Smagās mūzziņas/30.6.04.
0
Šodien tikai eksperimentālā kārtā... Jautājums: gribas Jums tās katru dienu!???
---
* CRADLE OF FILTH sāk filmēt video kādam vēl nenosauktam mūzikas gabalam, kas tiks iekļauts
vienības gaidāmajā albumā "Nymphetamine". Albums nāks klajā augustā, pirmo reizi zem
"Roadrunner Records" leibla.
* VADER, kas arī Rīgā pabijuši, pirms kādas nedēļas apstiprināti kā CANNIBAL CORPSE un
NAPALM DEATH tūres dalībnieki, tūre sāksies 23. oktobrī un ilgs kādu mēnesi. Protams,
tā ir ASV tūre...
* Jau pirmirstā "thrash" brigāde ARMORED SAINT savu jauno albumu taisās izdot ... ne ātrāk
kā 2005. gadā. Iespējams, februāra mēnesī.
* ANATHEMA - sniedza live koncertu Spānijas nacionālajā TV. Ieraksts notika raidījumā,
kas līdzīgs mūsu "Siena šķūnim". Bet ieraksts tiek atrādīts 30. jūnijā (tas taču šodien...).
Arī Spānijas Radio 3 noraidīja šo ierakstu.
UTT...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Šito katru stundu vaig!
0
°Nu bet protams, ka veelamies. Tik es nez vai vajag sevi mociit un taadiem siikumiem veerst uzmaniibu kaa konchiem Spaanijaa un veel nez kur. Bet nu gan jau gan, taa jau viss i chiki la la.
0
patiesiba jau baigi interesantas zinajs... jo tiek lests par to kas parasti rock vai kadas citas smagas muzikas zinjas netiek netiek stastits... manuprt loti noderigi...
0
Bushu atpakal ~14. julijaa, un tad jau centishos...
0
nu nez, man uz meilu vislaik naak visaadi briinumi. Es zinu no A-Z kur un kad speelees kautkaadas grupas, kuru nosaukumus pat nespeeju izrunaat. Bet no otras puses, mees tachu esam Eiropaa!!! Kas mums ko neaizlaist kaadu sestdienu kautkur ----eh, vienalga, kautvai uz Fraans, vai Dzheermanii, juu noov... Uz kaadu feinu konciiti.
0
Njaa iekiilaa savu dziivokli , dalju iekseejos orgaanus un tad tu vareesi pat atlauties aizbraukt taapat uz Franciju patuseeties!!! :p
0
Jaa, es atbalstu sahadu vajadziibu!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
undead666
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas