labākais 2006. gada koncis
0
...vai labākā uzstāšanās.
Atsevišķi Latvijas un ārzemju grupu koncertus.

nu, diskutējiet :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ujjj gruuti taa uzreiz izspriest ... redzeets ir pietiekami daudz... tik zinu, ka 2007 gadaa viens no labaakajiem buus NAPALM DEATH kocis! ;)
0
Gribētu šeit labākās uzstāšanās titulu no savas puses piešķirt PARRICIDE. Tāda dominācija pār visu uz skatuves notiekošo bija tiešām iedvesmojoša un iekustinoša, nemaz nerunājot par vājprātā labo materiālu. Kopš tā koncerta viņu albumiņš man diezgan bieži griežās pleijerī. A-klase, nenoliedzami! Paraugdemonstrējums!
0
Blomes festivāls.
0
Moonspell
0
Pungent Stench un Blome vispār
Metallica Tallinā, protams, superīgi bija :)
0
Helsinkos -Bolt thrower+ Kataklysm
Warshawa -Aborted + Cryptopsy
nevar buut bet LV vieniigais koncis Dpili ar Grol uzstashanos, kuru paliidzeeju pats noorganizeet
0
ak jā, piemirsu par Metalliku Tallinā, labs bija
0
no tiem uz ko pats biju,dalās domas starp DIO un Sodom.
0
Carpathian Foest + Keep of Kalessin + Hate. Moonspell seko ar mazu atstarpi.

Nezinu gan,kāpēc Latvijas bandas būtu atsevišķi jāvērtē??? Kas, Latvijas bandas ir kāds palīgskolas kontingents, vai, taisni otrādi, sazin kādi ūbermenši?

Bet pašā gada nogalē mani satricnāja Melechesh un Immolation uzstāšanās pirms nedēļas Arnhemā.
0
Metallica, Moonspell
0
Karpati ...
0
vo blje neatceros nihujaa, speeleeshnas zinjaa high times bij troo

es tik atceros pagaajushgad Judas Priest, neko labaaku nav gadiijies savaa dziivee dziivajaa veidaa redzeet

baigi labs paarsteigums bij ka liidz mums atceljoja yyrkoon, vo tas bij troo
0
Notikums nr. 1 man šogad bija Emperor uzstāšanās Vācijā. Bet spilgtā atmiņā palikuši un pieminēšanas vērti noteikti ir arī Nile, Moonspell koncerti Rīgā, kā arī Metallica Tallinā.
0
Melnā piektdiena iekš Melnās piektdienas- bija vislabākais tuss (man bija visjautrāk)nu Metallicu jau nekas nevar pārsist(priekš manis) viss brauciens, skaistā Tallina, Somu līcis, pēc konča gājiens un viļņa taisīšana, ek. NU kas vēl tāds labs, Sodom bija forši...
UN kā jums liekas- kurš bija vissliktākais koncis šaigadā?
0
sliktaakais - sutas balss visaas nominaacijaas
0
visi kuros speleju es :) itsevishkji pedejais :)
0
Visspilgtaak pagaajushogad atceros Hard Rock Laager V ar Satyricon, Tiamat un Skyforger. Taadu Skyforger skanneejumu citur nebija naacies veel dzirdeet.
Latvijaa apmekleetie:
-heavy koncis labs izdevaas onkam Dio.
-thrasheru Sodom uzstaashanas bija grandiozs pasaaciens.
-Intara piemineetie Carpathian Forest bija labi
0
vells... es nevaru un nevaru atcerēties neko. Laikam patiesi vienīgie konči, uz kuriem šogad biju, ir Dio un UDO.

Ne gluži labākais, no kā izvēleties. Uz ko es biju ķīpenē? Uz Hansa disko nakti, un vēl? Prīsti bija pērn decembrī.
0
Ko tur teikt WrongTale, slaists esi palicis:)) Taga jau koncerti paaris reizes meenesii notiek.
0
Blome un vēl viens Tabestic Enteron koncis Depo, bet kad, īsti neatceros.
0
Starp citu neslikts arii bija Billy Idol koncis Riigas Areenaa, bija pirmaa reize, kad vispaar kaaju speeru tajaa zhiidu celtajaa eekaa, bet nu visaa visumaa labi skaneeja.
Metalmania manaa saktiijumaa pagaajushaa bija uz pusi vajaaka kaa Laageris Igaunijaa.
0
KEEP OF KALESSIN (kopā ar Hypokrīzi un Exodus).
0
Sonne: tas bija 2005. gadaa.
0
Aijajajaijai...
tādā gadījumā vispār nekā....
0
Man ar labāk atmiņā palicis koncis no pagājušā gada - Exodus un Hypocrisy, bet nu šie neietilpst šajā tēmā.
Šogad tad drīzāk Moonspell, tikai Metalmaniā, un Suidakra!
0
Nu ja runa iet par LV sarīkotajiem koncertiem - NILE un Carpatian Forest, ja par LV grupu - Skyforger Hard Rock Laager, bet vispār - Emperor, Amon Amart, Finntroll Wacken 2006 :)
0
Latvijā - Nick Cave, Moonspell
Ārzemes - Rock Im Park 2006 Nirnbergā ar Metallica, Tool, Depeche Mode, Placebo, Stone Sour, Strapping Young Lad u.c.
0
Inokentijs Mārpls, yeah m/ visur un vienmēr labākais!!!
0
nu par Latvijas labāko uzstāšanos(festu/konci) grūti spriest, varētu būt ka bija Blome, bet iespejams ka tikai tā šķiet.
Visslabakais pasaulee Wacken open air.
0
nus Carpathian Forest tiešam labi uzstājās Melnajā piektdienā, bet es vienkarši domāju ka runa iet par letiņu grupām...
0
Nolādēto Mēžš/no mātes norvēģijas...
un Pandžentie Stenči (un kopumā arī Blomes fests kā tāds-ja nu vienīgi ka Katameiņija no finnlandias neapciemoja mūs..)
un domāju ka ja DāRKIE funerāļi būtu bijuši tad būtu ar ok...
0
labaakais koncis jeb festivaals viennoziimiigi bija trakaas juulija dienas Blomee! Eks...cik gan tur polshi nebija izdzerti:)) Pati atmosfeera man patieshaam tur loti patikaas - viss notikaas vienkaarshi skaisti un nepiespiesti. Vispaar jau vieta pati par sevi shim festivaalam bija loti labaa vietaa izveeleeta. Blakus ezerinsh, kur no riita - peec kaartiigaam pohaam un aardiishanaas visas nakts garumaa - noskaloties...Protams, naakamgad, ja buus taada iespeeja - veelreiz braukshu:))
0
Blome
Mp ari patikas.
0
uj mp .... nee vairaak TIK daudz nedzershu nenoguleeshu vairs pashu labaako .....

psc vnk njeemu un atsleedzos un noguleeju GATLING :@
0
:D
nus warcors tochna bija jaapaskataas:D
0
Ha es taisni Gatling nenogulēju, bet TE gan... :((
0
Mooncpell !
0
Carpathian Forest, Huskvarn swh pasākumā
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas