Ko jūs domājat par klasisko ro
0
Vakaros dazzreiz pirms guleetiessanas var paklausiities...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nezinu atgaadina muuzikas stundas siikajaas klasees dabuuju tur tikai 4..:)
0
Tad jau labi ka tu vismaz kautko dabuji,,,man taada iespeej nebija,,,jo kad gaaj klasee katkaadiigi durvis neveeraas vallaa un tad es ar kaaju atsitu vallaa...Un skatos skolotaaja gul aukspeedus... Izraadijaas ka vinna gribeeja no otraas puses atslleekt durvis... Nekas vinna tika ar smadzennu satracinaajumu cauri...
0
Malacis....!!! :D
0
Jaasazinaas a tiem aadasgalvaam jaauzzin kas vakar bij..?!
0
Tiessi taa,,,taa turpinaat!!! Peec tam vareesi pazinnot man par pozziicijaam un visu notiekosso...
0
Ej uz to alternat....lv un komentos visi zaaleedaaji baigi zeelojas pa vakard. aizejam uzdirst siem ko virsuu..?
0
Neko tur iipassi atrast nevaru...
0
vIENKAARSI UZDIRSAM KO VIRSUU SADALJAA PA BEZSMADZENU RADIJUMIEM!
0
Zem kura cipara tas sleepjaass...
0
1
0
Voldi atsuuti man savu numuru...
0
9199873
0
Zinnojums sannemts...
0
Maukas taadas uzlika man banu alternativ.lv!!! Grrrrrrrrrr!!!!!!!!!!
0
Bljee kroplji mazie (alternative.lv) pasi nespeej neko pretii uzdirst veel pie tam jautaajumu uzdod, bet kad gribu atbildeet skatos man uzliek banu uz 1 gadu..! Stulbie zaaleedaaji kaut pret viniem genociids saaktos..!!
0
Runaajot par roku, peedeejaa laikaa lielaa cienjaa Led Zeppelin - "III". Tas man vinju miiljaakais albums no saakuma liidz beigaam. AC/DC mmm, garshiigs garshiigs, it sevishkji kameer ap kautko darbojos. Kad paaris gadus atpakalj remontu dziivoklii taisiijaam, bez AC/DC un Motorhead nekas uz priekshu nekusteejaas.
0
Klasiskais roks ir varen laba un savu reizi noderiiga manta, tur nav ko piebilst. man iet pie sirds vislabaak Deep Purple, Pink Floyd, Van Halen, ZZ Top, AC/DC u.d.c. No taadiem ne visai tiikamiem vareetu mineet Rolling Stones, Aerosmith.
0
Jaa es saaku ar AC/DC,,,ZZTop un Led zeppelin... Nujau man ir savaakti visi albumi ssiim grupaam...
0
Man viens onkulītis gados teica, ka klasiskais roks ir nevis Deep Purple un Led Zeppelin utml., bet gan Preslijs, the Beatles un Little Richard un viņiem līdzīgie. Tā kā tagad esmu neziņā. Ja tā, tad man "klasiskais roks" ne pārāk.
Bet vispār man patīk Gan DP gan arī diezgan daudz kas no cepelīniem. Vēl Kleptons un Džefs Beks (viņa mūzika varbūt nav tik klasisks roks, bet nu labs gan). Van Halen arī patīk (tāāās ģitāras - ui ui ui!!!!!).
0
Nujau kumaariitaaji mani sola nosist... :) nO ALTERNATIVE.LV STULBIE ANTIFA...
0
Blje nositiisim pa prieksu mees vinus...! manu meilu izlasiiji ko teu aizsuutiiju?
0
Veiss tagad man bans alternative ir uz muuzzu...
0
Veiss tur tev taisniiba...
0
Nu veiss tagad nemieriigs praats vairs nav???
0
Alice Cooper ir labais. Kiss arii nav smaadeejams.
0
Sist tos maukljus!!! Paga satiksimies kautkad un sastelleeesim
0
Kiss dazzas dziesmas ir normaalas,,,bet katram ir sava gaume...
0
Nav ne vainas klasiskajam rokam - man patīk reizēm ko dzirdēt no Led Zeppelin, Whitesnake, Deep Purple, Van Hellen u.c. Ne pārāk daudz, bet tomēr...
0
Klasiskais roks ir vislabākais, sevišķi Guns n'Roses, Kiss, Scorpion, Deep Purple, AC/DC un Alice Cooper
0
Klasiskais roks neaizmirsiisim ir metaala vecteevs un veel muusdienaas to var klausiities ar prieku
0
Pilniibaa piekriitu savaa zinjaa klasiskaa roka tolaik hard rock kultuurai paldies jo ja nebuutu vinju vabuut arii metaala nebuutu protams nav tas smagums kas visaados muusdienu black death un veel nez kur bet uriah heep tie ir maneejie no 1 no taa laika
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas