Social
0
Nu jaa... Miilu es grupas kuras lirikaa dzied par sociaalaam teemaam. Protams, Pink Floyd un Kaspars Dimiters manaa listee ir aarpus objektiivas true untrue veertes.
Tad nu gribeeju uzjautaat Jums vai ir kaada miilja grupa kura arii apspeelee masu propogandas, popkultuuras, anti-rasisma un citas, liidziigas teemas?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
drusku filozofiskāk,bet man patīk Sieges Even
0
nu kaut gan Heathen arī ir labi
0
grupa nav bet ir Johns Lennons!!!
0
Napalm Death
0
Pīters Stīls un Type O Negative-tēmu spektrs ir diezgan plašs, viens no maniem iecienītākajiem tekstu meistariem.
0
SOAD :D
0
"The Eightees Matchbox B-line Disaster" - tas ir jāredz [jā, jāredz, tieši video(es saprotu, ka grūti dabūt, bet tas ir tā vērts)]!!!
0
Pagaajushaa gadsimta Sepultura , cik nu dzekiem taa anglu valodas prasme atlaava tik izteicaas shai sakaraa:)
0
..kāpēc pagājušā gadsimā uzreiz? liekas debils spriedums (piedod, esmu labdabiiga)...Sepultura-i ir savs taa teikt feeling's - viena no taam bandaam, kuru nesaliidzinaasi nu nekaadiiigi ar nevienu citttu...
0
iespeejams, neesmu iedzilinaajies vinu dailradee peec max cavalera aizieshanas ne vienu gramu, nenemos spriest ir tur kaads feelings, nav tur taa feelinga, poh!
0
nu man jau arii pof, runaaju tikai taa vispaariigi, domaaju, ka banda nebuutu noniecinaama-ir vinjiem eng zinaashanas vai nee...:) ne jau tas ir tas noteicoshais...
0
es vinus nebuut nenoniecinu, tikai taa...daaa!
0
:):):) nu tak Tev jau nav jaataisnojaas:) katram savs viedoklis!
0
Tak lielākā daļa thrash grupu cilā sociālas problēmas.
0
Un vēl jau Death arī nevajadzētu aizmirst.
0
Dimiters sūkā, bet man patīk Rage Against The Mashine un Lamb Of God.
0
The Eagles - nu ka shitaa nodirstu savu burgeru valsti es vel neesu dzirdejis.. kaut ari muzikala zinja shi grupa ir viens varens chills, tad lirikas zinjaa man vinja ir topaa!
0
Brujeria? Tie ņēmās tā nopietnāk.
0
Broken Hope. Baigi daudz taču.
0
broken hope jau nu ahujenna sociālās tēmas-īpāsi tā dziesma kur bezpajumtnieks katru dienu gāja uz slimnīcas izgāztuvi mieloties ar aborta atliekām
0
Skyclad ir spēcīgi tekstišai ziņā... asi un gudri. Bet tur biš jāzina valodiņa...
0
Morrissey
0
Kreator
0
Skyclad viennzīmīgi. tiešām rekomendējama lasāmviela. nav jau tikai par sociālām lietām, teksti ir par viskautko, bet tā teikt, ir labi piestrādāts
0
kamoon , where is vidoe chat, so much nice asses online
0
SLAYER, MACHINE HEAD, BIOHAZARD, SYSTEM OF A DOWN to name a few...
0
jāpiekrīt Roof- Dimiteram teksti tiešām labie... (albumi: Krusta skola, Pēdējais pirāts) īstens pašmāju bards. Tie teksti ir tepat par mums, pašu problēmām, samērā viegli uztverami un saprotami, tāpēc man patīk.
A pārējie, proti, visādi sociālisti (gk. thrash pārstāvji u.c.) iz smagās ārtilērijas tekstuālā ziņā man minimāli interesē. Uzmanību es pievēršu tikai muzonam. Tik un tā tā tematika, kā likums, atkārtojas, proti: karš, politika, sociālā nevienlīdzība, narkomānija, slimības, terors u.t.t., un tmldz.
p.s. bet nu labāk lai dzied par karu/mieru, nekā par menstruālā cikla traucējumiem, abortiem, patanatoma ikdienu, mīlnieku attiecībām u.t.t. :)
p.s.s. ... bet, galu galā arī par to ir jādzied..., aktuāli tomēr, ne.
0
vispār jā Dimiters labs, kautkad pirms nedēļas novilku divus albūmus... der šad tad paklausīties...
0
Pēdējais Pirāts riktīgi ieper, teksti ir ģeniāli vienk
0
Dimiters ir čīkstulis pīkstulis, kretinē man viņš.
0
Maigonis

Visticamaak Tev nepatiik vinja muuzika jo dziesmas ir pakljautas tekstiem paarsvaraa, jo saakumaa ir vienkaarshi dzeja. Bet piemeeram baigi labais albums ir "Puiseens aizlido" kur dziesmas ir fantastiskas. Katraa gadijumaa taa ir gaumes lieta. Kaa cilveeks arii vinsh ir labs. Savaa laikaa arii entos narkomaanus un alkaanus izvilcis no bedres.
Iisteniibaa es pat daudz nevaru vinju paklausiities jo ap duushu paliek naturaali suudiigi.
0
eh maigon..., kāreiz par tevi ir K.Dimiteram dziesma. piedziedājums:"...zili manas zemes lini, vai tu arī, ej nu zini.."
0
boks:
kura dziesma ir par tevi? par kačoku Vovu?
0
PS. Es vispār figeju. Pārliecināts un ciets kristietis (kas ik pa brīdim mainījis tās savas konfesijas un ko tur nē) nu baigā cieņā pie cietajiem metaļugām.
Nujā, ja jau baigi spļaudās tekstos, tad jau var piemirst par "orientāciju". Ērti.
0
K.Dimiters - "Naves Paradize" - nu bljaaa!!!
0
Kaspars dimiters - Līgo, līgo!

Un vispār Armands! Yo!
0
zemtekstos jaaskataas nevis burtiski jaautver kaut kaadi liigo liigo
0
Megadeth un S.O.D, tiešām ja vērojam no politiskā aspekta tad ļoti spēcīgi un tieši teksti...!
0
pārsvarā visi hārdkōristi arī dzied par sociālām tēmām-pārsvarā par to ka viss ir so fuked up.
hardkōru ar pa retam paklausos, šī Madball dziesma baigi piedur par to cik viņam sūdīgi gājis:

"Times are changing for the worse
Gotta keep a positive outlook
Growing up in such violent times
Have some faith and you'll get by
Thinking back when I was a kid
Times have changed so much since then
All grown up I gotta do for myself
I refuse to depend on anyone else
Life's hard, you struggle some times
In the end I'll get what's mine
But for now I'll deal with the times
Have some faith and you'll get by
Times are changing for the worse
Times are changing - I keep
I know my family is there for me
And without them where the hell would I be
But still I gotta try to be my own man
Make good of what I got - do the best that I can"
0
Black Sabbath bija tie hipiju ideju paarpilnie, pacifistiskie teksti... Klasika, kaa nekaa.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas