http://www.aghastrec.lv
+2
Es par shito nezinaaju. buus ko panjemties hehe. Laba lapa
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Ahujena laba...
0
www.evildist.com - tāpat labāka :)

Mēs esam TRVE! :)
-3
nez es pirms kada laika palukoju to aghast diezgan padargi un nebaudami. neko tadu ko gribetu neatradu.
tad jau labak butu verushi kautko lidzigu sim www.x-tra-x.de
vala.
-4
Sonnenmensch
tava piedavataja linka. nekas ieveribas cienigs, kurs ta musdienas perk cd-r?
pat ja pirktu vins tapat netiktu tavai lapai klat :D
pie necklase bija tas pendants. dizains nekas dizhs. ok man sudrabs patik bet cena nav ok.

rezume struntigs tev tur piedavajums.
+2
CD muusdienaas peerk tie, kuri ciena labus muuzikjus un vinu darbu. Ir diski, kurus kauns buutu mp3 glabaat.
Sonnenmensch vairaak uz black iziet cik maniju tajaa lapaa. Tas gan biki ierobezho to izveli.
+1
Tak kačajiet savus MP3 un nebēdu! Nevienam nav spiesta lieta kautko pirkt.

Un, pēc loģikas - vai tad mums būtu vjadzīga tāda lapa, ja neviens neko nepirktu?

Tāka visu jums gaišu! :)

PS - Bobij, no mums kasetes un Cd-r pērk daudz vairāk nekā diskus.
Kas pērk - kolekcionāri, kas spēj novērtēt to, kas ir mums.
+1
PPS - mums nav un nekad nebūs mainstrīma, mums ir sava niša, kuru ir izstrādāta jau vairāk kā 10 gadus atpakaļ.
0
(fani)
0
skatos ka evildist.com uzsvars ir uz austrumu metālscēnu - daudz kreivu grupas, cik nu es tur skatījos. bet nu nevar noliegt ka krievu bleks, folks un pagān metāls ir viens no labākajiem, tikai franči ar savu blekscēnu sit šamos pāri.
jā misijas jau laba - nest tautās šādas andregraund blices.. bet, nez, cik gan šāds bizness var būt ienesīgs, ņemot vēra pirātisa izplatību un ja kāds arī grib ko pirkt, tad parasti jau izvēlas to populāro un melodisko pusi no metāla. man liekas ka šādu mūzika pie sirds iet tikai īpaši izredzētajiem..
ps. pats personīgi no visas listes varu ieteikt ZARATHUSTRA ievērtēt, baigi labā blice, kaut gan vēl šo to labu tur manīju..
0
Fatduude - tu visu pareizi saprati - un ne jau uz vietējo publiku mūsu saraksts ir tendēts :)
-6
roof
ok ja jau tu uzbrauc par to ka lietoju mp3(patiesiba tomer patik dvd kvalitate)
tad tomer nav isti labi atbalstit to Sonnenmensch
lapu kura tiek pardoti nelegalie cd.

Tici man isti kolekcionari un audio fiili tev nepirks cd-r :D
muahahahaha

Ok par vinila platem ta butu cita lieta bet ne jau cd-r.

ok par kasetem tur nekasishos pasham vel majas ir kaseshnieks un parejo atskanoshanu veicu ar kompi.

A jums lentes prieksh lenshu magnetafoniem var nopirkt?

Jo cik pats pazistu daudzi kolekcionari tomer savus ierakstus miil no lenteem klausities.

0
bobij, par vārdiem
"nav isti labi atbalstit to Sonnenmensch
lapu kura tiek pardoti nelegalie cd."
tev būs ilgi un pamatīgi jālaiza rētas... :/
0
Bobijam laikam nav aizgājis, ka visai daudzas underground grupas, kam nav līgumu ar ierakstu kompānijām, savus albumus paši ieraksta uz cd-r un paši izplata. Piemēram, Urskumug demo albums "Pāreja".
0
jaaa, bobij, klausi, ko vecaaki un gudraaki cilveeki saka!!!
un par nelegaalo tev toch buus jaatbild :D
driiz ne tikai sinisteru neieredzeesi :D
+1
Bobij, man vnk nav vairs vēlēšanās ko komentēt ...
Jo tas būs bezsakars ...
+1
Klau, kas tai Aghast adresei patlaban lēcies? Ilgāku laiku netiku tur ieskatījies... Cerams, drīz būs atpakaļ?
+1
Šoreiz pat ar visu Bobijķeksi jau jūtams, kāds sviests apakšā sadzīts.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas