Cannibal Corpse Rīgā
0
Man teica, ka šamējie brauks uz Rīgu kaut kad Martā un viņus iesildīs TKM.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
visu cieņu CC, bet ZB jau, ka vienas un tās pašas grupas jau kuro reizi....
0
14. marts
0
jā, Sonnenmensch, būtu jau labi, ja varēu tā vienkārši iemainīt CC pret kko citu, a nu nekas, gan jau kādreiz..
0
Jā, te tas arī rakstīts www.metallysee.com/tours/
0
ba cik var runāt par šito...
enīvej ja nauda būs moš aizvilkšos, jo es jau neesmu ne sūda redzējis, ne dzirdējis...
0
kad ta CC bij Rīgā?? kaut kā neatminos.
0
CC jau 3 reizes ir bijuši... ja pareizi atceros.
0
vai ta ne 4 no taam divas vai triis 90'tajos
0
nav pohuj ka vini uz Latviju brauks n to reizi...labi ka viniem vispaar ir interese uz sitaadu bedri peerties un speleet prieks kaartiigiem faniem 8) ... tas tak ir forssi ka sie atbrauks... protams nebuutu jau slikti redzeet Torture killer vai kaadu citu bandu uz Latvijas skatuves....bet jaanoveertee to ko var redzeet...negribi neperc bileti un neej wso///
tikai nez kaapeec kad brauc kaadas citas labas grupas uz Latviju tad tie lielie gaajeeji kaut kur nah... pazuud... jo nee es par taadu grupu neko nezinu...es nezinu, mans draugs nezin...tapeec neiessu/// :D
0
Graver - laikam tev taisnība, ka tik ne 4 reizi.
0
Ninja69 - nē, man nav pohuj!
Uzskatu, ka es varu izteikt savu viedokli šajā sakarā, jo no 1990. līdz 2005. esmu gājis gandrīz uz visiem smagajiem konceetiem, kādi bujuši Latvijā un vēl tajos laikos arī gandrīz uz visiem lielākajiem Lietuvā un Igaunijā.
0
1)FUCK YOU ALL, AND GO FUCK YOURSELF - specials sveicieni kas cist, ka vini brauks. Vel ko nozelojamaku izdomat nav iespejams, ka cikstet, ka te brauc uz LV pasaules limena banda, kurai te LV neviens dibenu slaucit cienigs nebuutu
2)NEPATIK, neviens neliek it.
3)jaa brauc 4. reizi, un tas tikai ir pozitivi, ka uz musu nozelojamo zemi taa piekrit braukt spelet TADA banda
4)parunajam par izkrasotajiem axtiem MARDUK, kas
jau kadu CETURTO REIZI nespej atbraukt?
5)nu mosk vel kadas 10 reizes ieliks kads extaze, ka CC bus Rigaa, tiko pamodies.
0
Paldies, bet es netaisos "ispist sevi".

Es nevienu vārdu neteicu CC noniecināšanai, vai ko tamlīdzīgi. Tikai to, kuro reizi viņi būs šeit.
Un par gaumes lietām šeit vispār neiet runa, un ne par to, kurā miskastē mēs dzīvojam. Un es neesmu nekāds bomzis, minētajā miskāste, kam ir kāri jārij tas kumoss, ko viņam kāds labvēlīgi pamet. Un arī dibenu ne slaucīt ne laizīt es nevienam netaisos.

Katram savs.
0
Redzi ja latviski kadam saki - Ej dirst! - kad esi mazliet aizsvilies, tad tas jau nav domtas tiesi, ka tiesam tagad jaiet uz ateju. Taksto speciali es tevi vecais aizavinot nevelejos.
Tikai ipasi jedzigi neizklausijas TIESI NO TEVIS ka zajebal, ka CC brauc. To vareja kads emo degenerats pateikt, nevis cilveks, kas nopietni ir muzikas biznesa.
Velreiz atvaino, Tevi aizvainot negribeju, tikai ari aizsvilos.
0
Man, piemēram, vispār ir apnicis, ka aicna death, Black grupas. Es labprāt redzētu kādu heavy metal grupu Rīgā - Primal Fear, Blind Guardian vai kādu citu, domāju, nācēji būtu arī uz šādu koncertu, īpaši to varēja novērot UDO koncī - Sapņu Fabrika bija pilna!
0
Hellhammer - uz tevi es neapvainojos, viss ir OKI.
Es tikai uzrakstīju to, ko damāju, šajā gadījumā tas nemainīja būtību, tu uzrakstīji vai es, bet taisnība ir gan tev gan man...
Tāka padomāt ir gan par to, ko pateici tu, gan par to, ko pateicu es.

A par Balrogh teikto par stiliem, jā es tev piekrītu, būtu interesanti redzēt BLIND GUARDIAN vai GAMMAR RAY vai kautko "related no šitā lauciņa."
Starp citu nesen ievērtēju jauno KAMELOT DVD...
Zāle, kur viss tika filmēts ir pilnība vienā kategorijā ar "Salamandru" vai "MP"... tikai ar starpību, ka tas koncerts nebija pie mums :)
Un runājot par vēlmēm, laikam palieku ves, jo grupa, kuru es visvairāk gribētu redzēt dzīvajā ir CANDLEMASS...
0
Es arī, bet diemžēl ar Messiah Candlemass vairs neredzēt:( Ļoti interesanti būtu Trouble redzēt Rīgā!!!
0
mhhmm... Blind Guardian, ja šie atbrauktu, es tiešām kadu aizkustinājuma asaru nolietu
0
a, Tu, Hellhammer bez diršanas un aizsvilšanās nemaz nevari izteikties, cik redzu, tā atkal esi dusmīgs un ar kautko neapmierināts... peace...

Mr.No Offence
0
Ja runājam par gribētajiem koncertiem, gribētos, lai atbrauc King Diamond.
Vēl ir interese par SFU un Iron Maiden, tie būtu pasākumi, kas jāredz dzīvajā. Tad vēl ļoti daudzi treši un visādi brīnumi, bet tas jau tik pēc tam :p
A pagaidām nekas cits neatliek, kā iet uz CC :)
0
a man vienalga!

^bez ši teikuma jūs neuzzinātu, cik ļoti man ir vienalga, un tas man traucētu dzīvot. Paldies!
0
Nu vo, vismaz beidzot normāls teksts no tevis, nevis tie bezjēdzīgie palagi, kurus tāpat neviens nelasa.
0
petene

Nu redzi vecit, Tu esi sasprindzis pats, ka tas bija vienigais ko uztveri no manis un ja tas tev tikai sasitija uzmanibu, tad tas tikai rada ..... nu... neko labu:)
0
Blind Guardian, skiet vieniga speed/power banda, kas man patiik. Ipasi Somewhere far beyond. Iespejams, ka ari tadas grupas kaa Gamma ray butu baudama.... BET MAN NEKADA VEIDA NAV PANESAMA TAA NEPATIKAMA (es nevelos rupjak izteikties) DZIEDASANA. Un Blind Guardian ir reta taa grupa, kurai saja stila ir tiesam orginals uz baudams vokals.
0
kad LV bija pedejo reiz normala black metal grupa ?
Nu sorry, carpati man neskaitas taja kategorijaa.
keep of kalessian vai kaa tur bija? nu tas bija ok, bet nu kopss dimmu borgir es neko jedzigu neatceros. bet man ari vienalga biskit ir.
Mayhem, Marduk ok, parejo, nu nee

Cits stasts butu ar Kreator, Sinister, Hate Eternal.....:)

bet nu... ir ceriba varbuut:)
0
āmur

ja tas ir vienīgais, ko es no tevis pamanu, ko tas liecina par Tevi un Tavām spējam izpausties ? >:)
0
Īsāk sakot, liecības ir sniegtas.
0
Gan Carpathian Forest, gan Keep of Kalessin bija pat ļoti labi - viens oldskūlistiem, otrs modernajiem bleķeriem pa pirmo :) Gribēju jau sākt spļaudīties par Mayhem, bet atcerējos, ka šovasar Čehijā ar Attila pie mikro šie sataisīja labu šovu. Toties

"parunajam par izkrasotajiem axtiem MARDUK"
vs.
"Marduk ok"

gan jokaini skan. Var jau gan būt, ka akurāt izkrāsoti āksti ir tas, kas ir ok :)

Bet par poweristiem - ne jau visi ir spiedzēji, šur tur jau gadās arī kāds dziedonis ar bumbām :D
0
Offtopiks kā atbilde uz:
1) ninja69, 8. janvārī, plkst. 14:43
2) Hellhammer13, 8. janvārī, plkst. 16:06

Latvija ir tik "nožēlojama", kādu to padara tās iedzīvotāji. Visādu negatīvo elementu, padibeņu mums nav vairāk kā kādā citā valstī. Toties savas valsts nievātāju, paļātāju un apspļaudītāju mums ir pulka arī savu bāleliņu starpā. Itkā ar pēdējo 50 gadu laikā sabraukušajiem kultūras un labklājības nesējiem ir par maz.
0
Labi cienītais Joda kungs... dod man to karogu rokā un es braucu uz Irākas zemi nolikt savu galvu dzimtenes vārdā>>> būs par vienu savas valsts nievātāju, paļātāju un apspļaudītāju mazāk...jo redz kā sanāk mūsu valstī taču valda īsts DEMOS CRATOS ...te nav nekāda sakara vispār ar korupcijas demokrātiju.... viss ir forši... man patīk mana alga... man priecē, ka par sabiedrisko transportu dārgāk jāmaksā būs drīz, es izbaudu katru mājās gājienu no rimi... kad atstāju 10 Ls tai bodei un konstatēju ka neko lādzīgu nēsmu nopircis...pelmeņi krējums... 2pūšļi...gumijas lācīsu... desa... utt
tapēc tik tiešām izbaudu... ELITĀRĀS demokrātijas...principus un sekas... 8)
0
ninja69, šodien, plkst. 13:36
Šī atbilde bij jāsaprot kā pamatojums nievām?

Ar problēmām, dārgais draugs, ir jāstrādā nevis jāzūdās un jāžēlojas par tām. Neapmierina alga, atrodi labāku darbu.
Korupcija ir visur, demokrātijas nav nekur. Tā tas ir bijie vienmēr. Taču iespējas Tev ir tieši tādas pašas kā visiem pārējiem. Un, ja valsts ir tik slikta, ka nepiepilda Tavu sili, tad dodies taču beidzot uz Leiputriju.
0
še tev bija - iesāc diskusiju par CC, un redz par ko tā pārvēršās!
0
CC ir jau trejas reizes redzēts. Ir pienācis laiks parunāt par kautko tiešām svarīgu })
0
iespejams Joda kungs.... redz tas ir mans viedoklis un tas arī viss... es pieņemu, ka otrpuss monitoram sēž cilvēks, kurš ir šīs valsts patriots...vienkārši viedokļi dalās un tas arī viss...īpaša vēlme nav par šo diskutēt... labāk paskatos televīzijā kā par to gudri spriež žurnālisti visādos raidījumos...kuros tiek aizstāvēti gan Tavi , gan mani uzskati...! :D
viss ... es diplomātiski paceļu balto karogu un saku Joda kungs labāk kādā koncī pacelsim kādu alus kausu! 8)
0
visi ir elementari, ka sodien apspriedamies ari ar Zaggi, tad mes milam LV kaa zemi - dabu, upes, mezus, majas savas utt. Bet ir viens fuckintg BET...
Visur un vienmer visu sadirss valdiba...
Un taa panak, ka seit palikt nav nekadas velesanas

Es tur piedavaju turet zoologisko darzu , bus vieglak uztureet
0
Petenu Malej

Tas liecina par Tavu aprobezoto skatienu, jeb vienkarsi velesanos malt ko, ka tikai piedalities un atzimeties, ka esi seit ari pabijis
0
Intar, Marduk bija pirma krasota grupa no blekiem, kas pagadijas pa rokai taja mirkli:)
Jaa, tie ir no reteajiem kas ir tiesam kaukas zverigs ieks black metal.

Mayhem... sorry, kops Maniac pazuda (diez ko dara tagad?) man taa banda vairs ipasi neaizker sirdi.
0
cirvi

tas liecina, ka Tavs uzbraucien-veida teksts nespēj piesaistīt ar informatīvu raksturu

turpini... aizvainoties >:)
0
Nu nezin par to Mayhem - Attila ir baisi kruts, bez viņa tas konkrētais koncis nekas prātīgs nebūtu bijis.
0
clitor malej - Tev vel nav sakusies tada maza skidra bikses laisana no sitas stresosanas?
Paskaties pats... Tu vienigais saki iespringt del manis un saki te kaukadu pilnigako BULL SHIT raxtit.
jaa, jaa neizmisrti nekamajaa komenta atkal ZVERIGU grudribu pateikt
0
Es gan domaju ka Maniac bija baisi kruts, jo Attila ne tuvu nav tik zveriga vokaala Maniac un vins drizak iederetus kaukados carpatos nevis MAYHEM.
Nee nu gaume slieta dabigi.
0
Es domāju, ka "De mysteriis.. " Attila iecēla black vokālu ārpusierastā kvalitātē. Nav zvērīgs, tas tiesa, tādā ziņā es dotu priekšroku Dead, bet Attila to paveica ar kaut kādu necilvēcīgu eleganci.
0
Hellhammer - starp citu, nav tā, ka Malējs vienīgais pamana Tavu neirotisko dabu. Es vienkārši biju tāds kautrīgs un neko neteicu. Arī Sonnenmench taču to pamanīja.
0
es labaak pakluseessu! .... 8)
citaadi tikssu nobeerts ar 4 un + komentaariem... 8)))
0
Vienkarssi, kad iet runa vai diskusija par ko, lai diskutetu ir jaiedzilinas teemaa un ko ari jazin. Bet te jau kartejais pieradijums, k atiem kam pasam moka caureja, meginas meklet problemas un kaites ari citos.
0
nesprega Ninja, te daudzi par Tevi visko nezina.
Labak experimentee taalaak
0
Kad te ir pēdējo reizi bijusi kāda normāla black grupa? Nu ja Dark Funeral būtu atbraukuši, tad man būtu kas sakāms šajā jautājumā, bet nu jā bez Keep of Kalessin.... Nu ja mēs tā ar pusotru aci piemiedzam, tad bija arī tāds Behemoth Rīgā. Īsti black jau gluži nav, bet nu tomēr.

Nezin kāpēc, bet ja Hellhammers kko nezko atklātu par Ninju, tad man drošvien būtu smagi pie kājas. Dīvaini ne?
0
tas labi.... viekarsi kretine vina uzvediba
0
kretiiniem daudz kas kretinee... :D taa dzirdeeju vienaa komedijaa...
bet lai jau paliek//// es tik iemanu to ka Tev atminna baigi iespiedies mans fecal experiment...8) priecee ka taadejaadi arii esmu iespiedies tavaa atminaa ... okey... es eju uzriikot kaadu jaunu (s)eksperimentu...
bet TU HEll...uzspeelee Counter strice 1.6. 8)
viss vairs neatsaukssos! aizveros... sajaa diskusijas sadalla...! p.s. man tak pohuj ko kaads par mani uzzin...cik biezi kuriju Ganju vai kakaaju staavus tak pie dirsas....esmu forss un sev patiiku...
0
Vienkarsi kur Tu esi bijis, tur aiz Tevis kaukas jatira, javac, jakarto....
Un Tev teiky ko nav jega, Tu esi ieciklejies sava viena pakape un talak diez vai tiksi, ja Tev kas zverigi radikals nemainis.
0
Pucējam zābakus,pārbaudam kur ir noliktas biļetes un EJAM NONEST "MELNAJAI PIEKTDIENAI" JUMTU!!!

Hell yeaaah...

"Hammer Smashed Face","I WILL KILL YOU!","Gallery of Suicide",When death replaces life"....Dzīvajā..Latvij...

Saucat mani par EMO bet es patiešām šo konci gaidu ar nepacietību
0
nu tu nēesi vienīgais
0
Nebūšu LV tai laikā, bet pārējiem, lai jau labs pasāciens izdodas!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas