SOILWORK Rīgā
0
Cerams, ka tam var ticēt, kas rakstīts stāv viņu mājas lapā www.soilwork.org/tourdates.php#euro...

Soilwork European fall tour
More dates to follow

04-sep SWE Helsingborg The Tivoli
07-sep LIT Vilnius Mulen Ruzas
08-sep LET Riga Mid Max Factory
09-sep EST Tallinn Rock Cafe
17-sep UK Norwich Waterfront
18-sep UK Portsmouth Wedgewood
19-sep UK Oxford Zodiac
20-sep UK London Mean Fiddler
21-sep UK Nottingham Rockcity
22-sep UK Glasgow Cathouse
23-sep UK Leeds Cockpit
24-sep UK Manchester Academy 3
25-sep UK Leicester Charlotte
26-sep UK Birmingham Ac 2
27-sep UK Cardiff Barfly
28-sep UK Exeter Lemongrove
29-sep UK off
30-sep TU Ankara Saklikent
1-okt TU Istanbul Studyio Live

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
cerams, ka var saskatīt manu vidējo pirkstu, kas spīd tavā priekšā starp ozola zariem? :) :) :)

WĪ!
0
Juhū, BEIDZOT BEIDZOT BEIDZOT. Jē, šitais ir lieliski, tikai kas tas par Mad Mix Factory! Ui, kā iešu lekt!!!
0
Tu jau Balrogh parasti esi pie vērotājiem, ne ? šitas kustina Tavus gurnus ? :))
0
Parasti esmu pie vērotājiem, bet Soilwork ir tie, pie kuriem lecu :D
0
nekas labs viņiem nesanāk..... un un tad jau varbūt In Flames vēl atlaidīs pie mums!!! :D
0
brrr..
0
nu nēsmu nekāds Soilwork fans bet nu visticamāk ka aiziešu
0
ai melodic death..
0
Kāds tur vairs melodic death. sūda jumpdafuckup metalcore. Nē nu ja viņi spēlētu tikai veco stuffu, tad ok, bet to es kaut kā stipri apšaubu.
0
nu tak aiziet var,vismaz būs interesanti paklausīties.
0
es gribētu aiziet, bet kas ir Mid Max Factory?? kāds kaut ko zin par tādu??
0
Jā, kas un kur tas ir? Vai tiešām Mad Mix būs atdzimis jaunā kvalitatē un izmēros? Jau atkārtošos, bet šis ir super, tad vel vajadzētu In Flames arī nedaudz vēlāk, tā būtu laime, lai arī redzēti jau 2 reizes, tomēr varu kauty 5X!!!
0
ir pa reizei abi iepētīti, un pietiek. Ja gribas "moderno" metālu, tad eslabāk ņemu Illdisposed 2 pēdējos ražojumus. Tie veči uztaisa garšīgumu no visa, kam ķeras klāt - vai tā būtu oldskūlā desa (Four Depressive Seasons), vai Carcass/Arsch Enemy tipa melodeath'n'roll (There's Something Rotten...), vai brutālā gēteborga (pēdējie divi).

Bet hvz, var jau gadīties, ka uz šito kanci arī aizeju. Ja vēl šie atvestu bagāžā Clawfinger...(un nemaz nebaksti man acī, ka neaizgāju uz viņu konci pāris gadus atpakaļ).
0
Koncerts buus "Melnajaa Piektdienaa".
Vienu briidi viideeja doma par "MadMix" vaarda & vecaa spozhuma reanimeeshanu... ;)
0
Skaidrs...
Hm... es uz Clawfinger konci ar neaizgāju...
0
Redzi, ja būs ieeja pa brīvu, tad es tev uzsaucu biļeti. Var protams arī klausīties esoteric un ienīst visu cilvēci, lietotājs "corps" saka ka tas ir vajadzīgs.
0
paklausijos, prieks manim paveiglu, bet dzivaja tas varetu but vareni interesanti tapatas paklausities.
0
pareizi, tu tak esi krutāks ka citi, kurš klausās vis smagāko. es, ne es, ne es. karoča ar tevi na joki. tapatas var arī rakt bedri darzā.
0
nu viss jau nevar patikt, es jau nesaku ka huinja, dazas dziesmas ir ok.
par bedri vel varetu parunat.
0
nesmu krutaks ka citi..
augury neker krenki
0
augurijs pēdējā laikā ir tāds uzvilkts. nez kas noticis? cīnies?
0
man tie geteborgas modernie vomiti vnk seju vieplī savelk. cinios ar vieplību.
0
Mja, švaki... nu..ir arī citas pilsētas...
0
eu, forshi! drausmiigi laba grupa! kur var nopirkt biljetes??????
0
Ļoti noderētu kāda daudz maz oficiāla ziņa no pasākuma organizētāju puses + arī info par biļešu cenām un iegādes iespējām. Šausmīgi gribas beidzot redzēt un dzirdēt Soilwork dzīvajā :)
0
04-sep SWE Helsingborg The Tivoli
07-sep LIT Vilnius Mulen Ruzas
08-sep LET Riga Mid Max Factory
09-sep EST Tallinn Rock Cafe

Izskatās, ka varētu būt kaut kas līdzīgs Carpathian Forest tūrei. :)
0
kas ir mid max factory?
0
-1
Kas viņus supportēs?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas