Saxon Rīgā
0
Par savu nodomu apmeklēt Rīgu diezgan savlaicīgi paziņojuši vecie angļu buki Saxon:

2007.gada 3.maijs - Saxon Rīgā!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
dzekiem ir attieskme... katraa zinjaa esmu gatavs dereet, ka tieshi 3. maijaa jau nu tas koncis nenotiks.
0
mjā,interesanti.Vispirms lai DIO pie mums tomēr atbrauc,tad arī Saxon varēs apskatīt.
0
nu tiem vecajiem krāģiem jau vairs nau kur braukt - visur viņi ir atskatīti un ar tādu sajūsmu netiek uzņemti :D
0
Viņu mājas lapā gan nekas nav teikts par nākamo gadu.
0
šitas gan būtu vareni, bet Latvijā šamos redzēt laikam ir unreal

www.pbffanclub.com/
0
njā uz Latviju tik brauc visādas blices, kuras rietumos vairs sen nav topā...
0
Vairaak par 2,3 dziesmaam nervi netur, ja pareizi atceros, tad Wackenaa shie pirms Satyricon kaadas 2 stundas nervus bojaaja, paaraak vienveidiigi.
0
juuu :) Saxon gribeetu beidzot dziivus redzeet :)
varbuut ar vienveidiigi, bet tagad shie man akal topaa
0
Vienveidīgi? Kas tad nav vienveidīgi?
0
varbuut snuup dog g...?
prasi Death Angel
0
Satyricon is psc daudzvedīgi :)

Saxon btw ir OK... pēdējie albumi, IMHO, ir krietni labāki par viņu klasiku ;) Vienīgi kaut kā krīt uz nerva viņu vokāls.
0
Nu na nepatiik no heaviishiem shitie, ir lloti daudz labaaku bandu : AC/DC, Motley Crue, Motorhead, Van Halen, Dio, Black Sabbath. Iespaids koncii arii protams nekaads labais, kaa saak taa 2h peec kaartas viens un tas pats, bet ja runaa par Satyricon, kaarteejais gaumes jautaajums, bet nu vienveidiigs tas tieshaam nav, pie kam tajaa reizee Nocturno Culto ar Satyricon 4 dziesmas no Darkthrone nospeeleeja.
0
Tūlīt droši vien WrongTale kaut ko nepieklājīgu par Van Halen pateiks :D Kaut kā aizķēries prātā, ka šo grupu šis īpaši necieta :)
0
lab,nav ko strīdēties,katrai mūzikai ir vieta.Man piemēram tagad Pērkons skan... Nu tik laba mūzika.Jā,atcerās,ka 02.09. DIO būs Rīgā.Novilku jauno dvd,ir ok,viņš vēl var labi padziedāt.
0
"kaa saak taa 2h peec kaartas viens un tas pats"

"AC/DC, Motley Crue, Motorhead, Van Halen, Dio, Black Sabbath."

par taadu Saxon es neko nezinu, bet nu katraa gadiijumaa ieprieksh nosauktaas grupas par iipashi daudzveidiigaam es negribeetu atziit >:)
tas jau protams, kaada kuram gaume, cik lielu daudzveidiibu katrs grib dzirdeet.
0
ir lietas kurās gribās daudzveidību un ir kurās nē, saņemot jaunu Motley Crue es nekādā gadījumā negribu dzirdēt kaut ko savādāku kaut ko daudzveidīgu..nē, es gribu sex drugs rocknroll no viņiem. un viņi man to dod, vienmēr..un tā tam būs būt
0
nezgan.. Man jau ar liekas ka Saxona nebuutu sevishkji vienmuljaaki par citiem.
man atkal uz neviem Ozija balss kriit, taadeelj sho neklausos, un tik Saxon vaaleju.
0
Nu ok, paarliecinaajaat, nebija pareizi teikt vienveidiigs, bet gan Saxon ir taa grupa, kas personiigi mani nepiesaista, nu nennemiet paraak llaunaa kveelie un dedziigie Saxon fani:))
0
vienveidīgs ir tas, kas tev nepatīk.
Tas, kas patīk, nevar būt vienveidīgs :P
Protams, ir izņēmumi. AC/DC un Motorhead ir vislabākie piemēri - kā šie vālēja 1977. gadā, tā arī tagad. Protams, Motorheadi ir kļuvuši smagāki, ir parādījies kaut kas balāžveidīgs (1916 ir lielisks gabals, IMO), bet pamatdoma ir identiska.

Vienīgi - lai nu ko, bet Black Sabbath par vienveidīgu negribētos nosaukt...

Šobrīd mašīnā ir pēdējo gadu Saxon albumi uz empētrīs, so, ar laiku varēšu apdeitot savu viedokli par tiem. Viņu klasiskie albumi (t.i., 1980-1984) man kaut kā ne īpaši...
Vēl ir arī tā minētā Wackena koncis uz DVDR. Manuprāt, nav slikti, koncertā viņi izklausās tīri neko.

Un jā, Intar, Van Halen ir īpaši derdzīga komanda :)... vēl tie albumi ar Semiju Hagaru nesmird, jo vismaz tas vecis prata dziedāt :) IMHO, šitais veidojums, kopā ar Rolling Stones, var pretendēt uz vis-overrated blici ever :)
0
Tūres kalendārs ir publiskots.
www.saxon747.com/frame.html...

Sliktās ziņas: Latvijas vārda tajā nav.

Labās ziņas: Ap minēto 3. maiju kalendārā ir 5 dienu caurums, turklāt tūres virziens sakrīt ar Baltijas škērsošanu, tā ka Saxon cienītājiem tomēr ir pamats optimismam.

27.04.2007 AUT Wien Planet Music
28.04.2007 CZ Zlin Hala Novesta
29.04.2007 PL Krakow Club Studio
30.04.2007 PL Warszawa Stodola
05.05.2007 FIN Helsinki Tavastia
06.05.2007 FIN Oulu Teatria
0
Bļā viens, a es jau sacerējos. Saxon ļoti gribēju redzēt Rīgā, a savādak tikai gaļa un gaļa, zb jau:(
0
Saxon kaut kas tik sens, ka nav ne mazākās sajēgas, kas tas ir... :)
0
Pastāv jau iespēja, ka tomēr tiek iekļautas arī Baltijas Valstis - ko ta viņi tās piecas dienas pa ceļam no Polijas uz Somiju, dzers vien, vai?
0
gribu cerēt, ka iekļaus...
0
Nu uz MOTLEY CRUE es ari butu gatavs valet uz kadu kaiminvalsti kautvai.
Jaunau Motorhead iz zajebis, nevar salidzinat ar to sudu - we are motorhead (man skiet taa sacua pedejo studjnieku, ar bonusa nozelojamu baladi).
0
nu jā, Motley Crue būtu vienkārši zaibiss, gaumes lieta, bet jau šamie ar baigi patīk jau no bērna kājas. ja nemaldos tad ap 2003. gadu šamie bija tepat Zviedrijā
0
Redzēju Motley Crue Vācijā, cirks, strīptīzšovs uz skatuves - smieklīgi un garlaicīgi. Nav no viņiem nekā!
0
Tu jau ko lidzigi teici par Malevolen Creation, es , piemeram, esmu extaze par viniem un vinu live performanci.

MOTLEY CRUE sovu taisa prikul apec gan jau, bet rokkis ir zverigi labs. Girls, grils, girls ir laikam man milaka rock dziesma
0
Jap, Malevolent Creation koncertā man ar šķita garlaicīgi, prasta detuha, Motley Crue arī tādi ir, mana gaume, redz tev nepatīk Saxon, man ļoti:D:D
0
Saxon not for me. labāk, Kings Daimonds būtu atbraucis...
0
King Diamond m/

Tas nav uzbrauciens, bet vienkārši secinājums - ievēroju, ka Balrogh diezgan daudz kas nepatīk. Izvēlīgs esi :D
0
Uz Saxon es tiešām neiešu... Man ar pietika ar to vienu reizi pirms Satyricon... /shrug
0
skatiit otro shiis teemas postu.
un luugties!
0
Paskaties Malevolent Creation - Live created (laikam saucas). TAS VIENS NO NIKNAKAJIEM DVD, taads powers, ka jumtu rauj nost
0
chazz... Nav tā, ka man nepatīk tādā nozīmē, ka man riebtos, vienkārši man ir apnikuši 96% detuhas, laikam vecs palieku:D Izvēlīgāks arī esmu palicis, bet ne jau tas galvenais... galvenais, ka gribas redzēt kādu heavy/power metal grupu Rīgā!
0
Ir jau arī tāds fakts, ka Balrogh savukārt patīk viena otra tāda muzīka, kāda reti kuram šeit :P
0
ir gan:D:D
0
Intar, vai tad šeit tā nav lielākajai daļai? :D
Katram jau savas neierastās lietas patīk. Es laikam nemaz nedrīkstu izteikties par to kādi brīnumi un neklausāmas lietas (manā izpratnē) patīk maniem grupas biedriem. Un viņi noteikti varētu vēl vairāk pastāstīt par manu gaumi :D
0
grupa SUCKS ON
0
trīskrustiņ, tu jau skolā uzdoto iemācījies?
Skat, ka učene neizceļ rīt.

@Balrogh, a tu izklāsti citā vietā savu gaumi un mani paaicini. Es apskatīšos. Man nav paraduma ņirgt par citu gaumi :)

Detuhas praktiski vispār neklausos... Ja nu vienīgi tādas avandgardiskas, tehniskas...
@Intar, silti iesaku jauno Unexpect un arī Martyr (ja neesi dzirdējis)
0
Man vēl pat jauno Spāņu Pasēdēšanu (Spawno of Possession) nav sanācis noklausīties, kur nu vēl šitādus :( :D
0
o jaa wrongtale skolaa uzdoto galeeji izmaaciijos jau diezgan sen ;)

suckson nepatika pat tad (baigi sen) kad nezheeliigi patika iron maiden running wild blind guardian utt likaas ka nu tas tomeer par traku drusku. un ja tie aapshi veeljoprojaam to pashu speelee par ko es iipashi neshaubos tad nu viedoklis nemainaas. manupraat vienk kaukaads jeels sviests.
0
WrongTale - sorry, nav vēlmes kādam kaut ko izklāstīt, tam tak vispār nav nozīmes:D:D:D
0
A kaada vaina Motley Crue kopaa ar striptizu?Man liekas zajebis.Raslabuxa.
Nevar jau vislaik tik ar izkaptiim plaut.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas