down-tempo/black metal
0
uzdūros tādai bandai kā Mourning Dawn un myspace.com norādīts ka tas ir down-tempo/black metal. nu likās tāds lēns, vienmērīgi smacējošs, vietām atsit Katatonia dance of december... laikus. nu lūk, a šis tāds patstāvīgs stils? un kādas vēl grupas līdzīgi močī? pie attiecīgā garastāvokļa tīri tā neko.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ir...
ja atcērēšos, vakarā no mājas iepostēšu.
0
Lūk šī - SABBAH NAVAHTHANI, gan mnierīgi varētu spēlēt Black Sabbath coverus:D
+1
draugos var atrast taadu Dyrsenic, vo tas ir ritiigi troo bleks :D:D:D
+2
hmm.. nu bet tie paši vecie Hellhammer/Celtic Frost ir diezgan down-tempo. Nē?
+1
uh tī, nosaukms Dyrsenic labs!
Dirsēniks :D
0
Faun, man ir grūti pierast, ka Tu liec komentārus tik "cilvēcīgos" laikos.
par blekiem nezinu... kā bija tas trakais... Beherit nebija tāds ahujeķ cik lēni izpiš smadzenes ?
0
Parasti jau viņu par depressive vais suicidal black sauc. Xasthur vēl ir no šitās zortes, bet te jau noteikti netrūkst ļaužu, kas zinās vairāk.
0
Coldworld - labākais, kas prātā ienāk.
Shining (ne viss, bet daļa ir).

aij, skaties te: www.last.fm/tag/depressive+blac...
0
No downtempo zinu Winter, bet tas ir Death. Empirium pirmie divi. Pirmais In the Woods ..., bet bleka daļas viņiem ir ātras.

Viens no pirmajiem Dark Throne ar nebija kautkāds downtempo Bleks. Cik atceros, vokālists sēdēja uz poda un mocīja ārā Lielo Brūno ...
0
Pirmais Darkthrone vispār bija death metal.
0
un kā ar tiem psihopātiem Silencer?
0
VIENS NO PIRMAJIEM. 1992 laikam. Bija vēl ķipa dziesma "Nataška in Eternal sleep" ... Under a Funeral Moon. Fui, kādus tik sūdus cilvēks neatceras. Tizlākais albums kādu esmu dzirdējis.
0
Nortt ļoti labi atbilst šim aprakstam, tāds funeral bleks/dūms.
+1
Nortt jau ir gandrīz without-tempo :D
0
hehehe jā nortt tas ir mjā..

starp citu; ar kādu elles ģitāru viņš dabū tāaaaadas skaņas laukā?
0
Uzdūros es šim tematam un tikai gribēju pateikt, ka es nepavisam nepiekrītu BoD viedoklim par "Under a Funeral Moon". Un "Natassja in Eternal Sleep" ir vispār kruts gabals ar vienkārši fantastisku sākuma rifu. Un nekāds down-tempo jau tas nu toč nav. Un vispār 1993.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas