Meklēju vokālistu!!!
0
Jauna, veel nedzirdeeta grupa meklee vokaalistu. Speeleejam Progresive Death/Doom metal. Ja kaads grib iesaistiities patieshaam speeciigaa un progreseejoshaa Doom grupaa, tad dodiet zinju! Taa ir Latvijas Doom Metal iespeeja! Neesiet neatsauciigi! Uz muusu skatuves tachu pietruukst patieshaam kvalitatiiva Doom Metal! Come on, motha fuckin Doom lovers!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Re, šitā jums jau sen vajadzēja! :) Malači; no sirds vēlu jums veiksmi! DOOMa Latvijā tiešām trūkst...
Starp citu, vai kāds nezin, kas patlaban notiek ar mūsu vecajiem doomeriem Heaven Grey?
0
moke ir jau kaads materiaals ko ieveerteet >:]
0
Heaven Grey ir jau paaris gadus atpakalj izjukushi un nonjemas ar ko nu kurais, turklaat pagaajushaa nedeeljaa aizsaulee aizgaaja bijushais Heaven Grey gjtaarists Sigvards.R.I.P. :(
0
Slikti :(
Bet vai kādi viņu ieraksti nav dabūjami? Tik vien šos esmu dzirdējis, kā dažā izlasē...
0
Nezinu kaa ar Memory River, bet Northwind mosh kaut kur var izrakt - es nopirku pagaajshgad Viljnjaa Moonspell koncii (turklaat, jautraa praataa buudams, pirku tikai iztaaleem ieveerteejot vaacinja izskatu - peec tam bij patiikams paarsteigums :))
0
Oho :)
Vai tu, lūdzu, nevarētu patiekt, kāda firma to izdevusi?...
0
No galvas neatceros, bet leishi :) Vai tik nebija kaads no zinaamiem - Dangus vai Ledotakas...maajaas jaapstaas.
0
Paldies!
Tad jau gan dabūsim rokā :)
0
mans suns uznjemsies sho nastu :) es jau labprat dzirdetu aptuveno skanejumu un tad padomatu
0
Ja rodas interese par manu piedaavaajumu, tad atsuutiet savas koordinaates uz manu e-mailu.
p.s. ir 4 savas kompoziicijas, bet bez vokaala negribas neko rakstiit :( Taa kaa, ja kaadam patiik iists DOOM, tad, luudzu, noteikti atsuutiet zinju!:)
0
Vokaalistu meklee parasti ar kaut kaadu muzikalitaati, nevis tikai tekstiem.
0
es dziedu skolas korii :)
tas der!
0
Shitie vechi ieper, lieku galvu kjiilaa!
0
eu par to meegji! es tagad stradaju! laika nav! ko lai daru?
0
To Vampirs
Shit... Nu ko lai dara, varbuut veelaak.

To everybody
Come on, vai tad nevians vairs nemaak dziedaat?(es domaaju grawl) Vai visi cilveeki ir tikai metaala fani, vai tomeer gribeetu buut uz skatuves? Gribeetos jau kandidaatu ar pieredzi... Lai nu kaa, come on!!!
0
Nav jau runa par to, ka negrib speeleet smagos, bet gan par to, ka negrib njemt daliibu ieksh doom... un i viss.
0
man doom nav pats milakais! tachu es gribu piedalities kada grupele! :) es pazinjoshu kad man buus laiks!
0
To MOTHA FUCKIN DOOM LOVERS

Es neesmu atmetis ceriibu... Gan atradiisies kaads, kursh spees uznjemties sho slogu.
Ja visi grib tikai seedeet Death un Black daarzinjaa, tad LV smagaa muuzika buus baigi nabadziiga...
Support slow heaviness! Support the grevious beauty of Doom metal!
0
ha ha, death black visi gribot? Es gribu seedeet anaalajaa laucinjaa, un ko man tagad dariit? Ja es nespeeleeju doom, man jaajuutas vainiigam par smagaas muuzikas Latvijaa neattiistiibu? GRAUG!!!!! atkal gribaas kasiities!!!! AFJSFJF
0
nu labi labi, es arii gribu seedeet black laucinjaa, un arii pagan un arii desu var un visu var, es visu gribu, bet doom gan negribu, un domaaju taa ir ar daudziem. Pie kaajas. Tas, ka neviens nevar uzrazhot origjinaalu black un death nenoziimee, ka jaasaak speeleet doom. Nepatiik ljaudiim DOOM. NU NEPATIIK!!!!! DZHF:ODSGDBG
0
kaa ta nepatiik?
0
Speeleet re ku neviens negrib. Klausiities jau klausaas.
0
nu moins! es jau labpraaat, loti! bet pagaidam ar laicinju ta pashvakaak! zheel :( bet ko darit ir velmes kuram vajag naudu un ta no gaisa nenaak!
0
Vēlos'dziedāt rokgrupā
pieņemami visa veida roka stili.
Atrodos Liepājā vai Jelgavā
Telefons 9533540
0
Roks - skan slikti...
0
Hehe... Es arī tā kā savulaik skolas korī dziedājis ir ... :)
Un, lai gan pašlaik jau esmu pazudis iekš DOOM, es ir ari ilggadējs Krisa Bārnsa fans ar attiecīgu savas istabas sienās "growl-karaoke" ietvaros iegūtu pieredzi :) Ak, kā manam ar gribētos pamēģināt tanī jūsu grupiņā... Stilistika tā kā pagalam pievilcīga, spriežot pēc augstāk rakstītā... Un tekstu gan jau arī kādu pa visiem uzrakstītu - tā kā mazbišķiņ valodnieks jau esmu....
Tikai kāds jupis man lika iedzimt šajā visu dievu un vellu aizmirstajā Rēzeknē :( Nu, cerības nāksies likt uz reģionālās konkurences veidošanu... :)
0
Starp citu, Intar... ! Neatradu es tomēr Heaven Grey ne iekš Dangus, ne Ledo Takas! Vai Tu, lūdzu, tomēr neapskatītos, kāds leibls tur īsti ir?...
0
Tur laikam taa lieta ir taada, ka taa firma (saucaas Soundless Productions) vinju tikai Lietuvaa izplatiija. Bet kas to albumu iistaniibaa ir izdevis, nezinu, varbuut pashi Heaven Grey saviem speekiem...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas