Filmas
0
ehh... dikti skatāmas, manuprāt, ir Hellraiser sērijas pirmās 3 vai 4 daļas. varbūt kāds zin kautko līdzīgu? Tātad ne no Holivudas konveijera.
varbūt tas pats Klaivs Bārkers vēl kautko tikpat jēdzīgu sacerējis? Lūdzu pačukstēt šeit.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu liidziigu nezinu gan . bet man patika nekromantik
1 un 2 .

vel labas filmas ir peets H.P. Lovecraft - from beyond ,necronomicon , dagon . reanimatori gan mazliet nenopietni .

0
Es gan savā subjektīvajā gaumē Hellraiser skatāmās sērijas noreducētu uz pirmajām divām, kuras patiešām ir lieliskas. Bez Pinhead & co kosmosā 4. daļā pasaule, manuprāt, būtu varējusi iztikt, savukārt, Hell on Earth glābj Pinheadam atvēlētie monologi (aina baznīcā - must see). No citiem Bārkera ražojumiem iečekošanas vērti ir Nightbreed, Lord of Illusions un Candyman.
0
0
Hellraiser 1,2,3 jā, tā ir klasika, varētu vēl it kā arī to 4 pieskaitīt, jo tur it kā pastāsta kā tas viss murgs ar to kubiku sākās, bet tālākās sērijas sviests.
es gan to Hellraiser pieskaitu pie holivudas šausmenes.
0
silent hill,shades of darkness,sātana izdzinējs,gruge,hostelis,... hellraiser arī labaa,ir vēl dažas-neatceros nosaukumu.ā un vēl ir the sell -latv-šūna labais psiholoģiska šausmene par maniaku...dagon arī tāda mistiska...
0
labas shausmenes ir diezgan liels retums kinematograafijaa. to, ko shodien muusu slimajiem praatiem uzrazho holii_vuudaa, pat par viduveeju komerciju meele nereti mezhgjaas saukt ..
0
iesaku teemu paarveidot par - peedeejaa skataamaakaa shausmene, ko esmu redzeejis (var ar visaadiem piemaisiijumiem un nav noziimes, kuraa gadaa uznjemta).
0
Zāģis 1,2. Manuprāt sižetiski un idejiski gandrīz perfektas mantas.
Vēl itin iedvesmojoša bija Exorcists pati pirmā, vecākā un pati jaunākā filma. Hostelis bija sakarīgs, bet ļoti savdabīgs.
Dentist - sāpīga tematika.
Pati pirmā Texas chainsaw massacre. Un varbūt nedaudz pēdējā piedur. Nedaudz.
0
Hostelis - laba filma? ROFLMAO. Tur nav nekaa gan no filmas kaa taadas (kas varbuut labaam shausmeneem buutu piedodams), gan arii nekaa, kas man liktu +/- baidiities / izmisumaa kliegt / veelnezko. Paaris skati, kuri ir tipa pretiigi, un tas arii viss. Gjeniaali.
0
pēdējās ko redzēju kas palika atmiņā ir "Dead End", kur ģimenīte ziemassvētkos brauc ciemos un nogriežās tipa no galvenā ceļa pa īsāko-baigi spiež uz nerviem visas filmas laikā.
un vēl "House of 1000 corpses" un otrā daļa "The Devils Rejects" - šitās režisējis un scenāriju rakstījis Rob Zombie. Īpatnējas, bet labas, ar labu muzonu(ne metālu)
0
Tās primitīvās jau tās mīzīgākās, piemēram, 'Wrong Turn'. Sižets principā tas pats, kas 'Dead End', 'House of Wax', 'Hills have Eyes' un tml. Viena japāņu sviestainā gan arī lika lēkt, 'Grudge'(Ju-on)laikam.
0
"Wrong Turn" un "Hills Have Eyes" tur jau par tiem cilvēkēdājiem, bet "Dead End" ir pavisam cita fiška, vienigais kopīgais ir tas ka nogriežās no galvenā ceļa.
0
ak jā un The Ring 1,2-pēdējo laiku iecienītākā, vēl bij viena līdzīga kurai scenāriju rakstīja tas pats kas the Ring, saucās "Dark Water"
0
man kautkā atgrūž tie pēdējo gadu popkorngabali ar izteikto noslieci uz ''reālistisko'' vardarbību, kas liek vemt.
+1
The Omen 1976 - black metal
Ringu 1998 - New Wave of Japanese Heavy Metal
Psycho 1960 - Speed/Thrash Metal with Harsh Vocals

abe par tiem hosteljiem, vaska maaju pajolinjiem, bubuljbambaljiem un citiem ampelmanjiem - lai vinji visi guust nelabu galu kopaa ar visiem tiem rezhisoriem/ producentiem - maniakiem izvirtuljiem un visaam taam muuzaam - mauciigajaam blondiineem, kuraam tika maksaats par shamo radoshaa potenciaala celshanu ..
0
Nightmares on Elm street - 80`s Hair metal
0
Visitor Q
Nekromantik I,II
Omen visas 4 vai 5 daljas
Visas faces of death un traces of death shockumentary doc filmas
0
Guillermo del Toro - Cronos (1993) gardeezhiem ..
0
ir kāts dzirdēji par tādu Haut attention vai kā to sauc?
0
par Alexandre Aja - High Tension (2003) lasiits itkaa neslkikta filma, peedeejais, kas no shii kiniishos skataams bij The Hills Have Eyes.
0
The Hills Have Eyes ir Ok, tikai beigās jau aizgāja sviestā un tas likās tā booring...
0
Hill Have Eyes man patika, tāds labs bojeviks-gaļinieks. nekāda vaina
0
Naktī no sestdienas uz svētdienu, apmēram ap 3.00 nolēmu ievērtēt jauno TERMINATOR SALVATION, ko biju pāris dienas atpakaļ nopumpējis.
Ja godīgi, tad man tīri labi aizgāja, vienas reizes noskatīšanai pilnīgi bez problēmām. Ņemot vērā ka Ārnijs vairs nefigurē kā galvenais varonis - filmai pavisam cits asums un skatījums.
+2
Es nolūrēju jauno Terminātora skrīneri onlainā, pusfilmu nesapratu. :D:D:D
0
Es nolūrēju viņu ķinītī, un visnotaļ patika (ņemot vērā, ka neesmu lielākais žanra cienītājs). Tā postapokaliptiskā pasaule tīri labi uzburta bij, un uz pāris salkanībām jau var arī acis pievērt.
0
vai ta ir jau dvdrips?
-3
kinci diezvaij dvd ripus laiz :D
bet krizesl laika viss var but :D
+3
Es jau bi gatavojies boikotēt to T4, bet, ja jau jūs tā sākat runāt...
+1
T1 - normāla. T2 - the best. T3-normāla, bet labāk būtu, ja tā Konnora vietā būtu tas pats dzēks, kas tēloja viņu iekš T2. ticamības momentam tā sacīt. dakters no traķenes spārdīja iekš T3, kad arnolds no tās kapličas ar zārku rokā nāca ārā :D
0
otrais tiesam visslabakais, 3 nedaudz pat besija, jo bija dazadi stulbi humora momenti, kas pavilka uz nevis uz smiekliem, bet uz pretigumu.
0
T4 Ārnijs arī uz īsu brīdi dominē, datorgrafikas izveidots :)
0
moments iekš T3, kur bija gonka ar smago - identiski kā T2 gonka ar smago
+3
Hmm, es nemaz trešo neesmu redzējis, laikam uzskatīju, ka otrais ir pārāk labs :D

Starp citu, tas Ārnijs iekš T4 nav pilnībā datorgrafikas izveidots; viņu spēlē Rolands Kickingers, arī austriešu kultūrists, kam ar datorgrafikas palīdzību piemontēta Ārnija seja. Gadījumā, ja Ārnijs nebūtu piekritis sava ģīmja izmantošanai, tad it kā esot bijis variants, ka Konors nošauj šim feisu nah, pirms tā parādās ekrānā.
0
Biju kincī uz Drag me to hell. Gan pasmiet varēja, gan pabaidīties, bet emocijas bija, bija. :)
+1
Eu, es pārlasīju T3 kopsavilkumu, un secināju, ka laikam esmu gan redzējis :D
+1
Taisīšot jau arī T5, un itkā Ārnijs tajā esot piekritis personīgi piedalīties.
Jā, "Drag me to Hell" es arī redzēju. Skrīneri. :)
Es parasti šite filmas lūru, esmu par slinku pumpēt :)
intv.ru/
+2
Es arī pēdējā laikā to un citus tamlīdzīgus saitus lietoju, bet no skrīneriem gan izvairos. Bet mani fascinē, ka džeks, kas to saitu uztaisīja un uztur, pats tur reklamējas - laikam jau tikai Krievijā tas iet cauri, jeņķijā vai citur rietumu pasaulē šams jau sen aiz restēm sēdētu.

Attiecībā uz Ārniju un līdzdalību T5 gan stipri šaubos. Pat ja uz to laiku viņš būtu brīvs no "governator" pienākumiem, šaubos ka savos 60+ (šobrīd nepilnos 62) gados būtu atbilstošs tādai lomai.

trinityeyesinenglish.files.wordpress.com/2008/12/parecidos_r...
www.moonbattery.com/arnold-schwarzenegg...
blainegarrett.com/files/2009/05/arnol...
+5
^^^kāpēc ne? pasties uz Klintu Īstvudu - tikpat skarbs kā jaunībā :D
+3
Ārnijs priekš saviem 62 gadiem un infarkta (vai pat diviem) izskatās ka ideāls pensis, tā ka cepuri nost viņam jebkurā gadījumā.

A Īstvuds - no comments, just respect!
0
Silvestrs tak ar apmēram Ārnija vienaudzis, bet 4. Rembo vēl dikti sprigani pa džungļiem bizoja un šķībacainos slaktēja. Ārnijs pats izteicās, ka apsverot piedalīšanos T5.
+1
Terminattētiņš :P
0
Terminatvectētiņš. :)
+2
Grand (ūber) Ārnijs !
+1
Ārnijam jau pašam nemaz nav jāfilmējas - reku, ceturtajā jau arī pietika ar viņa ģīmi.
+1
Sonnenmensch tu skatījies dvdipu vai kaut kādu skrīneri? es jau sapriecājos, ka rips, bet ne kinozal.tv, ne torrents.ru ripa vēl nav:(
0
^^^ skatījos angļu valodā, TS tas nebija, kautkāds mistisks rips, filma bija 2.45 GB
+1
^^^ un nolādēju privātā DC++ hubā, kas bāzējas skandināvijā. Tāpat tikko tur dabūju Iron Maiden - Flight 666, 2 DVD.
-3
taatad tikko noskatijos un iesaku arii jums.. jauns spriedzes gabals... protams daudzi nodirsis mani utt... bet blje ejeiet nahuj dolabanie roboti.... ssajaa filmaa ir attelots tas... kas pietrukst visam jaunajam ssausmenem...

taatad... filma saucaas :

www.youtube.com/watch?v=I04K0Gax9Fw...
+1
Embedding disabled by request.
+3
Profil novelc un noskaties ... ja nemaldos 1991 gada klasisko parodijssausmeni... Braindead lloti garssiga :D

I KICK ASS FOR THE LORD!!!!

www.youtube.com/watch?v=xbOmCUWm25w...

www.youtube.com/watch?v=ZOGZoW77hEQ...
-1
+1
Tas pats, tikai 1972. gada gabals:
intv.ru/view/?film_id=79958...
-1
nu re sitas vismaz iet...

Last house on the left m/
-1
haa sanak ka remake ...
-1
Un šite var 2009. gada noskatīties:
24kadra.com/2009/03/26/posledni...
0
spider tikko noskatījos, labu laba
0
diezgan pastulba, bet varen jestra ir "Dead Snow" par nacistu zombijiem.
www.youtube.com/watch?v=lEQwEmeWnyI...
-1
labākais horror/drama gabals kāds jebkad ir radīts, franču Martyrs.
www.youtube.com/watch?v=lNpDiQimK6U...
+2
aizvakar noskatījāmies to pēdējo Bondu, nu drausmas, kas par mēslu, būs jānovelk vecās KOnerija Bonda filams, lai reabilitētu šo nelabumu.
Bet tā iesaku filmi "Wanted", ar par super mega varoņiem, lielisku operatoru darbu un specefetktiem, lieliska filma atslodzei pēc cepināšanās saulē un pēcapdeguma krema slāņa uzklāšanas.
-1
Bonds sūkā pēc pilnas programmas, ja nemaldos pēdējas 3 vai pat 4 filmas... Ja godīgi, nesaprotu, kā tāds slakani - pederastitski - jēls mūvijs var izraisīt tik leilus kases ieņemumus...
+1
Bonds ir huiņa-viss-gan Konerijs, gan Brosnans, gan kas nu tur vēl bija. huiņa, bet lielāko daļu tomēr esmu skatījies :D
-1
Es neteiktu, ka viss Bonds ir huiņa - vienkārši tāds žanrs. Jāskatās tīri kā izklaide, ticamības momentus jāmeklē citos žanros.
+1
^^^ X-failos?
+1
Bonds ir normāls izklaides gabals ar savām fīčām. Pēdējie savā ziņā ir ''reālistiskāki'' par citiem.
+5
bojeviki/action bez ticamības momentiem man tīri labi iet iekšā (piemŗam viss ar Džeisonu Stathamu vai Vīnu Dīzeli), bet Bondu kaut kā nepanesu. viss vienāds - katrā filmā kād baigais ļaunais ar lielo raķeti, kurš grib sagrābt varu pasaulē un Bonds piselējot kādu meiču tā starp citu pasauli izglābj. da nu, es tad labāk izklaidei skatos kādu Sigala gabalu :D
+1
nu nez nez Chaos :D

man jau ar patik Vin Diesel un Stathams .. bet ja godigi vini arii neatskiras filmaas... sejas vienadas fiicca viena... sist seju!
sitie ir musdienu Stivens Sigals un Čaks Noriss... tas arii viss

+2
'Vīnu Dīzeli'

(vomit)
kaut kad sen atpakalj sveel atceros, ka biju uz to xxx aizvilkts, jeelaaku bezsizjeta trulumu laikam taa arii nav gadiijies uz lielaa ekraana redzeet, kur nu veel runaat par kaut kaadiem aatrs un bez zjeelastiibas, LOL
+1
Ja Bondus vēl varētu uzskatīt par prastu izklaidi, tad Dīzeļfilmas jau pakāpjas uz godpilno izklaidi lohiem, imho.
+2
neko tu nesaproti no tjūnētiem Hjundajiem! :)
+1
nujā, nestrādāju autobiznesā >:(
+4
nē nu, es jau nesaku, ka nevar būt tās filmas, kur atrāda tehnikas, automašīnas, ķūnējumus, pusplikās hot beibes, iedod lomu kādam krutākam reperim, lai varētu vēl ahūnāk uzvārīties, etc.
vienīgā pretenzija slēpjas apstāklī, ka to uzdrošinās saukt par kino. man variants būtu to saukt par car-girl-booty-muscle showoff & hip hop crossover
+1
^^^ - suck my big black dick?
-1
no šausmu žanra es par ļoti ņemamu sauktu Nightmare on Elm street, pieņemu, kas visi jau par šamo zina.

www.youtube.com/watch?v=Adgp0v_mfTk...

peedeejaa sestaa laikam man patika vislabaak

www.youtube.com/watch?v=hMz7k0FYcHQ...
+2
0
par laimi Brosnana Bondus neesmu redzējis :)

klau, kādam nav De Finesa filmas ar to foršo krievu ierunājumu ? moš kaut kā var sarunāt dabūt ? torentos kaut kā nav gadījies atrast, franču manējais nerubī >:)
0
^^ meklē iekš dc+, savulaik tur novilku Lielo Pastaigu ar to oriģinālo padomjlaiku tulkojumu
+2
^^pats velc dc filmas... nopircis jel kādu būtu... cilvēki takš filmē un naudu un laiku tērē... tu sēdi pie kompa un kačā ta ka tāds ozols.
+2
nu dažreiz jau uz kino ar aizeju, tāpēc tāds riktīgs ozols nemaz neesmu
+6
galvenais nav kačāt internetā, galvenais ir kačāt REĀLAJĀ DZĪVĒ!

/Runcis, 2009/
+1
čakars, vairākas reizes esmu vilcis un visas reizes filma bija oriģinālvalodā
+1
oi, ar oriģinālvalodām ir jauki - es gandrīz nosirmoju, kamēr dabūju savulaik "Ong Bak 2" tulkotu, nevis oriģinālvalodā - taivāniešu, jo ārzemju hubos bija tikai ripota oriģinālā DVD versija...
0
katram savas vēlmes, un katram savas svarīgākas >:)
+1
Manas vēlmes pāri jūsējām. Mana vēlme - kačāt straujāk!

/Runcis, 2009/
+7
Es esmu par principu "kačā grīdā". Ja nekachaataaji grib karu, mees esam tam gatavi.

/kk:(, 2009/
+10
"nebāz pa sauso!"

/žurnāls "Zīlīte" @ 1992/
0
Visi Finesa (Belmondo, Čelentāno, Rišāra, Depardjē, u.c.) gabali krievu valodā, gan ar padomju dublēto celiņu, gan jaunlaiku ierunājumim, atrodami iekš straumes.ru.

Ja gribas būt godīgam - nesen veikalu plauktos redzēju dažas no šīm filmām...
+1
Visvairāk šogad gaidu Boondock Saints 2, ceru, ka nepievils, ja neesi redzējis pirmo daļu tad tu esi prosta sēne...

/Bremze ir mīzējsvira, Juris, 2009/
0
bljee loti laba filma Boondock saints...
taa patika tas vinnu ccoms bomaars... ar tekstu We could kill everyone! :D

es te sodien datoru tiru no filmam acerejos vel par vienu patikamu ficeni:

www.youtube.com/watch?v=ejwdhipRQJU...
0
man jau ficene patika tiesi dell taa ka demoni un mostri bija uztaisiti bez datorefektiem... veca skola .. lellu terpos!
+1
Nupat nolūrēju CRANK: High Voltage - norēcos līks. Pilnīgs pisec :D
+1
^^^^^^^^^^^ to Martyrs Malēja ģimenes locekle, vai viņš pats, es neatceros (viņa svētība noteikti bija līdzās), vienu reizi atnēsāja līdz mūsmājām. Ble, ko lai saka. Līdz šim viņiem bija tikai Jean-Yves Le Castel, bet tagad ir vēl viens +
0
Martyrs bij baigi labs. vēl tagad noskurinos atceroties. draudzene gan mani nesaprata kad skatījos :D

tagad rindā stāv Antichrist ar V.Defo. hvz, visos trakeros visi baigi šausminās, ka tik slimu sūdu būtu jāaizliedz.
www.imdb.com/title/tt0870984/...
0
jopcik, izskatās daudzsološi
0
eueueue blje vakar nostijos iesaku visiem

ANTICHRIST 2009 gada ... filma viekarsi uber..! klitoru griez ar šķērem nost ... utt ... bet filma kopumaa ir vienkrasi uff smags gabals, taa nav ssausmene, trilleris ar shizofremijas novirzi!
0
Interesanti, cik tad tālu ies? T.i, cik ilgi varēs ražot slimākas filmas par ierpiekšējām? Nez ir kāds punkts, kur tālāk vairs ne? Biki nogurdina šitie draņķi, kur galvenais ir tikai dataisīt slimāk par iepriekšējo gabalu. Baigi reti ir kāds kīno, kas totāli ierauj, ka aizmirstas par pārējo pasauli.
0
Tarantīno bēdīgi slavenie mērgļi ir labs gabals, starp citu.
0
nu nez Bigij! manā skatījumā, jo tālāk, jo labāk! 8)

Jo ņemot vērā mūsdienu tagadējo situāciju šausmu filmās, kuras ir vienkārši mēsli... pārbazts viss ar datorgrafiku un jēlu sižetu!
Šausmu filmai vajadzētu Tevī mudināt preteklīgas, bailēm piesātinātas un ziņkārību stimulējošām emocijām, bet tā nav!

Man šķiet, ka šis emocijas tagad ir pārplūdušas "Slimajās filmās"
JO skatoties tādu filmu, gūstu augstāk minētas emocijas!

Savukārt,ja Tu gribi kādu kino kurš totāli ierauj, tad jāskatās drāmas! Vakar noskatījos Green mile, ļoti patikās, ja nēsi redzējis nosties, būs Tev patīkamu emociju un sērojošu sajūtu buķete!
+1
Par cietumu ? Ja tā, tad toč laba. Pat man patika.
0
jaa taa pati, kur tas milzigais vīrietis bija ar dziednieka spējām!
0
Tarantino mērgļi toč forša filma, ļaunais tēls vienkārši bučīgi perfekts, piedāvātais vēstures pavērsiens arī nevājš.
Petlthamas nolaupīšana 123, vai kā tur, ar' labs gabals, spēcīgi tēli uztaisīti, jau divreiz noskatījos.
0
Antichrist man šķita diezgan mēslīgs. Nu jā- klitoru nogrieza, kājā ieurba, so what? Tas neatsver kopējo garlaicīguma, neloģisma un ņuņņīguma piesātināto sižetu.

No pēdējā laika filmām iesaku:
-) District 9. (2009) Manuprāt labākais skatāmgabals par citplanētiešu tēmu, kas līdz šim radīts.
-) Blindness. (2008) Spēcīgi ietekmē psihi. Man pēc noskatīšanās pāris stundas bija nekonktrolējams riebums pret cilvēkiem kā tādiem, nebiju spējīga kontaktēties.
-) Religulous. (2008) Kvalitatīva izklaide visiem, kam slimīga reliģiozitāte šķiet laba humora tēma.
0
District 9 man arī patika.
0
"District 9" veel jaanoskataas.
"Blindness" bija speeciigs sociaalais komentaars, var teikt - filmaa ietverts mazs sabiedriibas modeliitis, un aklums protams ir atbilstosha metafora. Riebumu pret cilveekiem jau varbuut nepalielinaaja, bet atminjaa iespiedaas uz ilgu laiku.
0
Green mile man ir katru pusgadu, vismaz, must have. Kopš man ir dators, man tā filma ir. eh.
0
district 9 izskrēju cauri cinemaxā, nu nez, likās baigais mēsls
0
thunder a tu esi redzējis tadu filmu kā NOTEBOOK? ja nē tad nosties 8) nenožēlosi, ka esi veltījis tai filmai laiku!
0
oi, asaru aka Notebook, būs kādu dienu jāpaasaro >-+
0
Ta jau uzreiz džekam Titāniku vai Krēslu iesakiet :D
0
BOD ja Krēsla - Twilight ir tā pati filma kuru tu domā, tad nezinu kā citi bet tā filma man galīgi nekāda likās!
tad jau labāk Hariju Poteru nostiities! :D
0
Ir jau ar nekāda, bet tu jau par visādām nepārāk laimīgām mīlestībām te sāki ieteikt :D
0
nu jaa :D bet saki ko gribi filmas par nelaimīgām mīlestībām aizrauj, liek sirsniņai ciešāk sarauties un Tu pieķer sevi ar asarām acīs! :D

tas Tev nav Rembo 4, kuilis, kuram ir runas defekts noslauka no zemes virsas 3 bataljonus, brunojies ar bobika dzzipa lozzmeteeju! :D
0
0
Man te iepatikās tēma par šizīgajām filmām. Nez, cik to var uzskatīt par filmu, bet jebkurā gadījumā - August Underground abas daļas (trešo neredzēju) ir kaut kas reti šizīgs!
0
Uuu, noskatījos Watchmen. Labs 3stundnieks! Gadījās redzēt arī Religulous, nosmējos vietām - komiķis dodas apkārt pasaulei uzdodot dažādu reliģiju pārstāvjiem āķīgus jautājumus un pierāda, cik cilvēki ir naivi un stulbi. No šī pašas tēmas - The Man From the Earth - ļoti interesanta ideja.
Varu samest dažādu žanru augsti vērtējamas filmas, paši sijājiet tālāk.
Pirmkārt, Chan Wook Park filmas - MUST SEE!! (Oldboy, Sympathy for Lady Vengeance, Three... Extremes, Sympathy for Mr. Vengeance, JSA: Joint Security Area,I'm a Cyborg, But That's OK). Takeshi Kitano filma Dolls - ļoti skaista un mākslinieciska, maz tekstu, vizuālais baudījums.
Tiem, kas vēl nav redzējuši - The Curious Case of Benjamin Button. Forest Gump rakstnieks. Stāsts ir tik skumjš, ka pat es norausu vairākas asaras.
Felon, Scent of a woman, One flew over the cockoo's nest, pieminētais Boondock Saints, Onion movie, The Devil's chair, Harsh times, The kite runner, Disco Pigs, JCVD (Van Dammage), The Wrestler, Red - smaga filma par vecu vīru, kura suni nošauj jaunieši, The Host - aziātu briesmoņfilma, efektīva, Grosee. Pointe. Blank, This is Spinal tap :D ha. Taken, protams, ārkārtīgi laba, Splinter - kārtējais slashers ar interesantu mošķi, The Happening, The midnight meat train, Dead man's shoes (vēl viens smags gabals), An American Werewolf in London, American Werewolf in Paris, Man bites dog, Trainspotting, Acid House, Snatch, Rampo Noir, Monster, Another Gay movie :D, It's All Gone Pete Tong, Session 9, Tetsuo: The Ironman, A.I. Artificial Intelligence.... Let The Right One In!!!
Daudz jo daudz vēl prātā, bet nevar jau visu atcerēties. Ā! Aizmirsu nosaukumu filmai - storyline - vīrietim nejaušības dēļ benzīntankā nogalina dēlu un viņš dodas atriebties un iesāk karu ar gangsta bandām. Aktieris tēla naidu attēlojis vienkārši perfekti.

No Seriāliem vismīļākie no visiem ir: Death Note, Dexter, Weeds, Father Ted un Peep Show, Drawn together.

Nelieciet, lūdzu, man atkal mīnusus bezjēgā.

0
Aizmirsu pašu galveno - seriāls True Blood. Twilight versija pieaugušajiem, galu galā, m/a reitings. Ļoti iesaku!
0
True Blood spārda dirsu. Vietām reāli rēcīgs. Otrajā sezonā gan panesās no sērijas - jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas ... Itkā meiteņu filma, bet tas tā, ITKĀ ;)

Dexter jau ar monstrs, jaunās sezonas pilots spārdīja. Bet par seriāliem jau atsevišķu tēmu jācep.
0
Šodien nezinkādā sakarā ieskrēja galvā ritms no Jumanji ;D Joka pēc uzliku, lai lejuplādējas, kad sīka biju, traki patika, biju pavisam aizmirsusi pa to filmu, redzēs vai tagad vēl baidīšos no tās skaņas :D
0
vakar noskatījos samērā interesantu ficeni, iesaku Jums ar novilkt pačolēt, tematika diez gan laba-viss notiek viduslaikos, čaļi kapsētās rok līķus apglabātos un pēc tam pardod viņus! 8)

I sell the Dead - filmas nosaukums
0
"Fonejacker" ir diezgan normāls izklaidējošs britu šovs - viens džeks tik vien kā izjoko pa telefonu cilvēkus.
Komēdijseriāls "Spaced" arī riktīgi labs - aktieris no filmas "Shaun of the dead" (Simon Pegg), gaisotne un ieturētais stils šo filmu ļoti atgādina, tātad neliek vilties. Diviem nejauši uz ielas iepazinušiem cilvēkiem nepieciešama mājvieta, un viņi atrod ļoti izdevīgu piedāvājumu, bet tas ir tēmēts tikai uz laulātu pāru auditoriju. Līdz ar to viņiem nākas izlikties, ka ir precējušies. Mājas iedzīvotāji ir ļoti izteikti dīvaiņi.
0
Bļin, ?atcerējos? seriālu, kuram vienu sēriju pa BBC redzēju, pēc tam vēlāk tiekot pie terentu jaukumiem mēģināju novlikt, bet neatradu. Tagad īsti neatceros kā sauca, bet bija tāds rēcīgs gabals ~25min garumā par diviem trū gōtiem, kuri īrēja istabu pie metālista-sātanista. Rēāli rēcīgs.
0
Kura gada aptuveni?
0
Ā, vispār saputrojos - tāda bija tikai viena sērija, saucās Spine Chillers - Goths, Ūtrubā 4 daļās sadalīts:

www.youtube.com/watch?v=JOCo6pdkdc4...
0
Nav Spine Chillers gadījumā?
0
:D haha re kā, pats atcerējies
0
Ja velk uz ko vairāk satīrisku un tumšu, ideāls ir "Monkey Dust". Pārsvarā tiek pārcilātas aktuālas un populāras temas Lielbritānijā. Animācijas forma, bet katrs skečs ir savā stilā zīmēts, tā kā neapnīk. Vismīļākais skečs, droši vien, ir par mazo puisīti un viņa tēvu un sērijveida slepkavu, ko izlaiž no cietuma.
0
0
0
Nolūrēj te nupat "Irina Palm". Sasodīt labs.
+2
0
Patoloģiju vērts noskatīties, izklaides filma ar labu devu seksa, nāves un narkotiku.

Un Ken Park arī vērts paskatīties.
+1
Ūhh, atcerējos par "Ravenous" - ekselenta melnā komēdija par cilvēkēdājiem, ļoti iederas tumšie bandžo rifiņi, Robert Carlyle tēlojums perfekts.

www.youtube.com/watch?v=Ap0AEQTuK28...
0
Ja kādu interesē franču kino, šī filmas ir diezgan labas, man ļoti patīk režisora sireālistiskais un tumšais redzējums + savādā mūzika=laba kombinācija. Patiesībā mazliet atgādina Burtona darbus.
Delicatessen (vēlams šo fragmentu noskatīties līdz galam)-
www.youtube.com/watch?v=avuovbgoyxU...

City of the lost children -
www.youtube.com/watch?v=CNYG9cXTSds...

Šādā stilā turpinot, tiem kas nav redzējuši, arī Dark city -
www.youtube.com/watch?v=OpS1ynQbDSk...

0
Par Keriju runājot, ļoti labs darbs "The Truman Show"
www.youtube.com/watch?v=GYj2m1yVpGU...
0
Dark City ir riktīgi nais, kinda atsit matrixu, bet dark city bija pirms matrixa, ja nemaldos. tāda patīkama, nedaudz noir pieskaņa.
+1
Equilibrium uber alles! Stāsts perfekts un mans mīļākais aktieris. Matrix mazliet pabālē.
0
nu nez nez vai Matrix pabalee Equilibrium priekšā,
par to vel varetu pastrideties 8)

0
neievēroju vai šeit pieminēja kāds, bet baigi labā ir Natural born killer.
0
Natural born killeri bija pāris, tā kā daudz skaitlī! :)
Parodija par daudzām nigerfilmām,var pasmieties - "Don't Be a Menace to South Central While Drinking your Juice in the Hood"
0
Matrix ir grandiozāka kā filma un savā laikā uzstādīja pilnīgi jaunas kvalitātes latiņas. Bet aŗī Equilibrium ir lielisks, it sevišķi gun kata.

Wanted ar piedūrīga filma, ar visiem tiem ieroču prikoliem + Andželīna Džolija 8)
+1
Nujā piedūrīga, bet tik ārprātīgi stulba pēc idejas -> audēju brālība, kas nogalina cilvēkus, what?
0
"Awakenings" - ļoti kavalitatīva un iedvesmojoša filma ar De Niro un Robinu Wiliamsu.Stāsts ir par cilvēkiem sirgstošiem ar encifalītu - tiek atrastas zāles, bet tās izmaksā krietnu summiņu. De Niro tēls fantastiski nospēlēts - dusmas, prieks, otrā dzimšana. Biju pārsteigta, reti tā gadās, bet par šo filmu tā dziļāk aizdomājos tikai pāris dienas pēc noskatīšanās, un varu teikt, ka šis ir samērā skumjš gabals. Bet vietām arī var pasmieties.
No tā paša gala noteikti arī "My left foot".
"One flew over the cockoo's nest" - klasika, ik pa laikam noskatos. Džeks Nikolsons, De Vito un vēl pāris tālākos gados atpazīstami ģīmji tusējās trako namā. Jautrība un pārgalvība sit augstu vilni. Beigas, diezin kādēļ, neatceros, varbūt tā arī labāk, nāksies vēlreiz skatīties.
0
"Changeling" - Kristīna Kolinsa (A. Džolija) izmisīgi meklē savu pazudušo dēlu, drosmīgi pieliekot pēdējos spēkus. Policija ir vienaldzīga, piesien viņai svešu bērnu, sakot, ka tas ir viņas dēls. Vienīgi Džona Malkoviča tēls viņu atbalsta. Filma ir >2 stundas gara, bet laiks to skatoties paskrēja ļoti fiksi. Balsīts uz patiesiem notikumiem, bet nu ir mistērija un trilleris, viss kā nākas šedevram. Ir pat ļoti vērts skatīties, Klints Īstvuds kā nekā.

www.youtube.com/watch?v=57_t2BFZaK8...
0
Changeling kaut kā īsti neiedvesmoja,
daudz iedvesmojošāks un skaistāks likās stāsts par Bendžaminu Buttonu!

vēl patikās Klinta Eastvoda Gran Turino, izcili nospelēta veca karavīra - piderasa loma!

Ar filmā jūtamām rasisma izpausmēm 8)

nu jaa un tas muscule cars kurš viņam piederēja! mmmmmm....
+1
bledd, mans kārtējais Office Space disks kārtējo reizi kaut kur aizceļojis. gribās
0
o jes, iemanīju jūtūbā Office Space deleted scenes:

www.youtube.com/watch?v=Lj4h933OiDY...

nākamais ir tieši tas par ko es esmu domājis, laikam arī tāpēc tāds smiekls nāk virsū. Tur džeki šito taisot ir zinājuši pilnīgi visu par ofisa cilvēkiem. Pilnīgi visas viņu slēptākās domas.

www.youtube.com/watch?v=svzeSGMymHw...

0
0
No šogad noskatītām kādām 5 filmām tīri labi patika:

X-Men Origins: Wolverine - www.imdb.com/title/tt0458525/...
Star Trek 2009 - www.imdb.com/title/tt0796366/...(ir visādi losismi, bet labi uztaisīta)
0
Bļāa, nolūrot atkal to izrēķināšanos ar printeri, uzreiz atceros, cik patīkami bija uzmaukt laptopu uz kājas :D
0
Pēdējā filma, kuru nolūrēju:

youtube.com/watch?v=nIXyiJqMLJI...

Pilnīgs lols. Viedoklis: klab.lv/~disfigurator/10768...

Ja runā par tendenci visu topizēt, iz 2009. gada filmām esmu redzējis Angels & Demons un The Uninvited - nav liela izvēle. Taču nu, balva iet Angels & Demons, par cik tas ir visnotaļ izklaidējošs un bezvērtīgs, tomēr oriģināldarbs, nevis kārtējais Āzijas kino rimeiks/izvarojums amīšu izpildījumā.
0
Ir laists atklātībā "The Expendables" trieleris. Kas nezin - tā ir filma par kuru jau kādu pusgaduvisi action cienītāji vārās. Pruducents Stallone, galvenās lomās pats Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Mickey Rourke, epizodiskās lomās arī Arnold Schwarzenegger un Bruce Willis. Solās būt trū oldskūlais bojeviks.

www.youtube.com/watch?v=C6RU5y2fU6s...
+1
Šitas izskatās jautri pareizs gabals (treilera beigu daļa vislabākā):

Trolljegeren (2010)

www.youtube.com/watch?v=TLEo7H9tqSM...
0
0
Pat īsti nezinu, ko lai saka ...

THOR

www.youtube.com/watch?v=aymaqCbaik4...
+1
kārtējais holivudas marazms tas thor
0
Tā jau izklaides pēc spifkom potjaņet droši vien. Nesaprotu, ko tur Hopkinss dara, vispār uz vecumu tādās apšaubāmās filmās sācis piedalīties - tas The Rite, kas ķinītī iet vai vēl nupat gāja, arī neizskatās nekas prātīgs.
+1
Holivuda slimo gan ar kautko nelāgu.
Viņiem tur procesā ir Conan pārfilmēšana un The Thing pārfilmēšana. Nu nezinu, bet pieņemu, ka nekas prātīgs gala rezultātā nesanāks. Švarcīti Konana lomā tam 1/3 mazākajam čalim nav iespējams pārspēt + nav arī tā episkā akcenta.

www.youtube.com/watch?v=MPNKACzCCnc...

0
Meklēju kaut ko par / ar tankiem. Noskatījos The Beast Of War (1988) par krievu tanka apkalpes maldīšanos un cīņu ar modžahedīniem Afganistānā un sagribējas vēl kādu kara filmu par / ar tehniku. Vēlams WW2, var arī jaunos laikus.
0
Čer tankist un sunc?
0
Ha, laikam vajadzēja pieminēt, ka Czterej pancerni i pies jau ir velkamo lietu sarakstā
+2
Šitas varētu būt jautri :D

COWBOYS & ALIENS (Harrison Ford, Daniel Craig + executive producer Steven Spielberg)

www.youtube.com/watch?v=Az3z1Ih6VSI...

Līdz 29.jūlijam jāgaida ...
0
šito jau sen gaidu :D
0
He
Pēdējā laikā citplanētiešu filmas atkal nāk modē.
0
Nesekoju kino jaunumiem, bet vislaik pa kādai parādās, man šķiet.
0
Nolūrēju ''Mačeti'' - sižets tik tizls un smieklīgs, ka tas pat netraucē - sāc vienkārši to nemanīt un skatties tik kā bezjēgā apcērt rumpīšus un izšauj smadzenes ;)

Transformers: Dark of the Moon - tur ar tas sižets tāds pašķidrs un mazloģisks / mazticams, bet specefektiņi smuki - 1x var nolūrēt. moš arī divas.
0
Mačete bij labs gabals, sižets jau nebija nemaz tik dikti tizls, bet izpildījums jau klasiskā Rodrigesa/Tarantīno garā. Variants ar augstpapēdeni vispār zvērā :D
0
nu, uz kopējā Holivudas neloģiskumu, WTF un citu marazmu fona gan jau ka normāls sižets, tik es filmas ļoti reti skatos - neesmu pieradis
+1
Es arī vairāk filmas praktiski neskatos.
Ja filmu nevar parādīt pa ~45min, tad tā filma ir gara ( un, iespējams, garlaicīga ) ;-)
p.s. seriāli ir spēks :D
0
Mjā. Laikam tad LOTR Return of the King directors cut 4 stundu garumā varētu tevi nogalināt...
0
Ne gluži nogalināt, bet drīzāk man būtu nepieciešamas vairākas pauzes (un vismaz dažas dienas), lai noskatītos tagad to monstru līdz galam ;-)
p.s. LOTR noskatījos visas sērijas ķinītī (katra bija 3h, ja nemaldos).
0
lol, un Holivudas seriālos tie sižeti ir labāki? :D
0
pārsvarā jā - ja pamata sižets ir labi uztaisīts un aktieri ierullē, tad tur ir kur izvērsties un attīstīties, nevajag neko pārāk sasteigt uz sižeta pilnības rēķina. Nav tādas problēmas kā ''lielajās'' filmās, kur ir budžets uz 100 ļimoniem un tad nu jādomā, kā specefektus sabakstīt kopā ;). Reizēm rodas iespaids, ka visi talantīgie scenāristi uz seriāliem pārgājuši - maksā tur ne sliktāk, un ja labi aiziet, tad stabils darbiņš uz vairākiem gadiem nodrošināts.

Bet LOTR tik Goblina tulkojumā esmu skatījies.
+3
Goblina tulkojums ir ķecerība! YOU SHALL NOT... WATCH THIS!!!!
0
Lagovaz & Mr.Smith forevaaa !
0
Da labi, salīdzinām līdzīga žanra seriālus un filmas, nevis Transformerus ar krimiķiem. Galvenā problēma jau ir taisni sižeta ziņā, filmai - kā lai to iespiež pāris stundās, neko sevišķi nezaudējot, seriālam - kā lai izstiepj uz n sezonām neapnīkot.
0
uz ''lielā ekrāna'' pēdējā laikā vaita ir iznācis kāds reāls krimiķis, kurš nesastāvētu tikai no nereālām slikto atšaušanām, mašīnu dauzīšanām, skraidelēšanas u.c. mazreālām fīčām ? Nāk prātā tik Šerloks Holms - tur mašīnas netiek šķaidītas un visi nešauj ar triecienšautenēm :D

Tur jau tā lieta, ka tajās 2-3 stundās parasti nespēj ko jēdzīgu iespiest, bet seriāla 10-20 sērijās (5-10h) tīri labi izritina pavedienu.
0
Seriāls ar 10-12 sērijām ir kā super labs director cuts labai fimai (parāda visas iespējamās pozas un vēl mazliet) :-) t.b. ja piem. Gibsona BraveHeart rādītu kā seriālu es būtu starā :-)

0
''Kalnieti'' neesi redzējis ? :D
0
Es neesmu īpaši sekojis līdz, bet tik daudz jau nu skaidrs, ka ne jau Baltic Cinemas repertuārs ir kāds rādītājs par to, kas notiek kīnō pasaulē. Un krimiķi es tikai piemēra pēc pieminēju. Tas, ka popkorna paaudzei rāda popkorna filmas, ir cits stāsts. Ja tā skatās, tad rodas sajūta, ka pēdējos pāris gados vispār tikai komiksu ekranizācijas tikai taisa.
0
nupatkā noskatījos Cowboys vs Aliens - labais vesterns ar mošķu šķaidīšanu. Daniels Kreigs un Harisons Fords rullē.

Joprojām ceru sagaidīt filmu, kur ļaunie citplanētieši būs nevis briesmīgi, stipri, zobaina un pliki, bet gan jauki, pūkaini un simpātiski ;)
+9
^ teletūbijus vai ta neesi redzējis? :D
0
nē, bet tie jau ar ļauni - kodē jauno paaudzi uz sātaniskām izdarībām
0
P.S. turklāt šie tak ar i pliki
0
Japs, Kovboji man ari patika, kaut recenzijas shai filmai nav no tam labakajam...

Balti un pukaini - bija, bija kaut kas, tikai uz sitienu nevaru atcereties..
Aaaaa - bija tak ari Star Waros tie lacishi :)
0
jā, es arī tos Star Wars 6 lācīšus iedomājos.
Un tie Gremlini bija alieņi, vai kas?
0
Un kā tad Biker Mice from Mars? :D
0
tie tak labie ...
0
Ā, tieši sliktos gribēji pūkainus?
0
nuja - pūkainus, smukus, jaukus no skata ... ZB, ka nagaini, zobaini, gļotaini utt.
0
A kurš ir sākotnēji izdomājis, ka pūkains = jauks? Pie kam, daudzi pūkainie radījumi ir arī zobaini un againi... A kas vainas kādai ķirzaciņai, piemēram?
+2
^ Ķirzaciņas rullē, nav jāplūc pirms gatavošanas.
+1
visai sīkstas, gan
0
Čūsku un ķirzaku ādas nav pārāk siltas, der tikai stilīgiem zābakiem.
0
Nu ja vēlies pūkainus alienus redzēt tad tik kačā filmu evil aliens, bišku jau sadisti viņi tur ir, bet tā skatāma, ja esi manāmā kondīcijā :D
0
Pūkaini sliktie vārda tiešā nozīmē bij iekš filmas - Black Sheep - jaukas pūkainas aitiņas :)
+3
I LOLed :D

Ja Deivids Linčs vai Frensiss Fords Kopola būtu zinājuši, ka "Krēsla" būs kino ienākumu un apmeklējuma grāvējs, visticamāk, būtu izvēlējušies citu profesiju, piemēram, pornofilmu, latviskojot - dokumentālo kopošanās spēlfilmu veidošanu.

Tālāk seko visinteresantākais, goda vārds! Kā jau katras sievietes kvēlākais sapnis, Edvards ir apmēram 110 gadus vecs jaunava (nav asinsrites, nav erekcijas) un, kad lieta nonāk līdz gultai, mūsu vampīrs - nepraša mīlas rotaļās visu lauž - gultu, skapi, Bellu un visu, kas apkārt pagadās, bet no rīta par to raud. Tātad tā viņi pavada romantisku medusmēnesi paradīzes malā, spēlē šahu, jārējas un visu lauž. Visam labajam reiz jābeidzas, tāpēc kādu rītu Bella, tualetes podam atdodot brokastu vistu, atceras par sieviešu dienu kavēšanos un konstatē, ka ir stāvoklī. Edvards manāmi saskābst. Vai nu bērna gaidu fakta konstatēšanas vai Bellas sieviešu īpašo dienu kavēšanās dēļ (vecais asinssūcējs - kārumnieks), bet tiek pieņemts lēmums Bellu izolēt slepenā vampīru miteklī un viņu nosargāt no vilkačiem, kuri nesaprotamu iemeslu dēļ uzskata, ka Bella ir jānogalina, pirms bērns nācis pasaulē.[/

Atklāti sakot, es nevēlos kritizēt tikai aktierus un filmu, pats stāsts ir veidots neloģiski, idiotiski un ir pārsātināts ar psihiski nelīdzsvarotu romantiku. Bērni, jaunieši, sekss ar 100 gadus jaunāku sievieti, nāve, asinis un galu galā tam sekoja kulminācija, Džeikobs tikko dzimušā zīdainī saredz savu otro pusīti, savu īsto, vienīgo, izredzēto... Man vienīgajam tas izklausās pēc paraugstundas pedofilijā?

www.tvnet.lv/izklaide/kino/40160...
0
jaaaap, šitas labi apraksta filmu :D
0
šo iespējams varētu būt interesanti pačolēt...
www.youtube.com/watch?feature=playe...
www.youtube.com/watch?v=IMJZVQa4jn8...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas