Pink Floyd PULSE DVD
0
kāds jau ir iegādājies jauno PINK FLOYD DVD?!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Neesmu ieintresēts un ja būtu tad nokačātu :P
un vēl takā es tikai vakar sāku kačāt Therion jauno DVD tad uz septembra beigām varbūt nokačāšu visus 4 diskus... un un tad tik varēšu sākt domāt par citu DVD lejuplādēšanu...
0
un kāds i?
0
nu, es domāju therion, ja kaut kas ir nokačājies..
0
es tak skaidri un gaiši uzrakstiju ka vakar sāku vilkt tik pirmo disku.. bā.. tik 17,1%... bet cits mācēja teikt ka obligāti jāredz, ja kaut viens albūms no viņiem ir aizķēris...
0
eh
0
mjā..mani arī viens ir aizķēris
0
tad uz priekšu
0
bāc, kompis karas augšā
0
ko uz priekšu? kačāt līdz septembra beigām?!
0
"obligāti jāredz, ja kaut viens albūms no viņiem ir aizķēris..."

Tas gan varētu būt diezgan strīdīgs izteiciens, ņemot vērā, ka viņu stils ir stipri mainījies - pirmie divi albumi bija, kaut arī mazliet savdabīga, tomēr tīra zviedru detuha, nākamie divi bija kaut kas pa vidu starp sākotnējiem un tagadējo stilu, un tikai ar Theli viņi nonāca pie tagadējā stila. T.i., ja ir aizķēris "Of Darkness" un "Beyond Sanctorum", bet pārējie ne, šaubos, ka tas izteiciens būs vietā.
0
ak, tā
0
bet tur ir koncerta ieraksti no viņu aizsākumiem līdz mūzdienām.. takā esmu atspēkojies!!!

es jau nez vai tev līdz septembrim kačāsies, ņemot vērā ka tu noteikti dzīvo Rīgā un tur var dabūt i-neta pieslēgumus ar nekro dēmona ātrumu tad tas tev varētu būt vienas dienas jautājums....
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas