2007 - daudzsološi ražīgs g
0
Type O Negative - Dead Again (marts)
Dark Tranquillity - Fiction (aprīlis)
Six Feet Under - Commandment (aprīlis)
Paradise Lost - In Requiem (maijs?)
Dimmu Borgir - In Sorte Diaboli (maijs)
Behemoth - Apostasy (jūnijs)

Neatceros šādu gadu. Godavārds.

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Mayhem - Ordo ab Chao (marts vai aprīlis)
0
žāvs...
0
Pag, tu man tagad paskaidro, kas te šogad būs TĀDS, kā nebija 2006. gadā?????
0
Drosī vien ar to ka daudzas konkrētā cilvēka iecienbītākās grupas izlaiž jaunus albumus.

btw, spriežot pēc tā saraksteļa, tyur iederētos arī jau iznākušais Rotting Christ.
0
katru gadu tak iznāk kaut kas ļoti labs.
šogad gaidāmi gan jaunais manowar, wasp, battlelore(kas jau ir dabonams), ensiferum, entombed, wintersun un lake of tears. un daudz kas vēl.
ak jā, esot gaidām arī jauns megadeth
0
jau daboni Threshold, Sirenia, Therion, Ensiferum singls - tas no labajām lietām.

Type O Negative - Dead Again (marts) - nu tā... nekā.
Dark Tranquillity - Fiction (aprīlis) - nekas tur nebūs.
Six Feet Under - Commandment (aprīlis) - nekad arī nav bijis :)
Paradise Lost - In Requiem (maijs?) - A pēc Draconian Times kaut kas jēdzīgs ir bijis? Nē.
Dimmu Borgir - In Sorte Diaboli (maijs) - Nu... paskatīsimies.

Battlelore jau izdzēsu. Tāds liktenis būs vēl daudziem.
0
bez jau minētajiem

Judas Priest
Candlemass
Iced Earth
Overkill
Root
Testament (?)
Immolation
Rebellion
Dream Theater
Manticora

Un vēl daudzi citi, neskaitot tos, kas jau ir dabonami.
0
Līdz ar to varam pielikt punktu, jo autora tekstam "Neatceros šādu gadu. Godavārds" nav nekāda backgrounda, kā tikai pašā gaume, vērsta uz sevi :)
0
Vēl jau varētu piebilst - vo bļa, kas tikai neiznāca 1993. gadā, neatceros vairs tādu gadu... !!!
(Intars varētu man piekrist)
0
pats kaut kā vairāk esmu ieinteresēts uz 2007 gada debijas albūmiem un jaunajām grupām. varbūt arī kādu labu underground grupu. kaut kā jau bišk zajebal tās grupas kuras močī albūmus gadu no gada, un kuri skan vienādi..
vienīgais tāds albūms, kam vispār bija jāiznāk 2006 un ko gaidu vienkārši šausmīgi ir Benediction Killing Music. šis nu toč būs viens no vērtīgākajiem ja ne pats uber albums 2007-ajā. Benediction vienkārši SPĀRDA!!
njā, un nez ko izlaidīs 3 Inches Of Blood. šī grupa man vienmēr šķitusi diezgan interesanta, vismaz 1 singls Goatrider's Horde, ir tā neko..
jā un vispār jācer ka 2007 būs pilns ar labiem death metal albūmiem jo 2006 bija totāls vakums iekš death metal.. visi šķiet tagad kā pasisti uz melodisko desu metālu.
0
Metallica
0
Sonnenmensch - tas, izejot no manis pieminēto grupu saraksta? :D

Vai tad no Metallica vēl kāds kaut ko gaida? :D

Par desu metālu - 2006-jā bija lielisks albums Suffocation, ļoti solīdi albumi bija Deicide, Vader, Spawn of Possession, Anata; Dismember, Kataklysm, Aurora Borealis ar nebija zemē metami.
0
Jā Intar, vairāk par pusi varētu būt 1993 :)
0
Aha, precīzi - 6 no 10 :D
0
To Saulescilvēks: Nesatraucies, pasaules gals nav iestājies. :) Viss ir labi.

Vispār. Nu man personīgi visas minētās blices plus Megadeth United Abominations ir tiešām tik augstā vērtē, ka neatceros gadu, kad tik daudz vienlaikus izdotu jaunus albūmus. Esmu starā!
0
Eh... un es tā cerēju... :D
0
Cerība ir sēkla, no kuras izdīgst vilšanās. ;)

Par Judas Priest Intaram noteikti piekrītu. Konceptuālais Nostradama attēlojums ir intriģējoša ideja un aizpagājušā gada JP koncis (un albūms) pietiekami spēcīgi, lai liktu nepacietībā gaidīt uz viņiem.
Diemžēl par pārējiem nav nekā līdzvērtīga, ko pateikt.
0
Gaida, gaida arī no Metaļļikas ;)
0
Viesuli, no viņiem sagaidīsi rekordu stādīšanu Tallinā... Ne mazāk, ne vairāk.
0
Jā jā, visi popsovie skries skatīties, jo domās- bļē, metaļļika taču jaaskataas pzc visi skatiisies,kā es neskatīšos!!!
nu i poh. man patiik arii gabali no ta st`anger.
0
hmm... Machine Head aizmirsāt... Jau dzirdēju "The Blackening",čaļi ir atgriezušies.JP protams,arī Rebellion pirmais singls ir cerīgs.Varbūt ka Testament arī pacentīsies.Tā ka būs labi.
0
ar nepacietību gaidu jauno Morbid Angel ripu...
0
Mja, tas varētu būt interesanti, kā Vincenta atgriešanās ietekmēs muzīku. Vecos gabalus jau končos rukā labi.
0
Mnjā - redzēju 2006 gada koncerta ierakstu ar Vincentu priekšgalā - neticami lieliski:) Savos 41/42 gados vokālu nav zaudējis:)
0
Bišķi jau ir gan zaudējis, vismaz tai koncī, kur biju. Bet vismaz "bow to me faithfully, bow to me splendidly" vēl skan labi :))
0
būs šovakar jāpalūr Deicide pagājušā gada DVD,kā izskatās. Morbid Angel nav īpaši aktuāli..
0
vo bļin, nezināju ka Morbid Angel ar laidīs ārā ko jaunu!! nu vienkārši super! Benediction. Morbid Angel un vēl Malevolent Creation.. šis nu būs viens labs gads desu metālā!!
0
vvz kas ar to judas buus, tipa konceptuaalais albums ar kautkaadu mistisko pasaku visa pamataa, man jau bail ka arii ar shiem nesanaak fui
0
Vēl jau arī Meshuggah kuat ko gatavo..:)
0
Bleakness. Nav nekāda mistiskā pasaka pamatā, bet reāli dokumentēti fakti par Nostradama dzīvi.

fatduude. Man 3 Inches Of Blood arī šķiet visai daudzsološi (patīk ideja par hardcore apvienojumu ar old school, kas viņu gadījumā skan itin gaumīgi). Un vēl man patīk As I Lay Dying, taču... par lielu daļu jaunajām grupām var teikt to pašu - laiž ārā albūmus, kas ir vienādi. Visād Galloes, Cancer Bats I Am Ghost utt. utt. Visi skan vienādi. Emo.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas