beidzot!!!
0
Jaa, beidzot tas ir noticis-tokio motel Latvijaa!
Don't tell mama!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
šodien vai ta?
0
tikio hostel. he he he.
0
nee, 11 septembrii :D Labs :D Kam ir cikolns b? m/
0
Cik zinu tad 3.septembrī un tas jau sen visiem zināms.!!!
0
visiem tak sen zināms, ka visiem sen zināms!!!
0
pohuj metaals.
0
rotting christ, tokio hotelis + support
0
tokio hotelis latvija wtf? btw metal 4ever! =D
0
Bet kāds sakars tur metālam?
0
tokio hotel toč ir ģeniāla mūzika, kur visa nosaka mūziķu profesionalitāte, ģeniālie dziesmu rifi un teksti, tur nav nekāda sakara ar "lielo onkuļu" māku pelnīt naudu, paņemot paris lohus, smuku apģērbjot, sasukājot un pasakot kas tagad būs jādara :D:D:D
0
kas ir tokio motel/hotel/hostel?
0
Mhm, murgonim ir labākā profila bilde, ko man pēdējā laikā gadījies redzēt- tik patiesi skumja un noskaņu radoša, cepuri nost!
0
love ?
0
Nē, malēj, šoreiz ne. I`m not pedofile. :*
0
even not for for me ? just one time... plīz plīz plīz
0
Ah, tu jau pats zini, cik grūti ir atteikt tev, tāpēc novērtēsi tās pūles un apbrīnojamo gribasspēku, kas man vajadzīgs, lai pateiktu: piedod, bet tomēr nē.
0
(love ia all around at this side of monitor)
0
jā, var just kā bik sit cauri šaipusē
0
pieskaries man...
0
wow wow wow slow down baby, notīri to monitoru labāk :D
0
Bet nu tad kaads ies uz hokio totel ?
Shaada iespeeja ir vienreiz muuzhaa puikas i meitenes.
0
(getting sick)
0
Vienalga man par grupu un koncertu,it kā nebūtu ko labāk darīt par nodiršanu,uzjautrinoties cik es forša,bet tie,kas ies uz konci-kretīni.
0
Nu ja koncerts maksātu 50 santīmus un būtu tieši 50 santīmi... tad es droši vien nopirktu vienu aliņu!
0
bet tas taču ir lieliski!!!
0
"(love ia all around at this side of monitor)" ...believe me...

"Mhm, murgonim ir labākā profila bilde, ko man pēdējā laikā gadījies redzēt- tik patiesi skumja un noskaņu radoša, cepuri nost!"

Negribi ar mani padzīvot kādu brīdi, tīri noskaņas pēc? Malējs arī dažreiz atnāk ciemos. Visi kā viena liela, laimīga ģimene. Ko saki? Vienīgi dušā pa vienam!!! Un nekādas paketes podā!
0
Tamponus arī ne?
0
Nu, fui, Lūsi! Es šobrīd ēdu!
0
pie datora nav labi ēst!
0
hehe
0
Nu tad labu apetīti, Faun.
(Frāze banāla, protams, bet ko vēl labāku lai pasaka!)
0
0
Zipaks šai diskusijai pielika treknu un izteiksmīgu punktu!! :D
0
pasaules pašapmierinātākā seja
0
punktam var iespert pa dirsu ... (maziņa, protams...)
0
Tas ir suuds ne punkts.
Rekur ir stafs. HAJAAAAAAAA: www.youtube.com/watch?v=GZ_cGtU9Ouk...
0
runā par sevi...
0
roof to gan nevaidzēja postot.. jebal..
0
ko var stresot, lai tak klausās ko grib. labāk lai klausās tokio hotel, nekā cradle of filth un vazājās pa kapiem dzerdamas. a vispār izaugs tokio hotel, izaugs viņu fanes un process būs dabiski beidzies
0
vot pa shito es arii esmu domaajis, vai vinji izaugs.

un ja izaugs - ar kaadaam sejas izteiksmeem vinji skatiisies uz saviem klipiem?
0
cradle of filth, manupraat, ir labaaks tajaa zinjaa, ka varbuut kalpos kaa tiltinsh uz citaam metaala grupaam. Pietam kapos dzer visaadi ljaudis, taa kaa nez vai tas ir baigais kriteerijs. Savukaart tokijas gadijumaa taa ir drosha shoseja uz verdziibu popkultuuraa. Bet no otras puses velns vien zin ko katrs mataiinis darijis 13 utml gados hehe

kad pirmo reizi shim klipam uzkskreeju, man vienkaarshi bija liels kauns par to ko redzu. Pat iisti nezinu kapeec. Varbuut vajadzeeja, varbuut nevajadzzeejaa postot.nestriidos
0
ba man to video nereāli lēnu lādē, hvz kapēc tā... dabūju redzēt tik 40 sec.. žēl.
Bet kas tur slikts ka meitenītes pacentušās un uzbliezušas šitādu joku. Tas tak labi ka bērniem ir kādas intreses un bla bla bla...
0
bet pist mazās gōtes ta visiem patīk.
xD
0
es to driizaak saukt par slimiibu nevis intereseem, bet nu ok.
0
Jebkuru "pārfanošanos" var saukt par slimību.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas