Burzuma gramata cik pikjosi?
0
Cik no jums ir lasijushi burzuma gramatu?
tb kautvai originalvaloda(norvegiski) ?
un cik no jums butu velme so gramatu izlasit?
vai butu ar mieru par simbolisku summu iegadaties so gramatu latvieshu valodaa?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
diezvai kāds ies blekmetālista (cietumnieka) grāmatu tulkot, PIESAKIES ?
0
man buutu veelme izlasiit ja piedaavaa latvisko versiju.
0
Latviski - nekādā gadijuma!!!
Angliski - ok, to var.
Norvēgiski - hmmm... tur man skillpointu pietrūkst...
0
labprāt norvēgjiski šo grāmatu izlasītu.
0
laikam neesmu ar sirdi burzumaa, bet nesaprotu norveegju valodu un neredzu jeegu lasiit graamatu valodaa kuru nesaprotu.
0
Bobij, Tev šū grāmata ir?
0
kā sauc to burzuma grāmatu? ja runa iet par Burzum Story, tad prntē un lasi vai vienkārši lasi.
www.burzum.com/burzum/library/text...
0
droši vien, ka šis runā par "Vargsmål" jeb "Varg's Speech"
0
man bija piedāvājuši krievisko tulkojumu pirkt..
0
hm, varētu pierunāt tētim uzvārīties ar tulkojumu :)
0
Nu redz ineta vinju var lasit Burzuma lapa. es ta teikt varetu piedavat taustamu papira variantu.
vienkarshi izpetu tirgu kas un ka.
nez varbut pec kadiem paris meneshiem bus gatava LV valoda.

un pie tam latviski.

tulkojumu pa taisno no orginalvalodas.

asBLS Burzums ir nozimiga ikona.
0
nevajag latviešu valodā!!! Jau pietiek ar LOTR tulkojumu latviesu valodā...
0
"nez varbut pec kadiem paris meneshiem bus gatava LV valoda.

un pie tam latviski."

Āhāhā, tfu, johaidi!...
Tulkot un izdot taisoties - piedodiet man, bet kas tāds ir iespējams tikai Krievijā! Katram Bobijam tā kā vajadzētu būt pašam spējīgam ko tādu sarakstīt!
Sejiet, ja gribat, arī velciet šitā sūda krievisko versiju: www.thepaganfront.com/brangolf/library/Va...
Izlasījis varu teikt - nekas vairāk, kā dzeltenās preses līmeņa, sasodīti patētiski, un daudzviet neattaisnojami sagrozītā kontekstā pielietoti vidusskolas vēstures un folkloras grāmatu izvilkumi, kas vietām mijas ar grafomānijas pārņemtas padsmitnieces dienasgrāmatā iederīgiem murgainiem "apcerējumiem" par abstraktām tēmām tur nav. Pat ģitāru spēlēt Vargam sanāk daudz labāk, nekā rakstīt.
0
Hmm, bobijs grauj savu nacionālista tēlu, pats to nemaz neapzinādamies:

"bus gatava LV valoda.

un pie tam latviski."

Kāda tad vēl LV ir valoda?
0
Varbūt kād vēlas arī manu grāmatu nopirkt, latviski! Par cenu var vienoties.
0
Ja Tu tiešām būtu uzrakstījis grāmatu, tas varētu būt interesanti.
0
a varbūt nevajag?
0
jaa domaa paartulkot publiski pieejamu bet nevienam iisti neintereseejoshu materiaalu visiem saprotamaa valodaa uz veel drusku saprotamaaku valodu un veel prastiit naudu par to. diivains biznesa plaans apm a/s "prieka veests" liimenii :D
0
Precīzi teikts.
0
kas jums nepietiek ar bleķi? Kāda jēga interesēties par ko viņš domā dročījot cietumā.
0
nedaudz pārlasīju viņa saitā pieejamo materiālu, nū, manuprāt ne sūda vērts. labāk būtu radījis labus muzikālos darbus, ne sev un citiem smadzenes čakarējis. diezgan iedomīga tipa sacerējumi, skolas puikas līmenī. un vispār baigie murgojumi.. labāk džekiņš varētu domāt un radīt kaut kādus muzikālus veidojumus!!
a kāds nez cik ilgi šamais vēl sēdēs?? vakar te skatījos pāris materiālus, bet īst atbildi neguvu.. it kā 21-22 gadi šim piespriesti, cik te manīju!! bet arī kaut kāda iepriekšatbrīvošana!?1
0
2008 gada aprīlī [?]
0
citeju intara teikto : "Hmm, bobijs grauj savu nacionālista tēlu, pats to nemaz neapzinādamies:

"bus gatava LV valoda.

un pie tam latviski."

Kāda tad vēl LV ir valoda?"

Neesmu nacionalists jau kadu laiku vairs ne. to ielago.
drizak esmu rasists neka nacionalists.

Nu LV ir daudzas valodas ne tikai latvieshu.
tada ir ta doma.

loti cien parejie kungi.

nav man velme ar sis gramatas tulkosanu pelnit. tiri idealistisku motivu vadits.

rekinaties nav man pieejam iespiedmasina. tapec pasrocigi jataisa.

neaizmirstiet ka neviena izdevnieciba LV nepiekristu so darbu izdot.

Taa teikt iepazistinu latviski lasoshos cilvekus ar Varga domam. tads ir merkjis. Varga gramata vismaz norvegiski ir sarakstita diezgan vienkarsha valoda lidz ar to viegli uztverama.

Lai cilveki izlasa un aizdomajas. un par parejo jau ta ir vinju darishana vai vinji pievershas idejai, idealiem vai ari ne.

nav man ar so merkjis pelnit.

Vispar smidina ari burzuma klausitaji kas tikai pozerisma pec vinju klausas bet neiet par ideju.

pozeri.

0
A man smīdina tādi pārgudri pediņi kā tu. :)
0
Kurs nu butu pedins?
nem savus vardus atpakal.
0
"Taa teikt iepazistinu latviski lasoshos cilvekus ar Varga domam. tads ir merkjis."

nu un kā tu to domā realizēt? sarunāt ar izglītības ministri lai iekļauj pamatskolā obligātās literatūras sarakstā kā cittautu kultūrvēsturisko mantojumu?

ja kādu tas interesē, tad tas jau to noteikti sen ir izlasījis.

0
Lai taču viņš taisa to grāmatu. Forši. Es pat nopirktu, varbūt būs raritāte.
0
"Vispar smidina ari burzuma klausitaji kas tikai pozerisma pec vinju klausas bet neiet par ideju.

pozeri." <- nu tu gan izcēlies ;D
0
"Nu LV ir daudzas valodas ne tikai latvieshu.
tada ir ta doma."

Nahuj tad to grāmatu tulkot uz LV valodu? Viņa tad sanāk jau oriģinālā ir LV valodā sarakstīta. Galu galā, norvēģi arī Latvijā dzīvo.
0
Tātad es saprotu no šī, ka mūzikas vienīgā pamatvērtība ir ideoloģija? Ja man mūzika patīk, bet ir nospļauties uz autora ideāliem, es to nedrīkstu klausīties?

OMG, vairums klasiskās mūzikas ir par kristietības tēmu... ko nu?
0
tad mums atliek tikai noelsties: OMG :)

* un bļeģ korīti...
0
Noteikti, ka nopirktu latviski.
0
atliek tikai piekrist, ka tie kuriem interesē vargs & co, visu jau sen ir izlasījuši iekš burzum.org ja ne angliski tad krieviski.
0
bļa, nediršat, džeks ar tēlaino pseidonīmu 'boby xxx' drīz būs fakingāko bestselleru autors.
0
bobijxxx, pēc tam kad būsi iztulkojis grāmatu, ķeries klāt Burzum dziesmu tekstiem, tos ar vajag latviski. piķis nāks griezdamies
0
katru dziesmas tekstu Burzumiem par 34 ls pikjoju >:)

veelos arii kaadreiz diensasgaismaa LV valodaa redzeet Immortal tekstus!
0
un lai vēl atbrauc pie mums un nodzied visas latviski
0
Galīgi neinteresē mani tas cietuma varonis no šērām.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas