Agalloch ...un?
+2
Nežēlīgi aizrāva šamo jaunais albums Ashes Against the Grain, var kāds ieteikt ko līdzīgu? Derēs arī uz Summoning veco ripu pusi..

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
paprovē Autumnal-Grey Universe-
-3
Agalloch bij chehi vai vacieshi?
ja gribi iistu graindmeshiin, ar smiekliigiem intro un skitiem, klausies Morsgatt(de) -shit on the clitor
+4
kāds visādiem gore kaku/pīzdu sūdiem sakars ar pagan/doom ?

un Agalloch ir no jeņķijas
+1
agalloch ir amerikāņu dūmeri
0
Autumnal neder - clean vocals :((
0
Gods Tower pilnīgi noteikti derēs.
0
pagan doom - ALKONOST
0
jā, abi šitie labi, .
+2
Aggaloch ir zveeraa. bet kaut ko liidziigu var nosaciiti iedot. Vienkaarshi ieklausi Avernus - Where the sleeping shadows lie un protams Silent Stream of godless elegey kaadu no labumiem. Tie man taa vakaros visi vienaa liste triis staav. Ir pierasts
0
daži Algoloch veči darbojās Sculptured... nav gluži tas pats, bet brīžiem šis tas līdzīgs ieskanās.
0
Paklausījos tos Agalloch, patīkami pārsteidza, būs ko kādu laiku malt playlistā
+1
Agalloch mani nebeidz sajūsmināt. Cītīgi gaidu jauno albumu un pre-orderēto DVD. Joprojām nevaru neko līdzīgu atrast. Varbūt Alcest un šis tas no Opeth, kas līdzīgi influencējas no post-roka.

Agalloch un Alcest (ar pirmo uzstāšanos) būs ievērtējami uz vienas skatuves martā Rumānijā, kas izskatās pēc fenomenāla pasākuma: www.last.fm/event/1244686+Elite...
+1
uuuja?! Jauns albis šitiem? Zibis! Kulta banda!
+1
Negura Bunget nederēs? it kā progrsīvs bleks skaitās, bet ar baigi labu atmosfēru, dūmīgiem motīviem utt.
+2
Agalloch un NBunget....
Metallica un Kreator,,,,
0
Diez vai. Woods of Ipres ir uz to pusi, agrīnais Empyrium ar bišku. Nekas konkrēts nenāk prātā.
0
Woods of Ypres ir klausīti, bet nekas īsti neaizķēra, varbūt jāievērtē vēlreiz.
Progresīvs bleks ir laba štelle, tāpāt kā dažs labs avangardais variants, un hibrīdi ar doom vai depresīvu folku. Kopīgā tematiskajā playlistē ar Agalloch man ir: Wolves in the Throne Room, Blut Aus Nord, In the Woods..., Opeth, Katatonia, Primordial, Solefald, Arcturus, Thurisaz un Green Carnation.
Negură Bunget un Sculptured šobrīd jau zogas, izklausās interesanti.
0
pamēģin tad arī Secrets Of The Moon pēdējos divus albūmus. Enslaved taču zini?
0
vēl arī Katatonijas ģitārista Blakheima projekts Diabolical Masquerade un Ophthalamia - superīgs dūmīgs bleks ar visādiem avangardiskiem izgājieniem.
+2
rekušeku atceros, kāpēc Woods of Ypres ātri aizlidoja uz musarņiku: muzons ir tīri ok priekš Agalloch klona, bet lirikas ir tik banālas, ka izraisa caureju. vidusmēra 13gadīgs īmucis ir poētiskāks par, piemēram, šīm pērlēm iz Allure of the Earth:
So you turn away...
Dream about an escape...
A hole in the earth deep and cool...
That you could climb down into...

I despise the rising,
Of the upsetting sun.
I'll hide away,
Until the day is done.
I'll exclude myself,
A few months of every year.
To avoid the drama,
Of the sun, sweat and tears.

briesmīgi teksti parasti mani neiespaido, bet WoY to ir tik daudz un piedevām pārsvarā lēnā tīrā vokāla izpildījumā, ka vnk pārāk uzmācas apziņa, ka kāds kakā manās ausīs :)
+1
Tikko ievērtēts DVD. Bija radies iespaids, ka Agalloch live sniegums ir salīdzinoši vājš. Patīkami, ka DVD šīs šaubas izdzēsa kā nebijušas :) Nenožēloju ne eirocentu par pirkumu.
+3
Pacelu shamo veco temu tikai viena iemesla delj, vakar Vine apmekleju AGALLOCH eiropas tures priekshpedejo koncertu - atstaja reali pozitivu iespaidu, nebiju domajis, ka dzivaja vinji tik labi skan un pie tam nekautrejas spelet pilnigi visa stila gabalus. No sakuma biju domajis, ka bus totala garlaiciba un mani pat intereseja vairak vinju tures supporteri VELNIAS, tachu hedlineri nolika visu savas vietas :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas