu valodas lietošanu, ja pat pašā pārmetumā Tu lieto krievu lamuvārdus?
0
bet es nerakstu kirilicaa !
0
bet tavs vārds ir vēmeklis
0
personības dubultošanās - ka tu zini ir slimiba,
apzināta personību multiplicēšana - tā ir nākamā stadija, no kuras ciet tu!!
tā kā iesācēja līmenis ir vien tev pašam!
0
nu un ka VEEMEKLIS !
0
Kas tieši tev, Vomit, nepatīk? Nesaproti, kas rakstīts? nu i nav ko cepties, vai nav vienalga, kas tur rakstīts. Mazāk smadzenes piesārņosi. Bet ja saproti, kur tad ir problēma?
0
es vnk nelasu vinalga kas tur buutu ! principa peec !
0
Principiaals kads... ta huli raksti ja nelasi?
zb jau tas, ka visiem topikiem tema peec kaada laika novirzaas vai uz seskuaalaam minoritaatem vai uz banaalo "krievi - latvieshi".
0
nezināji, ka taga stilīgi nelasīt svešvalodās? kur nu vēl kirilicu..ak nē...tas tač ir krieviski
0
hellish, ja godīgi, es nesaprotu, ko tev vispār ir mācījuši... kāda slimība, ko tu tur murgo? Vairākas personības ir gandrīz katram - visi tie cilvēki, ko tu redzi sapņos, piemēram, esi tu pati. un ja nu kāds sapņo ar atvērtām acīm, vai tad viņš tāpēc ir slimnieks? Par šizofrēniķi mani sauc, jā, bet kāpēc? Kas tādā gadījumā ir visi tie labie ļautiņi, kas raksta romānus, lugas, filmu scenārijus?

"One thousand million hearts beating under my skin" (Samael)
0
šizofrēnija ir tavas personības dubultošanās atzare, tātat tev tavā smadzenē ir kaut kāda vaina!! nu bet kurš tad saka, ka visi tie labie ļautiņi, kas raksta romānus, lugas, filmu scenārijus nav nedaudz ar šizo slimi? nenoliedzu, ka katram ir kaut kāda stadija,un arī tev. tā kā vari to uzskatīt par komplimentu, ja vēlies!
0
Vomit "blja Некро raksti latviski zb jau !"

Попрошу без личных оскорблении! Не умеешь, не читай!
0
Zaratustrah: Hekpo, forums pieder tiem, kas viņā raksta, tā kā principiāli mūsu viedokļi neatšķirās.

В принципе согласен, но есть как минимум два "но":

1) тривиальное - есть ведь и просто читатели, а читатель ведь такой человек, который пишет на своем личном форуме фантазии.

2) объективное - "принадлежать" может содержать импликацию понятия имущества - то есть, что-то принадлежит мне, даже если я этим не пользуюсь (абстрактное право - de iure) и этот статусс не меняется, если я не даю на этого согласия. А впрочем может и не содержать - диск "мой", если я его на данный момент слушаю (конкретные возможности - de facto).

Именно поэтому я и приглашаю всех к разумной и аргументирова... дискуссии, а не к бесконечному повторению никого не интересующих личных переживаний (выраженных крайне убого) и пустому флейму. Ведь это никуда не ведет, если только глубже в тупик.
0
Zaratustrah, vakar, plkst. 20:25
Vairākas personības ir gandrīz katram - visi tie cilvēki, ko tu redzi sapņos, piemēram, esi tu pati. un ja nu kāds sapņo ar atvērtām acīm, vai tad viņš tāpēc ir slimnieks? Par šizofrēniķi mani sauc, jā, bet kāpēc? Kas tādā gadījumā ir visi tie labie ļautiņi, kas raksta romānus, lugas, filmu scenārijus?

---

Zini, ir tāda lieta, kā iztēle, fantāzija. Cik pārsteidzoši, vai ne?
0
1996, tu arī laikam esi viens no tiem, kas kaut ko nesaprot? hellis, vai tad es noliedzu, ka man ar smadzenēm kaut kas nav kārtībā? Nopīpētas nepajokam - reizēm serotonīns aiziet sarkanajos, salīdzinoši bieži uznāk berserkr lēkmes, kad kaut kas obligāti ir jāsalauž (šodienas kontā - 2 plastmasas spaiņi, 1 stikla pudele un tā kārtīgi paspārdīju vienu kartona kasti) - nedod die's, ja kāds nedraugs tuvumā pagadās. ;(
Tomēr fakts uz sejas ir tāds, ka lielākajai daļai šeit rakstītāju tas orgāns vispār neškiet klātesošs vai ir tiktāl alū atmiekšķēts, ka pārvērties par homogēnu putru, kas arī tiek izlieta pār šo nabaga forumu. Piemēram - paskaitiet, cik no šīs tēmas 30+ ierakstiem ir par skaitļiem 616, 666, Jāņa atklāsmes grāmatu, Ēģiptes atkritumu izgāztuvēm, ta kaut vai par Nērōnu kā Antikristu (Izkaptij te būtu ko teikt). Jā, manu suni arī sauc tā
0
man liekas, mums abiem būtu labāk, ja mēs nerunātu viens ar otru
0
Tad nelien, 1996, ja reiz tas ir vienīgais, ko tu vari atbildēt uz konkrētu runu. Parole nommément!
0
Zaratustrah: "salīdzinoši bieži uznāk berserkr lēkmes, kad kaut kas obligāti ir jāsalauž"

Tas gadījumā nav "visparastākais" afekta stāvoklis?
0
Lūsis, atkal tu te muldi kaut ko galīgi bez maģiskās auras. Bet man tev būs likt ko pretī:
00 - antireality - fungamental (2004).nfo │ 666

sk. antireality.ne1.net (kaut gan nē, nav priekš jums!)
0
Nē, Lūsi, tas ir ārkārtīgi "sarežģīts" afekta stāvoklis. Laužu es konceptuāli, jo ir sajūta, ka vajag (in order to create one must destroy) - uzmanīgi skatos, ka kaut kas, kā pēc tam žēl būtu, nepatrāpītos pa rokai. Tas arī ir savdabīgs (fiziski metafizisks) protests pret lietu varu pār ļaudīm. Nu, kas tad tur tāds - kaut kādu stūlbu ķeblīti vai bļodiņu anihilizēt, cilvēki tak slīkst paši savā pārprodukcijā.
0
Hehe, ja kaut ko saudzee, taa jau ir histeerija:) ja lietas piespiezh tevi taas saudzeet, tad taa JAU ir lietu vara...iisti trakie to nejuut, tev veel jaamaacaas;))
0
Vai zinājāt, ka "histērija" cēlusies no sengrieķu vārda hysteros - klēpis, dzemde - tāpēc sākotnēji piemitusi tikai antīkajām sievietēm? XIX. gadsimtā pēkšņi tika atklāts, ka arī vīrietis var būt (ir) histērisks, tātad - viņam arī ir dzemde (vismaz virtuālā - galvā). Kā vispār tur ir ar tevi, funerallady - tev ir dzemde vai tu varbūt esi džeks, kas konsekventi izbrauc uz savas meitenes bildes rēķina?
0
aha, un vecaa bija mana patiesaa seja:) jaunajaa redz tikai dalju mana kermenja:) nu, nezinu, parasti daudz nepeetu, kas man veederaa:)))))
0
"uzmanīgi skatos, ka kaut kas, kā pēc tam žēl būtu, nepatrāpītos pa rokai."

Tad tas nav afekts. Afektā tu i` savu galvu netaupītu, ja nu gadījumā patrāpītos "pa rokai".
0
Afekts, histērija, vēl tur kaut kas - kāda atšķirība? Katram savs krusts! Jums par cipariem vispār laikam nav ko teikt?
0
7 x 7 = 49
0
O! Ir kontakts.

ABSU ziniet? Tādi labiņie trešā bleķa čubinātāji no ASV. Taro ziniet? Maģiska kāršu sistēma, ui, tur daudz jāstāsta

Re: 181
10x10+9x9
192-11
utt.

7. Four Crossed Wands (Spell 181)

[Chorus I:]
I'm the Knight of Wands-
Yodh is in the name
I'm swift and violent:
TRANSIENT!
The fiery part of Fire-
I'm a lightning flash
Between the symbol,
And the natal force.

[Chorus II:]
She's the Queen of Wands-
H© is in the name
She's fermenting, yet
TRANSMITTING!
The watery part of Fire-
She's quick to receive
Between the surface,
And the process of (pro) creation.

Kan! King!
51st Hexagram
A warrior in complete armor
With wand in the left hand and torch in the right. (181)

Su­! Queen!
17th Hexagram
Her crown is topped with a winged sphere,
And rayed with flames. (181)

[Chorus III:]
He's the Prince of Wands-
Vau is in the name
He's manifesting, but
TRANSCENDING!
The airy part of Fire-
He's the "Dying God!"
Between the virtue,
And the Leader of his caste.

Y® King! Y® King!
42nd Hexagram
A shrouded warrior in full-scale armour-
On his chest, he bears the sigil "TO MEGA QHRION."

[Chorus IA:]
FOUR CROSSED WANDS!

Ž Queen! Ž Queen!
27th Hexagram
Her crown is surged with a disque of the Sun
And once again, rayed with fire.

[Repeat Chorus IA]

"They observe no regular rule in the ordering of their hearts."

[Repeat Chorus IA]

[Chorus IV:]
She's the Princess of Wands-
H© is in the name
She's crystallizing, yet
TRANSPOSING!
The earthy part of Fire-
She's absorbing
Between the Silence,
And the 10th of May.

Turpinājums: www.darklyrics.com/lyrics/absu/exhibit...
0
Histēriskais afekts ir nepārvarams darbības cēlonis (kurš patiesībā ir psihes konstituējošais princips, kad klātesošs) - tādas darbības, kura ir sociāli nepieņemama (jā, arī psihoanalīze ir normatīva zinātne).

Bet principā - uz afektiem balstās pilnīgi visa mūsu uzvedība caur iztēles un vēlmju pastarpinājumu. Jautājums ir tikai par šo afektu spēku un konfrontāciju ar sociālu. Bet ja šīs konfrontācijas ir par maz, sanāk konformisms.

Skaitļu mistika:
- Freids sarakstās ar alter ego 14 = 7 x 2 gadus. Pēc 14 gadiem draudzība tiek pārtraukti.
- 7 gadus Freidam ir draudzība ar Jungu.
- Freida iekarojamā pilsēta ir Roma - apmeklē 7 reizes.
- Psihoanalīzes slepenā komiteja, kuras pārziņā ir psihoanalītiskās kustības organizēšana, sastāv no 7 locekļiem.
0
Skaitļus gribat?
Kad Mālers bija pabeidzis savu 8. simfoniju, 9. viņš ļoti baidījās rakstīt, jo gan Bēthovens, gan šūberts pēc 9. simf. uzrakstīšanas nomira. Kad pēc pāris gadiem Mālers tomēr saņēmās un uzrakstīja savu 9. simf., viņš ļoti ātri pēc tam sāka rakstīt 10., bet nepabeidza to, jo nomira.
0
Malacis, Lūsi, šits labs. Atgādina to ainu no Malholandas Ceļa, kur puisis kafejnīcā stāsta par briesmoni aiz sienas, pēc tam aiziet nočekot, un toč - sirdstrieka :O
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas