Ģitāra iesacējam
0
ka domajat, pirkt lietotu elektrisko gicu, vai uzreiz nemt dargu gicu ar kuru es neko nemacetu vel darit? kad nem gitaru kas butu pirms tam jazin?
ludzu palidzat apsveru domu sogad iegadaties un macities gitaru spelet, brutali dragat u.t.t :D
atvainojos ja sada diskusija jau ir bijusi desmitiem reizu.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
labaak saakumaa nopeerc dauzmanz straadaajushu luuzni pamaacies tad jau ar laiku uzzinaasi kaadu pa istam gribi
0
A prieš kam naudu lūžņiem tērēt? Ja jau grib, tad grib.
0
ehh ... maigoni - a ko tu vispaar sajeedz ! Izstaas, ka neko
0
Es neko nesajēdzu, jo elektriskās ģitāras man nekad nav bijis! Nebija tās rocības tad, kad gribējās. Tad, kad parādījās rocība, tad jau vairs negribējās.
0
akustisko gitaru vaijaga ja grib iet maicties pie kada skolotaja? vai pietiek ar savu elektrisko?
0
Vispār jau The Beatles un Placebo nekad nav mācījušies pie nekādiem speciāliem skolotājiem, tikai pašmācības ceļā.
0
neveiksmigus piemerus man nosauci, bet nu lab, bet labak jau ir pie ucika iet un majas treneties, vai ne taa?
0
itkā būtu baigā starpība kādu gichu tu ņem, ja nemāki tad jamācās. ( tēma chatam ), man čujs ka arī decapitated ir nefolks. pz
0
Nefolks vai folks. bet es domāju šitā- vispirms ir jāiemācās spēlēt akustiskā džiņdža- nav tik kruti, bet pēctam varēsi normāli mācīties uz elektriskās spēlēt, citādi ja sāksi uz elektriskās būs tā, ka nevarēsi normāli tālāk rubīt....
0
Nu personiigi es saaku ar klasissko un speeleeju ar pirkstiem. nu un tikai peec kaada gada saaku paraleeli lietot mediaatoru. Iesaku saakt ar klasisko , jo tad tu vareesi bez iipassaam gruutiibaam paariet gan uz elektrisko gan uz basu
0
Labaak ir pirkt jaunu gichu viennoziimiigi. nevajag jau custom Jackson'us pirkt pa 400Ls. Saakumam pietiek ar parastu gichu komplektu. Taadi ir Latvijas Biedriibas namaa un www.audiopro.lv/lv/catalog/GuitarsB... , kaa arii veel shur tur.
0
nafig no sākuma uz akustiskās jāsāk spēlēt? es neko normāli pēc ~8 gadiem paņēmu akustisko roka... nu un?
0
custom Jackson'us pirkt pa 400Ls.

:DDDDD

Tu vēl varēji pateik Custom Palkovņiks pa 500... :D

Kādi jacksoni!!! ja sāk spēlēt tad sāk ar akustisko. No sākuma neilona stīgas, lai pirkti jēli nepaliek, pēc tam, ja taisās uz elektrisko sēsties, uzliek dzelzs (bronzas) lai pielec, kā ir ar tām un tad pēc gada, pusotra var ņemt elektrisko ar primočku.. un tāpat pirmo elektrisko nopirksi sūdu, ja nebūs kāds, kas rubī fišku un tavā vietā nopērk...
A audio pro tev iesmērēs viduvēju draņķi pa baigo piķi... Un šitie BEGINNERS komplekti pa labi un pa kreisi visos veikalos ir, ja kas...
0
bet kā tad īsti ir..labāk ar akustisko sākt, jeb elektrisko?
0
Malēj, un ko tu spēlē uz tās akustskās pēc tiem 8 gadiem? Tos pašus rifus vari nospēlēt, ja? Malacis. Tas sen jau ir pierādījies, ka ar akustisko ir jāsāk.
0
kāda jēga tos pašus rifus spēlēt? ta jau uz klarnetes arī var tos pašus rifus spēlēt...
kā tas ir pierādījies, ka jāsāk ar akustisko?
0
Mulkiibas ir par to akustisko pilniigas. Saakumaa neilona stiigas, veelaak metaala stiigas, tad elektriskaa... ar neilona stiigaam :D :D

Nopeerc Warlock pa 150ls un klaat BOSS MT2 (metalzone) pedaali un kaut kaadu akustisko kasti vai launaakajaa gadijumaa laid caur pastuuzi un tumbaam ja nav zheel. Atsleegsi efektus un skana buus daudz maz tuva akustiskajai un vareesi arii akortdus speeleet. Nebuus tik dzidra taa skana varbuut bet buutiibaa vismaz buus lielaakas iespeejas.
0
Marlix
Jaa, sajaucu. Gribeeju teikt, ka kaut ko virs Jackson JS seerijas pirkt saakumaa ir diezgan bezjeedziigi tachu ja nauda atljaut tad...

Bet stulbaakais ir tas, ka vienam 13 gadiigam dzekam senchi uzdaavinaaja BC RICH Virgo - Blood... Un jau gadu vinja staav nespeeleeta... LUUK TAA IR MAUCIIBA...

starpcitu par tiem pirkstiem jau itkaa ir taa ka saakumaa taa pagruutaak. Saakumaa vajag kaadas minuutes 10 paspeeleet, tad pauze un tad atkal. Ar laiku vareesi dragaat cik uziet bet saakumaa nevajag paarspiileet jo taa var visai reaali pirkstus sachakareet uz pailgu laiku.
0
Varbūt tas 13 gadīgais džeks nemaz nevēlas nodarboties ar mūziku, bet piemēram medicīnu.
0
t.i. spēlēt dakteros.
0
jaaizoshnjaa viss nezinaamais :D :D
0
"Malēj, un ko tu spēlē uz tās akustskās pēc tiem 8 gadiem? Tos pašus rifus vari nospēlēt, ja? Malacis. Tas sen jau ir pierādījies, ka ar akustisko ir jāsāk."

mhm, atkal sākās kreftīgie teksti ar spēcīgo argumentāciju. Tā tīri uz faktiem balstītas lietas. Mhm...
0
Ka saprast ka decapitated(es) ir nefolks? Kas ir nefolks?
jaa 400ls man nav, jaskatas ineta cenas.
0
decapitated
Te visiem ir nefolka maanija :D Kur vien skataas ljauzhi, tur ir nefolks. Vinsh ir visur :D Bija pat vesela rehabilitaacijas grupa nefolkomaaniem :D :D

Saakuma komplektu (Harley Benton vai Behringer) vari dabuut no 102Ls saakot. Tiesaa, ja no diviem ljurkiem jaaizveelas viens tad iesaku Behringer labaak kaut lielas atshkiriibas nav.
Ja ir 200ls iesaku BcRich Warlock un MT2 pedaali vari nemt, bet tad kombim nesanaaks
0
to par 102 ls un varbut bisku vairak varetu atlauties, un ta "tumba" pie kuras piesledz gicu ta cik varetu maksat? :)
0
va vinja jau komplekta ar gitaur?
0
Tas bija komplekts. Tur jau klaat ir kombis. Pagaidaam vari iztikt bez pedaalja jo kaut kaads overdrive tur ir. Es tur auksheejos postos iemetu linku
0
paldies, taga jau skatos, to linku , pagaidam metu aci uz to Behringer, tikai zeli ka nesaprotu ko nozimee visas tas lietas kas tur ir sarakstitas.
piem :
Behringer V-Tone Guitar Pack containing Behringer E-guitarwith 3 singlecoil pickups, 5-way toggle switch, Tremolo,mapleneck, colour: black, Behringer V-Tone GM108 modellingamp with 8" Speaker and 3 amp-, 3 speakersimulations and 3gain-modes, incl. gigbag, guitar instructions, cable,strap and picks.
0
Neesmu nekaads baigais gitaarists, es kaadu gadu pashmaaciibaa maaciijos akustisko, tad 2 gadus nedariiju neko, miru bez gjitaaras nost, un nopirku sev elektrisko. Squier Affinity Strat made in China :) Biju visu aizmirsis, naacaas saakt no nulles, bet tagad man e-gicha sagaadaa riktiigu kaifu :)) Kaiminjiem - drusku mazaaku (evil)

Domaaju, ka saakt ar akustisko var, bet nav obligaati. Akustisko gichu speeleet ir fiziski GRUUTAAK, un vieniigaa priekshrociiba ir, ka nav visaadu kastu un kastiishu, kas traucee dzirdeet, kaa tu iisti speelee :) Vairums uchuku un instruktoru maaca akustisko, taapeec arii liks tev taadu nopirkt un speeleet basanovu un dzhezu. Interesanti un deriigi, bet vai vajag? Man uchuka nekad nav bijis, un es ne peec viena neilgojos :)

---

Glossary to decapitated

Behringer V-tone: shis nosaukums izraisa strikti negatiivas emocijas. Peerc Marshall, Ibanez, Squier, Peavey, Yamaha, BC Rich Warlock, da jebko, tikai ne Behringer

E-guitar: gicha, cirvis, instruments :)

3 singlecoil pickups: vai Fender Stratocaster esi redzeejis? Tie triis ovaalie drankji ar 6 punktinjiem zem stiigaam ir vinji. Izshkjir Singlecoil (vienas spoles) un humbucker (2 spolju) skanjas nonjeemeejus. Riktiigai metaala gjitaarai ir nepiecieshams vismaz viens Humbucker tipa skanjas nonjeemeejs (t.i., konfiguraacijas HH, HSH, SSH, HHH un lidziigi). Iesaaceeji parasti saak ar 3 singlecoil, tas ir ok.

5-way toggle switch - mazs verkjiitis, ar ko izveelas tavu skanju nonjeemeeju sleegumu. Paarsleegshana buutiski izmaina skanju. Piemeeram, kad tu paarej no ritma speeleeshanas uz solo...

Tremolo: garsh verkjis, kuru rausta Eeriks Kleptons un citi - lai mainiitu stiigu sastiepumu, un taa moduleetu skanjas augstumu. Saakumaa vinju izgudroja, lai radiitu vibreejoshu skanju, bet iistie vechi ar tremolo sisteemaam taisa iistus briinumus (R.I.P. Daimbegs, piemeeram). Leetaam gjitaaraam tremolo ruchkas raustiishana parasti izraisa masiivu gjichas noskanjoshanos...

mapleneck - gjitaaras grifs no kljavas (tas ir ok)

colour: black - laikam melnaa kraasaa :)

modellingamp - pastiprinaataajs, kursh ar viltiigas elektronikas paliidziibu skan kaa vesela chupa pastiprinaataaju (peec tavas izveeles). Behringer gadiijumaa skanja vienmeer buus suudiiga, bet vismaz dazhaada :) Interesantaakaa lieta ir 3 gain modes - ar to vajadzeetu buut iespeejamaam skanjaam no pilniigi tiiras (gandriiz akustiskas) liidz riktiigi smagai un netiirai :)

gigbag: soma

guitar instructions: nav ne jausmas, kaut kaads f'king menjual

cable: plaans kabelis, kuraa radiisies daudzi skanjas kropljojumi. Toties leets.

strap: mistiska materiaala josta, uz kuras pakaarties

picks: vinji - arii mediatori, plektras, un viss kas cits. Iistie speelee ar ljoti bieziem, resniem mediatoriem, lai vareetu speeleet aatri, preciizi un pietiekami agresiivi.

Ceru, ka tas paliidz.
0
Labaak "double coil", bet nu tas tikai mans subjektiivais viedoklis.
0
the_eagle: you are the best :D, sitas riktigi palidzeja, vismaz bilde skaidraka uzreiz, protams parejie ari palidzeja.
Un par Fender Stratocaster neko nesu dzirdejis.

0
Fender Stratocaster ir viena izsenis veca gicha kuru jau no 50tajiem razho. Kopijas vinjai taisa visi kam nav slinkums. Info: www.stratcollector.com/
0
seit Latvija ir vel kadas i neta saites , kur pasaverties, gicas.
0
www.yoursound.lv
0
skatos te dazji dzegasi (realatiivi) staasta, ka gjitaaras uchuks neesot vejadziigs. nu patiesiiba var jau vienmeer njemt visaadas baigaas videoskolas, maaciiies peec tabiem (paar kuriem MPA grib uzlikt copyrights - iespeejams, ka no interneta shiem naaksies izzust (vairaak darba pie dc++ vai kaut kaa nebuut CITA), pashi kaut ko baigi domaat un speeleet visaadas nejeedziibas 'trenninjiem', bet tomeer man skjiet, ka ja ir kaads onkolis, kas par diezgan leetu naudu tev paraada, tas tomeer ir daudz labaak un vieglaak uztverama ir taa lieta. Vajag pamekleet cilveekus, kuri ar tevi nevis baigo biznesu grib taisiit, bet vienkaarshi - patiik izgliitot jaunus entuziastus, mazu naudu prasot. Man pasham pirmais uchuks (labs cilveeks) prasiija 2Ls par pusotras stundas nodarbiibu un maaciija tiiri pieklaajiigi un labi. Veelaak mekleeju jaunu skolotaaju, un pie visaadiem aizvazaajos - prasiija 3,5, un 7 Ls stundaa, un katraa zinjaa labaaku jau nu neko par ieprieksheejo neraadiija. Ja var atrast labu skolotaaju - tas ir dikti veertiigi. *_*
0
kaada Behringer vaina? tiiri jaukas skanjas ir no Beringera naacies dzirdeet :'(
0
hehe jaukas skanjas... to siiko kombiiti meegjos esu raawis ...nu par skanju..skanja nekaada ..bet tur va uzgriest visaadus crunch,british,usa utt
vispaar jau jaudas zinjaa taa mazaa kaste diezgan nikna bia..bungaas gandriiz vareeja nepazust un pat sewi dzirdeet
0
Visiem tiem (ultra ģitāras speciālistam FAUNAM), kuriem ir šaubas par lēmuma pareizību, sākt spēlēt uz akustiskās, nevis uz BSRICH vai vēl kāda ne-lēta aparāta, paskaidroju:

Sākot uz akustiskās (kas nebūt nenozīmē klasisko akustisko, tā tik pat labi var būt blues vai vecā labā "ļeņingrad"), jūs, cienījamie ģitāras monstri, vienkārši iemācīsities ātrāk un labāk saprast un izjust ģitāras fiziku. To nevar izdarīt sākot spēlēt uz elektriskās ar fūzi... Un ja arī kāds iemanās, tad patērē daudz vairāk laika. Otrkārt, tīri uztrenēsiet savas rokas, jo akustiskajām ir platāki un resnāki grifi, kas ļaus jums pēc tam, kad pāriesiet uz elektrisko, daudz labāk un vieglāk spēlēt, izmantojot efektu distirtion, panākts TĪRU noti. Elektriskajai ir ļooti mīkstas stīgas salīdzinot ar akustisko, un tieši tāpēc vajag pamācīties uz cietākām, lai iemācītos viegli appieties ar mīkstajām. Piemērs: ja jūs varēsiet pie jebkuriem laika apstākļiem dabūt "pigscream" uz akustiskās, tad uz elektriskās tas vispār nesagādās nekādas grūtības.
Un vēl, ja jūs gibat zāģēt black, tad nafig jums tas viss par ko es te runāju, bet ja gribat kaut nedaudz būt ģitārists, nevis "smacētējs" tad jāapghūst ir ģitāra nevis distortion.

Un Faun, ko tu te puksti par argumentiem un faktiem. Cik esmu pamanījis, visi tavi fakti un argumenti ir "mīkstie" un "pediņi". Fingers tev!
0
Behringer nav ne vainas, ja vajag normālu akidru zāģi, ja gribās vijebonus kaut ka'dus taisīt, nevis spēlēt, ta var iesālīties un meklēt ko citu, bet vai tas ko mainīs...
0
spēlēšana ar fūzi, kad jau pamatiņi apgūti, ir ļoti noderīga, uz akustenes spēlē, rausti stīgas viss feini, bet kad pieliek pie fūža elektrisko, tad var dzirdēt vai katra skaņa skan atsevišķi, vai tāpat kā spēlējot akusteni viss vienā putrā, paspēlējot parastās gammas ar fūzi, var dzirdēt visas netīrības, jāpanāk, lai katra skaņa ir atsevišķa un skanīga... un to jau grabinot akusteni nesadzirdēsi...
0
:DDDDDDDDDDD
0
Tu vēl pasaki, ka lai iemācītos smuki zoles vālēt, ir obligāti jāliek chorus un delay, jo tā taču viņas vis labāk skan... Pupu mizas!!! Ja tu gribi dzidēt savas lažas, tad jāspēlē bez efektiem!
0
es efektus vispār nelietoju... tīrs draivs... ņirga nāk par tiem čaļiem, kas nokrāvušies ar pedāļiem vazājas...
kur es liku manīt, ka jālieto efekti?
0
:44444
0
distortion, overdrive, drive tie arī ir efekti, ja kas.
0
nu vēl kaut ko... ķipa nesaprati, ko es ar to biju domājis...
0
petenju malejs teica:"Behringer nav ne vainas, ja vajag normālu akidru zāģi, ja gribās vijebonus kaut ka'dus taisīt, nevis spēlēt, ta var iesālīties un meklēt ko citu, bet vai tas ko mainīs..."
ta sir kaa? ar Behringer nevar nevar dabut "smagu skanju"?
0
Toč tas teikums galīgi neloģisks sanācis... >:)
var var... zāģi var dabūt, ka prieks, nu vismaz no tā, kuru pats biju pamēģinājis, ārā nāca, ka nenopriecāties...
bet ir jau tadi kadri, kas paši nezin, ko paši īsti grib un ta dirš virsū uz visu... >:)
0
"Visiem tiem (ultra ģitāras speciālistam FAUNAM), kuriem ir šaubas par lēmuma pareizību, sākt spēlēt uz akustiskās, nevis uz BSRICH vai vēl kāda ne-lēta aparāta, paskaidroju:"

nu redz, tie tafi fakti un argumentaacija manis nievaashanaa ir nulle. Ko tu zini par manaam gjitaaras speejaam? Es suudiigi speeleeju gjitaaru. Ljoti suudiigi. UN es iemaaciijos tos pamatus uz Ural, uz kura veelkoprojaam, kad dariit nav ko, kautko patrinkaaju. Bet tavas muljkijiibas par akustisko saakumu ir apgaazhamas trieshi ar faktiem. Skat, Maleejs iemaaciijaas uz elektriskaas. Un? Suudiigs gjitaarists pateiksi? Netiiri speelee? Fiziku nejuut kautkaadu mistisku? Peec tiem 8 gadiem dzheks panjeema rokaa akusteni, kaadu pusgadinju riktiighi aizraavaas un iemaacijaas smuki speeleet. Un? Kaadaa ellee dirsaa atshjiriiba? Taapat vinjsh speelee vislabaakajaa letinju grupaa - TABESTIC ENTERON ar vislabaakajiem Latvijas muuzikjiem un lieliskaakajiem talantiem (gaidiet jauno albumu peec gada. tas buus pilniigs Tabestic Enteron. Mees shobriid esam speeciigaaki kaa jebkad agraak. Visi puishi ir pacilaataa noskanjojumaa un aktiivi straadaa pie jaunaa materiaala. Support whatever you want, you can't stop the train!!!)

Ar Maleeju jau esam iznjirgaajushies un izkjengaajushies pietiekami par shitiem niikuljiem. Dizhi dirsh kautko nejeegaa par superiigu tehniku un kaadiem tur veel briinumiem, bet pats taa iisti neko nospeeleet nevar. Jauki. Nokraujaas ar ahuunaako aoparatuuru, 128789147 pedaaljiem 09780345 procesoriem 908039845 vadiem 098084 antenaam, un tolks kaads? Nospeeleet kautko var? Ok ok... naak naakamaa dalja ar dzhegasiem, kuri ahujenna masee visaadus paganiini un hvz kaadus tur virtuozos gabalus. Perfekta speeles twehnika, nevainojama aparatuuriskaa dalja, viss ahuuna shikki chikki. bet pats kautko izdomaat var. Njehuja! Fukk Off!!! Mazaak dirst, vairaak dariit.
0
Visi taadi super ultra tehniskie zeeni. Seezh cauraam dienaam urbjoties par kautkaadiem gitaaru modeljiem, koku tipiem uc. muljkjiibaam. Taa vietaa, lai kaa Runcis (visu cienju, Renaar) iesaka, panjemt atrast kaadu normaalu skolotaaju un kautko arii apguutu. Un bljin, veel labaak, varbuut lai saprastu, ka talants itr nulles veertiibaa un saaktu dariit kautko lietderiigaaku. Piem. atklaat sevi kaa maniakaalu tetris chempionu. Vai varebuut paarnesties un saakt speeleet tamburiinu. Iespeejams tu esi radiits lai uzstaadiitu trekordu slieku eeshanaa? Par to nekad neesat padomaajushi? Par to juus neaizdomaajaties, gudrie uubertehniskie muuzikji?
0
To mees veel redzeesim, kursh te saimniekos beigaas... muahahahahaa!
0
Naak jauni standarti, mani mazie zeeni un meitenes. Jaunas minimaalaas prasiibas ir jau celjaa! Un taa nav mega aparatuura. Un tie nav 098352 pedaalji un pareizais koks ar pareizo griezumu. Tas ir "papis malaa no skatuves, niikuli"
0
Faun, ej takš tu vienkārši dirst. Ja tavs Malējs ir 8 gadus pēries ar elektrisdko un nu ir baigais ģitrārists ja? he heeee... bļāāā.. faun... ka tu vari cīnīties par lietām no kurām neko nerubī ... ibitvai nabaga bērns.. :DDDD Latentais ģitārits. :DDDDDD

0
Un par tavu tā saucammo argumentāciju runājot... visa tava argumentācija, pat par lietām, kurās tu esi pareizināts ar nulli, ir viena: "Es TĀ GRIBU!" Un tā saucās argumentācija :DDDDD

Tu esi kā krievu boļševiks, kā sarkanarmietis. Viss ko es nesaprotu ir mēsls, viss kas man nepatīk ir jāsadedzina, jobanie inteliģenti te dirš par koku utt (piemērs)TAS VISS IR HUIŅA, JO ES, FAUNS, UZSKATU KA TAS IR SŪDS... Sunists riktīgais... KO nevar apēst vai izdrāst, to vajag apčurāt...
0
njaa, cienju visiem, bet taga nevaru izlemt kuru puse iet, akustiska jebus elektriskaa? varbut bus labak ja abas bus, pie ucika ietu macities, pamatus ar akustisko, bet majas macitos elektrisko, bet tad rodas uzreiz jautajums, vai neradisies lieka putra?
0
kur Tu Marlix atrodi tik daudz apgalvojumus? >:)
ļauži paužu savu domu un Tu to uztver kā kaukādu uzbraucienu sev... negribi bik apgulties?
Nav vakaros grūti, kad atnāc mājā pēc visu to zibšņošo plakātu redzēšanas? Tik daudz personiska... >:)
Bet noliecu savu galvu Tavā, ģitāras mostra priekšā... :444
0
Decapitated, tu pashaa saakumaa mineji, ka gribi "brutaali dragaat"... es taa saprotu, ka gribi speeleet arii smagos gabalus. Taatad tikai logiski, ka pareizaak ir izveeleeties elektrisko gjitaaru. Iemaaciisies normaali speeleet ar mediatoru un miers. Ja peectam gribeesi, vareesi nopirkt arii klasisko gichu un bez probleemaam iemaaciisies ar pirkstinjiem speeleet.

Saakumaa elektrisko vai akustisko? Tas ir atkariigs tikai no taa, ko gribi speeleet. Un kaa jau piemineeja Funs, galvenais ir darbs.
0
Buutiibaa laikam jau nav taadas vienas formulas ko un kaa dariit. Tie kas tieshaam maak speelet gitaaru, nekad ar to nepontopjas un nesteiks "jaa, es maaku". No seerijas, ka jo vairaak maak, jo vairaak veel ir jaamaacaas.

decapitated
kaadu vel celu iet? Man izklausaas, ka labaak aiznemies no kaada cilveeka uz nedeela gichu un tad izdomaasi vai Tev vispaar taa ir vajadziiga. Ja buusi izleemis ka vajag, tad iesaku neseedeet krustcelees "kaadu celju iet" bet nopirkt kaadu saakumu komplektu un uz priekshu. Un peec laba laika saaks naakt saprashana ko vajag piepirkt klaat, ko nonemt nost.
Pashaa saakumaa varbuut paspeelee tabus, akordus bet skolotaajs taapat ir vajadziigs. Sis ir mans viedoklis par sho pasaakumu
0
roof par to celu Tu saprati nepareizi. :)
tas bij domats ta: Jus te visi nematies un puses ir viena "nometne", kura atbalsata skolotaju, klasisko gitaru, otra "nometne", par elektrisko un miers. :D
es pats gribetu uzreiz elektrisko, un ta ari laikam darisu ka nopirksu sakuma komplektu, un pec laika redzesju ko vaijaga un nevajaga, un ja man te apkartne bus kads skolotajs kuram nebutu iebildumi macit uzreiz drgat elektrisko, tad ta ari turpinasju.
Seit jurmala zinu vienu skolotaju kurs maca, akustisko, bet ir viens skolnieks kurs nak uz noderbibam ar elektrisko, un vinjam ir grutibas, jo elektrisko itka nevar labi dzirdet ja vinja nav pievienota tai "tumbai", bet skolotajs vienalga vinju maca, jo laikam tad tas vinjam nesagada parak lielas grutibas, varbut tikai grutak skolniekam.Pats skolotajs nem pavisam maz naudu, varbut parus latus pa menesi, un grupu maca , ja nemaldos ka no macibu gada sakuma lidz macibu gada beigam. Par to skolotaju es uzinaju no vina pazistama, vins pie vinja macas akustisko un taja pasa laika spele, jeb vel macas majas bass gitaru.
un saka ka progress ir. Tad es ta izdomaju, pirkt to komplektu un doties, ar nakamo macibu gadu pie ucika ar vai bez akustiskas gitaras.
Deadfall: protams ka loti veletos brutali dragat, jo ar akustisko es negribetu aprobezoties..
ok, enyway paldies visiem ka palidzejat, jo taga ta bilde ir daudz maz skaidra.
Kamer man nav vel gitara, ir kada viela ko es varetu iemacities no galvas, lai pec tam nevaijadzetu? zinu stulbs jautajums bet ko darit jariksee. :D
0
Ljoti daudzi (tajaa sakitaa arii es) ir maaciijushies pie Alkšņa. Vinsh speelee elektrisko gichu. Diemzheel nekaadu kontaktu man nav, jo tas bija ljoti sen, kad maaciijos. Iespeejams, ka informaaciju var ieguut arii kautkur iternetaa.

Un te no manas puses viens links, kuru var izmantot kaa papildmateriaalu... www.all-guitar-chords.com
0
Rīgā, salonveikalā "Mūzika" iespējams iznomāt ģitāru. Akustiskā bija 5 Ls uz mēnesi, tātad ļoti lēti. Iesaku pamēģināt tā, lai pārliecinātos, vai tiešām spēlēsi.
0
decapitated
manupraat arii ir pareizaa izveele pirkt elektriskaas komplektu. Buutiibaa Tev saakumaa vajag kaadu kursh nav skolotaajs, bet speelee gichu kaut vai maajaas un saakumaa tas noderees. Buutiibaa nopeerc komplektinu un tad paaris tabu graamatas, akordu skalas (kaa Deadfall links)

kas attiecas par to iznomaashanu vai aiznemshanos tas bija nopietni domaats. Es zinu 3 cilveekus (ieskaitot to BcRich maitu) kuri nedeelu patrinkskina un atmet visam ar roku.
0
Marlix, tu sekele, tekstus lasi, pirms dirst sūti? Kurā vietā es apgalvoju, ka Malējs ir kautkāds mega ultra ģitārists? Es tieši tev jautaju, lai tu man pastāsti, vai viņš ir sūdīgs ģitārists un vai netīri spēlē, tāpēc, ka iemācījies uz elektriskās spēlēt? Tu tak visu zini arī par cilvēkiem, par kuriem tu ne sūda nezini. Tā tīri uz teoriju spiežam, ko? Aprēķinam teorētiski Malēja ģitārprasmi, izejot no sekojošām izejvielām:

1) Vai iemācījies spēlēt uz akustiskās vai elektriskās.
2) Cik gadus spēlē.

Malacis tu esi, mister ekspert. Neesi neko dzirdējis par tādu lietu kā "brīnumbērni" vai "talants" Ne jau visi te ir kreisie pidarasi ar līkām rokām, kam viss jāpanāk ar pliku, nemitīgu, robotisku urbšanu 40 gadus, lai varētu beigās uzspēlēt kādu soliņu iekš "Apvedceļs" Tāpat kā ne visi vidusskolā zubrīja materiālu galvā. Bij daži, kas kontroldarbiem gatavojās 10 min pirms tā kārtošanas un vēl beigas pamanījās ielikt kloķi tiem tukšajiem zinību kalējiem. Tā kā laimīgu tālāk-eksistēšanu mister viszini.

P.S. hail satan
0
Ar to visu es gribēju teikt, ka 12331 cilvēki baigi gudri milzīgos domrakstos izplūst par tehnisko aprīkojumu, bet kautkā nemana tos 12331 savā kulītē konkurētspējīgos muzikālos projektus. Viens ar milzīgu cītību un pareizo attieksmi bīda barē visu dziesmu, identiski reizē ar otru tādu pašu lūzni (lai skaņa būtu spēcīgāka, uh!), kamēr trešais ar vienu pirkstu (un ļooooti nopietni, sāpēs sažmiegtu sejiņu) baksta primitīvu 4 ladu soliņu. Bet galvenais jau, ka tas viss tiek pasniegts uz ģitārām, kuru vērtība mērāma miljonos.
0
Fukk off!
0
Faun,tas posts 22:55 domāts uz sniegavīru pusi?
0
Un es nekādi negribēju ar saviem tekstiem aizvainot kādus īpāšos melomānus un hvz kādus tur psihopātus, kas iztērē 99194941 naudiņas, lai savā nodabā, kautkur vasarnīcā varētu ideālā kvalitātē spēlēt līdzi saviem mīļajiem Stīva Veja ierakstiem. Pilnīgi bez pārpratumiem, mani mazie draudziņi. Es jau tā te aizsvilos biš ne pa tēmu, jo atmiņā kautkur pavīdēja atkal tas hujruncis, drakoonhārts, uz kuru man uz mūžu būs neizsakāms naids. Vo tur arī rodās tādi kadri. Tāpē man visi, kas skribelē tik daudz par kautkādu ūber-aprīkojumu šķiet aizdomīgi.

Paliku mīļš pēkšņi. Nezinu, kas notika. Nemaz nejautājiet... :))))
0
"Faun,tas posts 22:55 domāts uz sniegavīru pusi?"

Priekš kam tu man viņus atgādināji? Es jau biju par viņiem aizmirsis.
0
hmm, Fauns Tu par to koplektu?
0
tiko izlasiju vel visus poustus
decapitated, šodien, plkst. 23:24
hmm, Fauns Tu par to koplektu?
sito var nenemt vera biskit neiebraucu.
Fauns Tu spele grupaa?
0
Ja tu man atsūtīsi uz meilu sekojošus fontus:

Franklin Gothic Heavy
Franklin Gothic Medium Cond

..tad atbildēšu.
0
Eu, nopietni, vīri, izpalīdziet nelaimē nonākušajam Faunukam... :(((( apstiet vai jums nemētajās windowsa fontu folderī šie divi cukulīši. Man šmucīte sanāca. Rīt alus no manis tam, kurš atsūtīs.
0
pasavarsos, paga biskit.
0
Ok, konkurss beidzies. Pats sameklēšu.
0
Bet ja nu kas, droši sūtiet! Alu nedabūsiet, bet vienu lielo "paldies" gan, ja paspēsi pirms manis. Alus ir tikai par ātru reaģēšanu. Stulbais inbox... atvainojiet, jūsu kaste atrodas kautkādā tur režīmā, parasti aizņem 7 minūtes... mhm.. jau pusotru stundu netieku klāt. Sukkas.
0
blin, taga sutu tev to fontu, atradu tikai vienu, domaju ka 1 ari deres. atradu Franklin Gothic Medium Cond.
0
muah, man jau ir.
0
Nu bla, labi, ka paspēju ierakstīt, ka alu vairs nedošu. :))) eu, bet tu tagad apvainosies uz mani? :(((((
0
ne taks, tikai epasta atbildi uz daziem jautajumiem liksu miera.
0
es negribu lai uz mani apvainojās... :((((
0
Steve Vai tieshaam ir viens no labaakajiem gitaaristiem pasaulee ar vai bez miiljaiem ierakstiem manupraat
0
es ariii esu viens no labaakajiem:)
0
nu man prieks par Tevi ja nav viltas vaardos tavos
0
tici man.. tu arii esi viens no labaakajiem:)
0
nu ko izdomajat pacatot sava starpa?
0
oo jaa, vai tu jau esi kails?
0
kails nee bet viena mana roka ir man aiz dzempera aizbaasta un es knibinu nabu
0
:D:D roof piedod bet nee
0
:D
0
Starpcitu iesaku paskatiities Steve vai Thender Surrender solo video. Ir jau reeciigas mazliet taas miimikas bet gabals tieshaam labs
0
vispaar shaadus jautaajumus, ja gribi dabuut viennoziimiigu atbildi, forumaa nemaz nav jeegas uzdot, vienmeer buus 'nometnes', kaa tu jau pats tur nomuldeeji.

viss, kas tev ir jaaizdara --> reaali jaaiziet pie cilveeka, kursh pieprot gjitaarspeeli un atskjir suudiigu gjitaaru no labas. pastaasti par to, ko gribi sasniegt un iemaaciities un viss buus totaalaa chikiniekaa.

un par to iesaakumu - domaaju, ka peec akustiskaas paaorienteeties uz elektrisko ir diezgan viegli, bet, ja tu piem. esi baigi uuberkuuls ultrametaalists, kursh taisaas speeleet 66606670123 riffus, bliezt tos superaatrumos, piekjerot kaadu soljuku klaat, tikpat mieriigi vari saakt arii ar elektrisko i pie akustenes ne nekjerties, un maaciiities, kaa taas skanjas no elektriskaas dabuut aaraa. bet akustiskaa ir kaut kas labs, it seviskji, ja trenneejies viens pats.
0
bet divas akustenes kopā saspēlēt vispār dievīgi..
0
mans miiljaakais riffs - 6. e - 001p0 001p0 001p0 0 001p000 6^ (kulminee)

soljuks

1.e 0 3/5 0 05/7 0 7/8 0 8/10 0 10/12 13p0 12p0 15p0 19p0 15 14 12~ 12/0
0
bet divas akustenes kopā saspēlēt vispār dievīgi..

...dieva vietaa
0
Faun!

Ja tevu spriestspēju aptumšo bērnībā gūtas traumas pierdzē ar kaut kādiem idiņiem, kas bāzās virsū ar "teoriju par pareizu mūzikas uztveri" vai vēl kāds tik pat asinis stindzinoš atgadījums, tad lūdzu tu nosākuma iedziļinies un tad sper laukā savu sacerējumu, kurā visu laiku ar 1000 piemēriem mēģini pierādīt vienu un to pašu nepareizo fišku. Es nezinu par ko jūs runājat, bet es runāju par ĢITĀRAS apgūšanu, nevis "džn džn" tasīšanu vai kaut ko tikpat tehnisku un muzikali pilnvērtīgu... ja gribas spēlēt rammstein rifus, sāc ar elektrisko un sktoties spogulī priecājies par dzīvi. Ja gribas iemācīties spēlēt ĢITĀRU, tad kā var sākt ar elektrisko man nav saprotams.. Viss ir atkarīgs no mērķa. Ja mērķis ir matus purināt zem 4/4, tad uz priekšu! sēdi 8 gadus uz pulkveža samapāla (tas ir tikai piemērs) un ko ta vēl vajag, bet ja mērķis ir vispusigī apgūt instrumentu, tad ir jāstrādā... Es jau saprotu, ka tev visa šitā uzparikte ar kaut cik necik klasisku piegājienu riebjas, bet.

Ā, un kurš tad ir tas talants? Nesmīdiniet...
+1
es to tavu lielburtu ĢITĀRU biš neizprotu. Tas ir tapat kā: "ja tu gribi dziedāt Frenka Sinatras izpildītos gabalus, tad ēd rupjmaies kārtojumu 2x dienā pa pusbļodiņai, bet ja tu gribi DZIEDĀT, tad ēd makaronus ar sviestu un piekod klāt arī pāris cīsiņus"
0
nē tas nav tāpat... tas vispār nav tā...
+1
tad varbūt tas ir tāpat kā: "ja tu gribi iemācīties vijoli spēlēt, tad sāc mācīties uz vijoles, bet ja tu gribi iemācīties spēlēt VIJOLI, tad katram stulbenim ir skaidrs, ka no sākuma ir jāmācās uz alta"
0
"...bet ja mērķis ir vispusigī apgūt instrumentu..."

Bet kāda no tā ir jēga? Instrumentu tak mācās spēlēt, lai spēlētu mūziku, nav svarīgi, vai paša priekam vai lai arī citus priecētu, nevis tikai tāpēc lai apgūtu instrumentu pašu par sevi. Vai tad ārsti entos gadus mācās tādēļ, lai vispusīgi apgūtu cilvēka ķermeni un fizioloģiju, nevis lai ārstētu cilvēkus?
0
Tomēr domājams, ka tehnikas attīstīšanai palīdz sākt ar akustisko (kaut gan pašam nav ķēriena uz štrumiņiem, tāpēc tīri hipotētiski). Līdzīgi kā čella vai kontrabasa tehnikas attīstīšanai iesaka sākt ar mandolīnu vai kauč vai ar basģitāru.
0
es te sāku mest uz aci uz elektrisko ģitāru. spēlēt vēl nemāku, bet vajag :D.
un ebajā pa lētām cenām visādus brīnumus var atrast. Es tik īsti nesaprotu, kā šitas B.C. Rich Avenge SOB var maksāt (jauns) $229.99 ? tipa iepakojumā ar visu B.C. Rich garantiju? viņas tā maksā?

cgi.ebay.com/BC-RICH-Avenge-Son-...

varētu padomāt, ka kreisā, bet ofic. mājas lapā ar tāda uzrādīta
www.bcrich.com/beast_avenge_sob.as...

+2
Pieskaiti pārissimtiņus par piegādi un nodokļiem, un Eiropas lielākajā mūzikas bodē atkal sanāk lētāk:
www.thomann.de/gb/bc_rich_son_of_b...
Bet vispār, nafig Tev šitāda ragatka? Vai arī tikai to pie sienas karināmo dēļ?... Domā, ilgi gribēsies tādu ragaini asiem stūriem klēpī auklēt? Apskati varbūt arī kādu Krāmeri vai Ibāni - i lētāk, i skaņa labāka būs, i apmīļošanai vieglāk ļausies.
0
a ko? kārtīgs blekera zāģis!
0
Scheter for the win.
+1
Jap, tagad ir dārgi sūtīt no ASV. 2006.ajā vienai gičai tikai 100$ par sūtīšanu samaksāju un ~20 Ls muitā, bet 2007. iegrābos un nācās samaksāt jau ~320 $ par sūtīšanu. Tagad tiešām lētāk ir no www.thomann.de sūtīt. Instrumenti var būt tur ir dārgāki paši par sevi, toties nekādu uztraukumu par atsronomisku muitas nodokli un shippings tikai 25 EUR.
0
bļad, forši uzrakstīju... Schecter tb
0
nu man no sākuma tas BC ar ne visai, bet jo ilgāk uz viņu skaties, jo sāk iepatikties. bet diezin vai es viņu pirkšu. Ibanesi man tīri pēc izskata nepatīk. ja tā, tad man riktīgi patīk Epiphone Prophecy Les Paul Custom GX
www2.gibson.com/Products/Electric-G...

un arī BC Rich Classic Deluxe Eagle
www.bcrich.com/eagle_classic_delux...

bet neesmu vēl gatavs tādu piķi samaksāt par ģitāru.
Pagaidām colēju uz šo Epiphone G-400 Goth, ofic. lapā pa 499 doļari.
www2.gibson.com/Products/Electric-G...
+1
To Hunter!
kaads tev ponts pirkt taadu gichu?..labaak par taadu cenu panem ko no ESP vai Ibanez....pirmkaart taa gicha skanees peec suuda un otrkaart ja nebuutu taadas formas vina maksaatu krietni leetaak....taksh pretiigaa izskata gicha :D
+2
Textures, izskats ir subjektīvs jēdziens. Kas vienam liekas pretīga izskata, otram - kāreiz tas ko vajag.
0
tā epiphone goth giča patiešām smukiņa. un maksā arī saprātīgi.
0
tas blekera zāģis nebija jāuztver nopietni, man pašam patīk drusku klasiskākas formas gičas.
0
nu, kmon, ja tev ir 500 dolāri pa kabatai, ņem Šehteru! Tā skaņa, bļin, reāli pārsit gan epiphone, gan bcrich sūdus, un kvalitāte ir ņamm, un izskats ir mmmmmmm.
0
aaa....jautaajums! Vai kaads nezina, kur tagad atrodas tas muuzikas veikals, kas bija biedriibas namaa?
0
Raiņa bulvāris 31.
www.1188.lv/karte/?m=g&what=Nos...
0
Jeb saviem vārdiem - no origo puses, piemēram, izej cauri tunelim, nokļūsti Raiņa Bulvārim labajā pusē un ej, tur aiz tās viesnīcas un kafejnīcām un tiri piri, tipa būs tās mājas stūris, un tur ir tāda liela ģitāras izkārtne... tur arī ir.
0
""Jap, tagad ir dārgi sūtīt no ASV. 2006.ajā vienai gičai tikai 100$ par sūtīšanu samaksāju un ~20 Ls muitā, bet 2007. iegrābos un nācās samaksāt jau ~320 $ par sūtīšanu. Tagad tiešām lētāk ir no www.thomann.de sūtīt. Instrumenti var būt tur ir dārgāki paši par sevi, toties nekādu uztraukumu par atsronomisku muitas nodokli un shippings tikai 25 EUR."

klau, bet kā tas notiek? es tagad tajā thomann.de izvēlos, ko gribu, samaksāju par instrumentu + 25 eiriki par piegādi. kurā brīdī tas muitas nodoklis jāmaksā?
0
nav muita no thomann, jo ES, haha.
0
zajebis
0
eu, Chaos, ja Tu tagad sūti no thomann to giču, negribi taisīt kopā pasūtījumu? es kombi pasūtu, un sūtot kopā varētu šipingu dalīt uz pusēm. ko saki?
0
es pagaidām vēl nesūtu, vēl jāpaštuko, jāpapēta un tā.
0
mkei. ja kas, dod ziņu.
0
Jā, tepat Latvijā gadās ģitāras pat krietni lētāk, nekā Thomann'ā, tik vajag regulāri iet skatīties, un prasīt, ja kas interesē:
www.attrade.lv/index.php?show_me=p...
www.salonsmuzika.lv/?l=lv&s=27...
Pagājšgad Treidā bij Epiphone LP Standard pa 230 Ls...

P.S. Schecter pa 500$? Parasti jau latos šie tik maksā, un par tādu naudu daudz labāku skaņu var dabūt, jo sevišķi ebay'ā.
+1
salons Muzika ieperk no Thomann.de visu aparaturu kas viniem ir
XD
un letaki ir atsevishki modeli no kuriem nevar tikt vairs valjaa
respektivi sale varianti
+2
Ujj , ar tiem B.C.Rich piesardzīgāk ! Pats pirku basu sev BCRICH un arī sākumā ebajā redzēju par dažiem simtiem...
Tā manta nav brāķis , laigan brāķi reizēm ir kosmētiskie un var nopirkt salīdzinoši lēti labas gičas , vienkārši BCRICH štancēja dažādas versijas gičas. Es jau esmu aizmirsis kā viņas tur iedalījās , bet bija pirmā versija, kā tas , ko tu parādīji: Lētākais un hujovākās kvalitātes gičas. Tādām grifs aiziet pa dirsu ātri un viss pārējais arī lēts , labāk skatīties to otru versijas variantu(jau atkal neatceros..) , bet būtiska iezīme ir tāda, ka lētajai versijai ir brūns grifs , a tai otrajai versijai , viņš ir pilnīgi melns. Nu stādies priekšā , ja lētā versija piķo ~260 eiro(pēc tomana) , tad tā otrā versija piķotu ~500eiro.

Ir jau thomans lētāks , bet nu arī - atkarībā , ko tu grasies pasūtīt. Ja kaut kādu bļambu, kas nepārsniedz 100ls - tad thomans ir tieši laikā , bet , piemēram , giču , kura Thomanā maksā 2000eiro , no jeņķiem dabūsi par 2000$ un par ceļu samaksāsi to sotaku , par muitu nevajag uztraukties(jo tāpat kā no usa , tāpat arī no vācijas thomana) , vienīgi apdrošināšana...
Respektīvi , ja tu negrasies pasūtīt giču, kuras vērtība ir 2000 un augstāk, tad tiešām thomans ir izdevīgs , bet nu tāpat ir varen hujova pirkt giču , nepaturot to ne reizi un tā īsti neievērtējot...
0
ieej mūzikas bodē, paturi giču, papēti un tad to pašu modeli sūti!
0
Chaos
Thomannā mētājas Epiphone Prophecy sērijas Sg Ex par nepiedodami izdevīgu cenu. Štatos viņa velk uz 650 doļiem, kas eiropā bieži vien pārvēršas eirās, bet thomann'ā pie 400 eirām sanāks + šips.

Atšķirībā no Riča subjektīvi smukās pagales Tu iegūsi aktīvos EMG 81 & 85 noņēmējus, kuri noteikti skanēs labāk par to vienu humbi kas ričam, kā arī normāli varēsi switchot no ritma uz soliņiem + grover kolkas, kuras būs labākas par stockiem, kā arī LockTone tiltu, kurš dos ļoti labu sustain (stīgu ilgskanību)

Visai sērijai ir ļoti labs price per value. Les Paul EX būtu vēl labāks variants, bet tas jau sanāk padārgi.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas