uz pandamonium pa 5ls
0
piedavaju bileti uz pandamonium industrialo koncertu kluba melna piektdiena,
www.sturm.lv/pandemonium/...
vienk nav pasham kautka garigais iet. un ja kadam ir velme iet tad atsutiet sms vai zvaniet man uz nr 26142607 varu aizdoties lidz centram lai satiktos un nodotu bileti bet tad 5.6ls par bileti.
jo vienk ierobezhoti resursi. japiebilst ka pie ieejas bilete maksas 10ls.
iespeja speka lidz plksten 22.00 jo tad ja neviens nebus zvanijis pats doshos.

lai neiet nauda zudiba, bileti pirku pa 8.5ls pirms dazham dienam.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
moš iedo pie reizes savu mājasadresi un personas kodu, gan jau kādam noderēs.
0
varetu jau iedot tavejo majas adresi un bildi piedevam jau jau ta uzprasies. vienk izskatas ka neieshu. vienk sanak ka neviens neies un un bilete veja izmesta. :(
0
es ļoti šaubos, ka tu zini manu mājas adresi. un tikpat ļoti šaubos, vai zini kādu, kurš zina manu mājasadresi.
0
pienemu ka zinu. vienk nebutu jau problemu veikt aptauju par tavas exgrupas cilvekiem.
atpazistama ir kluvusi pie tam muzhiga tuseshana nodroshina informacijas nopludi. neuztraucies ja vajadzetu gan bildi gan maajas adresi dabutu. i personas kodu izkeksetu :)
un pat neprasot pieeju valdibas datubazem.(Nejokoju ari shada iespeja man pastav)

tatad ja vajadzes tad nenoslepsies :)
0
vecīt, neviens no maniem ex-grupas biedriem nezina manu mājas adresi vai personas kodu.

kuru ex grupu tu domā?

0
un mana identitāte nav nevienam nekāds noslēpums
0
Nu tad kapec tads tradiridis ar apgalvojumu ka nezinu kur tu dzivo? :)
0
identitāte ir vārds un uzvārds, nevis dzīvesvieta.

trādirīdis nav nekāds, vienk tu apgalvo lietas, par kurām neko nezini. kā gan tu vari uzzināt manu mājas adresi, ja mani vecāki to pat nezina ? kur nu vēl kāds tavā paziņu lokā ... :D
0
uzzinashu identitati uzzinashu ari dzivesvietu tapat tas viss ir saistits tas ir tikai laika jautajums. apciemoshu tevi darba. jo ja strada legalu darbu tad paradas tavs vards un dzivesvieta.
tapat ari medicinas gramatinja kas stav tavaa poliklinika kur arstejies pienemu ir mineta ne tikai
pieraksta bet ari faktiska dzivesvieta :)

taa nav problema :)
0
man sāk patikt tie cilvēki, kas 'draudzējas' ar savām šūnām.

1)tiešām esi naivs, ja domā, ka tāds matains un bārdains vīrelis kā tu var vienkārši ieiet valsts iestādē un paprasīt manus datus un tev viņus tik vienkārši iedos ????! :D Parādi man to cilvēku, kurš iestādē būs tik gudrs un tev dos manus datus.

Laika jautājums, bļe :)

Pieņemsim, ka es tagad dzīvotu Rīgā, tur ir daudz poliklīniku. Un pat ja atradīsi īsto, nu, kurš tev tur dos manu adresi??

Bobijs:"Labdien, pasakiet man lūdzu 'mazais2' dzīvesvietu!"
Ginekologs:"Vecīt, te nav uzziņu dienests."
Bobijs:"Nu labi, aiziešu pie ķirurga, moš tas pateiks. Tas ir tikai laika jautājums"
Ķirurgs:"Smadzeņu operācijas veicam tikai no augusta."

:))))

2)Pat ja tu zinātu manu dzīvesvietu,- ko tu ar viņu iesāktu? Aizietu uz adresi un sēdētu kāpņutelpā tikmēr, kamēr es garām paietu? Moš klauvētu pie durvīm? Nu, nu gudrīt...

Vai arī vēl labāk - aizbloķētu manas durvis ar betona blokiem un aizdedzinātu māju, cerībā, ka neviens nepamanīs?? :)

Tev tiešām liekas, ka tu dzīvo tādā vietā, kur viss nāk viegli ?
0
Interesanti, kuru no jums vajag arstēt pirmo.
0
elementari iesniegums uz prokuraturas/policijas datubazi zinot vardu uzvardu var izdabut visu parejo.
agrak vareja to dienas laika izdarit bet tagad jasuta ierakstita vestule. rezultata var aiznemt reizem pat 2 nedelas.
viss ir loti reali iespejams.

protams ne jau kuram katram :)
0
`elementari iesniegums uz prokuraturas/policijas datubazi zinot vardu uzvardu var izdabut visu parejo.`

no ko tu lej....
0
un ar ko tu esi tik īpašs, bobij?
0
Neleju ta vienk ir.
no kurienes tad tavuprat prokuratura info gust?
no kurienes piem advokati kas tusee ar prokuroriem tavuprat pa kluso uzzin vai piemeram dzeks ko advokats aizstav ir izsludinats meklesana ko?
viss tak datubaazee uzpeld. njaa nopumpeet tadu datubazi butu zelta veertee. bet nu labi taa ir tikai sapnoshana pie tam smags kriminalnoziegums tapec shadas teorijas pie malas.

0
Nu davai - pierādi. Tikmēr tu lej.

ta vienk ir.
0
Mārtiņ man nekas tev nav jāpierāda :)
pie tam no taa man nav nekada labuma.
un saadus datus ar parak biezhi nevar prasit tapec labak izmantoshu kanalus kad to tiesham vajadzes.
0
aa runajot par konci taa ari neaizgaju. nu vismaz bus pamats uztaisit pie sienas vietu kur likt biletes uz festiem kurus es neesmu apmeklejis bet esmu nopircis biletes :D

0
klik.
i think my brain just died :|
0
a muļķis, ka neaizgāji. nubet, tu tāpat ar neesi diezko gudrs :)
0
Vienk nebija gariga gribejas vienk pagulet maajas un apdomat dzivi.
0
bļē, pandemonium spārdija dirsu! pat labāks kā sturmkonzert iznāca, bļe kak kalbāsjit kak kalbāsjit!!!! naiss
0
mjā... es atlūzu pie galda, atkal ieslēdzos, paveru acis - a tur, pašā telpas stūrī, pie tā paša galda, kur es sēžu, viens pārītis sēdeniski nodarbojas ar miesiskām baudām... tā, ar aizrautību, ka neko apkārt nemana... tā gribējās par šito ierēkt, bet nolēmu būt zolīds, nācās man "pagulēt", kamēr šie pabeidza... gaaaahhhh....
Šturms rullllllēēēē!!!
0
cum on her faking face at sturmmmmm
0
sturmpowerfukk
0
"Vienk nebija gariga gribejas vienk pagulet maajas un apdomat dzivi." <<<--- vo vo! apdomāt, tas ko tu nemēdz darīt. izklausās nereāli.
0
Acīmredzot apdomāšanai jāpieliek tik milzīga piepūle, ka ikdienā, internetu piedrazojot, vienkārši nepietiek spēka vēl papildus arī domāt, tāpēc speciāli jārezervē brīvs vakars, lai varētu visus spēkus veltīt šim sarežģītajam uzdevumam.
0
Paga, bet vinjam jau driiz buus vesela siena ar neizmantotajaam biljeteem. Vienkaaarshi biljeti peerkot Bobijs aizmirst to, ka vaakros vinjam ir jaapdomaa dziive, taapeec nevienu koncertu taa arii neapmeklee.

Ak, nabaga Bobijs :(
Ak, nabaga es :(
0
Vienkaarshi tev Bobij pieziimju blocinaa ir jaaplaano, piem:

17 - 18 Silta dusha
18 - 23 Dziives pardomaashana
23 - 8 Veseliigs miegs, mieriigi saliekot visu pa plauktinjiem
8 - 18 Reagulaara virtuaalaas telpas piekakaashana
0
No 17.00 līdz 18.00 virtuālā telpa tiek piekakāta no dušas telpas :D
0
Jā- viņš jau tagad pat māk paša tēmas izvērst par beztēmām. Virtuozs puika.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas