Bathory - One Rode to Asa Bay
0
Tā kā sākās (atsākās) Bathory apspriešana, piedāvāju ievērtēt viņu vienīgo (?) videoklipu, kurš ir garākais (9min), kāds jebkad rādīts pa MTV. Tas ir ņemts no "In Memory of Quorthon" (2006) Boxset (3CD+DVD). Oriģinālā ir vēl intervija, bet tad būtu 400MB. Savlaik aplauzos - nopirku Black Mark klipu izlasi, bet šo tur neatradu :(, jo izlaists tikai Ltd.Ed. Boxet'ā

Pilnīgs TRUE

1990, 10:23, XviD 608x464, PAL, VBR~ 112, 66.66 MB (nemaz necentos tā dabūt m/ )

uploaded.to/?id=t0nm6y...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu varbūt garākais uz to brīdi bija. 91.gadā jau bij guns no roses november rain un estranged, kas ja nemaldos bij ap 11min. ēē, a metallica one cik bija gara? laikam kaut kur ap 8 min?
0
-Estranged- it kā 9:23. Nelieši ;)
0
-One- ~7:30, bet parasti jau apvaroto versiju rāda, bez labākās daļās :(
0
Man uz kompja mētājas, bet šausmīgā kvalitātē, tā vien liekas, ka no teļuka rakstīts!
0
a par gariem klipiem runājot, man savulaik iekš vhs bij kaut kāds Mortiis klips uz 25min. vot tur vajadzēja nervus lai saņemtos un noskatītos vismaz vienu reizi:D ņemot vērā ka tas bij viņa ambient laika klips
0
Tas Mortiis klips - istenība bija vesela VHS izdota uz Cold Meat Industry, ņemot vērā, ka albūms sastāvēja no 2 dziesmām - video arī bija vairāk kā background domāts...

A par to "Asa bay" klipu ir vairāki fakti, kas laika gaitā palikuši par leģendām:

klips izmaksāja apmēram 10 000 USD
klipā ir redzmas pats Q. viņa vectēvs un meita
jūrā tika izlieti 200 litri bendzīna, lai nofilmētu uguni
klipā piedalās vesels amatieru teātris
un bija vēl kas, ko esmu jau piemirsis...
0
Quorthon bija meita???
0
Mortiis starp citu ir interesanta apvienība. Neko sliktu par viņiem pateikt nevaru. Ir savs stils, imidžs labi izceļās starp pelēkajām masām. No visiem man zinājamjiem industrial - visklausāmākais.
'Stargate' laikam visvairāk iet pie sirds, 'The smell of rain' arī labs.
0
man no Mortiis patīk viss ambient periods un ļoti patīk arī The Smell of Rain, a Grudge vairs nepatīk tā, esmu vairākas reizes mēģinājis noklausīties, bet līdz galam laikam neesmu nekad ticis :D
0
Nu tipo itkā jā...
Bet neko konkrētāku nevaru pateikt, jo neatceros...
Savulaik es to izlasīju tādā žurnālā, kā NORDIC VISION (90 gadu skandināvu black/pagan vadošais izdevums).
0
Starp citu vācu BlackDeath grupa Mystic Circle ir uztaisījusi visai labu kaveru tai dziesmai. Vismaz man vokāls patīk labāk, par Quorthon visai neizteiksmīgo vokālu
0
ambients man vispār kaut kā nepavelk, toties albums The Smell Of Rain bij tīri tā neko, vokāls gan tāds pašvaks. dziesmai Everyone Leaves 10 balles varētu dot.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas