Šturms.
0
Eu, veči, rekomendējat man labu šturmu, nu vismaz kaut ko uz to pusi.
Pēdējā laika labākie atklājumi no Skaņu Mežiem ir Wolf eyes no USA un norvēģu Killl (industrija / blekmetāls).

Pastāstat kaut ko.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vecīt, bišku konkrētāk.
0
es varu tikai popsiigo galu ieteikt, nu to kur briiziem smukas melodijas

agonoize, in strict confidence, flesh field, melotron, APOPTYGMA BERZERK, hocico, apstaas kas wave gothic trefenaa speeleeja tur lielaakaa dalja tiiri gremojami
0
^^^ nu tavi nosauktie ir pamatā EBM un Synth-pops...
Runci - bišku precizē, jo Šturm pamatā bija industrialā desa vienmēr...
0
a man patīk Wumpscut... :D cik gan tas ir drausmīgi untrue...
0
fui Desper...

dievinu dziesmu Die in Winter..
0
Dzelzgriezi, nokaunies!
+2
wumpscut principaa ir elektroshlaageris to toch nevajag klausiities.

kill ir single unit viirelja grupa takaa ja nav dzirdeets obligaati rekomendeejaas single unit (shturm njeprichom). daudz navarochennaaka muuzika netraumee tik ljoti bet baigi detalizeeta dinamiska. bet kill bija vispaar speex - grind black un hardcore/speedcore/noise kombo. wolf eyes jau uz noizu pavelk. nu ja ir veelme saakt iebraukt noizaa tad ir diezgan konkreetas rekomendaacijas - merzbow / masonna / sickness .. saakumam pietix njemot no extremaalaakaa gala (ar kuru protams jaasaak) skanjumezhaa bija arii taads prurient - izbijis blackmetaalists tagad harshnoise power electronics darbonis. nu jaudiigi vispaar - taads terors ka lielaako dalju uzstaashanaas laika pus zaale pavadiija ar aizbaaztaam ausiim bet aaraa negaaja. laikam bija kontuzeeti. atmosfeera gan bija juutami blackmetaaliska laikam arii zveeriigi dabiski samociitajam vokaalam un spazmainajam skaneejumam vispaar. aj aizraxtiijos. jaa konkretizeet vajag - vai ritmiska muuzika vai briivaaka interesee. tur nianses daudz un dikti bet lielos vilcienos laikam no saakuma tas ir jaadefinee.
0
industriju klausos tikai taa,garaamejot,tapeec sso faktu nezinaassanu neuzskatu sev par negodu.
0
ou nu jaa, prurient, tas bija monstrs, un baac, vispaar jau tas vinja instrumentaalais klaats bija diezgan vienkaarshs, bet nu tas bija speeks, plus man bija taa izdeviiba uz skatuves staaveet kaa oficiaalim, un nu baac... aardiijaas tioeshi uz manu pusi, pat mazliet bail palika, ka neuyzskrien virsuu >:)
single unit es zinu, nezinaaju, ka killl ir sakars ar single unit. vispaar paldies krust, noteikti iecekosu tavas rekomendaacijas.
0
nezi, vecais labais Winterkalte ir kruts
0
Rosewater ir tāds gabals ''In the name of Sturm'' varbūt to paklausies!
0
tākā esmu kritis uz ebm (un ne tikai), tad noteikti varu ieteikt visiem mīļo tarmvred, rosewater, terrorfakt, vecos funker vogt. moš vēl kāds zin ko pa šo tēmu?
+1
Tīri no komercuhas gala vecie labie Suicide Comando, Velvet Acid Christ, Klinik, Clik Clik, Winterkälte, tas pats Noisex (laikam lielākā saistība ar Sturm), Heavy Water, Feindflug, Dismantled, Grendel, Combichrist, Spetsnaz, Insekt, Proceed (pēdējie trīs ir diezgan izteikti EBM virzienam pieskaitāmi), var vēl pieķert tad arī Hypnoskull, Asche, Morgenstern, Monolith, Panzer Division, Xebox, ja nu pavisam "popmūzikā" ielienam, tad protams FrontLine Assembly nedrīkst izlaist:)
0
bet principaa industrial kaa paraadiibu muusdienu kontextaa visobjektiivaak paarstaav antzen labels ar visiem saviem converter hypnoskull izscoloscope synapscape utt. karoche industriaalaa desa - powernoise un techno industrial. no pavisam druumaa gala redzamaakaa virspuse ir zviedru cold meat industry kas jau gan piedziivo smagu pagrimumu tachu savos ziedu laikos ir priecejushi muus ar daudz lieliskiem aukstaas galjas produktiem - brighter death now / mz 412 /raison d'etre / deutch nepal / institut utt. paarsvaraa dark industrial dark ambient un power electronics ar neofolk uc iznjeemumiem
0
Depeche Mode, vo!
+1
Mans absolūtais favorīts no CMI - In Slaughter Natives.
0
mans KARJALAN SISSIT
0
vistrueaakais vareetu buut valefor :D
+1
Katraa zinjaa labaakais no 80.o gadu albumiem un arii laikam mans pats iecieniitaakais industriāļu metāla albums ir Godflesh - Streetcleaner (1989). Peec tam jau naaks Fear Factory ar savu nāvišķi Soul of a new Machine, industriālo Demanufacture un vienkārši burvīgo Obsolete.

Tas Godflesh albums gan ir obligaati jaadzird katram mazam susuriņam.

Un vispaar Godflesh ir taa grupa, kuras priekšā var droši mesties ceļos un laizīt kājas.
0
Cik es sapratu, runa jau nav par industriālo metālu. Bet ja ir, tad rekomendēju Red Harvest. Man tīk labāk par FF.
0
ES jau arī vairs nesaprotu - o čom bazar????
0
ai nu karoč par visu, kas industraals kaut cik.

es pats nedaudz aizgaaju bezteemaa savaa teemaa, bet pofik tak.
+1
ai joooopcvai natrees

obļ
0
Front Line Assembly -Civilization-
0
ja industriālais metāls, tad tādus Thorns gan jau zini.
0
Thorns vs. Emperor - nāvīgs splits vienkārši.

un no industriālā metāla Aborym ar ieper.
0
industrialaa gaļa - Legionz ov hell
0
legionz ov hell ir speedcore ar black metal apdari :D tehno principaa
0
to pashu dzelzgriezejs teica par jauno linkin park...XDDDDD
+3
Sestdien iekš Depo notiksies Šturms. Tikmēr tautieši jau gatavojas:

Kāds kombinezonā un respiratorā maskējies vīrietis naktī uz pirmdienu Rīgā aplaupījis spēļu zāli, portālam "Delfi" apliecināja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāvis Toms Sadovskis.
Laupīšana kādā Teikas spēļu zālē notikusi ap pulksten diviem: laimētavā ienācis baltā kombinezonā tērpies vīrietis, kura seju sedzis respirators un, piedraudot ar šaujamieroci, nolaupīja vairākus simtus latu.
+3
Nekromants uzdarbojas, modinot senas tēmas :D
0
Nē, taupības režīms! Negribēju taisīt jaunu tēmu :D
+1
Jebkurā gadījumā - Šturms priekš manis ir kā relaksācijas/chillout pasākums :)
0
^ Tev jau būs nepieciešams — pēc smagās un biedējošās Gada Balvas vadīšanas! :D
0
Jāāā..... tā apmēram es arī plānoju...
+1
man ir pamatotas aizdomas, ka šoreiz pat šņampi nevajadzēs ;)
+1
STURM @ klub Depo 23-FEB-2013 (Valnu str. 32. old town)

live:
INSTRUMENTAL RAPE / electronica/
dj:
Chmokk /industrialtekk/
SKD /rhythm noise/
Knab /industrial/

kafe:
old school electronics

Ieeja 3 Ls,
2 Ls ar flaijeri - www.klubsdepo.lv/flyer.php?id=1979...
1 Ls, ja esi atzīmējies facebook kā DOSIES
www.facebook.com/events/483671375005...
+1
Teikšu godīgi — sakarā ar Metāla Gada Balvu nācās intensīvi noklausīties (un īsā laikā aprecenzēt) 10+ ierakstus, tāpēc ir sajūta — nupat jau ģitārmūzikai drusku jāuzliek pauze! :) Tiekamies šovakar iekš Šturma!
+1
Šturms bija diezgan nīkulīgs šoreiz: Depiņā tikai viena, mazākā, pagrabtelpa vaļā, un močīja tikai DJi, nebija neviens dzīvais priekšnesums (cik nu Šturma gadījumā var vispār runāt par «dzīvo», ja dzīvais viņiem materializējas kā 1 līdz max treji bāleliņi, kuri locās pie saviem laptopiem). Labums vismaz tāds, ka Porteri un Rūgto neizlaka pusstundas laikā, pietika visam pasācienam.
0
Tad jau laikam neko īpaši nezaudēju, tā arī nepietuvojoties Šturmam tuvāk par pārdesmit metriem, garām ejot mājās no SKĀbenes.
0
^ Trīnīti maksāt toč nebij vērts. Labi, ka mēs tikām iekšā pa latu, jo bijām atķeksējušies kā nācēji mūļugrāmatā.
+2
^nevis pa latu, bet pa blatu.
+1
Saturday, March 16, 2013
9:00pm until 5:00am

sturm

FINĀLS - sezonas pēdējais pasākums

live: OYAARSS /ad noiseam /.

dj:Knab / industrial/
SKD / tochnoid noises /

kafe: old school Electronics

Ieeja 3 Ls,
2 Ls ar flaijeri
1 Ls, ja esi atzīmējies facebook kā DOSIES
0
Intervija ar galveno mākslinieku: www.easyget.lv/muzika/read/53008/...
0
Šovakar! Pēc stundas! Pēc divām! Pēc trijām!
0
Astrowind — uzgāju šādu lokālo mākslinieku. Kaut kas uz Latvijas Gaazes pusi, tātad nav agresīvais šturms, bet gan ambientais:

soundcloud.com/astrowind
+1
Laikam esmu vienīgais, kurš jau gadu raksta šinī tēmā, bet nu po. Sestdien atkal šturms. Antireality ir smagā štelle, nav priekš kaķēniem, Knab un SKD — daļēji ir. Linkā atrodama arī atzīmēšanās purnagrām.

www.sturmmandat.com/component/content/a...
+2
Es nerakstu, bet es eju ik pa laikam. Plus vēl - priekš kam vienu un to pašu afišu postēt divreiz, ja jau Tu to izdari :D
Ja nu kas - tā kā āra ir palaicis atkal silts, tad šosestdien tiks apmeklēts tas Depo placis (un ne jau veikals).
+3
A kas, gribi teikt, ka Depo veicis nav gana trve industrial ? :D
+3
īsteni tr00 ir tikai šis veikals: www.severstallat.eu/?p=lv/menu_top/7/in...
+2
Nu jā, Liepājā jau cauri...
+1
šturms tur www.klubsdepo.lv/index-lat.php?p=8&i...

un šturms šur: www.klubsdepo.lv/index-lat.php?p=8&i...

Jāatzīmējs laicīg, lai nožīdotu pārus jevreikus no ceņņika nost.
0
nez vai tas pirmais uz Šturma titulu īsti velk - kautkādi sabremzēti hipsteri
+2
vot laimigie tie, kam tas interese...
tas ir pirmo reizi kad Riga bus kautkas tads ka Die Sektor un Nitro/Noise...
ja velk paraleleles, tad tas ir tapat, kad pirmo reizi Riga butu Cannibal Corpse un Napalm Death :)
0
un pēc tam katru otro gadu mauks ? :D
0
Žēl tik, ka pirmdien... kaut gan jāiet būs tāpat..
0
Bija labs un NITRO/NOISE patika daudz labāk nekā DIE SEKTOR. N/N atgādināja Alien Vampires pēc skanējuma. Nu - toties DS vokālistam bija lielisks matu ērkulis a la Martins Gors no DM :D
+3
Jā, Nitronoizs bija labinieks un arī man dikti gāja pie sirds. Kā noskaidrojās, čaļiem tāds kārtīgs metāla fons - basista iepriekšējā banda kapājusi funeral doom un vokālista ikdienas plejlistē pārsvarā dominējusi detuha. Kārtējo reizi pierādās, ka kārtīgs industriālis ir metālista brālis :>
+1
Slāpekļtroksnis un Mirstamsektors pagāja smuki, šo sestdien vēl smukāk kapās Oyaarss:

www.klubsdepo.lv/index-lat.php?p=8&i...

(gājēji atzīmējas, lai tiek pa 3 vienotajām valūtām iekšā)

Te Oyaara jaunais video: www.easyget.lv/muzika/read/61184/...
+1
Neaizmirstam, ka šovakar no kādiem 10 sāks močīt Oyaarss!
0
Ja kam Depo iepatikās DIE SEKTOR, te uzlādēju viņu ierakstu ar nosaukumu «(-) origins (+) existence» treknajos formātos (FLAC, M4A lossless, 320 mp3 arī ir). Dabūts legāli, nopērkot plati — mošk kādam vēl interesē. failiem.lv/u/mchjryz
0
Dark ambient faniem - cryochamber.bandcamp.com/
Var paklausīties labu kosmisko mūziku.
0
Atrium Carceri no šitiem labs.
0
Cryo Chamber is a 24 BIT dark ambient label run by Simon Heath (Atrium Carceri) focusing on deep high quality dark ambient with a cinematic edge. :D
0
ā, nepiefiksēju, ka tur viens džeks savācis sev līdzīgos. Izplata sērgu :)
0
Pussy Riot sākušas taisīt šturmu :)

youtu.be/9-IEfKLkL1w...
+1
pedejo nedelja laika esmu reali uzsedies uz shiem gtriekjiem - PreEmptive Strike 0.1
iepriekshejie albumi ar neko tadu parak ipashu neizcelas, ja nu vienigi bija pieaicinats viena kompozicija Shining keks, bet pedejais, shis vasaras radijums ir tads samera jautrs EBM ar griekjiskam fishkam
Varbut kadam ari ieintereses

www.youtube.com/watch?v=_0ErKChceyA...

un ja kas ari bonusa uztaisijushi 2 koverversijas Sabaton - Coat of Arms, anglisko un vacisko,
te viena:

www.youtube.com/watch?v=IvAoGHuIvEc...
0
Tīri labs! Varbūt vari ieteikt vēl kādu EBM ar etno fīčām?
+1
hmmm, ja godigi, ar to bus ta problematiskak, nekas nenak atminja ir visadi puspopsifie, neofolciskie, bet EBM ar kautko tautisku ir ta pamaz, es reali uz sitienu neko nespeju atcereties ...

vienigais kas kautcik varetu but aiz ausim pievelkams - HEIMATAERDE, bet vinjiem pamata viduslaiku brunjinieku / templeru fishkas

www.youtube.com/watch?v=s_wPtoPu4G8...

www.youtube.com/watch?v=uCZr2fSfunw...

+2
Jā, šos zinu, bet nav īsti tas. Kopumā neaizņemta niša, jo cik esmu meklējis, tad bez īpašiem panākumiem :)

Te viens gabals ar visnotaļ latviski skanošu meldiņu: www.youtube.com/watch?v=dL17pVN0lQ0...
0
Leišu šturms «Lauxna Lauksna», kur pa vidam kāds etnomotīvs parādās.

«Juoda.Balta.Raudona.» = LT + dvieļagalvu vokāls:

www.youtube.com/watch?v=rqLxcSMeGjc...

un šeit viņu pašu «leitmotif» —

www.youtube.com/watch?v=uALxWE5jYs4...
0
nu ja - Lauxna ir tads pats EBM ka es esmu balerina :)
ja vajag tikai etniskos, tad tadu ir kaudzem :D

tik pat labi tad var veikt "bulshita" paraleles un te bus EBM ar krievu "etniskam fishkam" :D:D:D

www.youtube.com/watch?v=ixOidHknc0I...
0
un runajot par etniku, te bus "aktualakais" piemers, izejot no situacijas eiropa uz doto bridi - zombiju invaziju :D:D:D

www.youtube.com/watch?v=fSYUbdDCb9M...
0
Tev taisnība, Sonnenmensch, protams! Tas nav EBM — iepostēju tāpēc, ka kopoumā tēma par šturmu kā tādu. Kopumā Lauxna Lauksna ir grupa, kuru vajadzētu noprovēt visiem :)
0
Rītvakar (t.i., sestdien) spēlēs Strops — vai kādam ir gadījies redzēt Stropu dzīvajā?

www.klubsdepo.lv/aiziet_2771...
0
Drusku jaunumi manai kolekcijai, vai manam ta saucamajam pensijas fondam :)

scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/t31.0-...
0
Esmu pārsteigts par Blutengel esamību šajā bildē :D
0
a kas, normals limitetais box un tur vel ari 12" LP is noslepies :)
0
Kas tā par Rome antoloģiju, kur tādu var dabūt? Man tās skābās dziesmiņas iepatikās, vajadzētu kko ar laiku moš iegādāt ar…
0
paskaties ieksh Discogs :)
0
Reku rituālais miminālisms, par kuru faktus nezinu nekādus, bet atradās links — Lhetargija: archive.org/details/Lhetargija-...

Vienu reizi Lhetargija tika redzēta Nabaklabā, kur viņa uzstājās viena pati ar kompi, bungu un mikrofonu. Pie mercha andelmaņa Eģika toreiz dabūju 2 pašizdotas matricas «Iemīlējies mēnesis» un «OPERET'A», kuras uz šo brīdi jau vairs neiet…
+4
Kartejie jaunumi manai kolekcijai:

scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14233241_1...
0
^ nolēmu ievērtēt bildē redzamo grupu ar pupsīgo džusi - HELALYN FLOWERS - neslikta elektropopsa, konkrētu stilu grūti nosaukt:

www.youtube.com/watch?v=vLJXwxu14A4...

www.youtube.com/watch?v=23XUxwRwGFI...
0
un shitais ir tieshi blakus bilde, pa kreisi - VENAL FLESH

www.youtube.com/watch?v=-jTeJuHCFX4...
0
un shamais pa labi - AVARICE IN AUDIO

www.youtube.com/watch?v=373KBlyl66U...
0
^pēdējie 4 treki tiešām vienā vārdā- eletropopsa.
0
VENAL FLESH un AVARICE IN AUDIO jau ir standarta Aggrotech uz Suicide Commando pusi
0
Error kolaborācija ar kaut kādu Solar Skeleton — tīri klausāmi, popsa nav, bet Antireality arī ne.

soliskanones.bandcamp.com/album/solkan007-hyp...
+1
Šovakar Depiņā tāds projekts VEEROT, no kura līdz šim tikai nedaudzi gabali bija dzirdēti — tad nu pirmoreiz dzīvajā:

www.klubsdepo.lv/aiziet_2956...
-1
Vietējais ambientais čuvaks albumu sabeidzis, tīri labiņš:

www.juno.co.uk/products/selffish-h...
0
Baušķenieka pirmais soloieraksts no 84. gada: joprojām lielā mērā priekšā tam, kas no eksperimentālās scēnas nāk laukā tagad.

ingusbauskenieks.bandcamp.com/album/report-a...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas