TYR Rīgā
0
21. jūlijā, Melnā Piektdiena.

www.tyr.net/tour.asp?Cmd=3...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
krap, šito derētu redzēt...

Es gan neteiktu, ka pēdējais disks mani baigi aizrāva... bet laikam jau no viņiem vajag tikai vienu disku :)
0
Izskatās, ka ārzemju metālgrupu koncertēšana Latvijā nupat sāk uzņemt nopietnus apgriezienus... Jau līdz pusvasarai ir krietna čupiņa datumu iekrājušies, kazi, kas vēl nāks klāt... un kas atbirs :D
0
nu TYR jau arī pie mums ir bijis, ieksh Depo...
vismaz tagad būs iespēja normāli uz lielās skatuves redzēt.
0
Nu beidzot atkal brauc kaut kas, par ko patiešām priecāties.

Pēdējais disks patiešām nav nekas megaīpašs, tomēr gana kvalitatīvs un klausāms.
0
Šitie labi
vienreiz jau sanāca redzēt un diezgan patikās
arī tas tīrais vokals baig manām ausīm tīkams
būs vien jāvelkās
0
ko sie onkuli spele ? :)
0
Folk/viking/heavy. Brīžiem varbūt arī ar progresīvu piesitienu nedaudz.
0
Folk, nu labi, viking, lai iet, bet ja vēl galā hevī, tad gan man nav ko tur darīt
0
Tas "viking" tur diezgan nosacīti. Tikai tematikas dēļ patiesībā.
0
Viking jau vispār ir tematikas apzīmējums :)
0
Mjā, bet parasti "viking" tomēr attiecina uz krietni bleķiskākām grupām nekā Tyr.
0
Viking - tas var bū gan brutālais death gan hard roks.
Visu nosaka attitūde :)
0
Būt jau var, bet, man liekas, tik un tā vairāk pierasts, ka "viking" ir Enslaved, Borknagar utt. Vismaz es tā esmu pieradis. :)
0
obļ, šis jau sāk spārdīt tādus pamatīgus tolchokus manas asiņojošās dvēselītes virzienā. obļ, obļ.
0
Depo, obļ, bija Depo, obļ.
0
Tyr bija iekš Metalmania baigi baigi labie! Tīrs vokāls ar SF cienīgām gičām. Folk fani - iesaku!
0
TYR bija vieni no labākajiem Metalmānijā, noteikti gribu dzirdēt viņus ilgāk par 30 min. Un WOA TYR arī būs !!!

Mājaslapā var ievērtēt ko viņi spēlē:
www.tyr.net/cddisco.asp?Cmd=2...
0
TYR, vienīgais, kas mani sarūgtināja iekš šiem jauniešiem Metalmania - viņi pārāk maz stāvēja uz skatuves. Pusstunda pagāja pārāk ātri tāpēc, ka viņi bija labi! =)
0
jaa tyr bija paaraak mazu laiku uz skatuves;) bet tieshaam labi;)
0
Maitas, pamuldiet vēl, jau sāku apsvērt ka varbūt var aiziet
0
Es paklausījos vienu albūmu un sapratu, ka tur man nav ko meklēt, vienīgi ja būšu kādus milijonus vinējis loterījā un nebūs kur naudu grūst tad aiziešu un piedzeršos...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas