Dark Funeral Viļņā
0
21.10.2006
Dark Fumeral spēlēs Viļņā, "Mulen Rūžā".
Oficiāli apstiprināts fakts.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
October 21st 2006
Vilnius, Mulen Ružas, V. Mykolaičio-Putino 5

Burning Steel festival
chapter II: Anniversary X

bands:
DARK FUNERAL [Sweden, black metal]
+ + + + +

Org: Ledo Takas
Entrance: tba

[img]www.ledotakas.net/jpg/Dark_Funeral2.g...
0
iekš Hypocrisy viņš bļāva kā nākas, un no sirds.
0
visu cieņu, bet man pietika ar to konci kas bij rīgā kopā ar CC un laikam Infernal Majesty
0
Ti što, nebij gan viņi Rīgā!
0
man ar kaut kaa atminaa palicis, ka bija dark funeral un infernal majesty kopaa ar CC...
0
man ar šādas atmiņas pavīd :)
0
Bij, bij toreiz Riigaa kopaa ar CC, peec katra dziesmas Funeraallu milzenis graciozi ar roku pagruuda matus no sejas, noliecaas pie bungaam un iestreeba tur uz zemes esoshu kaut kaada satura dziru :))
Redzeeti jau shie ar ir nemeera, nesen kaa bija maniiti Metalmania 2006, man jau patiik, bet uz Villnu tikai deell shiem nevisai.
0
O sorry, kaads veel piekasiisies, tb ne 2006, bet 2005 gadaa bija Metalmania Dark Funeral, 2006 bija 1349, jaa tas laika paiet nemeeraa aatri, taa vien liekas ka nesen veeroju shos tajaa festaa ...
0
Pag, tas bija pēdējā reizē kad CC spēlēja Salamandrā?
0
tas bija kaut kad pagājušā gadsimta beigās, CC bij iznācis Gallery of Suicide, ja pareizi atceros
0
1998. gadā tas bija.
0
Paldies, jautājumu vairāk šajā sakarā nav
0
ja, ja, kaut kaadaa oktobrii, gadiijumaa ne 10? Prieksh manis CC tika pilniigi izkonkureeti:D
0
Es eju griezt vēnas - manas divas mīļākās grupas CC un DF bija LV un es uz to konci nebiju.

Jess, dievs mani mīl.
0
mēģini sataisīt asinsdesas, sen nav smeķētas. Vispār, asinsdesu vēl var kautkur nopirkt, vai tas paliek bērnības atmiņās?
0
var jau, bet tās galīgi nav tādas kādas ome taisīja laukos, kad nokāva cūķi..
0
hmm... neesmu manījis, es gan biju jau piemirsis, ka tādas agrāk tika locītas iekšā, būs jāpaskatās veikalos. >:)
0
vasarā dziļā zemgales čuhņā vienā veikalā atrāvām tādu asinsdesu ka prieks... mmmmm...:)
0
Šur tur jau vēl var dabūt tīri brangas asinsdesas. Var mēģināt tai desu bodē blakus VEFam, tā vismaz ļaudis mēļo.
0
Kur problēma, jaanokauj cūka, jāizlaiž zarnas, jāsapilda ar putraimiem, asinīm un vēl kaut ko, un uz pannas
0
Mja.... no D FUNERAL ir sanākusi laba asinsdesa... :)
0
puikinj, uz to vinji muus samaaciija...
0
pag, a tie dibeni grib, lai es ar stopiem braucu? neviens eertais teevocis nevediis?
0
kas ir dibeni????
0
duushiigie zviedru onkas, kam slinkums liidz mums atvelties:)
0
a vot eertie teevochi, tev par tiem vajadzeeja draudiigi jautaat;)
0
labi - kas ir ērtie tēvoči???
0
nuu...vai tad nu tu taadas lietas nezini? tie ir teevochi, kas organizee ertiibas.
0
Publiskās tualetes??? :)
0
nu, brauciena saakumaa meedz buut arii taadas, kameer neaizkalst;) vispaar taas tad ir labieriiciibas... aha.
0
Nu paskaties pati - tagad tik daudz kas notiek te, Rīgā, līdz ar to nevienam nav intereses kautko organizēt, lai brauktu kaut vai uz Lietuvu :)
0
Un pie tam, tikt uz Viļņu, ja grib, ir elementāri :)
0
nu re, bet es tak varu sapnjot un attieciigi arii iignjoties, ko? elementaaraaka par stopeeshanu ir tikai seedeeshana maajaas...un tomeer...
0
hehe, un guleet aiz celjmalas aabeliiteem arii ir baigi true:D
0
Neapstiprinātas baumas -
DARK FUNERAL arī būs Rīgā... tikai Gotic prod kā parasti klusē......
0
Vairāk nekā baumas - re, kas atrodams viņu oficiālajā mājaslapā:

Latvia show confirmed !
20/10 Riga - Melna Piektdiena Latvia
0
ko nemaz nevajadzēja pierādīt......
interesanti, kas pie mums būs iesildītāji! Vot tas man tagad ir gadsimta jautājums, nevis pašu DF koncerts te :)

0
Hm, jā, interesanti...
0
nez kad kāda oficiāla infa parādisies?
0
iesildošās bandas re kur ir minētas
[url]www.darkfuneral.se/df_tour.htm[/url]...
0
bla, kāds tad ir url-u kods šinī lapā?
karoč, iesildītāji būs INCANTATION un FUNERUS.
0
Vecīt - tas ir iesildošās grupas Latīņamerikas tūrei, ne jau Latvijai, hahaha :)

0
nu OK, laikam pārskatījos.
Tad jau iesildītāji drošvien būs Nycticorax =]
0
nee nee, noteikti iesildiitaaji buus muusu uuber true n' evil banda Dark Domination :D vismaz viljnjaa noteikti... :D
0
Dark Domination nebūs, tā iemesla dēļ, ka Latvijā nespēlē vispār, jo viņi patiešām ir vienīgie UBER TRVE.
0
Vienīgi, kad grib izpārdot diskus, tad gan uzreiz atceras par saviem pašmāju faniem.
0
Nekad neesmu sapratis, kā var fanot par DF.
0
kudar, tev kaac ir spiedis iegaadaaties DD cd??
kaads te ir riikojis izpaardoshanu speciaali latvijas faniem!?
0
Par iesidītāju DF tūrē varētu braukt līdzi Jona Plunta, khem, atvainojos, Nödtveidta mūmija...
0
Jā, jā, dissekcionētas mūmijas locekļa rēgs.
0
znachit jebkura banda kas nespeelee Latvijaa ir saucama par uuber true... aleluja! es ceru ka uz cd vaaka dd ir mineejushi sho ekskluziivo navarotu... nu prieksh iipashi apdaavinaatiem ljauzhiem :D
0
www.ledotakas.net/bst/english.html...

Burning Steel fest website
0
+Enemy+, 5. septembrī, plkst. 23:34 [Profils] [Link]
Es eju griezt vēnas - manas divas mīļākās grupas CC un DF bija LV un es uz to konci nebiju.

Tu tad vēl biji maziņš :D
0
un čurāji biksēs ..
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas