par galeriju!!!
0
wajadzeetu no wisiwm konchiem aatraak salikt wideo un bildes iekshaaaa, taaa teikt biezjaak upgreidot galeriju!!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Sapņo?
0
waJaDzeEtU IeVIeST OblGAaTo sUpEr KUuLO p0keM0nu rAksTiiBu
0
mazais, pārdzīvosi? :D
0
nu nē!
0
jādomā, ka galerijas atjaunošana, ir pilnīgi bezcerīgs pasākums :/
ja nu vienīgi Bigijs spētu kādam citam uzticēt šo pienākumu, ja jau pats tik slinkssss >:]
0
kamon, ir tak daudzi metaļori, kas kocjos fočē gan ar ziepjutraukiem, gan ar pusprofesionālajām kamerām. gan jau būtu kāds gatavs noziedot 3 stundas nedeeljaa, lai pieliktu kaadus 2 pasaakumus pa nedeelju.
0
Starp citu - to galeriju vajag uztaisīt tā, lai pēc katras bildes var apskatīt iepriekšējo un nākamo. Spiest "back" diezgan piegriežas
0
ōu, man baigā ideja ienāca prāta!!!

Tātas, nopērkat man fotokameru, protams tādu kārtīgu, tād to koncertu bildes kuras vēlaties apmaksājiet man ieeju un būs jums bildes, vēl droši varēsiet nākt pie manis un bildēties.
0
būtu baigi ok, ja paši foto censoņi varētu pa tiešo likt šiten bilžas..

power to the people, tā teikt,
0
major - bet ir problēma.
daudzi likts arī galīgus sūdus (miglainas, nesakarīgas un bezjēdzīgas, un arī vairākas pēc kārtas, vienādas) - spriežu pēc linkiem, kurus liek forumā, pēc konču apmeklēšanas.

jābūt tomēr kādam, kas kotrolē!
0
nav problēmas - ir izaicinājumi; teica kāds naudasmais,

var ieviest zekawskos adminus vai vienkāršāk - novērtēšanas iespēju 5 baļļu sistēmā utt.

0
Kad sapņojat, aizveriet acis. Kurš priekš jums ko tādu veidos? :)
0
sapņot nav liegtsssss >:]
0
Jap, interneta galerija tik tieshaam ir paardroshs un jau taa teikt paaraak augsts sapnis, kas shaisaules dziivee piepildiits nevar tapt.
0
ak, dzīve, tu sūra gan..
0
..mjaaa...

lai galerijai (esošajai) vieglas smiltisss..
0
btw, izskatās ka metalshow galerija arī sākusi sprāgt nost...
0
download sadala ari :D
manliekas jau kadus 2 gadus gandriz neka jauna nav :D
www.metalshow.lv/?section=down&lang=...

sitaja linka joprojam stav nile ieraksti. ja nemaldos tie tur stav no 2005.gada rudens :D
0
Tātad patiesībā visss, kas buutu vajadzīgs, ir paaris sakarīgi adminji, kas uztaisiitu kontaktus ar fotograafiem, vai pashaam grupaaam, vai koncertu organizatoriem, vai vnk kaadam, kam ir fotjiks un kas ir uz katru metal konci.....
karoche kursh te zina un paziist truemetal owneru"????!!!!!!!, tas lai beidzot pamodina sho no miega. wareeetu wnk uztaisiit pashaam grupaaam wieglu piekļuvi truemetal konfiguraacijai, jo shie pashi tak grib reklameeties taaka neekaadus suudus iekshaaa nebaaaziis, bet gan saliks labas bildes, konchu reklaaamas u t.t.
0
BigUgga, man šķiet, ir fotogrāfs, kurš pazīst truemetal.lv owneri.
0
njaa nu saits ir pamatigi iesedejies.
Heh ja taa paskatas tad no latvieshu projektiem kas uz metalu daudzmaz progresee un aktivi darbojas vairs laikam tikai ankh.id.lv ir palicis.
tas gan mani isti neskar jo man tur tagad ir muzhigais bans.
0
nu ta wajag BigUgga samekleeet!! peec tam ta jau redzees kas notiks!
0
eu bet wispaar ankh.id.lv nava nemaz slikts, nezinu, vai i jeega isteniibaaa kko te weel meeeģjinaat celt....
0
ankhs ir truu goth majvieta muahahaha :)
Es jau priecatos par si saita celshanu. nee nu vel jau slavejami butu ja kraa idejiski turpinatu bidit gothic.lv izstradi. tad vismaz varetu to nobaudit.

Darkheart tak uznemas gothic.lv tehnisko pusi cik atceros.
0
ai wisss isteniiibaaa ir baigajaa swiestaaa sagaajis
0
"BigUgga, man šķiet, ir fotogrāfs, kurš pazīst truemetal.lv owneri."

:D mjaaaaaa
Bet tas nešpetnais fotogrāfs, liekas, nemaz ar neliekas zinis.
0
Nu zini Elizabethe samejais laikam ir pamodies. 6 meneshus veca banera vieta tagad jau metajas jauns baneris. ir ielikti ari jauni notikumi :)
Laikam tomer apnika ka mes vinju sita aprunajam :)
0
khe khe khe :)
0
bet vispābā par šo gan sasmējos

`eh ja taa paskatas tad no latvieshu projektiem kas uz metalu daudzmaz progresee un aktivi darbojas vairs laikam tikai ankh.id.lv ir palicis.`
0
āreče!!!
sēž krūmos, glūn un klusībā smīn >:]

par ankh.id.lv
vizuāli jau tīri pat glīts, liekas (gan pie augšējā bannera un teksta piestrādātu)
jāpačolē saturs....
0
Zini saturs ir interesants pienemot ka portalu darkheart radija prieksh gotiem. bet rezultats nemaz nesanaca tads ka vins iespejams gribeja :D
rezultaata diezgan daudz gotu noliceju piem Vilkacis.
PSRS uzkatu puses milji Mopey un Mora.
Negaisa radinieki par galvenajiem kartibniekiem sezh.
dazhi manu kameradi.
Muzhdien nagla pakaljā - Kavacky

Dazhi emo kas tiek nolikti.
Kaut ari tiek propagandeta tolerance :D

Si tolerance tak cenzeja manu parakstu
tb dzekiem nepatika ka man paraksta rakstits

"White power"

Tad vel kur nu kristieshu metalisti. kas uzskata ka kliedz pret pedofiliju bet pasham 24 gadi un meitenei 16 gadi un uzskata ka ar vinju gan ir viss kartibaa.(Exorcist)

stastit varetu stundam ilgi :D

aa tur pat bija ari aktivs defloracijas kandidaats.

Nee nu kopuma forumam milzigi apgriezieni. pa gada laiku kopsh vins ir valaa ir sadrukati 36 000 komentaru,

pats personigi esmu kadu 900 komentaru autors :D
vienubridi pat biju top 3nieka :D

0
Saturu apskatiju.
Ir dažas tīri ok fīčas - tās galerijas, kurās var vietot darbus utml.
Bet parāpojot pa pašu fōrumu - nav nekādas vēlmes iesaistīties.
0
Kadel nav velmes?
Tad tu paliksi TRUE?
0
iespējams, ka tas vienkārši ir slinkums (yawn)
jauna tauta, krustus šķērsus jau izrunātas tēmas...ehhhh

ko ta mēs vecie, lai jau tie jaunie skrien...
0
nu tevi par vecu gluži jau nenosauksi:)
0
gluži :)
0
bobij, Tu jau varens Ankh eksperts! :D Kad nebiji vēl izbanots, tad gan pa visām malām reklamēji. :)
Ja nopietni, man liekas, ka drīz vien pamatīgi pa galvu norausies no dažiem cilvēkiem, ja tā runāsi par viņu privātajām lietām.
Man jau liekas, bobij, ka esmu jau Tev teicis, ka Ankh radīts ne tikai gotiem, bet visiem "tumšajiem", tai skaitā metālistiem.

BigUgga, es arī par šo sasmējos:
"eh ja taa paskatas tad no latvieshu projektiem kas uz metalu daudzmaz progresee un aktivi darbojas vairs laikam tikai ankh.id.lv ir palicis."
Nu, kas tad mums tik aktīvs notiek? Paziņojumi par pasākumiem, kas liela daļa ir no citām lapām pārkopēti? Tas arī viss. Jā, es gribētu, lai būtu kas vairāk, bet vajag cilvēkus, kas kaut ko dara, kaut vai raksta pasākumu atskatus vai albumu recenzijas rakstu sadaļā. To var darīt jebkurš reģistrēts Ankh lietotājs, bet reti kurš kaut ko uzraksta.

Par galerijām runājot, jā, droši var likt tur bildes no pasākumiem. Nesen arī galerijas tika funkcionāli un vizuāli uzlabotas. Ja kāds grib pasākumu bildes ielikt, tad sūtiet privātu ziņu ankh.id.lv man (Darkheart). Tad izveidošu pasākuma galeriju, un varēsiet likt bildes.
0
Jaa vienu bridi atzishos man bija ticiba bet godigi sakot uz beigam ta vienk pargaja. visam jau ari ir robezhas.

apsprieda foruma tad vairs nav tik privati.
Nu pagaidam jutos diezgan droshi.

ja kads izdomas naakt ciemos lai rekinas ar sekaam..

pietam shada gadijuma jau tas jums naaks atpakal un es noteikti atradishu veidu kaa iezagjet :)

par to ka tas radits metalistiem taaa gan pirma dzirdeshana.

bet par to ka prieksh liberaljiem un komunistiem par to gan nav shaubu.

un kas jaasaprot ar to citatu. naaciet jus no truemetala uz ankhu un rakstiet recenzijas,tusesim goti un metalisti barinja.

atvainojos nedaudz smiekligi izklausas realaja dzive tak metalisti baros reti ir sapratushies ar gotiem. pat metalisti ar metalistiem reti kad saprotas nu nav vienotibas.

BigUggam drizak ieteiktu pacenzet DH vestijumu.. :)
es ceru ka saprati kapec..
bet nu labi ja nesaprati tad neka dzivosim redzesim :)
0
Man Tu esi vienaldzīgs bobij, bet daži labprāt Tev pa galvu sadotu. Nē, diez vai ankieši. Es domāju, ka truemetālā jau esi visiem sen apnicis.

Ko Tu tur muldi, bobij? Ankhā metālistu ir daudz vairāk kā gotu. Un vispār liela daļa sevi neliek kādas subkultūras rāmjos. Kad pieaugsi, tad sapratīsi, ka tiem plauktiņiem nav tik vitāli svarīga nozīme.

Ak, Tu paranoiķis! :D Es tikai atbildēju par to, ka nav nekādas dižas aktivitātes, ka neraksta neviens tur daudz rakstu, kaut arī visas iespējas ir + atbildēju par to, ka var galerijās likt bildes, bet Tu te jau intrigas taisi! :D
0
Nu jā- reti kad sapratušies? Tik diviem no trim matainajiem draudzene gote.

Suņi rej, karavāna iet tālāk.
0
DH nekurini naidu nevieta. man nav antipatiju pret praktiski nevienu cilveku seit nu varbut vienigi faunu. solidarizejoties ar Elizabethi.

zini reizem vajag svaigas asinis.

es jau tagad saprotu. bet tapatas redzu ka ankhaa un citur nesaprot.

paranoikjis jaa esmu tomeer tas ir spams atklats spams.

varbut vienk BigUggam paludz reklamas banneriti :)

heresy gote vai pokegote?
0
Vienīgais, kurš šeit kurina naidu, esi tu pats, bob.

Un lai arī tev ir taisnība par to, ka Darkheart vēstījums ir spams, tev jau nu par to vismazāk būtu jāuztraucas.
0
Ok es neuztraucos es konstateju faktu un noeju malaa :)
0
BigUgga, ja uzskati to par spamu vai jebko nevēlamu, dzēs droši ārā, man vienalga!

Bobij, es jau reiz palūdzu viņam reklāmas bannerīti.
Neesi manījis iekš Ankh, ko?
0
Zini, Folk, diemžēl nekas nav mainījies. Sūdi alķīmiķiem ir slikts izejas materiāls. Tas te apstiprinās.

Mani tu nevietā ķengā, jo tavu smadzeņu īsums piesmej tevi pašu, jo pedofīlija Latvijā ir līdz 14 gadu vecumam. Pēc tam jau ir privātā dzīve, kuru tu roc un bradā.

Un to tu dari pēc tam, kad esmu tev izrādījis laipnību uzaicinādams savās mājās un izrādot atbilstošo viesmīlību.

Kaunies, bobij, kaunies.
0
DH nee es neesmu manijis truumetala ankha reklamas baneriti uz main page.

Njaa exorcist tu ari nemainies. uzmanies ka nesaac iepelet. zini ievarijumi medz vislaik atrasties viena vieta viena savaa sula. tad burkai tiek svaigs gaiss klaat un ievarijums saak peleet.

Paldies par viesmilibu ka namatevs tu esi lielisks. cepuri nost tava prieksha. noliecu galvu tavas viesmilibas prieksha bet ne tevis.

ja naaksi ciemos un kaapsi uz manas zemes kaa viesis ar labiem nodomiem tad viesmiligs bushu ari
pret tevi.

Varu pagaidam teikt tik to ka dzive tu esi daudzmaz ok bet i-neta galigi garam.
tads mans viedoklis.

Dzirdeju ka tu gribi nepamatotas represijas pret varda brivibu sakara ar shadowmaker izteikumiem.
tas nu gan nav labi un viira cienigi.

Ja doma ka es esmu shadowmaker tad rugti maldies.

0
"varbut vienk BigUggam paludz reklamas banneriti :)"

"DH nee es neesmu manijis truumetala ankha reklamas baneriti uz main page."

Jānītis: "Pēterīt, iedod man, lūdzu, pastmarku, lai varu to uzlīmēt uz aploksnes!"
Pēterītis: "Jā, lūdzu!"
Bobijs: "Jānīt, es neesmu manījis Tavu pastmarku uz Pēterīša aploksnes. Man liekas, ka Tu melo."

0
"bobijsxxx, šodien, plkst. 10:01 [Profils] [Link]
man nav antipatiju pret praktiski nevienu cilveku seit nu varbut vienigi faunu. solidarizejoties ar Elizabethi."

A kas tad tev ir pret faunu ? Izlasīji diskusiju par spermu un uzreiz uzkurināji naidu? :D
0
DH parprati. es neizteicos lidz galam. gribeju teikt ka varbut labak paludz iespeju uzlikt ank**h baneri truumetal lapaa.

to mazais nee parunaju ar cilvekiem par fauna kungu.
njaa un diskusija ar iemeta nedaudz no kopainas.
0
bobijsxxx, vakar, plkst. 10:01

heresy gote vai pokegote?

Kas ko noķer, pie tā arī paliek :D
0
khm, khm. vienā tādā tēmā, kas saucās ''niku izcelsmes'', teica, ka, lai arī kāds būtu tēmas nosaukums, tur apakšā būs bobijs vs darkheart. and guess what is going on here? vai tik ne bobjis vs darkheart? :)
gandrīz jau kā darkheart pieminētais truebobijsxxx.lv :D
0
bobij, a kaa tu taa uz vaarda vari spriest par cilveeku tikai no citu viedoklja? Es, piemeeram, nevaru.
0
Teiksim taa ir izredzetie kam es uzticos.
0
ka tik pats nekļūsti par izredzēto pasmieklu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas