Satyricon - Now Diabolical
0
Hohoho! Šamējiem jauns albūmiņš. Iesaku ievērtēt. Man jau riktīgi per.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
šito noklausījos vienu reizi tā pavirši, jānoklausās būs vēl. likās uz to pašu pusi kā Volcano
0
P.S...un tas ir labi!
0
visi sleedzam iekshaa dc++ ! heheee !
0
A es pašreiz vērtēju jauno Sodom - Sodom. Mmmmm...ņammma! kaut kur drusku ir iezadzies melo-thrash, mūsdienu Kreator stilā, bet kopumā to momentu ir maz, lielākoties ir kārtīgs slānījiens no Onkel Tom Angelripper un co. Iesaku.
0
un arī GUT ir klāt "The Cumback"

jomajo... Satyricon... Sodom... jaunie.. jau skrienu!!
0
Satirikonam septītā dziesma Delirium baigi labais ļaunu vēstošs sākums . K.I.N.G-šī mans favorīts
0
fūūū, pēc tādas ļaunuma devas jāpaklausās kāds roks no Dokken
0
maita dc++ tik leeni kachaa ka AFIGET !
0
jā, Satirikons neliek vilties. Respekt!
0
Nevar noņemt no ausīm, nu ir sūdi...
0
Tiešām labums, patīk pat labāk par volcano (neesmu veco piekritējs)! Current fave: the pentagram burns. /m/
0
Samonings ari jauns ir. Oath Bound. Bla, vakar pamaniiju, 320 kbps, paaris dziesmas novilku, fak, cherkst vienaa laidaa, kaut kaads stubls rips, vai es esmu atpalicis?
0
Labais, būs obligāti jaunais Summoning jāiečeko. Šitais gads blekā vispār tik ražīgs. Vēl jāsagaida jaunie Carpathian Forest, Dissection un Mayhem albumi.
0
Tik daudz jaunu albūmu, šis gads ir labi sācies!! Bet tas Satyricon patiešām riktīgi labs!!
0
blah novilku Ihsahn jauno, baac, baigi patīkams, ieturēts diezgan emperoriskā garā (nu kā nekā Ihsahn ;) ) bāigi patīkams, patiešām, profesionāli, tāds kā emperors + popsīgās dziesmas, hz, cietumā laikam iemācijās tādas dziedāt :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas