Metāla karaoke pasākumos
0
man ienāca prātā, ka būtu labs papildinājums jautrībai, ja varētu aurot savu iecienīto izpildītāju gabalus končos laikā, kad neuzstājas grupas vai arī kādā citā telpā...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
juu, tas gan buutu jautri :)
0
senos laikos pakavinjaa kaut kas taads bija, tiesa gan baigais beztolks :)) ieksh wacken open air shis vispaar ir viens no noziimiigaakajiem aarpuskonchu pasaakumiem, tiesa gan nav sanaacis redzeet.

a man domaat, iet aurot citaa telpaa nav probleema nevienaa koncii ;))
0
t.i...nav probleemu...

jaaieveero pareizrakstiiba :)
0
Wow! Deathperado,superiga ideja!!! Pilniigi piekritu! Man pashai drausmiigi patik dziedat;)))Domaju,ka buus daudz taadu kaa es;)
0
Nja, tik eju un atrodi sponsooru kursh iegaadaasies muzonu no attieciigaas bandas....
0
Vai variants 2. noalgo muuzikjus-profinjus kas uztaisiis coverus prieksh karaoku... arii tam vaig sponsorus...
0
a parasta karaoke mašīna ar attiecīgajiem CD neder jeb metal karaoke CD netiek ražoti?
0
Nu nez, man laikam ātri piegrieztos klausīties daudzsološo vokālistu debijas :) Bet nu vismaz vienreiz dzirdēt kā kāds "dzied" I.H.R. vai Malignant Tumour būtu prikolīgi.
0
Jaa, visvairaak biedee ka shie jaunie censonji vareetu buut paaraak "daudzsoloshi"
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas