Fests Čehijā (trīsdiennieks
0
Ir ierosinājums braukt uz šo: www.mastersofrock.cz
Mūsu kompānija (4 cilvji) biļetes festam ir jau iegādājušies! Moka tauta savācas un uztaisam nelielu Latvijas campu, tb, bariņā jautrāk :) Tikšana tur gan ir risināms jautājums - mums busiņš ir jau pilns...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ņea, diezgan bōring bandliste, un, bļ, atkal tie kropļi-krāni. visur pamanās ielīst
0
gluži manas domas...

un ko var saklausīt tajos kropļkrānos, arī nesaprotu. Man patīk Finntroll, un vēl kas tur bija kautkādi, bet šitie Korpļaļa ir pilnīgs sviests.

0
Jaksi Taksi - vo tam nu gan jābūt konkrētam spērienam. Vai tik šie nebūs izmantojuši Fauna pakalpojumus konkurētspējīga grupas nosaukuma izgudrošanā...
0
Jēēj, ja jau divi lielie veči ir pateikuši, ka Korpiklaani ir sūds, tad jau laikam prāta darbs nebūs, tas ka es tagad teikšu: man gan viņi baisi patīk. I`m so untrue.
0
Sauciet mani par "Uberposer" turpmak, jo man ari patik Korpiklaani.
0
Korpiklaani reaali jautraa folk grupa. Man patiik.
Helloween gribeetos redzeet, bet naudas nav.
0
vaimandieniņ - nu tak klausaties veseli :D

p.s.
es redzu tikai vienu LIELO veci :D
0
njaaa helloween rocks
0
Fū, BigUgga tomēr atļāva klausīties Korpiklaanus! Paldies. :)))
0
"es redzu tikai vienu LIELO veci :D"

Tu nu gan pesimistisks! Piekāp uz zālīti, un tad jau ņemsim bariņā. :) Apskat speciāli bilžuku iemetu profilā. Tur joki mazi. Nekādas atlaides!
0
EU, EU EU!!!!!šitos es gan gribu dzirdēt un redzēt.
Kreator,Whitesnake,Gamma Ray ,Helloween,Rage (Ger,Blr,USA),Korpiklaani ,Apocalyptica,Within Temptation.
0
vau! cik ilgi jāiet (un atpakaļ) uz to zĀli, lai dabūtu tāāādu pagarinājumu? >:]
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
edgarsrakovskis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas