nūdisms
0
Baigais karstumiņš, ne? Tīri vai gribās izģērbties un glāstīt savu ķermeni.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ja karstums pamatigs, man patik, solija ka nakama nedela busot tada pati ka sodiena, psc un man jastrada saule, busu es melns ka velns.
0
besī stulbā saule... un nezkapec man nerodas velme glāstīt savu ķermeni...
VAJAG LIETU!!!
0
a mums te uznaaca lietus...un vieniigaas domas par savu kjermeni ir taadas, ka labaak to neaiztikt...saaap...ja nu vieniigi ar kreemu pret apdegumiem, kas glabaats saldeetavaa...
0
man nepatīk šitāds karstums

0
gluzi manas domas;)...saaap...
0
Kameer kondicionieris stradaa man darbaa - tikmeer nesuudzos ;)
0
Maigonis sasmiidinaaji un ko tu dari kad ir auksts???
0
sageerbjas un saak graabstiities gar citiem.
0
Es domāju Maigonm par godu vajag uzlikt Kaspars Dimiters - Lini Zili
0
Bļe es neesmu zilais, sevi glāstīt tas nav gejisms!
0
Bet aukstums ir daudz derdzīgāks par karstumu.
0
tas būtu true kaifs mūžīgā vasara. ko var ņaudēt par to karstumu, tas taču ir forši. labāk +30 nekā -5 un vairāk
0
vēl labāk +15 :P
0
+15 tas ir labi
0
+15 ir fakin auksts, +24 ir pašā laikā
0
-5 jau ir vēl ok. Optimālais variants ir +20 līdz +25.
0
jaabrauc uz ziemeljiem ! tur kur nevar nosliikt pasha sviedros .
0
Ne velti ir radies teiciens Dienvidnieki ir salīgi...
Nu lab karst ta var būt, bet tā fuking saule lai iet kārties.. es jau tā izkatos kā nēģers, nē vēl mani cepj...
0
Ma jau patīk tā saule... kad nespīd virsū un necepina pēdējo lāsīti laukā.
0
nē -10, jā + 20 - 28!!!
un kad ir karsts, tad vienīgais ko gribas glāstīt ir auxta alus pudele:)
0
pse, kāda tad no alus pudeles GLĀSTĪŠANAS jēga? Vai arī - ja glāstīt, tad kāpēc tieši ALUS pudele?
0
Būtībā es jau arī savās mājās sēžu kaila un blenžu griestos... Glāstīt neko negribas- slinkums.
0
2 varinati par alus pudeles glāstīšanu - vai nu izlec džins, vai apnīk glāstīt un jāsāk dzert!!:)
un tieši alus pudele, jo tā ir baigi auxtā, kad izņem no ledsskapja un vasarā neko citu izņemot aliņu nemaz negribas (nu labi vēl cēsu džinu.)
0
Alkohols izdala ūdeni no šūnām un efekts ir tāds, ka slāpes palielinās. Respektīvi maldīgi ir domāt, ka alkohols slāpi remdēs.
0
ļaujot vaļu savai piekasības kārei:

Intars, vakar, plkst. 19:26
ja glāstīt, tad kāpēc tieši ALUS pudele?

hellish, vakar, plkst. 21:55
"un tieši alus pudele, jo tā ir baigi auxtā, kad izņem no ledsskapja"

-jebkura cita stikla pudele, izņemta no ledusskapja, tātad ir vismaz remdena, ja ne pat karsta;

"un vasarā neko citu izņemot aliņu nemaz negribas"

-tas kaut kā biški pa daudz pēc diagnozes izklausās. Es, piemēram, nesmādēju arī ūdeni, ledus tēju u.c., t.sk arī alk.dz.
-pie kam, ja ir runa par aukstas pudeles glāstīšanu, tam ir maz sakara ar to, ko tai brīdī gribas padzeerties, drīzāk tas tāds fetišs varētu būt.

"(nu labi vēl cēsu džinu.)"

Ahā, rekur visa tā sāls - paņem aukstu alus pudeli, paglāsti, un - hops! - no tās izlec Cēsu džins. Turpinājumā acīmredzot tiek glāstīts pats džins.
0
nu tātad - tieši alus pudele, jo man garšo alus!!
un nav tā, ka pļumpēju alu litiriem, vnk dažreiz sagribas, un tad iedzwru alu!
un bāc, par glaštīšanu arī var nosaukt pudeles paņemšanu rokā, un ja pudele, kad to netukšo, stāv uz galda, un kad to gribas tukšot tā jāņem rokā, un tā katru reizi tai pieskaroties, varbūt to arī var nosaukt par glāstīšanu, pieskārieniem, bet nu vispār jau nebija tā galvenā doma jākēr uz to glāstīšanu, bet gan uz to, ka vasarā gribas auxtu alu.

un diemžēl, man tas džins vēl nav izlecis, tā kā nav nācies glāstīt, varbūt tu esi glāstījis???
0
bet vispār no malas ir itin feini vērot, kā jūs te glāstāt. sevišķi, ja meitieši glāsta pudeli :]

skatīšanās arī fetišs.
0
nez par ko domā laikā kad tiek glāstīta pudele? nejau par dzeršanu, vai ne? jo citādi tak neglāstītu, bet DZERTU. sevišķi AUKSTU! oh.
0
interesanti... kādreiz jāpamēģina... cerams savainoties nevar...
0
tagad visi ņem auxtu alus pudeli un glāsta, pēc tam domā, par ko domā!!!
0
video.google.com/videoplay?docid=489...

sākot no apmēram 3:50

:DD
0
Nu lūk arī noskaidrojām pudeles glāstīšanas fetiša noslēpumu!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas