death metal
0
manuprāt šis žanrs ir pats jaukākais tādēļ man nepatīk blackmetālisti, īpaši tie kuriem patīk cradle of filth. :D :D :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ā un vēl viena lieta sakarā ar six feet under. youtubee dzirdēju viņu britnijas coveru un vēlos uzzināt vai šo fantastisko dziesmu ir ielikuši arī kādā no saviem albumiem? :)
0
daudz izdzēri?
0
:D death metal ir jauks wipiii :D
0
murgoni, ja tu domaajui shito, tad tas manupraat noteikti nav sfu: youtube.com/watch?v=GxHwXCqa0RQ...
0
aaa, un par black metal :D youtube.com/watch?v=Qvsq6_8Hzo8...
0
quorthon: nee es vispaar neesmu shobriid dzeeris tikai apzinos veertiibas. :D
0
roof par to black metal video: shis video manas dusmas pret blackeriem veel vairaak palielina. :D
0
un taa britnijas balss ir taada pati kaa chris barnes taa kaa es palikshu pie savas versijas. :)
0
un teiksim par piemeeru njemsim vienu lietu... taatad tu pamosties un saproti ka vakar alinjsh bijis baigi daudz un galva taada smaga smaga... :D uzliekam sfu murdered in the basement un pagjiras kaa ar koku aizdziitas... :D
0
paklau, kāds nezina kā uziet to rēcīgo black metal parodij-klipu, laikam Merdok vai Merduk saucās un dziesma bija Bad Nun vai kkā tā
nu tas superigais klipiņš ar visu cūķa galvas skaldīšanu, nevaru vairs sameklēt nekur :(
0
six feet under nav death un cradle of filth nav black ;)

bai mai opiniōn
0
SFU- brutal menacing pop, COF- extreme, sinister malicious pop
0
emmm.... sfu ir dearh bet cof nav black. es beerniibas gados ljoti gribeeju buut blakmetaalists un klausiijos cof un tagad saprotu cik tad biju stulbs.

sfu death metal. taa ir. un buus. vismaz bringer of blood albums ir.
0
gribaas dabuut to 13.
0
COF tak ja nemaldos gan bija death metals :D
nekad vinjus ta ipashi neesmu klausijies. un nav bijusi nekad tada special velme klut par blackeri :D
im truuu :D
0
"murgonis, vakar, plkst. 11:00
manuprāt šis žanrs ir pats jaukākais tādēļ man nepatīk blackmetālisti.."
a ja es tikai bišk, nu pa retam klausos?? varbūt tad es tev patīku koa? vismaz nedaudz? ..totāls pizģēc!!

te jau vajadzētu kādu sistēmu iekš trūmetāl.lv:
0.5 - 1.5promiles: drīkst veidot tēmas un postot atbildes
1.5 - 2promiles: drīkst postot atbildes, bet nedrīkst veidot tēmas
2 - 3promiles: drīkst tikai lasīt topikus, bet neko rakstīt, ķipa - read-only režīms
3 - ..promiles: LOCKED, lai nepaštraumētos
0
nja fatduude jauka doma :P
tikai ka to ieviest dzive :P
vai pie registresanas. ir jaiiegadajas ar usb piesledzams alko testeris ? :D
0
"I like Black Metal but I don't like Cradle Of Filth because too many others like them. That is why Cradle Of Filth isn't Black Metal."
0
stay cooL
0
blja par blekmetaalistu nekljuust par taadu piedzimst nah!!
0
zipak un tiklīdz viens čuvaks tā pasaka tā tiek raksturota cilvēces vairākuma viedokļa rašanās ceļi? patiešām tā domā? mēn?

pamēģini padzīvot pāris nedēļas ar Xasthur uz ausīm un tad mēģini iebraukt kur tāds viedoklis rodas,

keep freezin'
0
nu jā, Haunted priekšā gan galva noliecas cieņā...tas jāatzīst
+1
Pēc fatduude ieteiktās sistēmas, skaidrā te vispār nav ko darīt...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas