Andris -> D
0
Pretī mēnesim

Izpildītājs: Andris Teilāns

Albums: Viss vienā

Eju es pa taku un mēness spoži spīd,
Eju es pa taku un lūkojos uz mēnesi,
Un visur kur es eju, tur visur mēness spīd.

Un visur kur es eju, tur mēness seko man,
Un visur kur es eju, tur zemeslode riņķo,
Un visur kur es iešu, uz mēnesi es lūkošos,
Un visur kur es iešu, tur mēness līdzi ies,
Un visur kur es iešu, tur zemeslode riņķos.

Un neapstājoties, mēness ies uz priekšu,
Un neapstājoties zemeslode ies,
Neviens to neapstādinās, lai kā to gribētu.

Jo zemeslode šī ir pasaules saimniece,
Jo mēness šis ir tas, kas reaģē uz visu.

Un eju es pa taku un jūtu zemi zem kājām,
Apjaušu es to ka zemeslode šī- notur zemi pie zemes un jūtas droši tā.

Rozes kaisītās ( ieraksts pārveidots)

Izpildītājs: Andris Teilāns

Albums: Starp džungļu zvēriem

Rozes kaisītās, aug manā dārzā, kopju es tās, savas rozes, jo man patīk rozes, nevar novērst acis no rozēm, jo rozēs var iemīlēties, rozes savas es dāvinu savai meitenei, un manas dāvinātās rozes, kas aug manā dārzā, manai meitenei tās patīk, tās rozes.

Rozes kas aug manā dārzā, tās ir dažādās krāsās, un katra no tām izskatās savādāk, katra roze kas aug manā dārzā, smaržo savādāk, un rožu, rozes dažādību, krāsu, smaržu es varu aprakstīt, jo rozes es zinu un pārzinu viņas, kā savējās.

Un manas dāvinātās rozes, kas aug manā dārzā, es tās rozes dāvinu savai meitenei, un mana meitene arī labi pārzin rozes, rožu, to īsto rožu, rozes, smaržu, krāsas dažādību.

Un lepns, un lepoties es varu par to, ka es audzēju un izaudzēju tik skaistas rozes, neviens manas rozes izaudzētās, ko es esmu izaudzējis, neviens svešs svešinieks, neatļausies viņas noplēst, jo man mājās ir suns, un pat ja naktī, vai dienas laikā, kāds svešs, svešinieks iezagsies manā dārzā, rožu dārzā, tad svešam svešiniekam nepaveiksies, jo mans suns neļaus svešam, svešiniekam, plēst un aiztikt, zagt manas puķes, vairs neviens nenāks uz manu dārzu, kur aug manas izaudzētās rozes, jo svešs, svešinieks, sveši, svešinieki, zina ka man ir suns, viens tāds gadījums bija, kad pirmo reizi, kāds svešs, svešinieks, vai kādi sveši, svešinieki, bija iezagušies manā dārzā, un viņiem tiem, svešiem, svešiniekiem, bija izdevies noplēst, manas rozes izaudzētās, taču kad svešie, svešinieki, nāca un atnāca otreiz, tad gan tiem svešiem, svešiniekiem, nebija paveicies.

IERAKTAA IR VEEL... "labaak"
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jā visi, btw draugu mūzikas profilā iečekojiet Andri Teilānu, tas ir must hear!!! :DDDDDDD
0
daaa ...
0
atradiši ko ņirgāties par garīgi slimu džeku..
0
tur palasiju komentārus, tur daži lielie mūzikas izdirseņi sevi pataisa pa vēl lielākiem idiotiem ar tekstu ''zin, ja , es kā ģitāriste .. '' ..un tādā garā. Manlieks ka pie Lazarus tēmas šeit bij kas līdzīgs ar ''es spēlēju šito, tapē, ja tu nē, tad tu nevari neko iebilst''.. biš savādāk, bet pa to pašu līniju. yes amazing..Satan
0
Dazzi komentaari no ssii uuber cilveeka:

Šī bilde nav kā visas citas pārējās bildes, šajā bildē ir pavisam kas savādāks par citām bildēm, šajā bildē man ir slapji mati, dvielis apkārt. Jā starp citu es pirmo reizi pa šo vasaru biju izpeldējies, bet teikšu jums to Saulkrastos nebija silts ūdens, bet es saņēmos un peldējos, es ieņirkoju zem ūdens mazliet papeldējos un ātri izlīdu no ūdens, ja ūdens būtu siltāks es tad stundu pavadītu ūdenī iekšā.

Tās jau nav smiltis uz padusēm, tās ir manas spalvas uz padusēm.

Nē jau Vienkārši lidmašīna nebija augstu un man radās izdevība nofotagrafēt lidojam lidmašīnu, bet lidmašīna ir redzama labi vai ne?

Bet es esmu rūdīts džekiņš

Par ko jūs visi smejaties tā?

Jà tie sorti visiem patìk. Un man arì patìk sie sorti.

Vectēva radinieki no Austrālijas atsūtīja šos šortus.

Nē tie Artūr ir tie paši šorti.

Mēs nemaz tik tālu nebraucām ar riteņiem. Mēs bijām aizbraukuši līdz Ķīšezeram, arī aizbraucām vēl līdz Juglai pēc tam iegriezāmies Mežciemā, tad no Mežciema braucām pa Biķernieka mežu. Es jau dzīvoju netālu no Ķīšezera un eju tur katru vasaru peldēties, bet šodien tur bija pie Ķīšezera atbraukuši ugunsdzēsēji un sakārtoja pašu Ķīšezeru, bet tā es arī citreiz aizbraucu kaut kur citur nopeldēties, piemēram uz Vecāķiem, Jūrmalu utt.

Es skatījos ūdenī un neko neieraudzīju. Vienkārši skatījos ūdenī. Un vispār es pats gribēju lai mani tā nobildē.
...

Un ssim UBER esot 20 g... Zirgam jasmejas
0
xD
0
nu jā, tas ir ļauni šitā ņirgāties, bet es esmu tāds pidarass, ka ja nu reiz man nāk smiekli, tad es smejos, ļauni tas vai nē
0
simply satan...
0
tas tachu 100% ir prikols :D
0
Uz šīs nots varat ievērtēt arī pašreizējo Lietuvas lielāko celibrity (diemžēl ne prikols): www.youtube.com/watch?v=ARiFBD0RtZs...
0
Zin, pastulbi jau ir tas, ka viņš tādas lietas salika, bet gribētu paklausīties, kā katrs no jums varētu paši sacerēt dziesmas ar visiem tekstiem un viņas iedziedāt pilnīgi bez pavadījuma :D Tur ir jābūt tiešām apbrīnojamai drosmei ;)
0
nez nez vai tas ir prikols, nez vai prikola pēc kāds rakstītu sev d-grāmatu ar 23 ierakstu pilnām lapām, kur visi viņu norēc
ja tas ir prikols, tad viņš ir baigi labi appisis veselu baru cilvēku un pats smagi ierēc :D bet tam es neticu, jo es negrib būt appists :(
0
nu moins kas pa kadru!! un kas šim varbūt pat vesels albums ar šādiem hitiem???
0
Nu ja.. tā "Dziesma par mīlestību" un pats tas kadrs ir vnk pisec...
Kur Lietuvas popmūzika ir jau aizgājusi...
0
nav tas prikols, tas ir reāls cilvēks. viņam kādreiz profilā bija rakstīts, ka viņš ir gots *wisenod*
0
Nē nu tās andra "kompozīcijas" jau nav dziesmas. Viņš frīstailā uz vietas domāja vārdus un ja to var nosaukt par melodiju. Nu un ja tas nav prikols tad laikam viņam kaut kas ir aizgājis kukū.
A tas lietuvietis vispār ir ahujens. Tās vecmāmiņas tur zālē gan īpašā sajūsmā neizskatījās.

Bļa es šitā rēcis nebiju kopš Freš blad fināla!
0
Eu es apstījos tas džeks tiešām domā to visu nopietni! O jobtvai!
0
Oi, bet gruuti smieties, taa saap galva...
Paklau, juus kaads vinju paziistat reaalajaa dziive? Vienkaarshi kaut kaa neticas, ka vinsh ir iists! >:) joprojaam.
0
Par mani:
Klausos radio swh rock, eiropas hītu radio, radio skonto. Patīk negaisi. Patīk piedalīties dažādos konkursos. Es strādāju ar Fruity Loops muzikālo programmu un veidoju dažāda stila mūziku.

Klausos visāda stila mūziku izņemot klasisko mūziku, šlāgerus, džezu, punk rock, pop punk, power pop.

Klausos šāda stila mūziku:

1) acoustic gothic.
2) ethereal.
3) neo-classic.
4) alternative rock with elements of gothic.
5) gothic rock.
6) industrial rock
6) dark alternative.
7) dark wave.
8) synth pop.
9) downtempo.
10) ibm.
11) techno.
12) trance.
13) club music.
14) parody music.
15) metalcore.
16) melodic rock.
17) trance.
18) progressive trance.
19) electronic.
20) industrial.
21) hard rock.
22) new metal.
23) pop rock.
24) rap.
25) hip-hop

Es dziedu. Rakstu dzeju.

Klausos: sepultura, disturbed, system of down, nirvana, metallica, cradle of filth, cannibal corpse, iced earth, the x-possibles, machine head, shuvel, rammstein, mudvayne, deftones, sindustry, mikill, stand aside, allied face, painbreak, damien storm, Dry Kill Logic, Merciful Fate, Life Of Agony, Rob Zombie, bullet for my valentine.

No visām krāsām visvairāk patīk melna un sarkana.

Man nav nekāda stila. Neesmu nekāds metālists, gots vai sātanists. Es esmu es pats. Man ir brīvais stils.
0
kaa tad, ka tas nav prikols... :D
0
normaals viirelis. visu cienju gadiijumaa ja vinjsh tieshaam ir iists
0
Klausos šāda stila mūziku: 10)ibm. khehehe.
0
26) php
0
27)Lazarus
0
Jā, Kristap, viņš pat ir mūsu fanu pulkā :)
0
ne pa tēmu, bet kāda starpība....

Rūsai jau albūms veikalos kā arī manās roķelēs!!!!
0
ibm laikam domaats idm (inteligent dance music)
0
es akal domā, ka tas bija domāts EBM (electronic body music).
0
varbuut tomeer ibm. manliekas pasaulee muuzikaa katru dienu kaads jauns zhanrs rodaas :)
0
IBM - tak viņš klausās IBM datora pīkstulī. Zin visādās dosa spēlītēs tie pīkstieni. Citādi no kurienes viņš būtu iemācījies tik kolosāli melodizēt tik kolosālus vārdus.
0
tas leitis... satan still rules... LOL
0
nē nu leitis toč pārākais čalis.. smieties par citiem jau smuki nav, bet nu šai gadījumā savādāk nemaz nevar, ahujena - lietuviešu Dons laikam!?!
0
"Kāpēc tik daudziem nepatīk Ziemassvētki? Kāds ir iemesls tam, ka daudziem nepatīk Ziemassvētki? Man piemēram ļoti patīk Ziemassvētki."

0
The best of all - "Bet es esmu rūdīts džekiņš"

Bet vāl labāk - "Par ko jūs visi smejaties tā?"

Šis cilvēks ir leģenda. Tā pat kā Lazarus.
0
Belaš, es Tevi sāku ienīst vairāk nekā Hellhammeru ;)
0
Iesaku izlasīt komentārus zem dienasgrāmatas ieraksta "Par mani pašu"!
0
no dziesmu tekstiem:
"Viss tas pozitīvais, patiesais un ar nolūku naids, lai tas tiek cienīts un godāts vienmēr, jo naidam ir patiesība, bet nežēlībai izdomājumi."
0
Jā bet čist - nav ko smieties par to puiku, viņam vnk nav visi mājās.
0
Nu ko es Jums saku, ssis CCALIS ir UBER atradums... esmu vinna iistaakais fans, lidz ko esmu sagruziijies, taa palasu ssii UBERA profilu-albuumu-d-graamatu un atkal viss ir OK - PA ZEMI...
0
. Kāda jēga no talanta un popoluaritātes, ja no ,mūzikas sadaļas Tu izņem vecās dziesmas un jaunas neliec.

A. Jaunās dziesmas es ielikšu un arī vecās ielikšu.

.Kad????

A.Tu jautā kad? Es ielikšu. Es tikai šodien atbraucu no laukiem un mani jau moka pirmajā atbraukšanas dienā.

.. Nu tāda jau ir tā zvaigžņu dzīve

A. Te būs jāpiekrīt. Bet nemeloju un saku ka dziesmas būs. Kāpēc Jāni tu man netici?

... tu raksti dziesmas, lai kluutu populaars??

A. Kāda tava darīšana? Muļķiem neatbildu.

.... nu bet man gan tas likās normāls jautājums..
Patiesība acīs kož???

A. Bet man liekas, ka tā ir klaja ņirgāšanās

A. Jā es dziedu lai sasniegtu savus mērķus,kļūtu zināms tiem kas manas dziesmas klausās.

..... Tiesam es ari jutu ka izliec dveseli tajas talantigajas dziesmas. Ir labi ja.

[Uber sito es vel nebiiju lasiijis, pa zemi, beigaas/beidzot pat ssis vecis pamaniija ka pa vinnu nnirgaajaas]
0
Pamanīja, bet pa savam. Viņš jau nesaprot, ka tie viņa draugi, kas viņu komentē, lien vai no ādas laukā, lai nesāktu klaji ņirgt.
0
da dzekinjsh populaars kjuvis , te pat vesela teema par vinju ir pacelta :D
0
nu es tur neko tik uuber smiekliigu nesaskatu...
un taa arii nav pieteicies neviens, kursh vinju paziist reaalajaa dziivee, taatad nav pilniigi nekaada pamata domaat, ka vinsh ir iists :P
0
te ir tāds puisis forumā , ar nicku Bleakness... Andris Teilāns viņam ir ļoti labs draugs... :D
0
Tas ka vinns ir reals un tik "stulbs" ir toc es zinu vienu cilveeku kurss ar vinnu kopaa vai paraleelklasee maacaas Rīgas 9.vakara maiņu vidusskola, vinns klaasee jo iipassi tiek miileets SAVU prikolu deell a un vell vinns ir redzeets Alfaa - > Rimika kastes staipot, kaa jau ruudiits dzzekinnss.

SSito nevareeju neielikt:

Kad izlika atziimes, tad uzrakstiiju dziesmu. (laikam nosaukums)

Viss apkārt tik tumšs un zvaigznes mirdz un arī mēness mirdz,
tas ir tas kas šo zemi tik skaistu dara, tie ir debesu brīnumi,
kas smaidīt tev liek,
kas priecāties tev liek,
kas tā liek aizsniegt šo debesu tāli.

Kas tas Jums te pa Lazarus? gribaas vinnu ar ieveerteet var kaadu linku sseit iemest ar vinna graudiem...?

0
Beidz beidz čazik jūs jau esat leģendāri nedaudz savādāk kā Andris.
0
Karoč vēl viens ne pa tēmu. man arī ir jaunais Rūsas albūms!!! Ir riktiigi labs ieraksts padevies, spēcīgi basi uztaisiiti. :)))
0
Mhm, es arī vakar paņēmu Rūsu Gailītī uz kreņķiem par to, ka Cannibal Corpse biļetes vēl nepārdeva. Vienu reizi gan tikai pagaidām noklausījos, ta jau manīs, ko viņi tur uztaisījuši.
0
hmmm, Rūsas nav metal airhaivos.... nu bet poh.
0
Nu, tad ņem un ieliec! Atradis, par ko žēloties!
0
Nu tev taads darbiņš labaak padotos nekaa man. Tu jau esi spējīgs atcerēties visādas vēsturiskas lietas, pārzināt visus sīkumus utt.
0
Nav jau nekādi nenormālie sīkumi jāzina. ALbums vai vismaz demo ar tracklistu, grupas sastāvs, stils, izcelsmes valsts un ar to, šķiet, pietika. Bet pašreiz viņiem tāpat ir bloķēta grupu pievienošanas iespēja, jo ir pārsniegts izskatāmo pieteikto grupu limits (500).
0
Viņiem jau visu laiku visādi limiti pārsniedzas. Vienkārši trūkst visa veida resursu tāda apjoma darbam. Pārāk liels noslogojums tam visam ir nevelk ne serveris, ne cilvēki...
0
Iespējams, ka šajā gadījumā tas ir savstarpēji saistīts - tā kā pusi laika saits ir down, tad arī nesanāk apstrādāt datus.
0
Veel paaris augstaakmineetaa leisha sekotaaji, iipashi neatpaliek :) Aug laba mainja vieteejaas estraades bukiem :)

www.youtube.com/watch?v=Zgr_6fLknyg...
alfa.lt/video.do?id=77676...
0
Jauns muzons no A.T kunga:

būt tur (nosaukums)

Izpildītājs: Andris Teilāns
Albums: Viss vienā

Būt tur un baudīt to kur tu esi,
nekad neaizmirst, bet tikai izbaudīt
un atcerēties to visu, kādās skaistās vietās tu esi bijis.

Vai tas būtu Jūrmalā,
kur vilņi bango
kur ūdens tik apzeltīts
no saules stariem vien,
tik apzeltīts, ka cauri spīd,
tik apzeltīts ka cauri visu redzēt var.

Tur pie ūdeņiem kur esmu es ,
tur jūtos tā kā citā pasaulē, tādā malā kur viss ir skaists,
tādā vietā kur zelta gliemežvāki gulstas,
kur mežus un debesis var saskatīt.
0
kas nezin kur tagad var dabuut vina muzonu???
0
Pag, pag!
Tur bij vēl viens frīks, kas dziedāja par čiekuru jautrākajā zvērudārzā.
Izpildītāju arī laikam sauca Čiekurs.
0
Lieliska tēma, kas man smejoties ļauj atgūt atpakaļ alkohōlā noslīcināto c vitamīnu. ^^
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas