KIPELOV Rīgā
0
17.02.2006 20:30:00 - 23:00:00

KIPELOV --- SAPŅU FABRIKA

www.kipelov.ru/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
oblja !

JAAIET !
0
obligaati
0
He, vienreiz jau es bij uz Kipelov Rīgā, un tas noveda pie trīsdiennieka...
0
jeeebal! Es tur būšu!
0
ogogoo :O
0
eu intarz, dziivajaa zhiz labz ?
0
pirmo reizi dzirdu taadu.
0
daudz ko esi palaidis garām.fiksi ej iepazīt "Aria" diskogrāfiju!
0
Intars varbuut neatceras :)
jo vanagu terapiija bija dikti laba...

Nju iisteniiba praktiski ta pati Arija bija...
parsvara veca, jo toreiz muzikjem no Arijas aizgajushiem bija tiesiibas paarsvara uz veciem songiem...
+ kaadas piecas dziesmas no pirma Kipelova solo albuma.
bij ljoti labs pasaakums!
0
Ko tu te dzen, es visu atceros. Katrā ziņā koncis bij prīmā, toč tipa tas pats kā Arija vien bij.
0
vavilon vavilooon, kogo ti bla bla bla shito pa vietejo muuzikas kanalu biezhi krutjii ;]

bliin a ja nu vinji savu Manowar koveru nodziedaas? ahhhhh....
0
Vinji nenodziedas...
0
ehh bljaaa, jaaiet, nauda jaasagrabina un pase jaavilto...
0
nebradaa manu ceriibu blje!
0
a kādā sakarā pase jāvilto?
0
ai blja gan jau piesiesies, ka esmu par ajunu ( man 15 0 nu vot uz vismaz 16 jaauztaisa.. XD
0
150? tas jau varētu drīzāk būt tā kā pa vecu.
0
lol, taa bija domaata kaa iekavu otra dalja :P :D

reeciigaakis, a aizvakar pie sevis nodomaju, " buutu labi ja shamie aybrauktu uz Riigu" luudzu, domas speeks :D
0
Diez vai tikai aizvakar viņi nolēma atbraukt uz Rīgu, tā ka nav tas nekāds domas spēks :P
0
bljin... :(

ehh vienalga, galvenais, ka brauc :)
0
šodien biļeti nopirku!
0
es gan biļeti nenopirku... un arī nepirkšu.
0
tava darīšana...
0
kaada sajuuta ? ;]
0
laba protams!
0
shii gada notikums ir kipelova un u.d.o. koncis riigaa...
0
starp citu cik biljetes cena?
0
pagaidām vēl 7Ls.
0
IR OK
0
kādam nevajag biļeti pa 7LS? es slims esmu,tā ka pats neiešu.
0
jau otrais kursh paardod biljetenu...
0
gripas laiks ir klāt.
0
tolx - a pa alu ?
0
tolx - a pa alu ?
0
tolx - a pa alu ?
0
pa alu 7 Ls veertiibaa..
0
Artuur,i neceri.Jau pieteicās pircējs.
0
bump^^
0
bump para bump ^^
0
taa nu es arii saslimu un paardodu bileti, ja kaads veel nav gadiijumam iegaadaajies - 7ls, nu ja galiigi, var sarunaat arii leetaak
0
taa nu es arii saslimu un paardodu bileti, ja kaads veel nav gadiijumam iegaadaajies - 7ls, nu ja galiigi, var sarunaat arii leetaak
0
he,vēlviens slimnieks.
0
besī laukā, es drausmīgi gribēju uz to konci, bet nez vai gudri at 39pēc celsija līst ārā no mājas
0
gudri tas noteikti nav.Es pat ar visu to,ka tagad temperatūras man vairs nav,negribu riskēt.
0
a es nebuushu anivejs, chomam sveetki, kodiens :F
0
paardot :)
0
*pārdotS
0
bump,para pa da param bump^^
0
"gudri tas noteikti nav.Es pat ar visu to,ka tagad temperatūras man vairs nav,negribu riskēt."

Nieki, es pirms dažiem gadiem braucu uz Moonspell Lietuvā, kad mana temperatūra, kas bija pāris dienas turējusies 39,5 - 40 grādu robežās, bija beidzot nokritusies līdz 37,5. Nu neko, sadzēros šnabi un biju vesels :)
0
visi tā nevar.
0
kaads var aizbraukt pus miris, cits miris, cits slims... galvenais lai tas pasham pienjemams, un var izbaudiit pasaakumu!
ja ne, tad ne..
ko nu meeriities tagad.
0
Džeki tak vienmēr mērās, tas viņiem ir gēnos.
0
varbuut kaads Kipelov koncerta vietaa iet uz Erots 2006?
(interesanti buutu dzirdeet atsauksmes)
0
paldies labajam cilvēkam kurš nopirka bilļeti!Gaidu atsauksmes no koncerta.
0
varu teikt tik savas atsauksmes..
shovs bij priimaa (uhh.. gaismas..mmm) :) mhm. Kipelovs ir baig forshais choms un nekaadiigi nav mainiijies un galvaa sakaapis nav.. uuber!
kaa arii skanja un muuzika - arii viss lieliski!bij gan jaunaas, gan vecaas dziesmas.. :) "Voļa i razum", "Geroj asfalta", "Besi" utt..
bet bij viena lieta kas kaitinaaja, un otra kas smiidinaaja.
pirmaa - lopi, kas vispaar neskatijaas ko dara,un liekas pat nesaprata kur atrodaas.. (itkaa nekas jauns, bet shitik traki...)un muuzjiigi paceltaas rokas, aiz kuraam neko nevareeja redzeet!
otraa - tieshi tas, ka rokas bij paceltas visu laiku, un izskatijaas peec viitushaam pukjeem.. kautkaadas ljurbas, bet galvenais tak ka paceelis esi!un arii liekas, tauta baidijaas pachkas kratiit (gadiijaas arii garmataini ljauzji :DDD ), kaukaa diivaini kusteejaas.. kaa ar elektriibu dabuujushi! :D diivaini kautka..
SUBJ.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas