metalmusic.lv
0
metalmusic.lv fest 24 febr. Salamandrā. Piedalīsies vietējie un kaimiņi.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
preciizaaku infu luudzu citaadi liekas ka tas ir fake un liekas ka tur gaidiis daudz tucstucss urlveidiigie lai visus atskaldiitu:D
0
www.metalmusic.lv/images/ban_vert/240...

Kā rakstīts-drīz tu to sagaidīsi.
0
nahuij krieviski? :(
0
A tāpēc ka tas slāvu publikai domāts.
Šeit ir latviešu publikai orientēts.
0
bla atkal saakas slaavi, latvju baalinni! .... ko var nahuj...visu laiku skkirot! ...
0
Sonnenmensch koncis domaats vai saits?
0
bllaa koncis domaats visiem kuriem patiik smagaa muuzika un atbistossas grupas,kuras redzeet dziivajaa un arii atbalstiit! ... wiss punkts
0
Klopik -

es par saitu, nevis koncertu!!!
ne jau par mūziku šeit bija runa!
0
Te nav ko skkirot starp slaviem un balinniem, jo LV tikai ar muti slavina patriotismu, kad butu kas jadara , tad sakrautu bikses un viss.
Ja mes butu tada tauta kaa irakiesi vai kazahstaniessi ko NEVIENS nespej ienemt un tikt gala, tad te butu tiesibas ko sskkirot, nevis zeme kur .... labi, lai paliek

ES labi atceros, ka barikaadees 91.jaa pret fucking dirsam komunistiem cinijas gan krievu gan latviesu cilveki.

Var dalit urlas un neurlas, tam es gan piekritu.

0
Hellhammer13, šodien, plkst. 16:11: Ja mes butu tada tauta kaa irakiesi vai kazahstaniessi ko NEVIENS nespej ienemt un tikt gala,

ja nemaldos tur latvju bāleliņi ar jeņķu džipiem braukā un kaut kādu kekxu ko par Sadamu dēvēja tur tikko pakāra tā ka šitais teikums tāds jautrs tev padevies :)

0
Nu un kas, ka nokera un pakaara?
paskaties, kas tur daras! ASV mierigi suta savejos un tie tur mirst kaa musas. Ari musejos nosava 2!!!!!
ja nezinaaji!
Taa kaa ir nozelojami skatities kaa tur suta naave citas valsts militaristus kaartot lietas svesa zemee.

0
apsveicu tos 2 latvieshus kas tikushi noshauti iraakaa. tas tieshaam ir labaakais ko vinji buutu vareejushi tur izdariit. baravo malachi zeeni. un paareejiem njemt piemeeru
0
kads te vispar sakars ar urlam patriotismu u.t.t?
es tikai prasiju kapec krievu valoda plakats un tas ari viss. taka miers m/
0
tam sobrid , kaa pats lasi, nav nekadas nozimes!
Diskusija ir jau pa citu teemu....

bac uz Tavu uzdotu jautaajumu atbildet man vajadzetu stundu raxtit, bet es tiesam to nevelos.

0
Ties 2 latviesi visticamak vienkarsi ari bija drosvien armija fanati un tapec brauca.

nosava...... ko JUS daritu bruktu jusu dzivokli ieksa nevelami cilveki?

diez vai vini taa darija, bet kara netiek skkirots un jautaats daudz.

GATLING jaunaa dziesma saucas arii "don't be slave of goverment"
kur ir tiesi si tema, varetu teikt, veltita tiem upuriem,kareiviem, cilvekiem kas tur nosauti saja DEBILI APSURDAJA KARAA!
0
Ja pareizi atceros, viņi netika vis nošauti, bet vāģis, kurā viņi brauca, uzbrauca uz mīnas vai kā citādi tika uzspridzināts; tur vēl 3 bija ievainoti. Bet tam, kādā veidā tas noticis, jau nav nekādas nozīmes...
0
Jautājums Hellhammer'am - kas tagad mēģina ieņemt Kazahstānu? Un nevar?
0
principaa, tas bija kaa piemers domaats. Nu taa pati Krievija tur nemas. Zinu, ka Cecenija bus spilgtaks piemers un ari Afganistaana. Kur vairakas reizes Krivija meginajusi iznicinat. Vienigi ko vareja ir bombardet un saut vinu, kad (ja) tika klat, bet vini atvairija tomer jebkuru iebrukumu ar savu nenormalo fanatismu.
0
un vispaar pagaajusho gad arii biji divi beigti cilveeki no Latvijas, taatad kopaa jau cjetri.
visi zin, ka karshj ir slikti.bet ziniet, kad nebuutu kara?? kad nebuutu neviena kareivja, neviena puisha armijaa, liidz ar to neviena virsnieka, vai citas slepkavas. cilveeki pashi iestaajas armijaa.. vinji PASHI apzinaati dodas cilveeku slepkavoshanas kursos,kuras saucas dienests, armija, utt, taa vietaa, lai meegjinaatu nodarboties ar ko citu.tas ir fakts.un taadi arii mirst.tikai diemzjeel tie paspeej nogalinaat arii tos, uz ko ir tendeeti.ja visaa pasaulee uzdirstu armijai un ierocjiem, tad mees jau dziivotu paradiizee.tacju diezvai tas notiks driiz
0
Labi labi offtop kaut kaads. Luudzu domas par pasaakumu !
0
Surogaat

Tu zini, kapec principaa ir kari un visas sis apsurdas naves?

Jo cilveku kaa marioneti suta ar smaidu valdiba atdot savu kaju,roku, vai visu dzivibu par to , lai noedusies lopi varetu risinat savas lietas.

Tiesi taa, principaa, butu, ja armija uzkrautu miksto valdibam, tad vini pasi varetu, vai nu viens otram mili paspiest roku vai doties karot. Pedejais gan diez vai notiks, jo mes labi zinam, cik karot spejigi ir tie nobarojusies kretini tur.
Bet kapec ir armijas, kapec ir baznicas, kapec ir sektas un futbola komandas?
Jo pamata ir interese uz atiecigo temu. Vienam gitara, vienam automaats. Kamer taa bus, tikmer nekas nemainisies. Un bez armijas ar dzive nebutu, jo kadam ir jaapkaro tadi mesli - kaa kriminalnoziedznieki, slepkavas, terroristi. Pasaule tira un skaista nebus nekad, tada bija tikai hipju iluzija.
0
Nebūtu slikti ja ierastos kādi no slāvu bleka pārstāvjiem
0
kur tiesi ierastos? un kapec nebutu slikti?
0
...uz koncertu ierastos:)
0
Biju domājis kādu grupu
0
nevis kazahhhhstannn bet afganistannn
0
afganistanaa aug daudz opijs
0
protams taapeec arii vinju censhaas iekarot - lai kontroleetu heroiina tirgu pasaulee kur naudas apgrozziiba ir milziiga taapat arii ienaakumi. taads pats resurss kaa nafta.
0
Nafta jau ar šiem drusku ir.
0
Bet cik atceros no ekonomikas pirmajā kursā, nafta ir tikai trešais ienesīgākais bizness, aiz narkotikām un ieročiem.
0
Sievietes jau arī vēl trijniekā.
0
Droši vien, ka cilvēku tirdzniecība arī ir starp ienesīgākajām, bet vismaz tas pasniedzējs to nepieminēja.
0
Pareizi, cilvēkus arī var tirgot.
0
ar belashiem var labi nopelniit??? yeee, labais
0
belasis ir hibriidbizness - nopeerc to kaadaa belarussias mazpilseetaa, dabuusi i cilveeka galju, i heroiina pacinju ieksha un pat varbuut arii vnk kaa produktu eeshanai!
0
Nopērc piecus belašus un sastellē sunīti!
0
Nu ar 5 sanāks tikai pakaļkāja :)
Nepilnais puzlis!
0
reverse engineering of the doggg >:D
0
Kāda vaina belašiem, brangs paēdiens, nav jau Nrvesena karstais sunis, kas tiešām ne pēc kā negaršo
0
pluspunktaa tie sunji labaaki, belasiem tik viena skaade, ja iesmeeree aukstu tad gan nav nekaadi dabuunams lejaa
0
nu muusu jaukaa aizspriedumainaa sabiedriiba..ja taa godiigi tad latvijaa seeeeeeeen jau nava iisto krievu...iistie krievi dziivo krievijaa(tas taa no geograafijas)un vinjiem riebjaas baltijas krievi...kaapeec??taapeec ka siem jau ZB ka visulaiku jaaklaausaas baltijas urlu vaidos ka siem uzspiezh maaciites LATVISKI!!!!!!!un kaa kautkas taa muuseejie urlas bljau ka putins glaabs vinjus..nu nava taa...maskavieshi (kad biju tur)teica ka jau taa vinju viiri iet bojaa bezjeedziiigajaa cecenijas kofliktaa...lamaa putinu u.t.t...tas taaa..un veel kas ko juus lamaajiet tos kareivjus..kareivis ZINAAAJA ar ko riskee jau taj dienaa ka iestaajaas armijaa..mums vajadzeetu vinju priexaa noliekt galvas un pakluseet un pieveert zaunas jo vinji ja kktkas notiks tad mirs par muusu pakaljaam!!!!!reiz bija raidiijumaa laiks viiriem kareivim uzdots jautaajums par to ko vinji dariitu ja uzbruktu kaads...vinjsh teica ka vareetu visi paareejie(civilie..tobi6 ut es juus)staaveet aiz vinja muguras...un priecaajieties ka neesam PSRS laika piedimushi ..tur mees pat piixteet nevareetu...atnaaktu maajaas cinka kastiitee...un tas ka ASV tiek kauninaata nava briinums..ASV tika lamaata arii pirms 100 gadiem vinju augstaa dziives liimenja ko vinji panaaca pashu speekiem UN NEDIRSHOT PAR CITIEM BET DARIIJA PASHI VISU!!!!!un ja mees buutu amerikaanju vietaa...un ja kaadam no mums pus gimeni aiznestu uz vinjsauli dazi islama idooti???un huseins pats vainiigs par savu likteni..vajadzeeja meeli aiz zobiem turet..vinreiz "94ajaa dabuuja pa jobeli..
0
es uzdrīkstos domāt, ka 11.09 ir organizējuši paši amerikāņi.
0
belašpanzerfaustdoggykill...
0
24. februaarii Metalmusic konci -
GATLING - Latvian Death Metal Warmachine!
0

A.N.T.I.
(cyber metal) LV

ФИМОЗ
(terror metal) LV

FLAYING
(brutal death/grind) LV

GATLING
(brutal death warcore) LV

GROL
(black/death metal) LT

INFECTED
(melodic death metal) LV

NYCTICORAX
(black metal) LV

PRETERNATURAL
(melodic death metal) LV

URSKUMUG
(black metal) LV

VIC ANSELMO
(syntethic dream music) LV

YEAR ZERO
(dark/doom/prog metal) LV

ZX SPECTRUM
(death’n’roll) LV
0
o! būs beidzot tak jāievērtē tie Grol uz skatuves >:)
0
starp citu, Biggij, uz afišas ir arī truemetal.lv pie atbalstītājiem uzrakstīts. ?
0
nū, a kur affiša? man nekāds oficiāls infō nav pienācis.
0
Informācijas noplūde:

URSKUMUG uzstāsies ar savu jauno, var teikt - pilno satāvu.
0
euuu, uz šito pasācienu laikam būs jāaizlien, izklausās ņammīgs
0
2 1/2 bleka, esmu vīlies :(

Interesanti, kas tad jauns URSKUMUG nometnē, basists pieņemts uz laiku?
0
ne tikai :)
0
Nu bāc, buņģieris arī??
0
Vispār jau viņi ir paspējuši atrādīties Latvijas publikai ar sesijas buņģieri, Melnās Piektdienas koncī, šķiet ;)
0
Nu tas tā, atgādinājums tiem, kas piemirsuši:

www.myspace.com/tribalblackmetal...
0
Basiste:)
0
Un ?!?
0
nevis "un" bet "Fōōrši" :D
0
Urskumugi ar Ex Animā sapārojušies :D
0
1 puika + 1 meitene; 1 puika + 1 puika; un kas Sonnem tiek ? :D
0
ar ugunsdzēšamajām putām galva labāk skujās?
0
KoDe1} - bulls eye!!!
0
Korķis - man? Man mana sieva :)
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas