Jūsu mīļākās ģitār zol
0
Ganjau te atradisies cupa cilveku kuriem patik gitar solo :)
un taa tad varetu nosaukt krutos gabalus ar krutajam zolem, kuras pasiem baigi patik. :D
man piem nezeligi sparda Metallica - One kur zoliti uz beigam rauj..
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu daudzi
piem no
Guns n' Roses, Pantera, Nevermore, Metallica (1-4 albomi), Megadeth, BLS, OZZY, Alice in Chains utt dziesmām
nu val jau ir daudzi citi
0
gandrīz visi Schuldinera solo, Pink Floyd daudzi solo(Time, piemēram), un vēl vesela kaudze citu grupu foršie sōliņi :)
0
Metalicca So what ir kruts solo...
0
Slayer 86-90 gitaaru solo ,kaa pie zobaarsta u
rbmasiina:)
Zoleesanaa lieli malaci ir Iron Maiden gitaristi.
0
nav tāda
0
Manowar protams, kaa gan savaadaak - Battle Hymn, kas to nav dzirdeejis - dzirdeejis nav neko !
0
eu edmund kur tu pimpi esi pazudis, ielien draugos or smth, lai ar tevi tolkam var parunaat !
0
neesmu draugos vairs pameklee skaipaa ;)
0
ble nahuj to skaipu, labaak iedraudzeejies akal ;]
0
nihujaa!!! kapeec tev skaips nepatiik?
0
kka instinktiivi, beztam neesmu vinju nekad paaraak centies ierubiit, vispaar mesendzheri saks, davai ievelcies draugos
0
0
gund n roses, hmm nu ok slash tīri labi ģitāru pārvalda, runājot par Pantera Dime nekad nav izcēlies ar ļoti dižiem solo, viņš ir neapstrīdamais riff karalis (personīgi man viens no mīļākajiem ģitāristiem tik un tā) bet ja nu gribās instrumentāli augstvērtīgu ģitāras izpildījumu tad jau jāskatās uz Symphony X, Stratovarious, Rhapsody pusi. Nu šādu prasmi ar ceru kaut kad sasniegt. Aaaa, un M. Angelo, Rustey Cooley ar nevar aizmirst
-1
Uz sitiena nāk atmiņā divi giču soliņi, kas liek čunkuram sarosīties, kad tie tiek izdzirdēti.
Viens ir Arch Enemy - Fields of Desolation beigu soliņš, kas 99 gada ierakstā skan vienk burvīgi.
Un otrs kas nāk prātā ir Chimairas dziesmā Save ourselves.
0
a varbūt varētu minētu konkrētu dziesmu solo, ne mīļāko ģiāristu/grupu? (tās tā, dažiem ;)

Man personīgi sirdi rauj ārā (ko uz sitiena atminu):
Master Of Puppets dziesmas solo. One arī patīk.
Prīstu "Ram It Down" (fantastiska saspēle)
Helloween - "Halloween" un "I'm Alive", kā viņu slāviski-vāgneriskā esence.

no klasikas: ļoti patīk Džimija Peidža spēle dziesmā "Since I've Been Loving You".
nav gluži par tēmu, bet fantastiska ir Mannfred Mann taustiņspēle Uriah Heep granddarba "July Morning" kulminācijā.

Godīgi sakot, manā skatījumā solo ir integrāla skaņdarba saStāvdaļa, un, ja tas "lec ārā", labā vai sliktā nozīmē, tad vairs nav tik... labi :) Protams, ir izņēmumi.
0
Death-Lack Of Comprehension-
Death-1000 eyes-
un vispār Šuldiners kā guitarists.
un ak jā, manām ausīm tīkamākās un manuprāt perfektākās zoles bij/ir Carcass Heartwork albumā.
0
un uz sitiena stabili nervē ārā Pantera zoles, kad tas Dimebag iegāja sevī uz minūtēm piecām un mocīja to gitāru
0
Šuldiners jā. Prīstu Ram It Down arī labs, iespējams gan tāpēc, ka tā bija pirmā viņu dziesma,ko dzirdēju. Van Halen - Eruption prātā ieķēries, sevišķi live versijā, kur šis uz minūtēm 10 izstiepa. Decapitated - "Winds of Creation" albumā pāris dziesmās ir lieliski zolo - Human's Dust un The Nine Steps kā labi piemēri.
0
Bah, nu ja Michael Amott arī obligāti jāmin - tas nozīmē jau pieminēto Carcass - Heartwork albumu un tīri daudz ko no Arsch Enemy.
0
vēl atcerējos Testament-the Ballad- un -Over The Wall- tādas patīkamas un melodiskas.
0
Arch Enemy ar labas zoles un laba saspēle, piekrītu, bet tomēr liekas ka Amotts jau to visu izdarīja iekš Carcass
0
Daži izcili solo, kuri manā uztverē ir daudz vairāk nekā notis. Drīzāk kaut kādi prāta stāvokļi, skaņas skulptūras:

Queen - "A Winter's Tale" (šo dzirdot es redzu vīzijas :))
Steve Vai - "For the Love of God" (pilnīga ekstāze) un "The Crying machine" un vairākas citas.
# Death - "Trapped in a Corner", "Without Judgement"
# King Diamond - "Life After Death" (tas īsais Andy LaRocque izgājiens kaut kur ap trešo minūti)
# Iron Maiden - jebkura dziesma no "Seventh Son ..." vai "Somewhere in Time", tad vēl arī "Nomad" un "Paschendale"
# Dire Straits - "You And Your Friend" (No koncertalbūma "On the Night")
# Metallica - "One" (visi trīs) un "The Struggle Within" (paraugstunda kā lietot wah-wah GAUMĪGI) un vairākas citas. Nu piem. "Blackened" vai "Holier Than Thou". Vai "Fade To Black". Vārdusakot, Kirks ir meistars.
#Pink Floyd - "Marooned" (visa dziesma ir viens liels solo, un es varu tikai teikt paldies Deividam Gilmoram par to, ka viņš eksistē. :)
# Van Halen - "Mean Street" (iesākums, lai gan te vairāk tomēr tehnika valda, bet visai izteiksmīgā, oriģinālā veidā)
# Rush "Afterimage" un "Red Sector A" (daudzi droši vien teiks ka tajās dziesmās nav īsta solo, bet ir ir:))
# Y. Malmsteen - "Far Beyond the Sun" (te nu Ingvijs trāpīja visām naglām uz galvas)
# Coroner - "Serpent Moves" un "Son of Lilith"
# Al Di Meola - "Carousel Requiem" un vairākas citas dziesmas no "Heart of the Immigrants".
# Megadeth - "I Thought I Knew It All"

Bet WT taisnība par to izlekšanu, it kā jau nav labi ja tā notiek.
0
Jā, pavisam aizmirsu pieminēt John Petrucci. Viņš ir baigais dragātājs, bet labi zina, ko dara. Izcilākie viņa darbi pēc manām domām:
"Under A Glass Moon", "The Great Debate" un "Home"

Un vēl, ģitāras tur nav bet solo tomēr ir - tas saksofonists Dick Parry, kas šad tad piespēlēja Pink Floyd. Katrs saksofona solo, ko viņš Floidu albūmos ir ierakstījis ir pilnīgākā esence. Nevienas liekas skaņas.
0
Floydi vispār pats par sevi ir kaut kas unikāls
nu man dikti patīk Marty Friedman albums Scenes super!
no Death precīzāk man baigi paķer Spiritual Healing un Altering the Future solo, Spiritual Healing albums vispār kā tāds man vislabāk no Death iet pie sirds, lai gan pārējie veikumi tālu neatpaliek

0
Dimebag Darrel Diamond!!!! ručī gan tas Petručijs :D(ar vinju tik reeciigs viens klips jūtūbā- I can play a billion notes per second, but people just die, so I stay at 2'000), Megadeth, King Diamond.
bet vispaar bundzinieki mani saista vairaak. piem bijušais Annihilator Maiks Mandžīnī..
0
Mike Mangini, protams ir monstrs, kam pieder arī trīs pasaules ātruma rekordi, bet nav tā, ka ātrums būtu vienīgais, ko šis mācētu. Bet tas jau ir galīgi ne pa tēmu.
0
Jā tie toutube video ir spēcīgi. "the pick-ups are wired by Tony Blair" :D Bet visbriesmīgāk es apsmējos pie šī:

www.youtube.com/watch?v=p_tuLEmWccM...

un šis arī tā neko:
www.youtube.com/watch?v=X-a-jv2VZl8...
+2
kādi tur solo, kāda tur tehnika, ahhh, pie dirsas, Venom!!!!!! :D

www.youtube.com/watch?feature=playe...
+1
Šī, protams, ir parodija, bet kaut kas pamatots tajā karikatūrā ir…! :)

www.youtube.com/watch?v=x05WMVEPQzo...
0
slayer solo ir kā AC/DC bungas: vienmēr tur, kur vajag
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas