Gods Tower
0
tagad klausos šitos un jūtu,ka vajag vēl ko tādu.Varbut kāds var ieteikt ko līdzīgu? tieši ar tādu raupju vokālu... Butterfly Temple nepieminēt,nav tas...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
AMBER TEARS, no Krievijas.
0
izprovē Agalloch

ja tieši mērķē uz tāda tipa vokālu, vari ievērtēt
Versus The Stillborn-Minded
Aphotic
0
Kamaedzitca- grupa no Baltkrievijas, albums "Dzeci lesa".Vokaals ne gluuzji taads pats, kaa Knife, bet ljoti interesaanta grupa.Manas rekomendacijas
0
lūdzu,te noteikti ir kāds,kam ir visi Gods Tower albūmi.Padalieties kāds,citādi dc neko nevar dabūt.
0
Jā, man ir. Visi uz CD un digipakiem, bet dalīties netaisos :)
0
obligāti bija mani jākārdina,ja?
0
vispār jā :)

jo tie abi digipaki sen vairs nav dabonami - izdotie uz METAL AGEN 1997...
0
To Tolx: Nu, kaa Tev ar tiem Gods Tower albumiem? Dabuuji?
0
abet protams,ka nē...
0
0
Ir "The Eerie", "The Turns", un divas kompilaacijas: "Ebony birds" un "The greatests arrows". Protams, MP3, nekaadu krashnju digipaku.Jau sen gribu normaalus diskus,bet nevaru atrast,Pleskavaa mekleeju - arii nav.Pat Minskaa,caur draugu- taads pats rezultats.Vairs neceru.A,vel ir klipi: "The Eerie", "An eye for an eye", "Beyond praying", "Civilization", un veel kaut kaads, neatceros.Taa ka, ja vajag,-nav zheel..
0
albūmus sadabūju.Bet no videoklipiem gan neatteiktos.
0
Principaa, es katru darba dienu ap 21.00 eju caur centraalo staciju. Varam saskrieties. Kaut vai riit.
0
atmet savu numuru uz meilu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
PeterisP
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas