Enslaved jaunumi
0
Tiem kam patīk norvēģu experimentālais bleks, starp citu jauks albuma nosaukums.

Norwegian extreme metallers ENSLAVED have set "Ruun" as the title of their new album, tentatively due on May 8 via Tabu. The recordings for the follow-up to the band's Norwegian Grammy- and Alarm award-winning album "Isa" (2004) began a week ago at Amper Studio in Oslo, Norway and the band "already feel confident that this will be a monumental album!" according to a posting on the group's web site. "The drums are finished, and the guitars are being recorded at this very moment."

Commented guitarist and composer Ivar Bjørnson: "The songs are stronger than ever. We've found the ultimate studios and the guys in the band are in very high spirits. Now it's just a matter of working as hard as body and mind permits."

"Ruun" will be mixed at Propeller Studios in Oslo by Mike Hartung and mastered at the Cutting Room in Stockholm, Sweden. Songtitles set to appear on the CD include "Path of Vanir" and "Essence", both of which the band are planning on shooting videos for.

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Lab`ass ziņas!
"Isa" jau nu ļoti man patikās. Uz drūmajiem ziemas vakariem. Brbrbr.
0
cik nu jaunumi! shis jau labu laiku grozaas un griezjas!
man patiik :) ka jau viss, ko shie no sevis var izdabuut! :)
0
Labs,protams ka labs albums,grupa tehniski un gariigi attiistaas! Prieks par to!
0
grupa atistās garīgi, shitas labs. nu ko ta viņi biktskrēslus bez maksas taisa vai kā. Kaut ka nepatīk shitas konvejerisms. pz. nu man sāk litkies ka arī peteris ir nefolks
0
baigi labs tas Ruun, Ivars šoreiz pacenties-vismaz tāds bij pirmais iespaids,kad būs laiks jānoklausās būs vēl, bet tag uz rindas jau stāv Zyklon-disintigrate-
0
kardāns atpaliek visu laiku un vietām nav kaut kas noslīpēts līdz galam, bet dzirdējis neesmu.
0
ja jau neesi dzirdējis, tad jau tā pagrūti vērtēt, ne?
ar kuru albumu viņiem beidzās tā trueblack ēra?
0
Lielisks albums, IMO. Kā jau visi vinju peedeejie veikumi.
Shitiem dzhekiem smadzene griezhas ;)
0
ņa, ko tas Ivars ir domājis ar to `The songs are stronger than ever`, bet, to ierakstot propppppellller studijā, beigbeigās varētu sanākt KAUTKAS tiešām ūber-pa-gaisu-vien-proppe... >:)

albums, ko izdosim 2345. gadā vispābā būs strongold as everrrrrr >:
0
Albums ir gandrīz perfekts. Bik šizīgs.
0
albuums i super.
0
tik biš pagrūti tās bildes apmainīt, nu tipa, olgu pret jelenu.
0
bet jau kopš 2k gada nekas viduvējs no paverdzinātajien nair dzirdētz, ta ka noteikti sdfghj
0
Nu man vistikamakais ausij ir Enslaved - 1997 gada...
0
Bļin, es kopš "ELD" no Enslaved ne noti neesmu dzirdējis. Upps, būs jalabojas, ko tad tas nozīmē....??!!:D
0
grupa tehniski un gariigi atpaliek ;P
0
tā kā neesmu trueblack piekritējs tad uzskatu ka attīstās, nevis atpaliek, bet kas man pateiks ar kuru albumu sākās viņiem tie eksperimenti??

P.S. no tā Ruun pēdējā dziesma Heir To The Cosmic Seed ar tām anatēmiskajām melodijām baigi norauj jumtu
0
Ja nemaldos, tad ar Mardraum (2000).
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas