Otep
0
i ko juus domajat par sito grupu????????
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ikaa neko...
0
Es ar pievienojos Fishers un neko nedomaaju par sho grupu.
0
a ja ta labi padomaa?.....gribetu dzirdet citu domas,jo personigi man shi grupa looooti patik....kaut gan drosi vien nav tik smaga,ka jums,shaja forumaa sedosajiem, gribetoss....
0
Varv jau buut...
0
suicide... s nenozakaju, bet nu man shkjiet ka ir parak liels komercijas limenis otep... vimji plesh naudu uz jaunajiem tapat ka COF..
0
audzej....ja komercija man ari loti nepatik,bet es isti par vinjiem neko nezinu,zinu tikai dziesmas,un tas man loti patik...tai ciksei laba balss tiesam...un teksti isteniba tur baigi dzilas domas,nevar tik viegli izprast,jo cik es zinu tekstus palidz rakstit kads filozofs...
0
nu shita blice kaut kads numetala atmikseejums, vai tad tu neesi redejis, tur visi staiga kaut kaadas platas biksees. Un vispar tas ir kaut kads Quano apes tikai virsu piktene uzspiesta virsu. Idejas ari nav nekadas orginalas - JI HADS naks un bla bla bla. Man no viniem patiik tikai diska vacins, tas gan ir smuks. Tas nav true metal, takaa domaa pats..... ( nu kas talaak ? KORN? LINKINPARK? cilveeki naciet pie praata!!!!!!! )
0
Kur var pieiet pie praata? Es ar gribeetu aiziet paskatiities un pie vinna pieiet un apvaicaaties, kaa vinnam iet...
0
kaut kaadaas platas biksees, nuja, tas jau ir kautkas baigi nosodāms, jāāā, visiem ir jāstaigā iespīlētās biksēs, ja ne tad numetāls...
0
mithandir tu vienkarsi tas dziesam gan jau neaproti....ta cikse pati teica-smejieties par tekstiem,reti kurs sapratis,man vienalga ko citi padomas,jo man galvenais ir but orginalai....
0
man arii otep patiik, it iipashi jaunais albums,aks VISIEM citiem liekas paaraak sviestains ,bet man tas tieshi patiik,taa muuzika ir ideaala un arii texti ir labi..
0
OtEP nav nevainas,man patiik!
0
uz to fakino nuugjmetaalu hau velk bet iisteniibaa nav tas trakaakais piemeers paciest jau var
0
OTEP riktiigi depresiivais bands bet nav ne vajnas
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas