Jaunais Lake of Tears
0
Jau 4 dienu skan man jaunais Lake of Tears garadarbs.Agrāk šamos klausījies nebiju,tagad novilku visu diskogrāfiju.Jāsaka,pat
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Headstones ir vislabākais :)

0
ak, jūs, g0ti...
0
Crimson Cosmos man baigi iet pie sirds
0
jaunais leik of tiers spārda pakaļu! visiem sūkāt!!!1
0
Crimson Cosmos un Black Brick Road vislabāk, bet jaunais arī tīri tā neko
0
...ir garlaicīgs.
0
jaunais vēl nav dzirdēts, bet man vislabāk patīk Headstones un Forever Autumn. jāsaka ka diezgan tīri neko ir arī pirmais Greater Art- tiamatiski/cemetariski oldskūlīgs.
0
Headstones, Headstones... nebija tāds drusku par kičīgu?
0
Man jau jaunias ļoti patīk (9/10). Ja runājam par iepriekšējiem, tad :
1994- Greater Art- 9
1995- Headstones- 10
1997- A Crimson Cosmos- 9,5
1999- Forever Autumn- 9,5
2003- The Neonai- 8
2004- BlackBrickRoad- 9
0
Nu tāds, nesmu sajūsmā, bet klausīties var. Un no iepriekšējiem kautkādu vienu plati biju dzirdējis, bet neizķēra nemazākā kripatiņa.
0
Esmu dzirdējis tikai Headstones un The Neonai, kur pirmais ļoti patika, un otrais nepatika nemaz. :P
0
toties jaunais Scorpions albums ir tīri labs :P
0
Es tam Scorpion palasīju traklistu un pārgāja vēlma iegūt to savā īpašumā... bet kas zin.
0
kā reiz tas ir labākais viņu disks ever :)
0
Mazais2,
pa muti!... Lake Of Tears nu gan nav nekādi goti, bet gan, drīzāk, pavisam otrādi. Albuma nosaukums "Moons And Mushrooms" Tev neko neizsaka? Stounerroks vien ir, lai gan tāds pašķidrs šoreiz...
0
noklausījos šo jauno, nu manā skatījumā Blackbrickroad jau bija kapitāls sūds ar vienu foršu dziesmu Dystopia. šitais ir vēl dziļāk auzās. kaut kāds totāls progroks
0
Paklausoties vēl un vēl to Moons And Mushrooms gribas vēl.
0
Jauns Lake Of Tears diemžēl nav, bet šogad iznākusi izlase Tribute to LAKE OF TEARS "Twenty Years In Tears" part two, kur poļu banda Cemetery Of Scream ir uzbliezuši diezgan feinu Evil Inside koveri - ar oriģinālu kopējs ir tikai teksts. Un vispār, ja iet pie dūšas Moonspell, tad ir vērts pievērst uzmanību Cemetery Of Scream pēdējam albim Frozen Images (2009).

Original
www.youtube.com/watch?v=aKopHF0ofPU...

Kovers
www.youtube.com/watch?v=6Ir8JbO6ALo...

0
šitie jau tagad uz Tristania vairāk velk.

man tas kovers ne visai - tikai tekstu atstāt nav nekas jauns, bet ar Lake of Tears skanējumu pilnīgi nekā kopēja, bet labam koverim ir jāsaglabā oriģināla sāls / atpazīstamība.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas