Therion - Gothic Kabbalah(2007
0
Nu ka jums jaunais Therion albums?
es tagad klausos, izklausas tiiri ok, pagaidam, kautvaij vel tikai pirma dziesma iet.
diez vai pec albuma noklausiisanas varesu teikt vai labakais vai sliktakais Therion albums, jo nesu dzirdejis samiem visu..
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
No tiem kurus esmu viņiem dzirdējis vienozīmīgi šitas labākais. Pat pārsteidzoši labs.
0
Diez vai varu objektīvi spriest jo Therion man ir viena no top blicēm, tomēr šis veikums ir loģisks turpinājums tam ceļam ko viņi gājuši un noteikti būtu ierindojams šī gada labāko albumu sarakstā.
Ar pirmo reizi kaut kā neaizgāja,biju gaidījis varbūt kaut ko asāku,bet jo vairāk klausās jo vairāk gribās atkal to play podziņu uzspiest.
Interesanti jau būs palasīties ko kritiķi teiks pēc albuma oficiālās iznākšanas,bet liekās ka uz doto brīdi labāka smagās un klasiskās mūzikas sintēze nav bijusi.
0
man arī ar pirmo reizi neaizgāja tā īsti līdz smadzenei :D bet ir labs,tiešam labs! lai gan man Lemuria un Sirius B tomēr nedaudz labāk patika
0
šis ir nākamais therion albums manā topā uzreiz aiz Theli un Vovin. ļoti labs
0
interesants kādu brīdi, bet tomēr diezgan apnicīgs pēc tam.
0
kaut kā neparāva- varbūt tāpēc, ka pārsvarā sieviešu vokāls, varbūt tāpēc, ka nav tās sajūtas kas bija Theli.
0
Kā ta ar Disease klipu kur vecais ōpis ņemas!!! Tas man tīri labi patika.

Un vispār cik ta LV metāla grupām ir kāds videoklips.?
0
bļa netur iepostoju :D
0
man ne parak shitais albis... nosaukums jau norada ka gothica...
0
Nu ja, tāpat jaunais Grave Digger arī ir naturālākais death, jo jau nosaukums - Liberty or Death - vien par to liecina.
0
"Theli" - sadu sedervu siem neatkartot
0
Varbūt ka visi kam interesē jau zin ka Therion iekšienē kardinālas pārmaiņas
www.megatherion.com/News/Kliffoth/37.xh...
darkside.ru/news/13165/...
0
Krievi kā parasti meistarīgi iztulkojuši :( Galvenā doma jau bija tāda, ka džekiem pazuda "dzirkstele" un Kristofers neredzēja jēgu spēlēt ar cilvēkiem, kas to dara bez kaifa un iedvesmas, jo jūtas saguriši utt.

Man jau Therion asociējas tieši ar Džonsonu, un čupu dazādu vokālistu, kas mainās kā zeķes, tā ka traģēdiju nesaskatu. Nebūs jau pārāk viegli atrast uzreiz 3 talantīgus un spēlētgribošus mūziķus, bet Kristofers ir tikpat rūdīts džeks šajā ziņā kā Čaks, Ingvijs vai Masteins.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas