cs nemirst
0
Lieldienu brīvdienas pavadīju pie datora, jo atklāju priekš sevis jaunu datorspēli. Saucās "Counter Strike" jeb "Atbildes Uzbrukums". Spēle ir tā saucamais šūteris (no angļu vārda "shout" - kliegt). Spēli var spēlēt pret datoru vai citiem pretiniekiem. Pret citiem ir interesantāk, jo dators nav tik gudrs. Kad spēlē ar citiem, tad var apvienoties klanos. Klanos cīnās tie, kas jau ir īsti profiņi. Kārtīgiem klaniem ir savs ģērbonis (to var uzpūst uz sienas) un arī sava mājsalapa. Bet klani nav galvenie – galvenie grupējumi ir teroristi un policisti, kas visu laiku cīnās dažādās kartēs. Policisti ir labie, bet teroristi ir sliktie. Labajiem jānosargā ķīlnieki, bet sliktajiem tie jānogalina. Katrai pusei ir citādāki automāti. Man vislabāk patīk spēlēt ar Kalašņikova automātu un Desert Eagle pistoli. Ir arī naži un granātas. Lai spēlētu "Counter Strike" vajag stipru videokarti ar trīs dimensiju atbalstu un austiņas ar mikrafonu. Tad, ja ir tādas austiņas, tad var sarunāties ar citiem. Bet vajag arī ātro internetu – vēlams platjoslas. Citādāk spēle kārsies un bremzēs un visu laiku būs jāzaudē.

Kopumā spēli vērtēju ar 9 no 10. Varēja būt labāka mūzika.

www.nemirst.lv
vajag stipru videokarti ar trīs dimensiju atbalstu :D:D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Saki "Nē" narkotikām!
0
sen lasīts...
0
nerulz
0
oho, kaads atklaajums. kamon, shii teema ir joks?
0
Priekš īstiem vīriem šitais geims ir pa lēnu
0
Es tagad esmu atkal uzsēdies uz vecā Unreal Tournament. Atkal dzīvojos pa Snipermania serveri. Esmu kļuvis par totālu Capture The F(l)ag fanu :)))
0
"Priekš īstiem vīriem šitais geims ir pa lēnu"

Mjā, agrāk īsti vīri cīnījās ar zobeniem, tagad īsti vīri sēž uz krēsla un raugās monitorā.
0
klausies, Faun, man tāds provokatīvs jautājums, bet nespēju to paturēt pie sevis... tas tāpat kā ar čurāšanu - cieties, cieties kamēr vairs nevari, tā ka uztver to kā neatliekamu vajadzību no manas puses, tev uzdot šo jautājumu.
tev tas "F" burtiņš baigi mīļš? negribi to ziedot labdarībai? mm? kā būs? Āfrikas bērniņi tev rokas bučos par tādu labsirdību, iejūtību un devīgumu.

disclaimeris: šis "posts" nu nekādi neattiecas uz konkrēto tēmu, kā arī neesmu šeit pieminēto spēļu fans vai nīdējs. konkrēts jautājums konkrētam cilvēkam ne pa tēmu. :)) visu gaišu!
0
www.slavnazi.com
0
Kas tur provokatīvs? Man Āfrikas bērneļi nerausta. Labāk pastāsti, kas rausta tevi, vai arī tu vienkārši izrādi savas percepcijas spējas, ieturot stilu "tumšais siluets ēnā"?
0
vopsim tas nav mans texts bet gan kada cubara kur ta izkatas 1 reizi pie pc ticis, un manu prat smiekligi uzrakstits.
0
Es esmu spēlējis tikai tārpiņus.
0
worms-mayhem ieper
anreāls ir kruts
kveiks tā +/-
dooms sūkā dirsu
0
uzraujat labak fallout 2 laba spele nav nekads suters, hvz kas tas ir laikam rpg.
0
oooo fallout 2 taa tik ir manta !

Call Of Cthulhu ar labs (Lovecraft`a murgi)
0
World of Warcraft :P
0
Zole.
0
Duraks
0
paslēpes :P
0
chai chai viruchai
0
Rome total War, tā tik ir spēlīte!!
0
vane? Es ar Romas totālo kariņu izgāju. Afigēk vienkārši, ku labs gabals. Tikai negausīgi daudz laika paņem. Nevar vairs atļauties tā zaimot tik dārgo laiku.
0
2 mr.F:
oki, nu vismaz radās priekšstatiņš par to cik bieza tev ādiņa. neesi domājis par ugunsdzēsēja darbu? :))
0
ai kā F-aunu paķēra.... nu nevaru beigt smieties...
0
Man patika, kā paķēra "tumšo siluetu ēnā"..:)
0
Spēle ir tā saucamais šūteris (no angļu vārda "shout" - kliegt

>:))
0
Bet vajag arī ātro internetu – vēlams platjoslas.
Vai tad ari tads ir? :P(|)
0
kā nu ne-ir 4 joslu, 6 joslu, bez ātruma limita, bet dārgi
0
Man ar vajag netu ātrāku savādāk es nomiršu... tas ir tāpat kā asinis neriņķotu... es ar savu pDSL vienīgi aizrīties varu...
Tagat sāku vilkt:
Punk Generation DVD5 3.24GB [images-eu.amazon.com/images/P/B00006RJF3...
The Offspring - Complete music video collection DVD9 7.23GB
pēc gada novilkšu...
BĻE... nahuj...
0
neraudi ! nav jau TIK traks tas pdsl. dc++ un torrentos man aatrums liidz 200 kb/s
0
psc... un vel žēlojās. Būtu redzējis kā es Killer Klowns From Outer Space divus mēnešus vilku, dzīrotu, bla!
0
Ziemassveetkus pavadiiju pie datora, jo atklaaju jaunu speeli - "minesweeper" (angl.val.) jeb miinu traleris (latv. val.). Speele ir taa sacamais vieglais RPG bez dialogu iespeejam, bet savaa zinjaa ir samanaamas arii ieziimes no "shuuteru" speeles principa. Speeles galvenais uzdevums ir ar asu logjiku un izmalcinaatu praata piepuuli visu laiku iecentreetaji sejinjai likt smaidiit, pa briizjam pavert mutiiti, taa it kaa gribeetu oraalo :)) Lai nu kaa, par to nav staasts, atgriezjamies - mums ir jaatiek galaa ar bistami apmiineeto zonu un jaaizciina uzvara. Skjiet, buutu ljoti interesanti sho speeli speeleet pret "iistu pretinieku" caur globaalo tiimekli ( vismaz6 joslu, jo speeles video un audio prasiibas ir ljoti speeciigas). Bet pagaidaam atliek tikai speeleet pret datoru, kas arii nav slikti, jo dators, manupraat, shajaa speelee ir seviskji gudrs. Taa kaa start - games - minesweeper un uz prieskhu. Speeleejam visi un dalaamies priekos un ieguutajaas siivajas uzvaraas :))))))
0
Man arī patīk spēles ar kara tematiku, tādas kā Minesweeper:) Bet vispār vecais, labais Call OF Duty ieper.
0
GTA vice city pagaidām spēlēju, zaibiss
0
a es vakar puzli liku...iistu...ar karali Lauvu.
0
Runcis labs, mjau Runcis:))
Mani aizrauj stratēģijas pārsvarā, šis tas no rpg, no šūteriem vien vecais labais Wolfenstein.. + protams, zole. Dzīvajā nesamērojami labāk:) Un šahs, un dambrete un un..
0
man arī Wolfenstein dzīvajā labāk >:)
0
Futbols ieper . Dators sūkā .
0
PASLĒPES!
0
blj. man bij, noskurinaajos par grafiku un izdzeesu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas