I - Between Two Worlds
0
Nu re, ir parādījies arī viss šī all-stars projekta "I" albums "Between Two Worlds". Komentāru pagaidām nav, jo neesmu vēl visu noklausījies, bet rādās, ka ir apmēram tā kā Immortāļu "Sons of Northern Darkness" ēras muzīka sakrustota ar true heavy metal a la Motorhead vai Manowar. Gana interesanti vispār.

Dabūt to var šeit:
www.megaupload.com/?d=WOFE4ZS1...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Un reku viņu mājaslapa: i.battlegrim.net/eng/
0
Jāatzīst par labu esam tomēr būs :)) Es gan biju cerējis, ka tas nebūs tik līdzīgs Sons of Northern Darkness, spriežot pēc tā pirmā singla "The Storm I Ride", rādījās, ka būs tāds kā hevītis, bet ir labi kā ir. Tikai jautājums, ko tagad darīs paši Immortal? Jo šis I albums ir loģisks turpinājums SoND albumam, ok, vairāk ar ievirzi uz heavy; bet ko tādā gadījuma tagad spēlēs Immortal - solījās tak arī jaumu albumu rakstīt? Principā ir trīs varianti:

1) apmēram to pašu, ko I (kinda bezjēdzīgi...)
2) apmēram to, ko viņi spēlēja pirms 10 gadiem (nereāli...)
3) kaut ko citu (visdrīzāk, ka tas varētu būt sūds...)
0
Immortal nekad nav paticis, tikai Blashyrk dziesma, bet šitas ir pārsteidzoši labs. kā šitas saucās, black rock~n~roll?
0
Man domāt, ka black'n'roll ir vairāk tāds, kā Carpathian Forest, šis varētu blackened heavy vai kas tml.
0
omg.... lūk šitos es noteikti gribu redzēt dzīvajā.īstais muzons,pie kā pakratīt pačku.Man patīk,nu patiešām patīk.
0
"1) apmēram to pašu, ko I (kinda bezjēdzīgi...)
2) apmēram to, ko viņi spēlēja pirms 10 gadiem (nereāli...)
3) kaut ko citu (visdrīzāk, ka tas varētu būt sūds...)"

nu Immortal fani noteikti cer uz 2) punktu, bet es domāju, ka labāk būtu 3) kaut ko citu. tam obligāti nav jābūt sūdam, ir tak grupas, kuras spēlē ko savādāku, kā pirmssākumos un dara to ļoti labi-Satyricon, Enslaved, Anathema, savā ziņā arī Tiamat..
turklāt smagajā mūzikā trūkst jaunas vēsmas
0
Bet Immortal jau kādus pēdējos 3-4 albumus spēlē kaut ko citu, sevišķi izteikti pēdējos 2. Un tas, kā jau minēju, ir diezgan līdzīgi šim albumam, tās dziesmas, kur nav tik uzkrītoša heavy ietekme, ir kā no SoND pārpalikumiem (nav runa par kvalitātes trūkumu).

Tāpēc pieņēmu, ka kaut kas cits kā tas kaut kas cits, kas jau ir, un kas nav tas pats, kas bija pirms tam, visdrīzāk varētu būt kaut kas nelabs :)))) Foršs teikums sanāca, ne?
0
jā, nu gan intriganti, iekš DC atrast nevaru, laižu te siekalu sev uz biksēm, liekas tas viss tāds apetitelīgs kumosiņš.
0
priekš kam DC, re ku augšā ir links kur novilkt
0
lēēēnāā aizdedze, vaig uzpildīties, eju pēc alus. vo bremze, šitā ablomīties !!
0
"Tikai jautājums, ko tagad darīs paši Immortal? Jo šis I albums ir loģisks turpinājums SoND albumam .."

Nekas cits neatliek, kā izgriežot pogas spēlēt true heavy metal a la Motorhead vai Manowar ar black piesitienu. bet ja nopietni ta tā tagad teju vai modes lieta veidot ..'n'roll'īgus (lasi Rolandīgus) projektus.

Kaut vai Shagrath'a darbošanās Chrome Division'ā.
0
Pats albums manā skatijumā tik tiešām nav slikts, kaut, uzliekot Sons of Northern Darkness man pavisam citas emocijas rodas. interesanti, kādas emocijas Sonnem par šitādiem muzikāliem pavērsieniem ?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas