Hellveto
0
Ko tauta domā, par šito poļu viena cilvēka projektu! Nesen atklāju tādus, baigi labie. Rada baigi labu noskaņu!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ja tev patīk HELLVETO, tad ieverte visus šī cilvēka zem nika L.O.N. projectus....

Un ja kas, tad vari nopirkt gandr;iz visus HELLVETO un projektu albūmus no
www.evildist.com
0
"Stos" toč nopērc, nenožēlosi! a pārējie arī baisi labi tik un tā ;D
0
O, interesanti, būs jāievērtē, to cilvēku- orķestru veikumi
0
eu joptvai, ir labs!
0
nu jā, bija klausīts šitais. Vispār varētu lūdzu ieteikt, kuri viņam tie labākie albumi, jo cik saprotu, tad viņam tādu ir daudz, un es esmu dzirdējis tikai divus - In Arms Of Kurpian Phantom un Klatwa. Nu un it kā jau patika, bet gribējās no šāda žanra ko bišk spēcīgāku.
0
klausos pašlaik Zmierzch un skan ļoti labi. man patīk
0
Varbūt kāds nopirks ar'? :)
-2
dajte kakuoj ta link gde narmul popsu skachats .. pliiiz !!!
+1
Ārprāc, bij aizmirsies ku labs tomēr ir Hellveto, klausoties šamo jaunāko un pašlaik šķiet labāko veikumu Od południa na północ... jau kādu reizi 4 pa rindu, nu vienkārši ceļ nost jumtu ar visām spārēm. Lai arī ar albumu tautās laišanu L.O.N. visai ražīgs, tomēr par labu ideju un smuku meldiņu trūkumu sūdzēties nu nevar itin nemaz.
0
^^^
ja varbūt iespējams nezini, ievērtē arī TITAIN MOUNTAIN un WINDS OF GARDEN. Abi projekti jau vairs neeksistē, bet atmosfēra tā pati labā. Ā un arī LON'a vēlvienu brīnumu - SARKEL.
0
nu?
+4
nepirks tev tos diskus neviens ... :D
0
ne jau par pirkšanu iet runa, bet vai fatduude iečekoja to, ko minēju!
+2
Ja nebūs iečekojis, tad rīt aiz bārdas šo raustīšu :D
+4
^ Nebūs Tev raustīt mani aiz bārdas! Winds Of Garden ievērtēju, un ir pat labs, vismaz klausos jau pāris reižu atkārtoti. Nav gluži Hellveto orķestrālais un biezais-masīvais skanējums, un šķiet tāds drūmāks un melanholiskāks atmosfēras ziņā, salīdzinot ar to pašu Hellveto, kas vairāk episkāk un niknāk skan.

Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas