HIGH TIMES
0
gribeetu zinaat kadas grupas uztaasies pirmajaa un otrajaa dienaa
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0

20.00- 20.45- DAMN VISION
20.45- 21.30- COLLIDE
21.30- 22.15- DISEASE
22.15- 23.00- GATLING
23.00- 23.45- RŪSA
23.45- 01.00- SKYFORGER
01.00- 01.45- OCULARIS INFERNUM
01.45- 02.30- FRAILTY

14.jūlijā:
17.00- 17.45- MOTORIUM
17.45- 18.30- EX ANIMĀ
18.30- 19.15- JŪDAS GRAŠI
19.15- 20.00- SUTAS DAMPIS
20.00- 20.45- 2TIE
20.45- 21.30- TABESTIC ENTERON
21.30- 22.15- TRENDKILL METHOD
22.15- 24.00- HUSKVARN
24.00- 24.45- SIDE OF PAIN
24.45- 01.30- TUMORS

opaaa :D
0
Pārdodu 2 biljetes uz High times 2 dienām (katru par 5Ls)
0
oh, it did suck...
0
Kā koncerts noritēja, kādi iespaidi ?
0
Uz pirmo dienu biju. Secināju, ka nožēloju, ka uz otro netiku. Toties opim 80 gadu jubileja. No viena dzerstiņa otrā. Õhhh
0
dzirdeju ka dazhi atravushies pamatigi pa seju siten te..
0
bišķi bij tur aizķeršanās...
0
šņabi pardzeries ?
0
Visi praktiski bija pipelee :D
Jauki ka frailty miiksto uzlika. Shadas superzvaigznes jau pieciem cilveekiem neies speeleet. Neskaitot to bija visnotalj sakariigs pasakums. Skaista vieta, normalas grupas un visaadi citaadi nemaz nebija tik slikti. Bet dazhiem paarpaalis bija diezgan smags hehe
0
ev kas tur par klopi bija ?
0
Lūk stāsts...

vārdu sakot bars cilvēku autobusa pieturā gaida autiņu kādas 3h un saprotams nav ko darīt nevienam, tā pāris mataino nolēma tur pat blakus atrodošu reklāmas plakātu noraut, tāds lielais ar striķiem stendā iesiets. Pēcāk īpašnieks bija uzinājis un izsauca policiju. Menti atbrauca mēģināja ko noskaidrot, bet protams nekas kārtīgi tā arī neizdevās. Tad atbrauca ilgi gaidītie autobusi, bet stulbie menti salaida tikai mazos meatālistiņus, un tad viens tāds moments tas plakāta īpašnieks un viņa roklaiža vienkārši sāka visus kas pagadījās pa ceļam klapēt. Manā virzienā ar tika tēmēts, bet parlaimi trāpīja pa pakausi.... :) Parlaimi autiņi vēl nebija aizbraukuši un menti saprotot ka visus mūs te var nosist salaida autiņos. Laigan guļošos menti savāca... laikam..

un laikam pašā festa tur viens otru dažs labs bija noglāstījis...

0
ņehuj raut plakātus nost. īpašniekam atkal izdevumi
0
Nav ko vienmēr visu bojāt.ja nav ko darīt,tad lai iet kārties,ibio
0
roof, ko Tu te filozōfē. Pieciem cilvēkiem arī būtu spēlējuši norunātā laikā - 23:00 nevis 4:30

Ja runa no sākuma būtu par 4:30 un mēs tur vispār neaizbrauktu, tad tas būtu ok, koa?!
0
Nezinu vai labaak taa vai savaadaak, bet skats bija apmeeram shaads: Dzjeki jau instrumentus sanesushi bekteidzjaa, kaut ko savaa nodabaa tusojas. Naakamajaa mirklii ieteshaas gjitaarists ar kaujas kliedzienu "Savaaciet mantas, mees te nespeeleesim," pret ko neviens ne mazaakajaa meeraa neiebilst un paklausiigi dodas prom.
Ko lai domaa?
0
Katram ir pa galvai, lai domātu un secinātu, bet šajā gadījumā Tev ir par maz informācijas ievadei, lai nodarbotos ar informāciju izvadei :)

Pie tā tad arī paliekam, jo situācija jau paliek smaidīga - nesmuki, protams, sanācis, cerams tas neatkārtosies, bet daži to nevar un nevar pārdzīvot. Es toč vēl sajutīšos baigi nozīmīgs un slavens superstārs :) Neturpināsim taisīt pasaulīgo skandālu, ok?
0
1. Diena (13. jūlijs)
20:00- 20:45 Damn Vision
20:45 – 21:30 Collide
21:30 – 22:15 Disease
22:15 – 23:00 Gatling
23:00 – 23:45 Rūsa
23:45 – 01:00 Skyforger
01:00 - 01:45 Ocularis Infernum
01:45 -02:30 Frailty

Bet nu labi, isteniibaa ta teemas muljaashana aii ir jau bezjeedziiga kluvusi. Taapat pasaakums bija ok neskatoties ne uz ko.
0
un vispar pie visa vainiiga ir Ruusa :D
0
:D Jā, Rūsa!
0
eu, es nevaru norimties... KAM IR BILDES AR COLLIDE UZSTĀŠANOS???
0
Hmz nu es nesaprotu kapec jarauj plakats nost. saprastu ja tur butu kada niggera reklama. es ar cirvi vinju noskalditu bet saja gadijuma varejat tak sarikot amerikanku ar saliektu roku iztaisnosanu.
pie tam svesha vieta sudus varit ir tiesham negudri.
0
Stulbais rasists!!! bļe
0
to roof:
tu jau šinī kopētajā sarakstā neredzi tās bultiņas un svītrojumus, kad tad īsti Frailty jāspēlē. tas arī bojā garastāvokli un vēlmi spēlēt.
0
zipak butu pakluseji.
neesmu stulbs un jaa es milu savu rasi.
0
Sanāk tā ja mīli savu rasi tad jāienīst cita?
0
Jums te vajag opreģeļitsa. Rasi mīl, pediņus mīl. Kaut kā tas neiet kopā.
0
zipak sito sarunu atliec uz laiku kad varbut kautkad satiksimies.

Kristap atvaino manas krievu valodas zinasanas pieklibo - nesaprotu to vardu. starpcitu vai tad nss goda kodex neaizliec runat ar cittautieshiem/citiem cilvekzveriem un vispar kada cita valoda ka tikai latviski ? :P
vai es ari kludos? :)

es miilu rasi. cik zheel ka nss ir tadi pashi populisti daudzejada zinja ka visi parejie nacionalisti , tiesham zheeel.

tb ka izmantojat katru salminju lai sistos araa saulite :)

vispar ir tada interesanta lieta ka homo iedzimst genetiski. tas var but slepts un neapzinats. toties skaidri gan ir zinams ka geju kas genetiski ir sads iedzimtums tu par hetero neuztaisisi un hetero nepartaisisi par geju.

es runaju par tiesham homishiem nevis jaunieshiem kas ir apmaldijushies un nevar izlemt milet savu vai citu dzimumu :)

tapec nacionalisti kas sito skandee manas acis vaara tikai nevienam nevajadzigu populismu. tiesham zheel. butu labak aizgajushi un taisijushi patrulas pa vecrigu un sargajushas musu meitenes no sexturistiem.

tas luk ir derigs darbs.

aa un zini man homishi ir vienaldzigi.

ne es ieshu un kritishu par vinjiem aizstavot vinjus ne ari metishu ar olam. bet ja tiksu tad praida 2008 laika gan iesviedishu tam okupantam ledjajevam muusu jaunatnes bojatajam ar olu.
Kaa redzu nss ir par mikstu lai pateiktu publisku fuj vinjam un vinja izdaribam tas ko vins darija uz skatuves.

pretigi ka esat itka pret okupantiem bet ejat plecu pret plecu ar cilveku kursh grib divvalodibu.

pretigi.
0
aa un Neonz atvainojos ja tu neesi tas Neonz kas bij a hackers.lv kaa ari ienema augstu amatu nss valdee un bija plashak pazistams ka Kristaps K.

Ja tu neeesi tas tad loti atvainojos un sitas negacijas ir domatas liekuljiem no attiecigiem amatiem ieksh nss.

kaa ari ja tu vairs neesi nss tad man tiesham jaatvainojas vienk nedaudz izprovoceja dazhi tavi izteikumi.

kadreiz ari biju nacionalists atceros pat nss forumu 2004.gada, atceros ka tu man taja foruma teici ka raugoties uz zinamiem jautajumiem nevajag
apskatit abus zara galus.

nez laikam tomer neklausiju tavam padomam. jee esmu keceris.

jee man visas nacionalistu partijas ir pie vienas vietas. nozelojamie kildigie populisti.

jee es esmu skarbs tapec atvainojos jee.

jee varu deret paar mani gaziisies runas pluudi.

jee es pateicu to kas uz sirds..

jeee..
0
Bļin tas toč ir pizģec. Vispār ir kāds topiks palicis kurā nav ŠĪ RUNASVĪRA MULDĒŠANA?
0
Bobiju vajag Saeimā iedabūt... :D
0
es neticeesu, ka tas ir reaals cilveeks, liidz man kaads vinju neparaadiis.

nu kaa var ignoreet visu apdirshanu un turpinaat rakstiit to visu buļļa suudu shaada liimenja uubersvariigumaa un nopietniibaa.

"jee man visas nacionalistu partijas ir pie vienas vietas. nozelojamie kildigie populisti.

jee es esmu skarbs tapec atvainojos jee."

un es nesaprotu, kaa var neienaakt praata, ka var sagadiities arii atvainoties ne tikai internetaa.
0
ti - kameer man vinju kaads paraadiis :D

valodniekiem - SRRY ;)
0
"butu labak aizgajushi un taisijushi patrulas pa vecrigu un sargajushas musu meitenes no sexturistiem."

WOW. Šī nu gan bija pērle.
0
Bobijs vs bariņš skotu alkaholiķu... must see live action!
0
Te nav kāds algojams slepkava (gan par naudu, gan alu)? :D :D
0
"butu labak aizgajushi un taisijushi patrulas pa vecrigu un sargajushas musu meitenes no sexturistiem."

āāājajajaosfasopfoasfop... muaaa..

Nāču, mazā, es tevi izglāpšu no ļaunajiem sekstūristiem. Kuš, kuš, nāču... :)))

..patruļas... uh!
0
vēl stāvošu zobinu komplektā ar baltu ērzeli un aidā uz vecrīgu juo... khem, velniem galvas cirsti >:))
0
jū-on puika jums sados kārtīgu soliņu... prr
0
Deathperado es esmu bezpartejiskais idealists. lidz ar to es nebutu versus tiem tiem un tiem. to es temeju uz nss un co.
skaidrs?
praatvederi atradushies.
Kur Neonz palika?
0
pasties spoguli, muļķi, redzēsi lielāko prātvēderu Latvijā.
0
Ak kungs, pasargi muus no NSS un Co!!!
0
Interesanti kas notiek kad Deth ieskatas spoguli?
spogulis laikam saplist..
BigUgga ari esi slepenais members or atbalstitajs.

starpcitu es velesanas nobalsoju par nss.
bet esmu viilies. laikam nevajadzeja taa.

aa un Valters Varpsalietis man vel ir parada teeju par so balsi :P
0
nu tad pis prātu viņam, nevis beztolkā to klārē šeit, kam tas vispār interesē... padomā, vai tas ko tu šeit raksti, kādu vispār interesē, ja tu to iekšēji nespēj izfiltrēt, tad varbūt nevajag šeit mest savus "tukšumus"...
0
no vienas puses bobijs ir interesants psihologjiski peetaams objekts, kaa deelj aju arii probably vinju nav neviens izbanojis.

no otras dzekam tik tieshaam IR probleemas. taadaa liimenii, ka viss, ko vinsh speej dariit ir nevienu neitereseejoshu savu bullshitu liet un liet no vietas tik ilgi, kameer to kaads lasa un vinju apdirsh no galvas liidz kaajaam.

skjiet, ka vinja pashmeerkis ir vienkaarsi tas, ka vinu kaads vispaar lasa un klausaas, taadeelj jau arii vinsh ir izveeleejies internta forumu, kuraa cilveeki paarsvaraa naak vienkaarsi iisnaat darba vietaa pavadaamo laiku. nu re, man gan skjiet, ka savas politiski nacionaali metaalistiski patriotiskaas probleemas caur internetu nu nekaadiigi neatrisinaat.

jo veel vairaak taadeelj, ka pati interneta anonimitaate un bezjeedziigaa dirshanaas tacu ir tik loti pret taviem 'godiigi sakaartot Latviju un metaalmuuzikas sceenu tajaa' principiem.

kamon. tak ej un cel komunismu, bet nedari to sheit! nesanaaks :(
0
bobij, tu tak esi vienkārši nožēlojams.

kāpēc tad dzīvē tu tik aktīvi neklārē savas idejas?
grow a brain and get a life.
0
ui ui ui Bobij, vel no savējiem krist kaunā... >:)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas