SHAPE OF DESPAIR
0
muzikaals citrona apeeshanas ekvivalents...mmm...veseli...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
domāts miegam..lai gan nē, tad gruzīgi sapņi rādīsies. velns viņu zin kam tas domāts
0
pret paaraak platu smaidu, citrona efekts. miegam ir Scald un tml, es tak teicu.
0
nosaukums jau pats par sevi liecina,ka tas nekas labs nevar buut!
0
heheheeee, laba muuzika ir labiem cilveekiem.
0
Mana 5. vai 6. mīļākā grupa.
0
varbūt kādreiz kautkur, kautkad ievērtēšu... nu bet tagat esmu uzsēdies tā ritīgi uz Kreator... Jeah!!!
0
Mana iecieniitaakaa grupa. NR.1.
0
NR.2. Amorphis.
0
khem khem, kam miegs, kam citrōns, kam shape of despair. ...shades of \m/ superduperīgs atmosfēriskais dōōms. kam patīk, iesaku vēl `rapture` albumu `futile`, mmmmm
0
pizdu nah, es arī novilkšu.
0
pheheheh, nevar jau novilkt, nav nevienam. Mhe mhe! Es zināju! Es to zināju! Tas jūsu dūmmetāls nemaz nav! Tās visas ir pasaciņas. Paši sev iestāstījuši, ka esat dzirdējuši tādus, un ka viņi ir ahūna labi.

Jā jā, man arī baigi patīk. Ahūna labs. Tagad es drīkstu būt dūmeris? Nu.. jūsu bariņā? Sērosim par to cik Shape Of Despair varētu būt kruts muzons, ja tāds vispār eksistētu.

Nu esat gan jūs īsti joki man.
0
Nē, šitais joks jums toč izdevās.
0
sāku vilkt Evoken un Opeth arī pie reizes.
0
Malējs teica, ka nav tik traki, varot arī uzsēsties. Klausos "Under the Weeping Moon" no Orchid... klausos... nekas nenotiek...
0
Faun, kaa tas sanaak ka es atradu no kaa novilkt a tu nee :DDDDDD es ir beigta
0
ta laikam būs tā motivācija, ja esi par tādu dzirdējusi.
0
Iekāpu tai Evokenā, nav slikts. Pie īstā garīgā var jau iemest. Bet nu psc... tur jau pusdiena aiziet, kamēr vienu albumu noklausās.
0
es nez man divas dziesmas mētājas uz kompja nepatīk....
0
0
Illusions play un Shades of...labi...bet nekas nav liidziigs Angels of distress...Tituldziesma, veciit...tomeer atrodi...tev izdosies...
0
Ja? Ja 91812309480184918230 cilvēki nav uzskatījuši to par labu esam, tad man tiešām tas būtu jāatrod? Ahūnā kVlt padarīšana, ne? Ko? Bļe?! a?! ha!/!
0
Nujaa, jaa, jo tad tu vismaz zini, ka shitaa nav nekaada popsa;)
0
angels of distress vispaar ir skanjdarbs, pie kura pazaudeet realitaates sajuutu- mana miiljaakaa vinju kompoziicija. kaadu laiku guleeju naktiis vinjus klausoties, bet tad tas kaut kaa saaka traumeet manu psihi- jutos diivaini.

piekriitu savam skolasbiedram, kush apgalvo, ka shape of despair ir grupa, kuras muuzikaa zuud robezha starp smagu un maigu muuziku...
0
aare, ja nu runa iet par depresiivumu
0
ja šitā ir tā ko es domāju tad tīri tāda sūdīga...
0
Viens no diviem - vai nu tā nav tā ko tu domā, vai arī your taste sucks goat balls.
0
šas tev.. vot kautkad pameklēšu uz kompja un pats tu suckīsi bōlus...
0
sitie ir labi, man ir 2 albumi, patik.
0
mhm, es ar paskatīšos kā Zipaks csukās donkey balls :]
0
ok man nav šitie uz kompja.. sajaucu ar Shades Of Dusk.. :P
bet es te savā vecā postā skatos:
Zipaks, 26. martā, plkst. 12:47
es nez man divas dziesmas mētājas uz kompja nepatīk....

tad jau tagat varētu patikt :D
0
Shades of Duck? :D
0
un izrādas ka man daudz maz patīk Shades of Dusk, jo pagāšnedēļ vesalas 45 reizes esmu šamos klausījies... opapā... bet ja tā godīgi sāk jau besīt tas tradicionālais melodic death metal... tāds pārāk šķidrs...
0
Zipak tikunta tu suckīsi tos bōlus :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas