jaunais Manowar Ep
0
īpaši Artura piemiņai - kurš laikam ir dikti apvainojies un nerādās šeitan.

Ir iznācis un pieejams Manowar Ep ar pieciem gabaliem - Acension un King Of Kings koncertversijām, kā arī dziesmām Odin, Gods Of War un Sons of Odin. Kā redzams, Manowar spītīgi nevēlas atdod "stulbāko tekstu čempiona" titulu nevienam, taču, noklausoties gabalus, esmu spiests atzīt, ka Džouijs (kurš, kā zināms, ir gejs) joprojām prot šādu tādu jauku mūzičku sarakstīt, kas arī veciem sakārņiem liek uzgriezt pogu uz desmit.

Patlaban klausos pirms četriem gadiem iznākušo Warriors Of The World un atceros, ka arī tas nebija slikts albums - tikai diezgan saraustīts, šķiet, ka viņi bija sagribējuši sagrūst tajā visko - no šādām novirzēm man vislabāk patika Pučīni kavers :)
Ak jā, tik tagad ieraudzīju, ka uz aizmugurējā vāka ir arī Latvijas karogs :) Nē, Austrijas ne, tas ir pretējā pusē.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tur ir jābūt Latvijas karogam! Jo kad iznāca iepriekšējais albūms, es strādāju firmā, kas bija NUCLEAR BLAST oficiālie izplatītāji Latvijā, un NB toreiz speciāli priekš MANOWARa veica aptauju, par valstīm un faniem :)
0
Manowar ir labs! un po kaa gejs un taa taalaak kas nu kam seit nepatiik.
0
cronos: to, ka gejs, es pierakstīju tāpat vien - lai izprovocētu kādu ;)

man tikai šķiet, ka Manowar varētu būt ļoti iekārojama grupa gejiem - burtiski visās bildēs tādi puskaili (brīžiem tik mazās peldbiksītēs), muskuļaini, garmataini barbari
0
cronos: to, ka gejs, es pierakstīju tāpat vien - lai izprovocētu kādu ;)

man tikai šķiet, ka Manowar varētu būt ļoti iekārojama grupa gejiem - burtiski visās bildēs tādi puskaili (brīžiem tik mazās peldbiksītēs), muskuļaini, garmataini barbari
0
man kautkā neceļas roka šito vilkt...
0
cronos: to, ka gejs, es pierakstīju tāpat vien - lai izprovocētu kādu ;)

man tikai šķiet, ka Manowar varētu būt ļoti iekārojama grupa gejiem - burtiski visās bildēs tādi puskaili (brīžiem tik mazās peldbiksītēs), muskuļaini, garmataini barbari
0
ā, krepp... tā iet, ka ar FF nejēdz back/forward taisīt...
0
ee labi WrongTale -neizprovoceeji! Man ir kaa jau ieprieks mineju vienalga.Es vispaar par pediniem infu nevaacu kurs ir,nav.
Bet muzik ir O.K.
0
itkaa kliida apkaart infa ka buus vesels albums shogad bet kaa nav taa nav
vispaar tas warrioru albums kopumaa bija fui nu ar daziem iznjeemumiem ta kaa no shitaa ar nekas labs laikam nav gaidaams
0
A ja nu būs 80. gadu šedevru stīlā?
0
tieši vakar uzliku mīksto darbam un uzspēlēju Heroes III un klausījos Manowar šaflā, un jūs te vēl par šiem zeļļiem spriežat... tas silda >:)
0
sēdēj šatlā, uzmet manōwār šaflā, uzlik mīksto darbam, ņēmās gasīt heroes, un tā mēs viņ vairs neredzēj.
0
ha ha ha... bla, ku šon labs garīgais, būs vakarā kāda šausmene jāpaskatās, tas būs normāli >:)
0
bļin, arī gribu kādu šausmeni, a to jau vairs nav ko skatīties, viss DC++ jau noskatīts krustām un šķērsām....
0
Mierīgi - Grudge 2 iekš Foruma...
0
bet ja nemaldos šForumā tiek rādīta ASV versija... labāk ķerties vērsim pie ragiem un noskatīties japāņu versija, tas baltais mēsls mani veselu gadu vajāja, ahujeķ, tāds iespaids uz smadzenēm. Man vēl draudzene uztaisīja pārsteigumu - uzdāvināja DVD disku ar to japāņu versiju... tā tas disks arī mētājas aiz skapja... brrr
0
zināms...
mans finansu stāvoklis neļauj staigāt uz kinišiem... un izejot no tā, ka pat I-netu es mājās mēnesī maksāju 26 Ls - filmas tikai velku!!!
0
es no rīta ēdu maizes jogurtu ar vīģēm >:)
0
ba Sone kas tad tev tas pa Betmana netu ja Rīgā un 26Ls mēnesī?! 20Mb/sek!?
0
Agenskalnaa pa 15 ls ir 30 Mb/s . var iztikt.

0
bla, man darbā pa velti... jebal, kā man veicas...
0
hmm. es maksaaju 20 Ls par 512 kbit/s, IZZI piesleegums. tas laikam arii ir taa bish daargi.

kaads varbuut grib ieteikt kaut ko leetaaku?
0
"es no rīta ēdu maizes jogurtu ar vīģēm >:)"

a es maizi nedriikstu eest :))))))
0
aa nee, Ienākošās datu plūsmas ātrums līdz 1024 Kbit/s. tikai probleema taada, ka taads aatrums nekad nav.
0
Artuurs apvainojies :((((((((((((

Man nepatīk Manowar, nee nee nee.
0
man ir lattelekom 2mbit lejā par 6,99 mēnesī
0
laikam man tas gods lepoties ar teikas AIRNET pieslēgumu pa 6 ls mēnesī... un ātrums pēc net.apollo.lv ir apmēram 80 mbit jeb kaut kur 10 mb/s... vispār dēcē plus plus visi 15 mb manīti...
0
E, tā jau vais nau inčīgi, ka viss tik ātri notiek.
0
nu man tādu vajadzēja uztaisīt iepriekšējā darba dēļ, kad strādāju no mājas un mans darba serveris bija Lietuvā... tipo man ir savs atsevišķi izdalīts kanāls...
Bet realitāte ir tāda, ka 1,5 gada laikā nomainīju 5 provaiderus, visus iespējamos savā Purvciema stūrī, jo te viss pilnīgi sūkāja pēc pilnas programmas...
Tāpēc nācās uz šito arī parakstīties...

0
Ēpē, elpē, nēpē, bet es beidzot esmu tā pa nemazam iebraucis un piesēdies tai GODS OF WAR, gvk jau nevis tāpēc, ka Odins ir tikai mans tēvocis (kā atklājās, tomēr esmu Freja dēls ;( un Lokī vispār nebija nekāds dievs, bet vells, kas varētu arī būt = of Fire, bet kuru tad tas satrauc, to dziesmu es vnk skipoju, arī Die for Metal, kas ir puke)

Katrā ziņā ļoti ieteicams ir GODS OF WAR LIVE dubultnieks, tur kautkādas 4 dziesmas 1. cd iet pēc kārtas no Holy War uz Sign of the Hammer, un \m// bļe, fanātiem iesaku novilkt

Blood Brothers... kad būs Blood Sisters, nah, man tā balāde tieši tā pieslēdzās
0
3. Gloves of Metal
4. Each Dawn I Die
5. Holy War
6. Mountains
7. The Oath
8. Secret of Steel

vot šitā plejāde ārgh

ā, bet te jau bez manis tikai Artūram (RIP) Manowar patika :(
0
nu, pag, es joprojām atbalstu Manowar taisno bungu partijas...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas