obituary-xecutioners return-
0
vai nu es esmu baigā pālī, bet zinu ka tāda tēma jau bija. nu tā...obituary....give me the name of the best old school death metal...incantation rubina dibenu obitūrim
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
vai tada tema bija bet vai nevar aizliegt galigaa paaali rakstit foruma?
Varbut Lazdana k-gs varetu izstradatu kadu testa sistemu tb ja kuru nevar izpildit tad uz doto bridi nav pieejas forumam. :D
0
Albums vēl nav dzirdēts, bet priecē gan tā esamības fakts, gan vāciņš, kuru esmu paguvis ievērtēt. Interesanti, vai viņi tajā albūmiņā ir iekļāvuši arī keut kādas idejas no sava XECUTIONER perioda? Varbūt kaut kādi pārtaisīti gabaliņi no pirmajiem demo? Jo savādāk tā termina "Xecutioner" parādīšanās ir nedaudz neizprotama.
0
Cik var spriest pēc intervijām un recenzijām tad nekur nav minēts ka būtu izmantoti demo.Albums tiek pasniegts kā new material.
Vārdiņš Xecutioner droši vien vairāk attiecināms uz materiāla skanējumu - bezkompromisu klasisks death metal.
Noteikti liekams vienā līmenī ar Slowly un Cause.
0
Nu man tas albūms ir jau kādas 3 nedēļas.
Muzikālajā ziņā - tipisks sniegums veco labo albūmu stilā. Var ar nostaļģiju ieklausīt :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas