Trash
0
Zinu, ka tulīt dabūšu pamatīgu virtuālo sūdu zalvi ģīmī, bet tik un tā uzdošu jautājumu! Cik reāli/nereāli būtu ģitāristam Rīgā sameklēt nopietnus kompanjonus trash ansambļa izveidei?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
''trash''? Tu domā ''atkritumu ansammbļa'' izveidei?
0
Nu es domāju diezgan reāli, pa maskačku vazājas bariem dažādi bomāri kas ir ļoti izglītoti trash jomā un daudz zina par tiešām labu trash.
0
:D:D
0
deadangel - nu nav shii vieta domaata nopietniem jautaajumiem nu.. :/
0
spēlēsiet tikai Kūpera Trash dziesmas?
0
Nu jā... īstenībā jau biju domājis trash/speed metal ansambļa izveidi (nevis bomāru atkritumsavācēju brandžu). Ja protams kāds šeit zin kas ir trash/speed metal. :/
0
Nu, nedomāju, ka ir īsti reāli, ņemot vērā thrash/speed metal prasības gan iunstrumentu spelē, gan vokāla prasmēs!
0
Tā ir cilvēki kuri spēlē giču un kuriem patīk thrash, bet viņi apzinās ka nav gatavi spēlēt thrash, tapēc spēlē visādus alternative progressive utt.
0
deadangel, pastāsti sīkāk par savām idejām, kādām grupām līdzīgi, tas stils jau ar diezgan plašs, Megadeth un Kreator skan stirpi atšķirīgi...
0
Njā, trash un thrash tiek bieži jaukti, bet vēl labāk man patīk, ka kāds izmanto jēdzienu trešeris - thrasher.
Thrasher izskatās šāds www.friendsofsherwoodisland.org/Photos/Hand/Land/AJ...
:D
0
ne tikai tāds, var pameklēt googles attēlos, kādi tie thrasheri izskatās. Lielākoties gan ir šie paši putniņi :)
0
Man ļoti fascinēja Huskvarn jaunākais ražojums Sadistika, it īpaši vokāls. Ideālā variantā vokālu gribētu tādu kā Max Cavalera. Nu vispār visu to mūziku līdzīgu Sepulturas 91. - 96. gada daiļradei.
0
A kāpēc būtu kaut as līdzīgs jātaisa, ja jau ir Sepultura? Tas tach nav vajadzīgs, pašiem savu mūziku tach jāveido, vai ne tā:)?
0
A kāpēc būtu kaut as līdzīgs jātaisa, ja jau ir Sepultura? Tas tach nav vajadzīgs, pašiem savu mūziku tach jāveido, vai ne tā:)?
0
Tā gan, bet no kaut kādām "influencēm" jau tāpat neizveirīties.

P.S. Es gan neesmu drošs, ka Sepulturas norieta posms ir tas labākais no kā ietekmēties, ja grib par thrash saukties...
0
Influences ir vienmēr un visiem, bet mēģināt spēlēt "līdzīgi" - to gan ne!
0
Tas viss ir baigi forši, tikai atbildi uz šīs diskusijas galveno jautājumu neesmu saņēmis.
0
Un visticamāk ka nesaņemsi arī.
0
Nu a kā tu pats čalīt domā? Kur tu taisies atrast bundzinieku, kurš VISPĀR IR un vēl spēlē atbilstošā līmenī lai spēlētu thrash. Tad vēl ja Tev izdodas atrast otru ģitāristu via kaut vai tikai basģitāristu, tad kur tu dabūsi džeku kam ir gana iztrenēta balss lai varētu thrašot? Nē nu viss kas jau ir iespējams, piemēram Collide ir labs piemērs thrash ansamblim, bet bez viņiem un Husqvarnas nemaz nezinu kas vēl LV spēlē kko tādu. Acīmredzot stils nav tik populārs, bet ja būtu vairāk grupas šai žanrā, tad arī visticamāk ar biedru meklēšanu ietu raitāk. Bet galvenais jau ka bungas tu neatradīsi. Nu atbildi saņēmi?
0
Tik traki chali dzīt zemē arī nevajag. Tarst jau gribētajus varētu, tikai ja gribi jau uzreiz baigi labi spelējošus džekus, tad būs gandrīz neiespējami.
0
Agrāk bija tāda grupiņa ULTRa, kura močīja diezgan labu un ātru SPEED metal. Tiesa, vokāls man diez ko nepatika...
0
nu jā, un tā grupiņa Ultra pēcēk daļēji pērtapa par Gust of Anger, kas tagad pazīstama kā Trendkill Method... ikskjūz mī iv am rong...
0
Uz šo nopietno jautājumu, kas ievietots tēmā ar nosaukumu "atkritumi" atbilde nav tālu jāmeklē...

Sameklēt cilvēkus, kas gribētu taisīt pakaļdarinājumu jau esošas grupas konkrētiem ierakstiem būs vieglāk, nekā atrast talantīgus muzikālās izteiksmes pratējus, kuriem pašiem ir arī kas sakāms, bez plikas ievīstīšanās svešās atbalsīs. Saklausi SAVU atbalsi mūžībā un tev VISS tiks dots, lai tu to ietērptu tās patiesajā formā..

..un tu jutīsi, ka viss notiek tik dabiski un viegli, ka pašam smiekli nāks.
0
Faun, Tev tas jau ir izdevies?
0
iespeejams, ka Fauns veel ir celjaa.
0
liidz ofišal TE albuumam, ja taa to vareetu interpreteet.
0
Šī formula darbojās visās dzīves jomās. Ja kaut kas nekādi nesanāk un nedodās rokās, tad ir vērts padomāt, vai tas ir tavs īstais lauciņš un īstais laiciņš.
0
Galvenais ir neiespringt.
0
..un starp visām iekšējām balsīm saklausīt īsto un patieso.
0
Tomēr dažreiz jau nākas sev jautāt - es tagad neiespringstu vai slinkoju? Saprotu nepārvaramo vai padodos? Dzirdu balsi vai vēderu?
0
galvenais, lai klausot tās iekšējās balsis nenonāktu psihenē:DDDDD
0
Fauns tik smuki pateica :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas