melnas 5dienas izlase
0
aizejot uz pedejo pasakumu shokeja ka uz mercha galda ir tikai to grupu pricendaalji kuras es neklausos(sanctimony un flaying)
izbrinija ka netika pardota melnas piektdienas cd izlase.

vispar paradas jautajums kapec taa?
kapec neuztaisijat? :(
daudzi par sito bija vilusies.

varbut lai atbild kads kas bij pie melnas piektdienas rikosanas klokjiem.

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Jo šogad jau iznāca, un katru gadu pa vienai!!! Damn
0
laikam nav laaga ko tur likt tai izlasee
0
Visiem būs vieglāk, ja tev iepatiksies gan Sanctimony, gan Flaying! Vajag tikai nedaudz piestrādāt pie tā! Salīmē lapiņas mājās, stratēģiski svarīgākajos punktos, uz kurām rakstīts: "Sanctimony rullē!", "Flaying bliež!"... var arī radošāku pieeju (ja esi smalkāka dvēsele), kā piemēram, ar zīmīti uz ledusskapja: "Labu apetīti tev novēl Sanctimony un Flaying!"

Ik reizi, kad pirtī gāju
Kaut ko nomazgāju
Vienreiz roku, otrreiz kāju
Trešreiz Flaying džūelkeisu!
0
Heaven Grey koncī MP izlasi pārdeva bārmenis. Šoreiz noteikti bija tāpat.
0
Saņemies. Tu tiksi tam pāri.
0
Bobij, kas principiāli neklausāms ir Sanctimony un Flaying? Intereses pēc jautāju, pēc kādas diskusijas šepat zinu, ka Tu kultūras jautājumos esi jūtīgs.
0
Jelgab nav jau runa par principali neklausamo. vienkarshi man patik ja es zinu par ko dziesmas tiek dziedatas.
Sanctimony gadijumaa ir taa ka cik es esmu bijis uz vinju koncertiem ir izdevies no visas dziesmas uztvert un saprast labi ja 5 vardus.

Zini man tomer saista muzika kura var saprast par ko dzied. jo citadi jau varetu elektroniski sabliezt ņigu ņegu un pa virsu melodiju un muuzika gatava. respektivi shada gadijuma nav vajadzigi pat cilveki pietiek ar skanju tehniku un dj pie pults.

Aaaa un ja teiksi par shovu kautko tad ir taa ka shovu varu baudit videoklipos.
kur viss ir labi saskatams.
0
Hm. Piemēram, Burzum Tu klausies? Vai varbūt renesanses laika madrigālus?
0
No Burzuma hmz ir loti maz kas klausits.
Nee nu vinju es vairak uztveru ka cilveku un idealistu nevis to kaadu muziku vins radija. ok vins ir slepkava bet tomer ar merkji un idealiem.
Shaadu cinitaju nav vairs daudz palicis..

Kas ir renesanse es apmeram saprotu bet kas ir "madrigāļi" ? to gan nezinu varbut ja paskaidrosi man šo svešvārdu vaŗēšu uz tavu jautājumu atbildēt.
0
Nu, vienalga. Madrigāli ir ~ garīgi dziedājumi. Par tiem un Burzum es jautāju tāpēc, ka no šo tekstiem jau klausotuies arī neko nesapratīsi, ja nemāki norvēģiski un itāliski.
0
Nö, madrigāls nav garīgs dziedājums, tas kāreiz ir skaņdarbs par pasaulīgām tēmām.

- Izcelsme - itāliešu madrigale.
- 1. liter. Idilliska satura 4-16 rindu dzejolis, kas 14. gs. radies Itālijā.
- 2. mūz. Vokāls daudzbalsīgs skaņdarbs par idillisku tēmu vai mīlestību.

The madrigal was the most important secular form of music of its time. It bloomed especially in the second half of the 16th century, losing its importance by the third decade of the 17th century, when it vanished through the rise of newer secular forms as the opera and merged with the cantata and the dialogue.

0
Nja tapec butu derigi sakt macities norvegiski, Bet ka jau teicu Burzumu es verteju vairak ka cilveku un idealistu un pec tam vinja muziku. kura vel jaiepazist un varbut jamacas norvegju valoda :)

Lai nu ka bet uz ko tu Jelgab velc so sarunu?
kaads ir tavs uzstadijums?

Hmz Intar jateica kad es labak par tiem madrigāļiem neizteikšos nejutos tik zinošs par šo tēmu tāpec negribu samurgot pīlītes.
0
Skaidrs, ka Jelgab sarunu vilka uz to, ka tu izteicies, ka tev dikti vajag saprast par ko dzied, būdams pārliecināts, ka ir gana daudz grupu, ko tu klausies un necik daudz nesaproti tekstu.
Lai nu tur būtu kā būtu, pat ja tā arī nav, izteikums tāpat muļķīgs, pīlītes tu tāpat te murgo vienā laidā :D Nu ņemam pēdējo melnās piektdienas izlasi (kur teksti nav rakstīti), un skatāmies, cik ir grupas, kurās var labi saprast tekstu:

Sanctimony - daļēji (pēc tevis teiktā, nē);
Neglected Fields - nē;
Preternatural - daļēji (kaut gan Sanctimony var saprast daudz labāk);
Huskvarn - jā;
Trendkill Method - daļēji;
Infected - nē;
Flaying - nē;
Tabestic Enteron - nē;
Flaying - nē;
Rūsa - jā;
Collide - jā;
Disease - -
Diadema - jā;
A.N.T.I. - daļēji
Nycticorax - jā :DDDD
Nasta - jā;
Fimoz - jā (tev nē, jo krieviski.)

Tātad, kas sanāk? Huskvarn, Rūsa, Collide, Diadema, Nycticorax, Nasta. Cik no viņiem tevi interesē un cikiem no tiem ir jaunas dziesmas?
0
Rekā ir ar tekstu nesaprašanu: Džesualdo madrigāli likās gana garīgi. Bet neko, klausos un laimīgs savā muļķībā. Nav tik grūti kā Bobijam.
0
tu panemi 7.izlasi. hmz te ir likumsakarigi atcereties vispar kapec es gaju uz so koncertu. aa jaa atcerejos kopsh vasaras nebiju bijis ne uz vienu metal koncertu. pie tam liela pasakuma dala aizgaja nevis baudot muziku bet kliedejot emocijas satiekot
simpatiju un viļoties..
kaa ari mieru ligstot ar ex.

tapec no sis muzikas maz kas iznaca paklausities. nu fimoz tekstini izklausijas tiri smiekligi. so to jau no krievu valodas saprotu.

rezume sis koncerts nav tas labakais piemers jo nacas pieversties citiem elementiem.
emocijas pludoja makten. veljoprojam sapigi atcereties.
nu ok pienemu ka jus krutos tas tapat neinterese. es vienkarshi esmu atklats.

hmz padomasim no tavis nosauktajiem interese Rūsa
collide Diadema.
ne jau kvantitate ir svarigums :)

lai nu kaa blome tak ari bija pilns ar galju.
un grupas kas man patika knapi vareja uz vienas rokas pirkstiem saskaitit.

0
Tāda nu mums tā scēna, ir, ekstrēmie stili ir populārāki. Neviens nespiež klausīties un apmeklēt koncertus, ja nepatīk.

P.S. a kuru MP izlasi tad vajadzēja ņemt? kādu 3. 4., kur gandrīz puse vispār nav metāls?
0
vai tad black friday pamatpostulats nozime ka jabut tikai metalam ? :)
tas tak ir melnas piektdienas dziires :)
nevis metaala :)

Intar extremali stili populaaraki? kas ir extremaalie stili ? muahahahahahaha :D

Zini es gaju delj tiem iemesliem kuriem gaaju :)
viss ir kartibaa :)

Un zini ne vienmer popmuzika ir tas pats labakais.
ja jau LV ekstremalie stili ka tu saki ir popmuzika tad ja laikam es popu pec tavas nostajas neklausas. zini bet shitaa spriezhot mosh nonaksim
pie taa ka tu mani grasies nostadit underground muzikas klausitaja loma :D
0
Es tiešām biju iedomājies, ka MP izlasēs jābūt metālam. Agrāk uz kasetēm tā arī rakstīja. Nekā par ex-simpātiju emocijām nebioja teikts.
0
Protams, kurš gan nezina, ka mans kvēlākais sapnis ir tieši tevi kaut kur nostādīt.

"ja jau LV ekstremalie stili ka tu saki ir popmuzika"

Es tā teicu? Nejauc manus izteikumus ar paša izdarītiem secinājumiem.

"kas ir extremaalie stili ?"

extreme metal - black, death metal un to paveidi, pa daļai arī thrash metal.

"vai tad black friday pamatpostulats nozime ka jabut tikai metalam ?"

Idejiski droši vien, bet ne vienmēr ir bijuši tik labi laiki kā tagad; lai savāktu kaut cik apjomīgu izlasi, nācās papiuldus iekļaut arī citu stilu pārstāvjus. Tāpat jau vienā katlā visi vārījās.
0
Zini jelgab emociju izlaade ir dzives sastavdala un daudzi tak metalu klausas lai gutu emocijas un izladetu taas :)
taakaa ja padomaa tad saistiba ir :)

Intar ko tik par tevi neuzzin. Heh interesanti kads tu esii dzivive?
mosh iemet info par sevi lai varu ari es ievertet? :)

Vai tad es jaucu? :)

zini par metal tu neko neteici. extremalus stilus tikai mineji :D

o tiesi tas ko neklausos laikam izradas popsa :D

idejiski?
starpcitu kurs no jums daargie radija ideju par to ka jataisa black friday?
kas bija pirmaas black friday iniciaators?
to kads atceras?

Vai tad mums ir trucis rock grupu?
Nez mosh nevajag taa spiest uz kvantitati.

Vai ari izdomat ko savadaku piemeram rikot briva dabaa.
nez kautko ar rituala elementiem.
kautvai laapu gajienu ko nosledz druumas un draudiigas dziires.

kaa ari jaizdoma ipashs dresscode.
0
Tsehehe, baigi jau nu man vajag mest te kādu info par sevi, lai tādiem kā tu, būtu ko ievērtēt. :D Ne visiem ir tādas tieksmes publiski apspriest savu personīgo dzīvi.
0
EMOcijas sit augstu vilni :)
0
Bobijs lodā atkal? :)
0
txx, nu vari tak rīkot pasākumus brīvā dabā ar visiem rituāliem, bet hippijiem nepiedien noslēgt rituālus brīvā dabā ar drūmām un draudīgām dzīrēm >:)
0
labi labi hyperhuman tagad zinu tavu nostaju :)

major hormoni leekaa bez apstajas? :)

Uj Dekael tu laikam biji piparmeetraa :D

Mārtiņ sevi pie hipija pieskaiti? :)
Nee nu vienk gribejas pateikt ka mosh vajag mainit tradiciju smacigas telpas nomainit pret brivdabas pasakumu.

Heh vel jau paaris idejas ir..

Piem ko sakaat par metal sporta spelem?
0
paldies ar hormoniem nav bijušas problēmas pēdējos gadus, hemoroīdi vienīgi, bet tas tā..

es tik vienu lietu nevaru iebraukt - nahui jāpiesinas un jāmāca kā dzīvot, ko iekļaut izlasēs, klausīties un vēl nez ko ?

m?
0
man piemēram pilnīgi nospļauties ka, pieņemsim panku izlasītēs nav iekļauts Moss vai Pantheist, hvz laikam jokains esmu
0
Negluži. Tu izklausies pēc hippija :) bet pasākums tak būs. varētu gan vēlkādutādu.
0
tas tapē ka atradu chawas kas gandzhu tikpat kā darom banchī :))

un vispār dzīve ir pārāk skaista lai iespringtu par kakām!
0
evz tauta es tak nekasijos par to kas ir vai kas nav ieklauts izlase, es kasijos par kursh bija tik liiks ka neuztaisija sogad mp8 izlasi?
0
vai tad black friday pamatpostulats nozime ka jabut tikai metalam ? :)
tas tak ir melnas piektdienas dziires :)
nevis metaala :)

ta nav dzīvot mācīšana? :D hmm bet par to kas iekļauts/neiekļauts tu tiešām ne-vārda, par to atvainojos, bļa par ilgu vilku iekšā, par ilgu...
0
Tev deels taps piedots.
0
:DDD

Nu, Robert, familiaritāte nav tas labākais arguments.

Starp citu, uz 90% jautājumu, ko tu te esi izteicis, atbildi vari bez sevišķas piepūle pats atrast.

... a varbūt tav sagādā baudījumu kacināt ļaudis ar stulbiem jautājumiem???
0
Intar tu googlee labak par mani :O. Man jau patik cik daudz jaukas dezinformacijas var uzdot izmantojot iepazishanas saitus :D

Zini man jautrs garigais. tapec nedaudz familarisma devas.
Vispar jau jus visi laaga vechi. Ar jums ir jautri :D
seezhu un reecu :D

Ja iespejams ka varu bet man patik uzklausit citu viedoklus :)
un rast domubiedrus, tas ir viens no iemesliem kapec man patik forumi :)

Tu vel stulbus jautajumus nemaz vel neesi no manis dzirdejis :D

Bet kaads milzigs prieks par to cik mums gudra naacija :D

Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas