klades ar metal temam
0
nu ir tada lieta ka man jaunajam macibu gadam gribas
kladites ar intersantu noformejumu. pats neesmu nekads makslinieks un ta talak. bet doma ka varetu mosh no neta pasutit kadas klades vai burtnicas ar metal grupu vai hedbanger teemu vaakiem. kads par kautko tadu ir dzirdejis? tie kas esat bijushi arzemes piem vacija esat ko tadu veikalos redzejushi?
kaa tas isti angliski sauktos? atslegas vaardi?
varbut zinat kadas neta shopu adreses kur kauko tadu var pasutit.? :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nē.
0
nē.
0
headbanger*
btw. :)
0
es zinu, kur var pasūtīt rozā stringus, bobijizmērsXXL
0
Trako nams turpinās uz pilnu klapi!
0
starp citu, kas ir 'atslēgas vārdi' ?? :) ķip Slēdzenis Durvjustarpa ?

ēe! vai tik tu ar to nebūsi domājis 'atslēgvārdi'? jā, jaunais mācību gads tev paies sviedros, būtu laiks tā kā iemācīties nedaudz latviešu valodu.

Tā kā šeit lielākā daļa ir bobijseidirstmāns(arī es), tad man tev, bobijsxxx, ir atslēgvārdi un ar tiem ir pateikta vesela dzīves jēga:

Bobij, ej dirst!
0
atrodi googlee kādu krasavicas metālista purnu , izprintē un uzlīmē burtnīcai(vai kladei) pa virsu :D
0
Psc, tu mal lielaaku sviestu skaidraa nekaa es apkuronaa... nahuj tev? Gribi metal kladi, noperc jebkuru kladi un uzraksti savas milakas grupas nosaukumu... te tev bus metal klade.... pizģuk...
0
man bernudarza grupinjaa janeesaa zekubikses, bet negribaas taas rozaa, kaa vienmeer, bet ar mironjgalvaam... nezinat, kur taadas var dabuut? :(
0
mjaa, bobijs ir slikts un stulbs..., tikkai viņš ir vienīgais, kurš šajā tēmā nespamo, bet uzdod pāris sev interesējošus jautājumus.

eBay var kaut ko atrast.
0
bet par to ebay? kura no tiem visiem un kads butu atslegas vaards metalstyle notebook?
jasaprot ka es nevelos maksat vairak ka 2ls par kladi mikstos vaakos. un vairak kaa 3.5ls par cietiem vakiem.
0
vienk es gribu gliti nostradatas kladites. jo uzlimejot kautkadu grupu nosaukumus tiesham izskatisies samera poke.
ok pirms gadiem 10 kad vel muziku ar kasetem klausijas un tamlidzigi darijas tas butu atziti un truu bet ne tagad.
0
bobiit, daudzi melomaani veel muusdienaas uzskata, ka vieniigie true muuzikas neseeji ir audio kasetes un plates, jo nav sapista skana a/d->d/a konveertaacijas rezultaataa!!
0
es zinu par melomaniem protams par audiofiliem ar ir lasits tb kuri izmanto ipashos cd ja nemaldos ar nelielu zelta kartinju parklatus jo tas nodroshina labaku skanejumu ka ari ar flomiti izvelkot pa cd malu vareja iegut labaku skanejumu.

es vienk saku ka atziti un truu tajos laikos pie pieejamajiem lidzekliem cilveki darijas taa un sitaa.

laiki mainas tehnikas un ekonomikas neliels progress. kaseshu piedavajums kritas vinilla plates nav rentabli pirkt ka neka 16ls par plati.

0
Īstiem -māniem, -fīliem un kolekcionāriem tāds jēdziens kā rentabli neeksistē.
0
zinu bet es jau neesmu tads ists mans laikam :D
vispar man to galejibu laikam ipashi daudz nav. prieks par to.
0
jaa pasham uztaisiit nebuutu true consumerism. nedariet nekad neko pashi. tas ir sliktaakais kas var buut.
0
nu varet jau var uztaisit. nevajag uzreiz ironizeet. vienk es izverteju iespejas un secinu ka ja es taisitu man nesanaktu pietiekoshi smuki prieks manis tamdel gribu pirkt. pie tam man nemaz nav krasaina printera kursh nemtu 200 gramu papiru.
0
gribi pirkt? naudu nav kur grūst?? :) es varu palīdzēt...
0
ja tu man, bobij, maksaa par kladi 2 ls (kaa videji maksaa klades ar uuberkrutu apdruku), tad jau varam meegjinaat vienoties.

paziimeeshu kaadu nakti >:D
0
"atslegas vaardi?"

thou wath?

METAL KLADE !!!!!!!!1
0
Runci bet es jau nez ko es gribu. tapec tev butu jasataisa makten daudzi varianti.
0
ņemot vērā, ka smagākā grupa, ko bobijs klausās ir WITHIN TEMPTATION, tad Runcim būs alboms :)
0
Bobioj cik tev gadu? psc vienkarsi! Goda vards psc! Tu nesaproti ka tevi nodirsh, bet tu turpini huinu laist :D Tu zivo mezaparka? Uzprasisu Svilpei par tevi, vajadzetu izraut tev inernetu lai parastatu huinu laist :D
0
PS kads tur within temptation? labak Evanesence ;) tas ir true! m/
0
Tev nav kauns afišēt faktu, ka vecumā, kurā vairums jauniešu ir tikko beiguši arodskolu vai arī mācās augstskolas 2.kursā, Tu vēl moki 12.klasi ar 3.piegājienu? Labāk mazāk dirs forumos un vienreiz piebeidz videni.

Jebkura klade laba- papīrs ir un paliek papīrs, ja nav true vāciņš, uzzīmē pentagrammu un tik drukā.
0
bobijs otrgadnieks?
0
Chaos, 3 piegājiens. Trešgadnieks :)
0
Heresy nefleimo. sis man bus tikai 2rais piegajiens :)
un tiko afisheji so faktu :D
nee man nav kauns. gadas cilvekiem pielaist kludas. ne visi ir tik centigi un talantigi teicamnieki kaa tu. nu malace.
vispar ja atskatas uz citiem es pazistu loti daudz inteligentus cilvekus bez videjas izglitibas :D

ja papirs paliek papirs bet reizem jau gribas kaadu aariskibu ka jau mums visiem.
0
Bet bez papira tu vari iet dirst bobuci! ;) Kas būtu tie inteliģentie cilvēki bez vidējās? Nodzērušies lopi, ks strādā stroikā un stāsta to, kā dzīvē nav veicies? :D Tur nav inteliģence, zaķīt. Un ja es paliktu uz otru gadu, mani izmestu no mājas ārā, jo mana ģimene tādu kaunu negribētu piemeklēt. Otrgadnieks un vēl diedelē mammai metal klades... gavņuks... bļe!
0
"es pazistu loti daudz inteligentus cilvekus bez videjas izglitibas, noteiktas dzivesvietas, priekszobiem un algas"
0
maukasrokas. nu kuram tad no jums 20 gadu vecuma ir dzivoklis klusaja centraa par naudinju ko jus esat pashi sapelnijushi pabeidzot videjo?

kapec nodzerusies lopi? piemeram zinu daudzus kam zinamu iemeslu delj neizdevas piem pirms 10 gadiem pabeigt videjo.
reali tagad daudzi no vinjiem kautvai ir profesionalie kareivji disciplineti nedzeraji ar labu fizisko formu.
ja protams vinja sak macities vakarskolas jo to prasa reglaments bet ja vinjiem nav videjas.

Nu tu esi tu un es esmu es.
vel jau tada lieta ka es nesezhu majas ka tu bet stradaju :)
0
tu strādā forumos ;D tīmekļa pavēlnieks
0
INTERNETS!! SERIOUS BUSINESS!!
0
Nevajag nodirst bobiju triple x, jo viņš dziļi sirdī ir nesaprasts bērniņš, kurš vienkārši grib izcelties un izsisties, viņš nemāk, bet cenšas. Cieniet tak viņu :D Vai arī labāk lai nobloķē no loginu no saita
0
"Otrgadnieks un vēl diedelē mammai metal klades...!"

phahahaaa//// labinieks :)

Bet nopietni atbildot uz jautajumu, varu tikai piekrist Schnizzel'am. Varbūt vēl pieprasi skolas solu ar metaļugu cienīgiem rotājumiem, un varbūt arī pasūdzies, kāpēc uz tavas mājas sienas nav neviena tev tīkamas grupas nosaukuma, kamēr normāli kebabi iziet ielās ar krāsas bundžu padusē un izdara to, kas jādara. Ehh.. tā tik ir nostaļģija, kā močījām virsū Slayer un Cannibal Corpse... Un prieks redzēt arī, ka jaunie turpina tradīciju, tapat kā to darījām mēs. (Pirms mums bija gan Pestilence, gan Death, kas pat bija uzkrāsots perfekti kā no loguča, Evol, Abysmal, un moš arī kaut ko piemirsu...) tikai sukas pārāk pavirši močī un mīž krāsot redzamākās vietās. Bet nu, vienalga prieks redzēt Tabestic Enteron uzrakstu savā pagalmā. (Lai gan varēja jau nu uzmaukt kapuci galvā un uzbliezt tā, lai es varu redzēt no virtuves loga)

:)))
0
Pateicos, Fuan, bet mazlietiņ no tēmas noslīdēji :D Eu, bobik, iedo savu numuru man lai es varu. aizbraukt uz mezaparku un ielauzt tev galvaskausu ar beizboleni lai smadzenees vairaak gaisa tiek iekshaa :D weee es esmupipelee un ir tikai plkst 15.04

bet parakstiit veel varu!!!
0
nu protams, japarada skolotajai, ka neesi nekads mikstai bet ists metalgalva!!! Un ja gribi zinat maukasrokas ir dzivoklis klusaja centra un vins tikai vel studee !? Aplauzies degenerat? Cik zinu ari iri sis nomaksa tiri labi.
Un zini, ja cilveks kaut ko dara tad ari ir augli, nevis tikai sez setsmale ar lidzigiem un fantaze, ka butu ja butu, un ka vajadzetu lai butu, bet neko ta ari nedara :DDD
0
Schnizzel, tev laikam ir nopietnas alkoholisma / narkomānijas problēmas?
0
Jap Runci, narkomānija nav gluži, bet pēdējā laikā esmu sācis smagi smigot... :( bet bazars nulle! Bobij, tu gadījumā neej kautkādā palīgtehnikumā vai attīstības centrā? :D Cesvaines Palīgtehnikums :D Saulkalnes akcija "palīdzēsim jauniešiem" attīstības arodskolas uz vakaru maiņām... :D
0
PS kaļosas neriju un neko tadu nedaru... bet zale reizi gada ir normali...
0
PS kaļosas neriju un neko tadu nedaru... bet zale reizi gada ir normali...
0
bobij tu esi idiōts? (labi stulbs jautājums)
Man tādas idejas bija 6ajā klasē,
0
Man sestajā klasē.... da nekas man sestajā klasē... nahuj
0
bobijsxxx, vakar, plkst. 11:09 [Profils] [Link]
Heresy nefleimo. sis man bus tikai 2rais piegajiens :)

Tev 12.klase bija jābeidz 2006.gadā, jo esi ar mani vienā vecumā. Tā kā šogad arī visu sauputroji, tiešām šis Tev ir 3.piegājiens.

Bāc- klades ir nepraktiskas. Es rakstu uz A4 rūtiņu lapām lekciju pierakstus un lieku pa mapēm.
0
Hmm nu nez, man kladē ērtāk, jo tur līnijas utt. Uz baltas lapas kautkā dīvaini :( Ā jā pareiz ne pa tēmu... nu bobij uzzīmē NIKKI SIXX vai Gene SIMMONS karikatūru uz klades un būs prīmā :)
0
0
Tas viss baigi forši bet mana pastāvīgā erekcija neļauj man piecelties no krēsla
0
miiliishi, juus atkal saakat veerieniigi, bet iebraucat auzaas...oki, meklewet klades ar metal tematiku...panaivs vipendrons...bet dzesinaat savas vecaaku gaadiibaa labi paeedushaas mutiites par to, cik piegaajienos kaads beidz videni...nu, nav gudri, nav...turklaat varbuut jums nav skaidrs, bet "piegaajieniem" nav jaabuut tik pat daudz, cik gadu...Var pastraadaat, nostaaties uz savaam kaajaam, un tad meeginaat veelreiz...ar lielaakaam izredzeem.
0
Bet papiirus labaak TOMEER noformeet pasham...sorry, bet true ar fabrikas preci aizstaat nevar.
0
es īsti nesaprotu par ko bobam dirš šajā tēmā? man ar jau diezgan sen ir interesējušas tādas klades un neuzskatu ka tas ir kaut kas debīls.(nu ja pōzerismu par tādu neuzskatam.)
0
Pozerisms ir tikai viena no maximaalisma formaam...galu galaa kaapeec negribeet, lai VISAS lietas izskataas pa teemu...cita lieta: vai skola ir to pelniijusi...un praktiskuma jautaajums...
0
Labi, beidz te viņu aizstāvēt... Zajibalu jau :) Nu bet jā, kāpēc negribēt? Tāpat mūs kādu dienu sabrauks vilciens
0
...un par to kaads izveidos teemu, vari man ticeet;)
0
Nu, nez, kaapeec neaizstaaveet? Aplikt arii tad, ja mulkiibas nav sarunaatas...neder...Turkl... patiesiibaa aizstaavu tik cilveekus, kas visu sasniedz pashi...kaut ar paartraukumiem. Neuztver personiski:)
0
Ko tur uztvert personiski?
0
Gimeni un maaju:D
0
Kur ir mana divstobrene?
0
Tu aizmirsi nopirkt, lai gan tika rekomendeets...slikti.
0
Tas nozīmē, ka man pēc spīdzināšanas un seksuālas izmantošanas tev būs jāpārgriež rīkle lai tev visu atlikušo mūžu nebūtu jādzīvo kā kroplei?
0
nja...
0
Snicele nu nedaudz piebremzee ar tiem izteicieniem kad runa ar daamam.

aa un heresy tu gan esi zinosha par mani hmzz jadoma kursh tad tev to sastastijis. jo kautka neatceros ka d to tev tev butu teicis. ka tik info no oscariusa nenak :D

nu neeesmu ar tevi viena vecuma lieta tada ka tu esi
kadus 6 meneshus par mani vecaka ja nemaldos :)

jaa itka butu jabeidz 2006.gada bet..
2004.gada kad macijos 11.klasee gadijas sakersanas
ar skolas vadibu ka rezultata nacas "labpratigi" pamest skolu.
gaju uz citu skolu bet mani nepanema 11.klase jo man matematikas atzime bija parak vaaja tb 2 bet lieta tada ka lielakajai daljai mana klase tada bija jo skolotajs galigakais zabaks un jedzigi nemacija.

tad nu mani panema 10taja klase.
pabeidzu. pabeidzu ari 11.to un lidz ar to 12.taja
klasee es skaitos tikai 2gadnieks.

nu kapec nepraktiskas man tiri labi patik. pie tam vinjas ar var salikt kopa :P

lidz studesanai ir doma pie portativa tikt tapec pierakstisana iespejams atkritis.

0
nu te taču nevar nenosmieties!!! :DDDDDDDD

katrs tavs teikums, bobij, viens par otru rēcīgāks. tev ir talants, raksti vēl!:)
0
Man tāda sajūta, ka bobijs drīz intelektuāli bankrotēs...
0
Kibertelpā bobijaxxx personā beidzot ir parādījies kaut kas vēl amizantāks par LOLcats'iem :))
0
man patīk ka bobiks baigi intelektuāli kaut ko vislaik dirš a patiesīb;a ir muļķis. :D
0
"gaju uz citu skolu bet mani nepanema 11.klase jo man matematikas atzime bija parak vaaja tb 2 bet lieta tada ka lielakajai daljai mana klase tada bija jo skolotajs galigakais zabaks un jedzigi nemacija."

tā jau saka, ka sliktam dejotājam pat pauti traucē
0
ahaha, un tad lielākā jūsu klases daļa, kurai skolotājs salika 2niekus vienkārši tāpēc, ka pats ir pilnīgs zābaks, neizvērsa nekādus protestus, ne ko stāstīja skolas vadībai, ne saviem vecākiem, ja? >:)

vai arī varbūt matemātika tomēr nedaudz pieklibo, Bobij? Esmu dzirdējis, ka matemātikai vajagot nedaudz loģisko domāšanu un trennētu smadzeņu kreiso puslodi. Jau pēc taviem tekstiem var spriest, ka ar loģiku tev nav un nebūs nekādu problēmu - tevi tāda vienkārši neinteresē!

"lidz studesanai ir doma pie portativa tikt tapec pierakstisana iespejams atkritis."

Ā. Portatīvais pierakstīs tavā vietā? Mm. Nais.
0
Skolotājs ar alus pudeli rokās :
"Bobij, pie tāfeles!"

Bobijs "
"ka es varu ietpie tafeles ja man ar skiniem jatuse un metala klades vel nav un vispar japarvar gugles zidiskums un jadzemde neonacisms un janogalina tas mulats kurs macas musu klase un jaaizbrauc uz afriku kuir man janogalina visi melnadaienie jo tie nav mna rase un mana rase ir daudz paraka par citam ja ta ir balta rase un mes ari visi iznemot to mulatu esam balta rase un tagat mums jabtrauc uz afriku un janogalina visi tur atrastie melnie nigeri un pec tam viens japanem gusta lai vins man vismaz vienreiz uztaisa metal kladi un tad es tur uzliksu nacisma simboliku un tad es varesu nakt uz skolu macities avrbut a ta ko u doma ka es tagad kaut kadus tupus iracionalus vienadojumus iesu risinat kad brasas kapos skini sitas un vel ir pokemoni un urlas un visa riga pilna ar urlam ka es varu macities ir ja maina valsts sistema un tu stulbais skolotaj tu vispar neklausies metalu blje tev nav gari mati vispar laikam kerzas nevienu dienu sava dzive neesi bijis uzvilcis ej varbut dirst!!???!!11"

0
Nu tas skolotajs bija galigakais zabaks zinu cilvekus tos kas palika. nja daudzi no vinjiem videni beidza ar atzimi 3 matematika macoties pie vinja.

Nee portativais nerakstis mana vieta vienk atrak uz kompja rakstu neka ar roku :P
aaa vel kas.
nu jaa man no dabas parak liela logiska domasana nav tas tiesa. nu ir japamacas ko es ari dariju talak pie citas skolotajas kas vareja iemacit.
atzime visuma man tagad ir ~7 tagad vismaz saprotu kas un kaa.

Runci nav aspratigi. nepazisti mani neruna. es nelamajos. taa ir pirmaa lieta atskiriba no lielakas dalas kas seit nevar ne soli pasper nebrukjejot muti.

par rasi.
manis pec lai tie afrikannji sava zeme dzivo laimigi.
esmu par katras rases etnisku nemainigu dzimteni respektivi baltu eiropu.
man nav iebildumu pret melnu aafriku.
es neaizstavu balto cilveku koloniaalisma politiku
afrika!!!

neesmu iedomigs rasists daudzmaz esmu realists.
0
"neesmu iedomigs rasists daudzmaz esmu realists." ???

šis forums sāk pārvērsties par traģikomēdiju
0
nu bla no realitaates tu cieniitais jaunieti esi visai pataals tas gan jaaatziimee
0
bobij, a cik tev ir latviešu valodā?
0
bobij, a cik tev ir latviešu valodā?

cik pašam ? latviešu valodā nelieto "a", atbilstoši būtu "bet"
0
es zinu. reti kurš no mums runā/raksta valodiski pilnīgi pareizi. tīri intereses pēc jautājums.
0
Gan jau, ka Āfriks nēģerim latviešu valodā ir vairāk nekā bobijamxxx :)
0
Bobij, inereses pēc > tu zini, kas ir pašcieņa?? Tevi runcis tikko tā nodirsa, ka tev būtu dirsā jāielien paslēpties, bet tu par sevi sāc kaut ko stāstīt bezsakarā :D
0
viņš ir pārāk intelektuāls, lai uz šitādām provokācijām atsauktos, tāpēc ignorē :DD
0
starp citu, taa ir sapraatiigaaka reakcija, nekaa breekt: a tu pts veel lielaaks lohs un vispaar tev ir pumpa uz pieres, ES ZINU!
Schnizzel, nu vai ta tik traki i, ko? Man domaat, esmu absoluuti pilnveertiigs cilveeces exemplaars, arii bez mazaa sadosanas un ar nepaarskeltu riikli...ja nu tev pasham ir vajadziigs tjuunings, piesakies:D
0
Ui, un taa miiljaas skolas teema...a man ar bija viens taads matemaatikjis: profesors, azh graamatas matemaatikaa rakstiija...nu, superprofs savaa jomaa, ej taadam kaut ko iestaasti/padari, direktore no shameejaa ljimst, mammaam teetiem mutes ciet...un vairumam shaa supermena upuru neapmierinoshas sekmes...Laikam chalim nebija kjeeriena pasniegt skolaa + viegla tendence uz publisku iesmiineesanu par neapkeeriigiem ljautinjiem...tiiri jaapriecaajas, ka sameeraa vienaadi cieta visi...
taa ka, lai kaa buutu ar attiexmi pret rasismu, skiniem utt, shitajaa jautaajumaa pilniigi ticu/piekriitu bobijam. Kam ir paveicies taadu absurdu nepiedziivot, dziive noteikti devusi stabilaaku startu.
0
ak dies', es tak to nepārdzīvošu :DDDD
0
Nu nez, sanjemies un izturi:)) gadaas, daargum, arii taa.
0
Jebkurā gadījumā, man pašlaik nekaitētu gara intensīva anālā seks nakts... man tā ir bauda, viņai tā ir procedūra...
0
"cik smalkjutigi " snicele.
0
nu re, tik daudz uudens jauaizteceejis...faktiski jau biju plaanojusi tev paliidzeet, bet nesanaaca siikas valjas...bet, cik saprotu, tu ceri iztureet skarbaaku apstraadi. prieks par tevi:) vieniigais, kad straadaaju, man patiik redzeet dazaadaas emocijasa klienta sejaa...aizmuguriskai apstraadei pienjemshu asistewntu, ja vien tev nav noiireeta telpa ar spoguljiem:)
0
tiesi pie skolotaajiem, kas paraleeli maaca arii augstskolaas ir vislabaak apgut vielu, jo:
1) tev nekas cits neatliek kaa iemaaciities un sekot liidzi taadaa atrumaa kaa staasta
2) vieglaak ir uzsaakt studijas augstskolaas, buusi jau pieradis pie prasiibaam
3) sapratiisi, ka viss ir pasam jaapguust, ka neviens skolotaajs, lai vai cik labs vai slikts nebuutu, nesniegs to, ko pats vari sasniegt...!

P.S
man ir gadiijies apguut kiimiju pie skolotaaja, kas lielaako dalu laika pavadiija vadot lekcijas P. Stradina universitaatee...! A, arii fiziku pamatenee sanaaca apguut pie looooti prasiiga skolotaaja, ieguvums, tagad beidzot zinu, kas ir AC/DC
0
un par kladeem runaajot, pamatskolaa maacoties ir kruta, ka klade ir apziimeeta, graamatas izkraasotas utt. Tad nu luuk, fizikas kladiitee uz peedeejaas lapas bija man smuks A. Hitlera portrets uzskriceleets, pasam patika, nevienam netrauceeja, bet gadiijaas taa, ka fizikas skolotaajs kladi apluukoja un redzot atteelu, kladi vienkaarsi sapleesa, bija jau maaciibu gada beigas, rezultaataa, triis dienu laikaa man vajadzeeja kladi no jauna izveidot ar visiem pierakstiem un sheemaam un ziimeejumiem...!

Maaciiba: Normaalaa skolaa maacoties nemeegini ziimeet stulbiibas, it seviski pie vecaakiem skolotaajiem, jo tiira smuka parasta kladiite atstaas labaaku iespaidu, ne kaa klade ar kaada matainaa profilu...!
0
graver, nu protams, lai gan nav aizliegts zīmēt Hitlera portretus uz kladēm, ir labāk to nedarīt, lai tie vecie stagnāti nesienas klāt, jo siešanās klāt skolniekiem ir tieši tas, kas viņus padara tik laimīgus.

Bet nu tas tavs fiziķis gan ir baigais vimpis. Neesi domājis par to, ka šamējā logs ilgojas pēc pusķieģeļa?
0
Skolas gados bija tāda lieta kā grāmatu vāciņi. Uz tiem varēja ietilpināt gan Metallica un Sodom uzrakstus, gan sinusu un cosinusu tabulas.
Klades? Ar bildēm virsū? Nah kas tāds jāpērk? Ņem pildspalvu un zīmē...
0
lol.
zīmēšanai stundās vienmēr esmu izmantojis atsevišķas rūtiņu lapas.
ar skolotājiem labāk nejokot. uznāk jau reizes, kad gribas pateikt visu, ko domā, bet nav tā vērts, jo izmainīt tāpat lielākajā daļā gadījumu neko neizmainīsi. tikai sev sliktāku atzīmi galā dabūsi.
0
Es arī izmantoju rūtiņu lapas... tās, kuras bija algebras/ģeometrijas un visu to stundu kladē, uz kurām es nebiju pacenties iekārtot atsevišķu :D
Pārsvarā visa māksla novietojās lapai pa perimetru, kā arī uz vākiem. Tā kā skolotāji bija jau sajūsmā, ka esmu vispār atnācis uz stundu un pat ar kladi, tad par zīmējumiem jau neviens pat neiedomājās uztraukties :D
0
RuncisRenars, 17. augustā, plkst. 09:04 [Profils] [Link]
Skolotājs ar alus pudeli rokās :
"Bobij, pie tāfeles!"

Bobijs "
"ka es varu ietpie tafeles ja man ar skiniem jatuse un metala klades vel nav un vispar japarvar gugles zidiskums un jadzemde neonacisms un janogalina tas mulats kurs macas musu klase un jaaizbrauc uz afriku kuir man janogalina visi melnadaienie jo tie nav mna rase un mana rase ir daudz paraka par citam ja ta ir balta rase un mes ari visi iznemot to mulatu esam balta rase un tagat mums jabtrauc uz afriku un janogalina visi tur atrastie melnie nigeri un pec tam viens japanem gusta lai vins man vismaz vienreiz uztaisa metal kladi un tad es tur uzliksu nacisma simboliku un tad es varesu nakt uz skolu macities avrbut a ta ko u doma ka es tagad kaut kadus tupus iracionalus vienadojumus iesu risinat kad brasas kapos skini sitas un vel ir pokemoni un urlas un visa riga pilna ar urlam ka es varu macities ir ja maina valsts sistema un tu stulbais skolotaj tu vispar neklausies metalu blje tev nav gari mati vispar laikam kerzas nevienu dienu sava dzive neesi bijis uzvilcis ej varbut dirst!!???!!11"

Nu vecīt tas ir ģeniāli- naglai uz galvas! Un ja kas- kāds sakars vakarskolai ar nespēju apgūt vielu? Mana māsīca un daudzi man zināmie beiguši vakarskolu strādājot ar izcilām atzīmēm.
Mazāk noņemtos ar rasismu un citiem murgiem, būtu jau augstskolā. Jā un ziniem manuprāt normālam cilvēkam ir PO par metal kladēm, metal gultasveļu un metal istabas čībām- ja tādi gadās, ir labi, bet tas nav mērķis, kura sasniegšanai tērēt laiku un enerģiju.
0
RuncisRenars, 17. augustā, plkst. 09:04 [Profils] [Link]
Skolotājs ar alus pudeli rokās :
"Bobij, pie tāfeles!"

Bobijs "
"ka es varu ietpie tafeles ja man ar skiniem jatuse un metala klades vel nav un vispar japarvar gugles zidiskums un jadzemde neonacisms un janogalina tas mulats kurs macas musu klase un jaaizbrauc uz afriku kuir man janogalina visi melnadaienie jo tie nav mna rase un mana rase ir daudz paraka par citam ja ta ir balta rase un mes ari visi iznemot to mulatu esam balta rase un tagat mums jabtrauc uz afriku un janogalina visi tur atrastie melnie nigeri un pec tam viens japanem gusta lai vins man vismaz vienreiz uztaisa metal kladi un tad es tur uzliksu nacisma simboliku un tad es varesu nakt uz skolu macities avrbut a ta ko u doma ka es tagad kaut kadus tupus iracionalus vienadojumus iesu risinat kad brasas kapos skini sitas un vel ir pokemoni un urlas un visa riga pilna ar urlam ka es varu macities ir ja maina valsts sistema un tu stulbais skolotaj tu vispar neklausies metalu blje tev nav gari mati vispar laikam kerzas nevienu dienu sava dzive neesi bijis uzvilcis ej varbut dirst!!???!!11"

Nu vecīt tas ir ģeniāli- naglai uz galvas! Un ja kas- kāds sakars vakarskolai ar nespēju apgūt vielu? Mana māsīca un daudzi man zināmie beiguši vakarskolu strādājot ar izcilām atzīmēm.
Mazāk noņemtos ar rasismu un citiem murgiem, būtu jau augstskolā. Jā un ziniem manuprāt normālam cilvēkam ir PO par metal kladēm, metal gultasveļu un metal istabas čībām- ja tādi gadās, ir labi, bet tas nav mērķis, kura sasniegšanai tērēt laiku un enerģiju.
0
:D
0
Heresy kas kuram murgi kas kuram ideali.
kas kuram morale.
ok jaa es delj neonazi un rasisma esmu daudzus pazaudejis tikai tapec ka cilveki nav pacentushies izprast lietas butibu. pazaudeju ari tevi. jo tu nevareji mani pienemt.
Bet tapec jau mana nostaja nemainisies. reizem jau aizdomajos kapec gan neiet parasta cilveka celja ar po uz problemam.

bet sita domajot saprotu ka vismaz shaadi mums ruudas personibas.

pashizaugsme.

0
bibi, kaut kā neatminos, ka rasisms kādreiz būtu atrisinājis kādu pasaules problēmu un pārstāvējis 'lietas būtību'.

žēl, ka tu nepiedzimi būdams nēģeris, tad tu varētu aiziet un pats sevi nošaut, jo tu nebūtu baltā rase un baltā rase taču ir pārāka par pārējām rasēm. un ja tu nebūtu baltā rase, tad tu varētu iet pie tāfeles, kad skolotājs tevi izsauc un atrisināt vienādojumu 2x + 5 = 4! Un roberts no pēdējā sola kaltu plānus, kā tevi novākt, jo tu neesi baltā rase un tev latvijā nav ko darīt un viņš gribētu tevi atpakaļ uz āfrikas džungļiem aiztriekt, kur tu varētu dejot tautu dejas(drīzāk jau nūdistu vēderdejas).

tiektiešām žēl, ka tu tiktiešām nepiedzimi būdams nēģeris, tad tu varētu aiziet un tiktiešām pats sevi nošaut... un es tevi, bibi, pazaudēju, jo tu mani nespēji pieņemt!
0
bēē'nepatīk atstāt tekstus pusratā...

žēl, ka tu nepiedzimi būdams nēģeris, tad tu varētu aiziet un pats sevi nošaut, jo tu nebūtu baltā rase un baltā rase taču ir pārāka par pārējām rasēm. un ja tu nebūtu baltā rase, tad tu varētu iet pie tāfeles, kad skolotājs tevi izsauc un atrisināt vienādojumu 2x + 5 = 4! Tu dabūtu 10 matemātikā un tavi vecāki no Ugandas ar tevi lepotos, paziņojot ciltsvadonim, ka mans mazais melnum-melnais bērniņš dabūja 10 matemātikā. Ugandai ir cerība, cerība, ka mazais vientuļais bērniņš, būs tas, kurš uzliks pamatus šai mazattīstītajai valstij uz labāku nākotni. Bet roberts no pēdējā sola kaltu plānus, kā tevi novākt, jo tu neesi baltā rase un tev latvijā nav ko darīt un viņš gribētu tevi atpakaļ uz āfrikas džungļiem aiztriekt, kur tu varētu dejot tautu dejas(drīzāk jau nūdistu vēderdejas). vēl tak ir skini! oooo fa''aāāk! skini, ko, nu? viņi taču ir jauki cilvēki, kas pārstāv balto rasi un baltā rase taču ir pārāka par citām rasēm! Skini izpisīs gugli tā, ka tikai baltā rase varēs lietot gugli un tev nebūs iespējas atrast forumu melnādainiem... interesanta dzīve, a ?
0
Bobij, mēs visi zinām, ka tava nostāja tik tiešām nemainīsies.
Tavs viedoklis ir visiem skaidrs.
Tu pat mierīgi vari vairāk nerakstīt :)
0
baltie ir paraki par negeru rasi tikai sava valsti jo nedriskt ta but ka negeris ir balto zeme jo negeris nav tik labs ka baltais un baltais vispar ir paraks un tapec baltajam vajag skinus ja skinhedus kas tiem melnajiem sadod pa muli lai vini saprot lai bvai nu mirst vai nu uz savam etiopijam somalijam atpakal vacas .

.
0
"jo tu nevareji mani pienemt."

skumji. traģiski.

mēs esam ar tevi šajā brīdī bobster
0
"reizem jau aizdomajos kapec gan neiet parasta cilveka celja ar po uz problemam.

bet sita domajot saprotu ka vismaz shaadi mums ruudas personibas.

pashizaugsme."

Jā kādēļ gan neiet parasta cilvēka ceļu, kuram po uz metal kladēm un čībiņām....?
lūk tev jauki produkti, kurus lietot savā true metal ikdienā.

www.i-mockery.com/metal/products.php...

Starp citu Robčik kādas ir tās cilvēciskās kvalitātes pie kurām tu strādā atsaucoties uz tevis lietoto vārdu "pashizaugsme"??

Būtu tiešām interesanti uzzināt ko tu ar šo vārdu saproti.
0
bobijsxxx, aizvakar, plkst. 09:42 [Profils] [Link]
Heresy kas kuram murgi kas kuram ideali.
kas kuram morale.
ok jaa es delj neonazi un rasisma esmu daudzus pazaudejis tikai tapec ka cilveki nav pacentushies izprast lietas butibu. pazaudeju ari tevi. jo tu nevareji mani pienemt.
Bet tapec jau mana nostaja nemainisies. reizem jau aizdomajos kapec gan neiet parasta cilveka celja ar po uz problemam.

bet sita domajot saprotu ka vismaz shaadi mums ruudas personibas.

pashizaugsme.

Bobij- blondi, zilacaini ampļi, kas pārojas savā starpā līdz sāk dzimt divgalvaini kretīni? Daudz, daudz koncentrācijas nometņu krieviem, čigāniem, homoseksuāļiem un visiem, kas nav bobijs? Kādu ekonomisko sistēmu tad tas uzbūvētu, kādu gan kultūru tāds trulums radītu?
0
Nekādu...?
0
Nu kā, vienkārši tak - kamēr žīdi, čigāni un pārējie konclāgeros strādā un ražo valsts IKP, zilacainie ampļi kniebjas un nodarbojas ar kultūru :) Jeb vienkāršāk sakot, atgriešanās pie vergturu iekartas.
0
A tā skaitās diskriminācija pret tautības minoritātēm, ja man pie bērnu pasaules sīks čigāns pienāca klāt un teica, ka ir spānietis apmaldījies un vai nevaru iedot naudu, es viņam iespēru un viņš aizskrēja...?
0
spert gan nevajag! vispirms laipni pasaki, lai atpišās. Ja neatpišās, tad jau var domāt par tādām lietām...
0
Lol,lai pasaka tad ko spāniski.pats tik aplauzīsies.
0
vari saakt teelot ka rubii spaaniski...!
0
Nu es neiedomājos, bet viņš man tā dīvaini tuvojās, itkā gribētu iebāzt roku kabatā, es ar keru iepisu viņam pa apakšstilba kaulu, viņš brīnumaini atleca :D un teica ka pasauks brāļus :D
0
manā kabatā**
0
Es vnk negribēju lai viņš nāk tuvumā, tāpēc reaģēju, pats ar baidījos, ka kāds brūns kroplis tur vēl aiz stūra nestāv... tādas tās lietas
0
Vispār jau sāku arī nedaudz rubīt spāņu val.
Kādus tik murgus neizdomā-te cilvēks piekauts,vajag uz Liepāja,tad zelta ķēdes pārdod utt.
0
vo vo, vajadzēja paprasīt, lai šis spāniski to pasaka :D
kkas līdzīgs, kā ar to cilvēku appišanu, kad piezvanīja policisti it kā no Kanādas un krieviski pieprasīja, lai izpērk tuvinieku no kkādiem sūdiem
0
Aha aha :D bet visbezkaunīgākie ir tie, kas pieiet un pasaka: "Davaj ejam sētā!"

Stāsts iz dzīves.

Reiz čoms man stāstija, kā viņi divatā ar vēlvienu tur purnu pa pjanim noķēra vienu sīku čigāneli, tādu Rusļiku no ziedoņa dārza tusētājiem. Tas notika pie sporta pils kautkur naktī. Parasti Rusļiks ir kruts brāļu sabiedrībā, bet šoreiz bija tā kad viņi abi viņu nolika uz ceļiem un lika dziedāt "pūt vējiņi". Viens no viņiem vēl tur diriģēja :D Tad beigās kad viņiem bija dastala dziedāšana, viens no viņiem imeta viņam ar stikleni pa galvu un iespēra ar keriņu pa kuņģi, un tad viņš raudādams aizskrēja prom... :)
0
Un arī kur var būt tik sasodīti naivi cilvēki un ticēt "kanādiešu" policistiem.

Tas par "pūt vējiņi" dziedāšanu gan rēcīgi :D
0
nu ik pa laikam jau uzpeld, ka kādu vecāku cilvēku šitā apčakarē :/
0
Atgroežoties pie tēmas, Bobiks tika pie savām kladēm? :) jeb kārtējo gadu divpadsmitajā būs jāsēž ar kladītēm, kur ir kāds zvēriņš jeb davas ainava? :)
0
haha, mamma Bobikam nopirkusi internacionaalaas klades ar kjiinieshu tuuristiem pie Briiviibas piemineklja un aafrikaanjiem seezjot uz kamielja tuksnesii >:)
0
Un ar čurājošo britu nenopirka?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas